Ah, okéquote:Op zaterdag 1 mei 2010 20:23 schreef Potloodvis het volgende:
Wel de terugweg allemaal een stuk rijden, voordat je gekke ideeën krijgt.
Na een tijdje vind je ze allemaal chillquote:
Het valt mee, op zo'n feest moet je toch vooral water en cola drinken.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 20:24 schreef L0t.. het volgende:
[..]
Alsnog fucking dom maarjaMaar lijkt me wel echt heel vet feest ja
Hm ik was alleen dag in Eindje. Maar meeste tijd stationsplein, echt dikke vette kankerdrukte jaquote:Op zaterdag 1 mei 2010 20:23 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Nacht (was fucking rustig trouwens?!?) gewoon Stratum, voornamelijk Today omdat ik dat smatje dat ik naar binnen had geholpen (die kenden we uit de bus) daar moest regelen, en gewoon wat kroegen langsgegaan.
En dag eerst Stationsplein, maar dat was echt far too busy. Dus toen zijn we gaan chillen op Stadhuisplein, zeg maar bij die verhoging bij de ingang.
Ik vond het daar wel chill hoor, was niet zo druk en tot Don Diablo goede beats. Smack My Bitch Up enzoquote:Op zaterdag 1 mei 2010 20:26 schreef Allure_ het volgende:
[..]
Hm ik was alleen dag in Eindje. Maar meeste tijd stationsplein, echt dikke vette kankerdrukte ja. Maargoed, gewoon er tussen proppen
. En heel even bij 18 september plein, stratum enzo. Stadhuisplein is altijd zo kut met die hekken
.
Stadhuisplein is tegenover het Stadhuis. Niet bij de Laurenskerk.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 20:27 schreef Potloodvis het volgende:
Stadhuisplein is bij het stadhuis zelf?
Of bij zo'n soort kerk?
Ik had beef op mijn hamburger.quote:
WATquote:
Geeeeeeen idee meer wie ik heb zien draaien. Is aan me voorbij gegaanquote:Op zaterdag 1 mei 2010 20:27 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Ik vond het daar wel chill hoor, was niet zo druk en tot Don Diablo goede beats. Smack My Bitch Up enzo! Ik heb echt weinig gedronken, is zo'n gedoe met halen.
Jij beef. No way. Alleen met Otis dan.quote:
Nee, met zo'n sjappie van 24. Ik liep daarlangs en het duurde lang dus ik wilde porren met m'n elleboog in het voorbijgaan, maar toen kwam net een opening en knalde ik hem vol op z'n ruggegraatquote:Op zaterdag 1 mei 2010 20:29 schreef Allure_ het volgende:
[..]
WAT
Beef met een 14 jarige knul dan? Iets anders komt daar niet.
[..]
Geeeeeeen idee meer wie ik heb zien draaien. Is aan me bij gegeaan.
Mensen die porrenquote:Op zaterdag 1 mei 2010 20:31 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Nee, met zo'n sjappie van 24. Ik liep daarlangs en het duurde lang dus ik wilde porren met m'n elleboog in het voorbijgaan, maar toen kwam net een opening en knalde ik hem vol op z'n ruggegraat. Dus hij fucking boos doen, maar zijn vrienden zo: RUSTIG KOOS we pakken hem wel een andere keer' en hielden hem tegen. Anders was ik ondanks m'n matties volgens mij best wel in elkaar gebeukt, want zij waren met een stuk of 7 van die bouwvakkers
.
Inderdaadquote:Op zaterdag 1 mei 2010 20:34 schreef Chai het volgende:
Zelfs als ik een kamper en met 100 vrienden die me helpen zie ik de lol er niet van in om uit te gaan om te rellen.
Dan ben je ook geen echte kamper.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 20:34 schreef Chai het volgende:
Zelfs als ik een kamper en met 100 vrienden die me helpen zie ik de lol er niet van in om uit te gaan om te rellen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |