quote:
Op dinsdag 27 april 2010 09:21 schreef Garisson72 het volgende:[..]
Nee. In jouw post had je het over het willen veranderen van jouw man, die mij inspireerde een algemene post te schrijven over de neiging van vrouwen om mannen te willen veranderen. Ik schreef namelijk:
[..]
En als ik het op jou persoonlijk had bedoeld, was het 'Wat is dat toch met dipkip die haar man willen veranderen.

.' geworden. Maar dat stond er niet. See the difference?
Tja, zo zie ik ook vrouwen helemaal veranderen onder druk van de partner(zo ziet het er van buitenaf dan tenminste uit), ik denk dat dat meer een menselijke eigenschap is dan een vrouwelijke.
Het begint met gewone compromissen en kan dan wat doorschieten als je er de stop niet opzet, in onze relatie zijn we toch wel een paar keer tegen zo'n punt aangelopen waar de een of de ander moest zeggen tot hier is het een compromis en daarna wordt het tegen de wil in veranderen.
Zo ben ik een lekker chaoshoofd en is hij vrij georganiseerd, maar geeft hij niet om een 5 minuutjes te laat komen en ik weer wel.
Zo is hij wat minder net in zijn spreektaal dan ik ben, hou ik helemaal niet van groffe taal zonder gedegen reden.
Dat zijn allemaal dingen waarin je tot een evenwicht moet komen, hij is zoals hij is, ik ben zoals ik ben, we kunnen ons wel wat aanpassen om goed op 1 lijn te komen, maar dat houdt wel ergens op, we moeten wel onszelf blijven aan het eind van de dag.
Gelukkig zijn we beide aardig koppig en geen van beiden van plan te veranderen om een ander verder dan wat wenselijk is voor onszelf, dus daarin is het altijd goed gekomen.
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.