Wil ik wel doen maar alleen met toestemming van Vik zelfquote:Op dinsdag 27 april 2010 17:04 schreef ColdFeet het volgende:
Met link graag, Uniekhoorn!
De ex-huisgenoten van vriendje, die komen naar ons nieuwe huis kijken.quote:Op dinsdag 27 april 2010 17:01 schreef uniekhoorn het volgende:
Wie kijrg je op visite Mini?
Ik heb het ook weleens, maar veel minder als ik mezelf dwing om héél regelmatig te eten, en dan echt volkorenproducten enzo. Alles om de suikerspiegel met rust te laten.quote:Op dinsdag 27 april 2010 17:06 schreef Nouk84 het volgende:
Hebben meer mensen last van constante honger? Ik word er gek van, want ik ben constant op "zoek". Nu ik in de afvalfase zit, kan ik me dan prima inhouden, maar andersNu probeer ik het zoveel mogelijk te vermijden door gewoon niet naar de winkel te gaan, voor of tijdens het werk.. Want in het weekend heb ik er aanzienlijk minder last van
Ja herkenbaarquote:Op dinsdag 27 april 2010 17:06 schreef Nouk84 het volgende:
Hebben meer mensen last van constante honger? Ik word er gek van, want ik ben constant op "zoek". Nu ik in de afvalfase zit, kan ik me dan prima inhouden, maar andersNu probeer ik het zoveel mogelijk te vermijden door gewoon niet naar de winkel te gaan, voor of tijdens het werk.. Want in het weekend heb ik er aanzienlijk minder last van
Ik eet heel regelmatig, dus dat is het probleem nietquote:Op dinsdag 27 april 2010 17:10 schreef Mini_rulez het volgende:
Ik heb het ook weleens, maar veel minder als ik mezelf dwing om héél regelmatig te eten, en dan echt volkorenproducten enzo. Alles om de suikerspiegel met rust te laten.
Ik deed dat ook nooit, maar dan ging mijn hele dag naar de klotequote:Op dinsdag 27 april 2010 17:11 schreef Chicolate het volgende:
Ja herkenbaar. Maar ik hou me dan meestal niet in
.
quote:Op dinsdag 27 april 2010 17:08 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
De ex-huisgenoten van vriendje, die komen naar ons nieuwe huis kijken.We aten vroeger altijd samen op dinsdag, dus dat doen we nu ook. Wel gezellig hoor, goede reden om wat op/in te ruimen.
Bah, ik had allerlei fondsen aangevraagd voor m'n stage in Amerika en de eerste afwijzing is binnen.Ach ja, nog 5 te gaan...
Goede resultaten, dat is tochquote:Op dinsdag 27 april 2010 17:13 schreef neen het volgende:ik krijg allemaal goede studieresultaten terug
mooi moment om weer te stoppen
Ik zou zo broccoli eten maar ik heb zoals gewoonlijk weer eens geen zin om te kokennou ja, het moet maar en over een uurtje kan het ook nog wel.
Je hebt dus nog geen fohn? Een hele goede goedkope (2 standen warm, koude lucht, veeeel blaaskracht) is die van rowenta elite model looks, met een diffuser maar daar begrijp ik niets van..quote:Op dinsdag 27 april 2010 16:14 schreef Perruche het volgende:
Hoi!
Ok, ben net de stad in gegaan om 3 dingen te doen a) naar de kapper b) babykleding kopen voor vrienden van me c) een nieuwe fohn kopen sinds de oude is ontploft.
hier ook herkenbaar. Van m'n mentale toestand hangt af of ik me in kan houden of niet.quote:Op dinsdag 27 april 2010 17:11 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Ja herkenbaar. Maar ik hou me dan meestal niet in
.
Dit was de laatstequote:Op dinsdag 27 april 2010 16:15 schreef uniekhoorn het volgende:
PF! Hou eens op mij te herinneren aan Heavenly Hazel
En nu denk ik aan mijn ademhaling en daar word ik duizelig van
Ben je dat van plan?quote:Op dinsdag 27 april 2010 17:13 schreef neen het volgende:ik krijg allemaal goede studieresultaten terug
mooi moment om weer te stoppen
Ik zou zo broccoli eten maar ik heb zoals gewoonlijk weer eens geen zin om te kokennou ja, het moet maar en over een uurtje kan het ook nog wel.
Voor VSB kwam ik niet in aanmerking omdat je stage dan geen onderdeel mag zijn van je masteropleiding, of dat was tenminste wat ze mij hebben verteld. Er waren uiteindelijk 6 fondsen waar ik wel voor in aanmerking kwam, dus heb ik het VSB maar laten zitten. De details gooi ik liever niet zo op internet, maar PM maar als je meer wilt weten.quote:Op dinsdag 27 april 2010 17:19 schreef Perruche het volgende:
Wat een lieve TT!
[..]
wat stoer! Welke fondsen heb e aangeschreven? Heb je het VSB geprobeerd?
Dat honger gevoel is heel naar, ik heb wel door dat als ik volkorenpasta eet, ik een stuk minder honger heb erna
[..]
Goede resultaten, dat is tochen niet
...?
oh, en een flesje multivitaminensap.quote:Op dinsdag 27 april 2010 17:21 schreef AKnynke het volgende:
[..]
hier ook herkenbaar. Van m'n mentale toestand hangt af of ik me in kan houden of niet.
Zie het lijstje van vandaag:
O: yoghurt met bramen en frambozen en muesli
T: banaan
T: volkorenboterham met pindakaas
L: broccolisalade met rozijnen, amandelen rode ui en yoghurt dressing
T: volkorenboterham met pindakaas
T mueslireep
T: milky way (1 stuk is 90 kcal, ik eet er 2)
D: kip/bacon sandwhich
T: banaan
S: 2,5 uur volleyballen
T: misschien stuk knackebrod tijdens het volleyballen
T: 2 beschuitjes met roomboter en aardbeien.
Wat een waslijst.
volgens mij is het bij sommige fondsen n iet zo moeiljik om een lening te krijgen. Een gift, dat wel. Ik heb een renteloze lening gekregen voor m'n tijd in Zweden...quote:Op dinsdag 27 april 2010 17:26 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Voor VSB kwam ik niet in aanmerking omdat je stage dan geen onderdeel mag zijn van je masteropleiding, of dat was tenminste wat ze mij hebben verteld. Er waren uiteindelijk 6 fondsen waar ik wel voor in aanmerking kwam, dus heb ik het VSB maar laten zitten. De details gooi ik liever niet zo op internet, maar PM maar als je meer wilt weten.
Thanks voor de tip! Ik hád een fohn, tot 2 dagen geleden, toen ie opeens begon te gloeien van binnenquote:Op dinsdag 27 april 2010 17:20 schreef P.F het volgende:
[..]
Je hebt dus nog geen fohn? Een hele goede goedkope (2 standen warm, koude lucht, veeeel blaaskracht) is die van rowenta elite model looks, met een diffuser maar daar begrijp ik niets van..
Begrijpelijkquote:Op dinsdag 27 april 2010 17:26 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Voor VSB kwam ik niet in aanmerking omdat je stage dan geen onderdeel mag zijn van je masteropleiding, of dat was tenminste wat ze mij hebben verteld. Er waren uiteindelijk 6 fondsen waar ik wel voor in aanmerking kwam, dus heb ik het VSB maar laten zitten. De details gooi ik liever niet zo op internet, maar PM maar als je meer wilt weten.
Die heb ik inderdaad ook aangevraagd, da's nog altijd beter dan de lening van de IBG.quote:Op dinsdag 27 april 2010 17:28 schreef AKnynke het volgende:
[..]
volgens mij is het bij sommige fondsen n iet zo moeiljik om een lening te krijgen. Een gift, dat wel. Ik heb een renteloze lening gekregen voor m'n tijd in Zweden...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |