Dat klopt, het betekent aardappel.quote:
Welke taal dan wel?quote:Op dinsdag 27 april 2010 21:05 schreef Lienekien het volgende:
Ja, het is een woord.
Nee, het is geen Nederlands woord.
Je hebt gezocht op het woord: dat.quote:Op dinsdag 27 april 2010 19:48 schreef Maanvis het volgende:
Is dat een woord?
Wat is dat slecht, zeg.quote:
Jaquote:
Dat filmpje is gemaakt door een paar VMBO-meiden.quote:
Koeterwaals.quote:
En toch moest ik een traantje wegpinkenquote:Op dinsdag 27 april 2010 21:26 schreef Jamunited het volgende:
[..]
Dat filmpje is gemaakt door een paar VMBO-meiden.
Meiden die denken dat dit nog op een grote schaal gebeurt.
Het wordt allemaal overdreven.
Maarja acceptabelbaar is niet de enige fout. Later 'trefden' de ouders van de jongen hem ook dood aan.![]()
Ik vind deze grammaticavaardigheden niet acceptabelbaar!
Nee zeker niet, want om een woord te zijn moet het een betekenis hebben. Anders is het een verzameling letters achter elkaar.quote:
De overgrote meerderheid van de taalgebruikers weet niet eens wat een stapelvorm is.quote:Op donderdag 29 april 2010 22:37 schreef Iblardi het volgende:
Het is een woord, maar wel een woord dat geen deel uitmaakt van het lexicon van de standaardtaal, omdat het door de overgrote meerderheid van de taalgebruikers gezien wordt als een ongeoorloofde stapelvorm.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |