Goed plan. BP wordt dan maagdendokter, WF gaat Apple meuk verkopen en dan gaan we het kankerfonds sponsoren zodat WD ook wat te doen heeft.quote:Op maandag 26 april 2010 19:44 schreef NoelGallagher het volgende:
zullen we met de klb sc een eigen bedrijf beginnen. Iedereen zijn eigen specialisme, hihi.
Ik heb de leukste baan.quote:Op maandag 26 april 2010 19:51 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Goed plan. BP wordt dan maagdendokter, WF gaat Apple meuk verkopen en dan gaan we het kankerfonds sponsoren zodat WD ook wat te doen heeft.
Ja, daar hoop ik dus ook op. Maar goed, ondertussen een beetje rondkijken naar wat anders kan ook geen kwaad. Het is in ieder geval beter dan thuis zitten.quote:Op maandag 26 april 2010 19:48 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
[..]
Afwachten hoor![]()
Toen het bedrijf waar ik werkte werd overgenomen door een groter bedrijf kreeg ik ook spontaan meer kansen, projecten en verantwoordelijkheden
haha ik ben nog een keer met vjeze uit geweest in Amsterdam, na Mysteryland 2007 was datquote:Op maandag 26 april 2010 19:51 schreef NoelGallagher het volgende:
Whehe, we gingen dit weekend hard uit toch, jwten 1 van m'n matties was zo naar de klote, hij leek als 2 druppels water op vieze fur
Wat vindt Allure daarvan?quote:
Hij is een eckte eckte.quote:Op maandag 26 april 2010 19:52 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
[..]
haha ik ben nog een keer met vjeze uit geweest in Amsterdam, na Mysteryland 2007 was dat
Dat was echt zo fucking baaassssss
Dat dacht ik.quote:
Heul niet. Kies maar een ander slachtoffer. Bragi of zo.quote:Op maandag 26 april 2010 19:53 schreef NoelGallagher het volgende:
Bobby wordt mijn bitch in het klb-sc bedrijf
Dibs op je bitch.quote:Op maandag 26 april 2010 19:53 schreef NoelGallagher het volgende:
Bobby wordt mijn bitch in het klb-sc bedrijf
Als WD ook maar mijn secretaresse wordt vind ik het best.quote:Op maandag 26 april 2010 19:51 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Goed plan. BP wordt dan maagdendokter, WF gaat Apple meuk verkopen en dan gaan we het kankerfonds sponsoren zodat WD ook wat te doen heeft.
Vroeg hij in de wc toen we stonden te pissen of ik ook coke wildequote:
Nee, die gaat collecteren voor dat kankerfonds.quote:Op maandag 26 april 2010 19:56 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Als WD ook maar mijn secretaresse wordt vind ik het best.
Ik dacht dat zij de PR deed.quote:Op maandag 26 april 2010 19:57 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Nee, die gaat collecteren voor dat kankerfonds.
quote:
quote:
Je plagie doet et nie.quote:
Nee, dat gaat Allure doen.quote:
Dan dibs ik WD gewoon. Ik breng toch het meeste in, want die maagdendokter loopt toch niet. Ergo, ik ben de eindbaas.quote:Op maandag 26 april 2010 19:57 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Nee, die gaat collecteren voor dat kankerfonds.
Ik doe mijn werk uitsluitend in liggende positie.quote:Op maandag 26 april 2010 19:59 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Dan dibs ik WD gewoon. Ik breng toch het meeste in, want die maagdendokter loopt toch niet. Ergo, ik ben de eindbaas.
Ik snap hem nie.quote:Op maandag 26 april 2010 19:58 schreef Potloodvis het volgende:
Ik moet jullie even inschakelen denk ik, mits jullie kunnen vechten.
Nikki Cox nu op Net5
De reacties die volgen.![]()
Wie ben jij en wat doe jij hier.quote:Op maandag 26 april 2010 19:58 schreef Potloodvis het volgende:
Ik moet jullie even inschakelen denk ik, mits jullie kunnen vechten.
Nikki Cox nu op Net5
De reacties die volgen.![]()
Platzak.quote:Op maandag 26 april 2010 20:00 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Ik doe mijn werk uitsluitend in liggende positie.
Nee want WD is al de secretaresse van NG en mij.quote:Op maandag 26 april 2010 19:59 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Dan dibs ik WD gewoon. Ik breng toch het meeste in, want die maagdendokter loopt toch niet. Ergo, ik ben de eindbaas.
Slechts even de geïnteresseerden inlichten.quote:Op maandag 26 april 2010 20:00 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Wie ben jij en wat doe jij hier. [ afbeelding ] [ afbeelding ]
Ja lekker puh.quote:Op maandag 26 april 2010 20:01 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Nee want WD is al de secretaresse van NG en mij.
Die zijn denk ik ergens anders.quote:Op maandag 26 april 2010 20:01 schreef Potloodvis het volgende:
[..]
Slechts even de geïnteresseerden inlichten.
Twee vragen en slechts één beantwoorden.quote:Op maandag 26 april 2010 20:01 schreef Potloodvis het volgende:
[..]
Slechts even de geïnteresseerden inlichten.
+Wil je een ijsje of een hamburger?quote:Op maandag 26 april 2010 20:01 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Twee vragen en slechts één beantwoorden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |