Eerst de grachten en dan over een paar jaar de tweede ring helemaal rond maken! Gachten dicht zullen 2000 plaatsen bieden.quote:Op maandag 20 juni 2011 15:53 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Dat zijn samen met de laatste lange zijde omhoog de laatste fases.
Ja jammer, maar ging niet anders. Nu kunnen de thuissupporters helemaal om het stadion heen lopen en komen de uitsupporters op een parkeerplaatjes achter de beek uit.quote:Op maandag 20 juni 2011 17:52 schreef Nimma024 het volgende:
Uitvak Grolsch Veste zou nu naar de tweede ring gaan.
quote:Nieuw stadion voor Heracles
Heracles Almelo krijgt een nieuw stadion. De club meldt dinsdagavond dat de gemeenteraad akkoord is met een lening van 15 miljoen euro. De verwachting is dat de nieuwe accommodatie medio 2013 klaar is.
Heracles kan dan 15.000 bezoekers ontvangen. Het huidige Polmanstadion heeft een capaciteit van 8500 toeschouwers. (Redactie/ANP)
Zo saai altijd zo'n stadion met een gesloten 2e ringquote:
Is die chick de capo van de BiancoNero ?quote:Op woensdag 13 juli 2011 00:44 schreef Doublepain het volgende:
Heracles in 2013 15.000 man!
[ afbeelding ]
Staat het stadion nou naast een zuiveringsbedrijf?quote:Op maandag 20 juni 2011 16:36 schreef YazooW het volgende:
[ afbeelding ]
Nu nog de tribunes doortrekken tot aan het veld en je hebt het mooiste stadion van de eredivisie...
quote:di 25 okt 2011, 06:57
Feyenoord denkt aan herbouw De Kuip
ROTTERDAM - De beslissing over de bouw van een nieuw Feyenoord-stadion wordt een aantal maanden uitgesteld. De Rotterdamse club heeft geen zekerheid dat de gemeente Rotterdam met een achtergestelde lening volledig achter de bouw van een totaal nieuw stadion met plaats voor 63.000 toeschouwers aan de Maas gaat staan.
Daarom onderzoekt Feyenoord op dit moment de mogelijkheid om de huidige Kuip over een periode van vier seizoenen een miljoenen kostende metamorfose te laten ondergaan.
De gemeenteraad van Rotterdam stuurt ook op die optie aan. Het is een verbouwing van het huidige stadion, die eerder ook bij Hannover’96 heeft plaats gehad. Er kwam een fenomenaal stadion voor terug.
Algemeen directeur Eric Gudde legt uit: „Er wordt gedacht aan een sloop/nieuwbouwvariant waarbij elk seizoen een hele zijde van het stadion wordt herbouwd. De aannemers garanderen ons tijdens de bouw nog een capaciteit van ruim 40.000 plaatsen. Het nadeel is dat de club over een lange periode met een bouwval te maken heeft. Je zit met onaantrekkelijke bouwtorens, zoals FC Twente die ook had.”
quote:Op zondag 5 februari 2012 21:14 schreef Haringkop het volgende:
Ja, de arena is stiekem verbouwd! Zaten vanmiddag 45.000 man terwijl niet eens de helft van de stoelen was bezet!
quote:Op zondag 5 februari 2012 21:14 schreef Haringkop het volgende:
Ja, de arena is stiekem verbouwd! Zaten vanmiddag 45.000 man terwijl niet eens de helft van de stoelen was bezet!
quote:Verlaat Barcelona Camp Nou?
Camp Nou is al jaar en dag de bekende thuishaven van de Catalaanse voetbalploeg Barcelona. Misschien verlaat Barça zijn vertrouwde huis en bouwt het een ander multifunctioneel complex. Dat beweert de Spaanse krant El Mundo Deportivo.
Al langer dan vijftig jaar speelt Barcelona zijn thuiswedstrijden in Camp Nou. Het stadion werd geopend op 24 september 1957 en biedt plaats aan ongeveer honderdduizend toeschouwers. De voetbaltempel heeft echter nood aan wat renovatiewerk. In 1994 en 2008 kreeg het stadion al een beurt, maar in de laatste jaren onderging het enorme bouwwerk een verwaarlozing en gebrek aan onderhoud. Het spreekt voor zich dat een en ander immense kosten zal meebrengen. Vandaar wordt er gedacht aan een verhuizing.
Schuldenberg
De voorzitter van Barcelona, Sandro Rossel, overweegt om een nieuw multifunctioneel stadion te bouwen. Bij het nieuwe complex zou ook ruimte gemaakt worden voor een hotel, een bioscoop, een theater en restaurants. De Catalanen zouden daardoor meerdere bronnen van inkomsten hebben dan nu. Een leuk weetje is dat Barcelona momenteel al met een schuldenberg van 364 miljoen euro kampt. Benieuwd wat het kostenplaatje - als het er komt - van hun nieuwe stadion zal zijn.
en het stadion wordt dit weekend geveild...quote:Op donderdag 27 september 2012 14:20 schreef rubbereend het volgende:
ah, tis gewoon een kwestie van de prijs drukken, niemand wil het stadion kopen als Vitesse dreigt weg te gaan en zo Jordania het zelf voor een zacht prijsje kopen.
daarom komt hij er nu ook mee. Er is nog enige onduidelijkheid of Vitesse de boel maken kopen maar Jordania mag het zelf wel kopen of één van zijn bedrijven.quote:Op donderdag 27 september 2012 14:27 schreef planethugo het volgende:
[..]
en het stadion wordt dit weekend geveild...
dat ie het zelf koopt (dwz zijn zakenpartners want zelf heeft ie volgens mij ook geen geldquote:Op donderdag 27 september 2012 14:51 schreef rubbereend het volgende:
[..]
daarom komt hij er nu ook mee. Er is nog enige onduidelijkheid of Vitesse de boel maken kopen maar Jordania mag het zelf wel kopen of één van zijn bedrijven.
Het is in ieder geval een stuk minder interessant zonder Vitessequote:Op donderdag 27 september 2012 14:58 schreef planethugo het volgende:
[..]
dat ie het zelf koopt (dwz zijn zakenpartners want zelf heeft ie volgens mij ook geen geld), las tijd geleden dat gelredome ook zonder vitesse kan omdat er met concerten etc genoeg winst gemaakt wordt. Geen idee of dat nu nog steeds zo is
quote:Club en Cercle krijgen elk eigen stadion
Er zit schot in de stadiondossiers van zowel Cercle Brugge als Club Brugge. Het Brugse stadsbestuur, de Vlaamse regering en beide voetbalclubs zijn principieel akkoord over de bouw van twee stadions in het noorden van Brugge, vernam Het Laatste Nieuws uit goede bron.
Aan de Blankenbergse Steenweg zouden op termijn twee stadions moeten komen met 44.000 zitplaatsen voor Club en 12.000 voor Cercle. Club zou de kosten zelf dragen, terwijl de stad Brugge het andere stadion zou willen betalen en er meteen een multifunctioneel complex van maken. Er is evenwel nog geen getekende overeenkomst.
In politieke kringen blijft het stil, maar volgens Het Laatste Nieuws werd het dossier al informeel besproken met de Vlaamse regering en zou het mogelijk in december al ter goedkeuring worden voorgelegd aan de gemeenteraad. Ook de clubs willen het nieuws niet officieel bevestigen.
quote:Zo moet het nieuwe stadion van KV Mechelen eruit zien
Deze week heeft voetbalclub KV Mechelen een bouwaanvraag ingediend bij de stad Mechelen voor de bouw van twee nieuwe tribunes. De tribunes zijn aan vervanging toe en zouden 5.000 extra plaatsen moeten opleveren, wat de totale capaciteit op 18.000 toeschouwers moet brengen.
Waar nu de vakken, M, H, I, J en K zijn, komen twee nieuwe tribunes: een zogenaamde sfeertribune en een tribune waarvoor met het Mechelse telecombedrijf Telenet samengewerkt wordt.
De plannen komen er na gesprekken met vele interne partijen, het telecombedrijf en de buurtcomités. 'We hebben nu de bouwvergunning aangevraagd en hebben de buurtcomités hiervan als eerste op de hoogte gebracht. Het was een constructief gesprek en zij zullen de verbouwingen samen met ons opvolgen', zegt voorzitter Johan Timmermans.
Malinwa zal een aantal maatregelen treffen, zoals het aanleggen van een buurtparking en het bewust niet aanleggen van nieuwe parkings in de buurt van het stadion 'Achter de Kazerne'. Ook zal men proberen te werken met pendeldiensten. Er wordt tevens onderhandeld over een kindercrêche in het stadion.
De stad Mechelen heeft minimaal 90 werkdagen om de bouwvergunning al dan niet toe te kennen. In mei, meteen na de competitie, wil de voetbalclub starten met de afbraak en nieuwbouw van de eerste tribunes. Later volgen de hoofdtribune en het gebouw met de seats. KVM zal na de toekenning van de bouwvergunning voor de eerste twee tribunes ook de aannemer kiezen voor de vernieuwingsoperatie van het stadion.
ik vind het een knap plan, ook gezien de ruimte die er is.quote:Op zondag 17 november 2013 17:30 schreef zwaaien het volgende:
http://stadiumdb.com/designs/bel/stadion_kv_mechelen
mjah wat moet je hiervan zeggen?
Met het beperkte beschikbare budget en rekening houdend met de beperking van de omgeving (schuin dak door zonlicht buren) is alles uit de kast gehaald zeker
Wel leuk dat de staanplaatsen blijven want die nieuwe arena's zoals bij Gent zijn eerder cinemazalen dan voetbalstadions.
Wat een kutstadionquote:Op maandag 18 november 2013 21:58 schreef Pipo_de_Clown het volgende:
Het eerste stadion voor het WK in Qatar, in de volksmond ook wel de k*t genoemd..
[ afbeelding ]
http://www.dezeen.com/201(...)2-world-cup-stadium/
eerste? ze hebben toch veel meer ontwerpen?quote:Op maandag 18 november 2013 21:58 schreef Pipo_de_Clown het volgende:
Het eerste stadion voor het WK in Qatar, in de volksmond ook wel de k*t genoemd..
[ afbeelding ]
http://www.dezeen.com/201(...)2-world-cup-stadium/
quote:Op maandag 18 november 2013 21:58 schreef Pipo_de_Clown het volgende:
Het eerste stadion voor het WK in Qatar, in de volksmond ook wel de k*t genoemd..
zonde, vind san siro een van de mooiste stadions ter wereld (niet dat die meteen weg gaat als inter zou vertrekken)quote:Op woensdag 20 november 2013 23:03 schreef rubbereend het volgende:
Internazionale denkt aan eigen stadion
quote:Voetbalmuseum toch naar Herstacostadion (Het stadion van RBC) in Roosendaal
ROOSENDAAL - Het nationale voetbalmuseum in het Herstacostadion in Roosendaal gaat toch door.
Bekijk ook...
Nationaal voetbalmuseum in Herstaco-stadion Roosendaal gaat niet door
Voetbalmuseum: niet Zwolle maar Roosendaal
Stadioneigenaar Paul Hermsen heeft daartoe deze week een overeenkomst gesloten met de eigenaren en beheerder van het huidige voetbalmuseum Voetbal Experience in Middelburg. Hermsen neemt de collectie en attracties over en krijgt de komende maanden hulp uit Middelburg bij het inrichten van zijn museum, dat in mei open moet gaan.
Vorige week leek het project in Roosendaal nog te stranden. Het kwam toen aan op een breuk tussen de stadioneigenaar en initiatiefnemers Matty Verkamman en Hugo Borst voor de verhuizing van de Voetbal Experience naar Roosendaal.
Boos
Verkamman, die nog steeds zelf elders in Nederland een voetbalmuseum wil beginnen, reageert boos op de actie van Hermsen: ,,Ik accepteer dit niet. Toen we vorige week uit elkaar gingen hebben we afgesproken dat ik eerst een bod zou doen. En dan dit! Ik voel me misbruikt. De verhuizing van het museum naar Roosendaal was nota bene ons idee.''
http://www.bndestem.nl/re(...)with_image_and_title
dit is voor Jong Twente en de damesquote:Op donderdag 28 november 2013 13:58 schreef Iwanius het volgende:
Men heeft toch al een stadion? Bedoel dat is volgens mij pas helemaal gerenoveerd?
Mja kan je dat niet beter thuis TV kijken? Dit is me een beetje te overdreven.quote:Op vrijdag 22 november 2013 11:38 schreef Iwanius het volgende:
Je zal maar zo een (AT&T)stadion voor het voetbal hebben als dat van de Dallas Cowboys met dat giga scherm.
[ afbeelding ]
dan krijg je dat je meer naar het scherm dan naar het veld zit te kijkenquote:Op donderdag 28 november 2013 14:00 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Mja kan je dat niet beter thuis TV kijken? Dit is me een beetje te overdreven.
Coronaquote:Op donderdag 28 november 2013 13:53 schreef rubbereend het volgende:
FC Twente gaat er een stadion bij bouwen, ben benieuwd wie daar het bier mag leveren Nieuwe accommodatie Jong Twente
Kwestie van de lijnen te herkalken en 2 voetbaldoelen te zetten je hebt een volwaardige voetbal stadionquote:Op vrijdag 22 november 2013 11:38 schreef Iwanius het volgende:
Je zal maar zo een (AT&T)stadion voor het voetbal hebben als dat van de Dallas Cowboys met dat giga scherm.
[ afbeelding ]
Nu hebben ze nog geen 20 jaar geleden dan ook een WK georganiseerd.quote:Op donderdag 28 november 2013 15:55 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Kwestie van de lijnen te herkalken en 2 voetbaldoelen te zetten je hebt een volwaardige voetbal stadion
De verenigde staten zou heel gemakkelijk een WK kunnen organiseren. Als ze american football stadions omtoveren tot voetbalstadions
Lijst:
1ste stadion: (Pennsylvania)
Philadelphia Eagles:
[ afbeelding ]
capiciteit: 68 532
2de stadion:
[ afbeelding ]
Allemaal prachtstadions, alleen jammer dat bij meerdere stadions geen dak is..
Of gewoon zo'n type:
Carrier Dome
50.000
[ afbeelding ]
In de verenigde staten hebben ze stadions zat
of deze:
[ afbeelding ]
en toen hebben ze ook stadions gebruikt waarin niet of nauwelijks gevoetbald werd. Dus het principe is bekendquote:Op donderdag 28 november 2013 16:11 schreef Dven het volgende:
[..]
Nu hebben ze nog geen 20 jaar geleden dan ook een WK georganiseerd.
twitter:FCBarcelona twitterde op maandag 09-12-2013 om 21:24:34Freixa: "In any case, the stadium with have a capacity of 105,000 spectators and it will be completely covered." #FCBLive reageer retweet
Ik was daarbij toen. Beste WK tot dan als je praat over een evenement. De Amerikanen kunnen dat toch als een van de besten ter wereld wat je verder ook van ze vindt. Ze zorgen overal voor en letten op details en nemen voorzorgsmaatregelen als back-up plan. Mooiste van dit WK was dat je in de avond na sommige dag wedstrijden nog heerlijk kon uitgaan en een hele avond nog voor je had. Om maar te zwijgen van allerlei thema-parken die men daar heeft voor vermaak.quote:
quote:Stad Brugge steunt stadionplannen Club en Cercle
Niet alleen in Brussel komt er schot in de zaak van het nieuwe stadion voor Anderlecht en de Rode Duivels. Ook in Brugge wordt er stilaan vooruitgang geboekt in het al jarenlang aanslepende stadiondossier voor Club en Cercle. Het Brugse schepencollege besliste gisteren dat het stadsbestuur het project langs de Blankenbergse Steenweg zal steunen. Dat meldt Het Laatste Nieuws.
Het stadiondossier van Club en Cercle Brugge sleept al jaren aan. Een geplande bouw op de Chartreuse-site werd van tafel geveegd op basis van het Milieu Effecten Rapport (MER), de waterhuishouding en de mobiliteit. Een maand geleden lekte echter het nieuws dat een nieuwe site langs de Blankenbergse Steenweg voor een uitweg zou kunnen zorgen. Daar zouden op termijn twee stadions moeten komen met 44.000 zitplaatsen voor Club en 12.000 voor Cercle. Beide stadions zouden de parking tussenin delen.
'We zullen positief meewerken om een multifunctionele sportsite te realiseren in het noorden van Brugge. Dat zal gebeuren met de opbrengst van de gronden op Olympia', vertelde burgemeester Landuyt gisteren. De stad laat onderzoeken hoeveel de achttien hectaren grond waar het huidige Jan Breydelstadion op staat waard is. Het wil die oppervlakte verkavelen en met de opbrengst de nieuwe stadions financieren.
'Dit is positief nieuws, maar er moeten nog veel stappen genomen worden', reageerde Club-woordvoerder Klaus Van Isacker. Cercle Brugge zal pas volgende week dinsdag na de algemene vergadering reageren.
da's best knapquote:Op vrijdag 8 augustus 2014 21:40 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Oeps.... hij pakte deze met auto correct haha...
Ja, ik snap het ook niet helemaalquote:Op vrijdag 8 augustus 2014 21:43 schreef rubbereend het volgende:
[..]
da's best knapwant stadia's bestaat niet eens
maargoed, boeiendquote:Op vrijdag 8 augustus 2014 21:44 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Ja, ik snap het ook niet helemaal
Geen geld?quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 21:01 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Als ik de seizoengids van VI mag geloven hoeven we de komende jaren in Nederland qua stadia's niet veel te verwachten. Alleen Heracles Almelo is dacht ik bezig met een nieuw ontwerp. De rest van de clubs heeft geen geld meer....
gewoon die ArenA kopen en uitbreidenquote:Op vrijdag 8 augustus 2014 21:53 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Geen geld?Ajax kan zo een nieuw stadion bouwen.
Jebquote:Op vrijdag 8 augustus 2014 20:09 schreef rubbereend het volgende:
Is die van Udinese gewoon gebouw op de bestaande plek met de bestaande hoofdtribune?
tof, WK 1990quote:
Mwa, ik weet het niet. Blijven die concerten de kosten dekken?quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 21:56 schreef rubbereend het volgende:
[..]
gewoon die ArenA kopen en uitbreiden
Arena is winstgevend volgens mij.quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 22:30 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Mwa, ik weet het niet. Blijven die concerten de kosten dekken?
http://www.beurs.nl/nieuw(...)t-uitkering-dividendquote:Op vrijdag 8 augustus 2014 22:36 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Arena is winstgevend volgens mij.
Ja, net aan. Maar het aantal concerten zal niet toenemen lijkt mij met het oog op de HMH en Ziggo in de buurt. Sowieso..over 20 jaar moet Ajax ook weer verder kijken dan de Arena.quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 22:36 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Arena is winstgevend volgens mij.
Ziet eruit als een winkelcentrum.quote:Op donderdag 5 februari 2015 09:18 schreef planethugo het volgende:
ziet er allemaal erg standaard uit
ik vind het verre van standaard aan de buitenkantquote:Op donderdag 5 februari 2015 09:18 schreef planethugo het volgende:
ziet er allemaal erg standaard uit
Beetje zoals de Euroborg inderdaad.quote:Op donderdag 5 februari 2015 11:00 schreef karton2 het volgende:
[..]
Ziet eruit als een winkelcentrum.
buitenkant kan me niet zoveel boeie eigenlijk, bij een stadion telt het hoe het vanbinnen uitzietquote:Op donderdag 5 februari 2015 11:56 schreef rubbereend het volgende:
[..]
ik vind het verre van standaard aan de buitenkant
Lego de nieuwe sponsor?quote:Op woensdag 4 februari 2015 21:20 schreef Raptor1985 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Gruwelijk lelijk! Jammer.
Vergane glorie die clubquote:Op donderdag 5 februari 2015 17:58 schreef Raptor1985 het volgende:
[..]
Groot zat. Gemiddeld komen er maar 40.000 mensen daar.
Je maakt hier een grote fout. Voetbal gaat niet om geld. Met vergane glorie doel ik op supporters etc etcquote:Op donderdag 5 februari 2015 19:34 schreef Smoofie het volgende:
Vergane glorie met een begroting van 270 miljoen. Groter dan menig andere club.
Het hedendaagse voetbal gaat puur om het geld, voor het sportieve dan. Genoeg successupporters als AC Milan weer gaat presteren.quote:Op donderdag 5 februari 2015 19:35 schreef j95 het volgende:
[..]
Je maakt hier een grote fout. Voetbal gaat niet om geld. Met vergane glorie doel ik op supporters etc etc
Dat was altijd zo geweest volgensmij, qua resultaten is het mis niet goed maar zovaak werden ze ook weer niet kampioen zelfs toen ze de CL wonnen.quote:Op donderdag 5 februari 2015 19:35 schreef j95 het volgende:
[..]
Je maakt hier een grote fout. Voetbal gaat niet om geld. Met vergane glorie doel ik op supporters etc etc
Die eenheidsworst heeft vooral met kosten en kwaliteitseisen te maken volgens mij.quote:Op donderdag 5 februari 2015 15:46 schreef Grifte het volgende:
Dat stadion van Milan ziet er echt verschrikkelijk uit, waar is de creativiteit van stadionarchitecten gebleven? Alles wordt óf een eenheidsworst (zie 90% nieuwbouwstadions in Engeland of NL), of het wordt een gedrocht wat vooral gekenmerkt wordt door saaiheid en/of lelijkheid.
quote:Could Camp Nou change name to incorporate "Qatar Airways"?
Akbar Al Baker, CEO of Qatar Airways, says it's possible the airline's name may go as part of the Camp Nou's title as a new sponsorship deal is being discussed.
"Everything is possible for our company, we are open to surprises and one of them could be the name of the Camp Nou," said Al
Baker while presenting the latest TV commercial for the company in a ceremony attended by Neymar Jr, Gerard Piqué and Javier Faus, economic vice president.
Faus says he only feels "gratitude" for the Qatari airline, revealing that a new deal is likely with the current sponsorship expiring in 2016.
"We need a new sponsor, we have zero problems with Qatar, so it will be a quick decision," he said.
Qatar Airways adds more than ¤30million to Barcelona's coffers each year, but Barcelon a want ¤20m more on top of that.
dat ziet er prima uit, dat ziet er uit als een voetbalstadionquote:Op vrijdag 6 februari 2015 00:22 schreef Pleun2011 het volgende:
Deze is pas lelijk.. van binnen wel oke, maar ziet er zeer goedkoop uit (kostte ook maar 75 miljoen euro)..
[ afbeelding ]
Ik ben er geweest en vond het oerlelijk.. straalt totaal niks uit. Maar van binnen is het wel oké, echt voetbalstadion inderdaadquote:Op vrijdag 6 februari 2015 00:26 schreef rubbereend het volgende:
[..]
dat ziet er prima uit, dat ziet er uit als een voetbalstadion
alleen beetje jammer van de plek waar t staatquote:Op vrijdag 6 februari 2015 00:29 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ik ben er geweest en vond het oerlelijk.. straalt totaal niks uit. Maar van binnen is het wel oké, echt voetbalstadion inderdaad
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |