Da's een soort offline wehkamp voor electronica....quote:Op zondag 2 mei 2010 18:57 schreef JSerry het volgende:
Hallo, ik ben 12 jaar wat is een Mediamarkt, kunt u mij dat aub uitleggen, hartelijk dank.
quote:
Ik hoef echt noit te wachten. Maar misschien komt dat ook wel omdat ik wel een goede klant ben en niet van die voor de hand liggende vragen stel.quote:Op maandag 3 mei 2010 09:53 schreef Id_do_her het volgende:
Het is wel irritant dat je altijd uren moet wachten als je een keer hulp nodig hebt. Vaak veel te druk daarbinnen maar best wel goede winkel evengoed.
quote:
Zou kunnen, ik heb bijna alleen maar tijd tijdens de spitsuren zeg maar en dan is het soms wel een bron van irritatie. Gelukkig heb ik bijna nooit vragen en kan ik gewoon pakken wat ik nodig heb en wegwezen.quote:Op maandag 3 mei 2010 10:12 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
Ik hoef echt noit te wachten. Maar misschien komt dat ook wel omdat ik wel een goede klant ben en niet van die voor de hand liggende vragen stel.
Daar sta je toch echt zelf bij.quote:Op maandag 3 mei 2010 10:14 schreef Michelinmannetje het volgende:
Als ze nu eens geen gebruikte spullen mee gaven dan was ik het met je eens
Daarvoor sta jij toch in die winkel nerd, met je pakje aan.quote:Op zondag 2 mei 2010 20:05 schreef Multivitamine het volgende:
Ik heb er gewerkt en de vragen die je krijgt zijn altijd hetzelfde. Het zijn niet zozeer de mensen die niet weten welke televisie ze willen hebben, omdat te twijfelen tussen twee soorten, waar beide zijn plus -en minpunten hebben. Het zijn vooral de mensen die vragen stellen als:
"Wat isj ut verschil tussjen plasma en lcd, wat is beter?"
"Wat kun je met een harddisjkrekorder?"
"Weet jij welke dvdtjus ik moet gebruiken?"
"Wat is blu-ray?"
"Welke laptop isj ut beste, maar niet te duur!"
Van die kankervragen dus. SHOOT ME.
En als je de reacties in het topic lees zie je genoeg mensen die het gewoon met me eens zijn.quote:
S1nn3rzquote:Op maandag 3 mei 2010 15:19 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
En als je de reacties in het topic lees zie je genoeg mensen die het gewoon met me eens zijn.Jij bent hier aan het trollen.
In dat topic praat ik anders iedereen onder de tafel met goede argumenten.quote:Op maandag 3 mei 2010 16:36 schreef KarbonkeI het volgende:
Eerder topic van s1nn3rz
Eén centraal voetbalstadion![]()
![]()
[ afbeelding ]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |