Met bbqquote:
Niet bepaald de mooiste gitaar nee..quote:Op woensdag 28 april 2010 20:05 schreef brother52 het volgende:
Degene die deze body gezaagd heeft moet behoorlijk dronken zijn geweest.
[ afbeelding ]
En volgens een vriendin van me, die dat ding al in handen had gehad, is de rand zo dun dat je hem nergens fatsoenlijk vast kunt pakken zonder het scherm aan te raken, en da's vrij lastig bij een touchscreenquote:Op woensdag 28 april 2010 21:07 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Ik snap nog steeds niet hoe je dat relax wil doen, want in de trein dat je dat soort dingen ermee wil doen is opzich wel handig, maar dan wat dan ligt dat ding op je schoot, dat kijkt voor geen meterOf je moet hem de hele tijd vasthouden maar dat is ook kut, Het handige van een laptop is luist toch dat het scherm makkelijk goed te zetten is ook
De mensen die er nu wat over zeggen zijn de mensen die er altijd (die 2xquote:Op donderdag 29 april 2010 07:37 schreef Cynic het volgende:
Kan de locatie bepaald worden door de mensen die daadwerkelijk komen?
Dat is dus ook mijn probleem met dat apparaat... Op een iPhone is best leuk, maar die iPad is toch een stuk groter en doet eigenlijk maar weinig meer... en vindt het dus ook geen vervanging van een laptop, kan niet eens multi-tasken!quote:Op woensdag 28 april 2010 21:07 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Ik snap nog steeds niet hoe je dat relax wil doen, want in de trein dat je dat soort dingen ermee wil doen is opzich wel handig, maar dan wat dan ligt dat ding op je schoot, dat kijkt voor geen meterOf je moet hem de hele tijd vasthouden maar dat is ook kut, Het handige van een laptop is luist toch dat het scherm makkelijk goed te zetten is ook
quote:Op woensdag 28 april 2010 20:46 schreef -Menn0- het volgende:
Nieuwe motor, iPad en nieuwe gitaar, Pod XTLive. Damn wat gaat dat geld hard als alle plannen doorgaan
Ok, dat wordt naar Damwâld voor de meet!quote:Op woensdag 28 april 2010 22:53 schreef The_Dean het volgende:
Hij staat al te gloeien
[ afbeelding ]
Arnhem is voor mij ook wel redelijk goed te doen.quote:Op donderdag 29 april 2010 09:13 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
De mensen die er nu wat over zeggen zijn de mensen die er altijd (die 2x) zijn (Dean, Bro) of altijd proberen te komen (Ares
). Zit wel goed
.
Ik vind Arnhem trouwens helemaal niet slecht. Het is nog redelijk centraal. Voor westerlingen als Dribbel en ik is het nog prima aan te reizen. Ik kan het weten, want ik heb het bijna 3 jaar gedaan.
Er zou daar ook een flinke muziekwinkel zijn in de Van Oldenbarneveldtstraat ofzo, maar daar ben ik nooit geweest. Jammere is wel dat het uit het centrum is.
Even verbeterdquote:Op donderdag 29 april 2010 10:19 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Ok, dat wordt naar Damwâld voor de meeat!
quote:
Daar krijg ik op de een of andere manier heel erg vreemde gedachtes bij.quote:
Oh, dus jij komt ook?quote:Op donderdag 29 april 2010 10:49 schreef brother52 het volgende:
[..]
Daar krijg ik op de een of andere manier heel erg vreemde gedachtes bij.
Ik ookquote:Op donderdag 29 april 2010 10:49 schreef brother52 het volgende:
[..]
Daar krijg ik op de een of andere manier heel erg vreemde gedachtes bij.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |