Koos Posthuma? Dat is één van Smeetsquote:Op dinsdag 25 mei 2010 21:32 schreef franklop het volgende:
Overigens, mijn Raboteam voor Tour:
- Menchov
- Gesink
- Garate
- Boom
- Ten Dam
- Moerenhout
- Tankink
- Freire
- Niermann
En dan is de plek van Niermann nog wel de meest twijfelachtige in mijn ogen. Kan net zo goed (volgens de belgen) Koos Posthuma zijn, of Tjallingii
Volgens mij heeft/had Langeveld zelf ook wel door dat de Tour gewoon niets voor hem is. Hij moet zich volledig richten op datgene waar hij goed in is; het klassiekerwerk.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 21:49 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Volgens mij gaat Langeveld heel erg balen als hij weer niet naar de tour mag, hij was vorig jaar al niet blij....Ik denk dat Nierman wel gaat, Geesink mag hem en die krijgt denk ik wel zijn zin.
Niermann gaat 100% zeker mee. Verder maken vooral Tjalingii en Martens een hele goede kans, meer dan bijv. Tankink.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 21:32 schreef franklop het volgende:
Overigens, mijn Raboteam voor Tour:
- Menchov
- Gesink
- Garate
- Boom
- Ten Dam
- Moerenhout
- Tankink
- Freire
- Niermann
En dan is de plek van Niermann nog wel de meest twijfelachtige in mijn ogen. Kan net zo goed (volgens de belgen) Koos Posthuma zijn, of Tjallingii
quote:Omge Pharma-Lotto (Bel)
GILBERT Philippe
CRETSKENS Wilfried
LJUNGBLAD Jonas
HOSTE Leif
DELAGE Mickael
LOWIK Gerben
ROELANDTS Jurgen
VAN AVERMAET Greg
Team Radioshack (USA)
ROSSELER Sébastien
HERMANS Ben
BEPPU Fumiyuki
IRIZAR ARANBURU Markel
LEQUATRE Geoffroy
BUSSCHE Matthew
STEEGMANS Gert
VAITKUS Tomas
Quick Step (Bel)
DEVOLDER Stijn
DEVENYNS Dries
DEWEERT Kevin
KEISSE Iljo
KUNITSKI Andrei
VAN IMPE Kevin
SEELDRAEYERS Kevin
VEDEL KVIST Thomas
Rabobank (Ned)
FREIRE Oscar
NUYENS Nick
POSTHUMA Joost
MOERENHOUT Koos
REUS Kai
TANKINK Bram
Menchov Denis
Kozontchuk Dmitry
Team Katusha (Rus)
BODROGI Laszlo
GALIMZYANOV Denis
BANDIERA MARCO
OVECHKIN Artem
GUSEFV Vladmir
VANDENBERGH Stijn
VANTOMME Maxime
NAPOLITANO Danilo
Saur - Sojasun
CASPER Jimmy
ENGOULVENT Jimmy
JEANDESBOZ Fabrice
LEMOINE Cyril
MARIAS Rony
MATHEOU Romain
POULHIES Stéphane
DELAPLACE Anthony
Footon - Servetto (Spa)
PEREZ ARRIETA
Aitor FAIERS
Thomas Patrick
GUTIERREZ David
MATA Enrique
VITORIA David
WALKER Johnnie
CELIS ZABALA Vidal
GUTIERREZ PALACIOS David
Landbouwkrediet (Bel)
DE WAELE Bert
GOURGUE Benjamin
BOUCHER David
COMMEYNE Davy
AMORISON Frédéric
NYS Sven
PLANCKAERT Baptiste
VERHEYEN Geert
Topsport Vlaanderen - Mercator (Bel)
DE GENDT Thomas
BAUGNIES Jerome
BOECKMANS Kris
ARMEE Sander
VAN STAYEN Michael
VAN VOOREN Steven
VANSPEYBROUCK Pieter
MERTENS Tim
Cofidis, Le Credit en Ligne (Fra)
ISTA Kevyn
KERN Christophe
DUMOULIN Samuel
LABBE Arnaud
VALENTIN Tristan
ZINGLE Romain
Acqua & Sapone - D`Angelo & Antenucci
PAOLINI Luca
ORTEGA Didac
MARZOLI Ruggero
HONIG Reinier
MASCIARELLI Simone
PALUMBO Giuseppe
CIAVATTA Paolo
CHTIOUI Rafai
Skil-Shimano (Ned)
VAN HUMMEL Kenny
CORNU Dominique
DE KORT Koen
CURVERS Roy
VEELERS Tom
VISSERS Job
JI Cheng
DE BACKER Bert
Vacansoleil Pro Cycling Team (Ned)
BOZIC Borut
GARDEYN Gorik
LEUKEMANS Björn
MARCATO Marco
RUUGH Robert
ONGARATO Alberto
WESTRA Lieuwe
HOOGERLAND Johnny
An Post Sean Kelly Team
EECKHOUT Niko
BRAMMEIER Matt
DE SCHROODER Benny
DEBUSSCHERE Maxim
BORRY Kim
LISABETH Kenny
MC LAUGHLIN Ronan
MINNE Stijn
BKCP - Powerplus (BEL)
ALBERT Niels
AERNOUTS Jim
FRANZOI Enrico
JOUFFROY Arnaud
PETRUS Lubomir
SIMUNEK Radomir Jr
VANTHOURENHOUT Dieter
WALSLEBEN Philipp
Sunweb-Pro Job Cycling Team (Bel)
VANTHOURENHOUT Sven
EECKHOUT Kevin
POLNICKY Jiri
VAN COMPERNOLLE Kenneth
VANTORNOUT Klaas
VERNAECKT Thomas
ZLAMALIK Martin
Telenet Fidea Cycling Team (Bel)
GAVENDA Robert
MEEUSEN Tom
PAUWELS Kevin
PEETERS Rob
DLASK Petr
VAN MECHELEN Wouter
WELLENS Bart
BASTAENS Vincent
Lotto - Bodysol (Bel)
CAMMAERTS Edwig
COLLET Stephen
DEVILLERS Gilles
PRENMONT Christophe
FONDARD Romain
ROUET Rudy
HONOREZ Jeremy
BURTON Jeremy
Qin Cycling Team (Bel)
KUYCKX Jan
COCQUYT Nicky
DEPOORTERE Ingmar
DUFRASNES Jonathan
BERDEN Ben
SPRAGG James
VAN DER VELDE Alain
VANDERAERDEN Michael
Jong Vlaanderen - Bauknecht (Bel)
CALLEEUW Joeri
DE NEEF Steven
DUPONT Timothy
SCHETS Steve
TERWEDUWE Kenny
VANDOUSSELAERE Sven
VERRAES Benjamin
VERWAEST Kevin
PANNEKOEK Jorg (res)
PIETERS Sibrecht (res)
Verandas Willems (Bel)
CAPELLE Andy
HABEAUX Gregory
RENDERS Sven
VAN DEN HOUTE Sven
VAN DIJK Stefan
VAN MELSEN Kevin
DE WILDE SJEF
VANLANDSCHOOT James
dat zeiden ze op de belg toch steevast als hij in beeld was?quote:
Poe Martens totaal vergeten, die is erg goed bezig dit jaar idd.quote:Op woensdag 26 mei 2010 10:09 schreef TheArt het volgende:
[..]
Niermann gaat 100% zeker mee. Verder maken vooral Tjalingii en Martens een hele goede kans, meer dan bijv. Tankink.
De etappe in de Ardennen vorig jaar behoorde tot de mooiste van het seizoen.quote:Op woensdag 26 mei 2010 10:10 schreef Sjoerd102 het volgende:
Vandaag start ook de Ronde van België.
26/05 Rit 1: Eeklo - Eeklo (156,6 km)
27/05 Rit 2: Eeklo - Knokke-Heist (162,7 km)
28/05 Rit 3: Knokke-Heist - Mechelen (192,2 km) 29/05
Rit 4: Tijdrit Herzele (16,7) 30/05
Rit 5: Herstal - Herstal (173,7 km)
Met name de laatste rit wordt een pittige door de Ardennen, met de beklimming van oa La Redoute
De Deelnemers lijst
[..]
Ik bespeur een trend.quote:Op woensdag 26 mei 2010 10:10 schreef Sjoerd102 het volgende:
De Deelnemers lijst
COMMEYNE Davy
NYS Sven
ALBERT Niels
AERNOUTS Jim
FRANZOI Enrico
JOUFFROY Arnaud
PETRUS Lubomir
SIMUNEK Radomir Jr
VANTHOURENHOUT Dieter
WALSLEBEN Philipp
VANTHOURENHOUT Sven
VAN COMPERNOLLE Kenneth
VANTORNOUT Klaas
ZLAMALIK Martin
GAVENDA Robert
MEEUSEN Tom
PAUWELS Kevin
PEETERS Rob
DLASK Petr
WELLENS Bart
BASTAENS Vincent
BERDEN Ben
Misschien Michel Kreder? Die heeft toch wel wat laten zien dit jaar en Garmin stuurt jonge renners sneller naar de tour.quote:Op woensdag 26 mei 2010 11:12 schreef franklop het volgende:
Ben benieuwd of Maaskant ook weer meegaat bij Garmin, zou vorig jaar niet meegaan en toch opgeroepen nadat er iemand uitviel
Het schijnt dat VandeVelde na Kreder zijn goede prestaties al had gevraagd om hem mee te nemen naar de Tour. Nu vond kreder dat zelf te vroeg.quote:Op woensdag 26 mei 2010 12:11 schreef Sheepcidus het volgende:
[..]
Misschien Michel Kreder? Die heeft toch wel wat laten zien dit jaar en Garmin stuurt jonge renners sneller naar de tour.
Hij rijdt de Dauphine iig.
quote:Christian Vandevelde heeft aan Jonathan Vaughters, teammanager van Garmin-Transitions, gevraagd of hij Michel Kreder mee wil nemen in de selectie voor de aankomende Tour de France. Dit meldde Kreder in een interview met de NOS. Vandevelde wil Michel Kreder mee hebben in de Ardennenklassieker Luik-Bastenaken-Luik. "Christian Vandevelde heeft Vaughters zelfs opgebeld
of ik mee kon naar de Tour, maar dat gaat een beetje te veel worden, denk ik", zei Kreder voorzichtig.
Michel Kreder rijdt aankomende week de Amstel Gold Race en de Waalse Pijl om daarna de Ronde van Romandie te gaan rijden. Het is de bedoeling dat hij zijn debuut maakt in een grote ronde in de Vuelta a Espana.
Haha, supermooi. Was vanochtend dan lekker niet op de fiets gestapt.quote:Op woensdag 26 mei 2010 13:56 schreef franklop het volgende:
In Belgie waren ze blij dat Menchov meedeed aan de ROnde van Belgie. inderdaad meedeed, want hij is na 20km koers afgestapt
Volgens teletekst moest hij al lossen en is hij daarom afgestapt.quote:Op woensdag 26 mei 2010 14:08 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Haha, supermooi. Was vanochtend dan lekker niet op de fiets gestapt.
quote:Op woensdag 26 mei 2010 13:56 schreef franklop het volgende:
In Belgie waren ze blij dat Menchov meedeed aan de ROnde van Belgie. inderdaad meedeed, want hij is na 20km koers afgestapt
quote:
Het meest ergerlijke is nog wel de verslaggeving van Wuyts en consorten. Die denken volgens mij zelf ook echt dat die ronde van hun belangrijker is dan de Giro.quote:Op woensdag 26 mei 2010 14:03 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Gaan ze die kutronde nu weer uitzenden voor de Giro zeker, pff
Inderdaad, terwijl ze bij de Giro snel de ceremonie enzo vaak overslaan omdat "Buren" er aankomt ...quote:Op woensdag 26 mei 2010 20:05 schreef DutchSL het volgende:
En na de finish ook nog een een uitgebreide nabeschouwing met podium ceremonie en interviews, zendt dat dan gewoon na de Giro uit. De Mortirolo en Gavia zullen echt buiten de uitzending vallen op deze manier..
Idd, slaat echt nergens op. Stom geouwehoer wat je wel kan nalezen op internet of teletekst...quote:Op woensdag 26 mei 2010 20:05 schreef DutchSL het volgende:
En na de finish ook nog een een uitgebreide nabeschouwing met podium ceremonie en interviews, zendt dat dan gewoon na de Giro uit. De Mortirolo en Gavia zullen echt buiten de uitzending vallen op deze manier..
Als de Gavia er al in blijft...quote:Op woensdag 26 mei 2010 20:05 schreef DutchSL het volgende:
En na de finish ook nog een een uitgebreide nabeschouwing met podium ceremonie en interviews, zendt dat dan gewoon na de Giro uit. De Mortirolo en Gavia zullen echt buiten de uitzending vallen op deze manier..
nee man dat is in het landsbelang troetelwaal Gilbert staat dan 6 minuten lang op het podiumquote:Op woensdag 26 mei 2010 20:05 schreef DutchSL het volgende:
En na de finish ook nog een een uitgebreide nabeschouwing met podium ceremonie en interviews, zendt dat dan gewoon na de Giro uit. De Mortirolo en Gavia zullen echt buiten de uitzending vallen op deze manier..
Fuck die hele protourquote:Op dinsdag 25 mei 2010 21:30 schreef franklop het volgende:
Over de Tour gesproken, de voorbereidingskoers Dauphine Libere doet het zonder Vacansoleil en Skill-shimano.
Maar goed what else is new
Skil en Vacansoleil niet naar Dauphiné
Ach, Skil heeft er ook gewoon niks te zoeken. Vancansoleil heeft wel een wildcard voor Zwitserland en als ze dan de toppers zouden spreiden blijft er kwalitatief waarschijnlijk ook minder over dan bij de teams die wel een wildcard hebben gekregen voor de Dauphine.quote:
Het is meer nog frustratie over het ontbreken van Vacansoleil in de voorjaarswedstrijden waar ze wel iets te zoeken hadden en sommige ploegen met een startplaats zowat halverwege al uit koers waren.quote:Op woensdag 26 mei 2010 23:23 schreef wimderon het volgende:
[..]
Ach, Skil heeft er ook gewoon niks te zoeken. Vancansoleil heeft wel een wildcard voor Zwitserland en als ze dan de toppers zouden spreiden blijft er kwalitatief waarschijnlijk ook minder over dan bij de teams die wel een wildcard hebben gekregen voor de Dauphine.
Wat een onzin. Dauphiné is een ASO koers, en ook nog een voorbereidingskoers op de Tour. Waarom zou je dan in godsnaam ploegen uitnodigen die continentaal zijn en niet in de Tour starten?quote:
Welke trend zou dat dan moeten zijn?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |