Zie foboquote:Op maandag 3 mei 2010 01:06 schreef CantFazeMe het volgende:
[..]
Je bent een scholier.
Je doet een HBO opleiding.
Je bent 1, 89 meter lang.
Je hebt kort blond haar en blauwe ogen.
Normaal postuur, geen vriendin.
Heb ik je profiel nou goed geschetst? Wat mis ik?
Iets met Gerda en een paardehaar. Gerda heeft een stukje paardehaar ingeslikt?quote:Op maandag 3 mei 2010 01:08 schreef Creeg het volgende:
Kan iemand mij eig vertellen wat er aan de hand is ? :
Positive.quote:Op maandag 3 mei 2010 01:09 schreef Trollface. het volgende:
Dit je dochter toevallig? http://paardehaartje.hyves.nl/
Image fail.quote:Op maandag 3 mei 2010 01:10 schreef Sjebbige het volgende:
ik haat heckspoilers
[img]http://images.kapaza.com/photos/8200000/8206895.jpg[/img}
Paardenseks.quote:Op maandag 3 mei 2010 01:11 schreef Creeg het volgende:
wat is er nou met die nica, en naaktfoto's en paardehaar en familienaaktfoto's?
Ik zie het verband niet![]()
Dat ziet niemand, niks van aantrekken en gewoon "paardehaar" uitlachen.quote:Op maandag 3 mei 2010 01:11 schreef Creeg het volgende:
wat is er nou met die nica, en naaktfoto's en paardehaar en gerda en familienaaktfoto's?
Ik zie het verband niet![]()
Dit is niet grappig. Zo'n vrouw dient serieus genomen te worden. Kanker.quote:Op maandag 3 mei 2010 01:13 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Dat ziet niemand, niks van aantrekken en gewoon "paardehaar" uitlachen.
Ey maar natas wat zei je moeder nu ze die naaktfoto van Marcel gezien heeft? Vind ze hem nu ook zo 'onschuldig' als eerst?quote:Op maandag 3 mei 2010 01:15 schreef paardehaar het volgende:
ja dat is mijn dochtertje der hyves die gehackt is en nu een kneus die doet zich voor als mijn dochter is toch wel heel zielig he, ja of je moet bij paswerk werken en een vriendin hebben die jessica hebt en der moeder heet ria ja
Ik snap sowieso niks van dit alles.quote:Op maandag 3 mei 2010 01:16 schreef Trollface. het volgende:
Zeg paardehaar, wie is Gerda eigenlijk. Niemand hier heeft daar een idee over, volgens mij.
He Pris heb jij nog meer foto's gekregen van Marcel? Hij probeerde jou nog een leuk dagje te bezorgen toch?quote:Op maandag 3 mei 2010 01:16 schreef sexygirl14 het volgende:
[..]
Ey maar natas wat zei je moeder nu ze die naaktfoto van Marcel gezien heeft? Vind ze hem nu ook zo 'onschuldig' als eerst?
Hij heeft me gebloktquote:Op maandag 3 mei 2010 01:18 schreef Mummiepak het volgende:
[..]
He Pris heb jij nog meer foto's gekregen van Marcel? Hij probeerde jou nog een leuk dagje te bezorgen toch?
Iedereen weet van Betsy en Pim hoorquote:Op maandag 3 mei 2010 01:21 schreef paardehaar het volgende:
maar nep nica je weet nog steeds niet hoe je huisdieren heten dat is toch een giller voor al haar vrienden
ooooooooooooooooooo jij laat je eigen wel in de kijker zetten ,heb je nog nooit van gehoord he hihihihihihihi
En van Peter en Rebecca dan?quote:Op maandag 3 mei 2010 01:23 schreef sexygirl14 het volgende:
[..]
Iedereen weet van Betsy en Pim hoor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |