Kut je was me voorquote:
Ik zie hem liever niet regeren eigenlijk.quote:Op vrijdag 23 april 2010 22:17 schreef Gillette_M5 het volgende:
[..]
Kut je was me voor
Maar goed, wat ik je al zei. Nu hopen dat Wilders blijft leven, na dat gedrocht van een LPF ná Fortuyn?
maar eigenlijk is de moord al voltrokken en daarmee ook de politieke kentening. kijk maar naar eerdere regeerders die vermoord zijn. ik noem een balthasar gérard vs willem van oranje.quote:Op vrijdag 23 april 2010 22:21 schreef IHVK het volgende:
En natuurlijk hopen dat hij niet wordt vermoord. Als Nederland iets niet kan gebruiken dan is dat een moord op een politcus nu. nooit.
wat zit je te mekkeren over de periode na fortuyn?quote:Op vrijdag 23 april 2010 22:20 schreef zoalshetis het volgende:
quote]Op vrijdag 23 april 2010 22:13 schreef IHVK het volgende:
Trouwens ik had het over de LPF na Fortuyn. Het regeringsdebacle. Iedereen met een paar hersencellen zal dat wel begrijpen.
gelukkig stralen jouw Posts de laatste tijd veel intelligentie uit. Vorige keer was ik een poephoofd en nu ben ik een rat..
Ik wil het wel een kans geven. Nu nog niet, te vroeg. Als hij wat gegroeid is nadat hij in de oppositie heeft gezeten 2 jaar, en we in 2012 nieuwe verkiezingen krijgen dan mag het wat mij betreft.quote:Op vrijdag 23 april 2010 22:19 schreef IHVK het volgende:
[..]
Ik zie hem liever niet regeren eigenlijk.
Ik reageer niet meer op jou. Je loopt alleen maar te schelden.quote:Op vrijdag 23 april 2010 22:22 schreef IHVK het volgende:
[..]
wat zit je te mekkeren over de periode na fortuyn?
tuurlijk was dat een fiasco. de leider was net met meerdere grote gaten in het mediapark gevonden. door de linkse rat volkert. die straks weer vrij rondloopt
Die haakjes.quote:Op 4 mei gedenken wij de slachtoffers van het (nationaal) socialisme.
Poephoofd+rat+ valse beschuldigingen. Op een gegeven moment verspeel je je krediet.quote:Op vrijdag 23 april 2010 22:25 schreef zoalshetis het volgende:
Mekkeren is schelden voor jou? get real dude. ik analiseer
Hoezo groter maken? Omdat er dan moslims opstaan die dan aanslagen plegen? Dan bevestigd dit alleen maar zijn gelijk?quote:Op vrijdag 23 april 2010 22:26 schreef IHVK het volgende:
PVV heeft absurde racistische en discriminerende plannen, die het probleem met de Islam
in Nederland (die enorm worden overdreven, southpark erbij halen komop ) alleen maar groter zal maken. Dus nee ik wil hem liever niet zien regeren.
Nee. Omdat je de moslims met een positieve houding en de hoogopgeleide moslims daarmee wegduwt van de Nederlandse samenleving.quote:Op vrijdag 23 april 2010 22:30 schreef Gillette_M5 het volgende:
[..]
Hoezo groter maken? Omdat er dan moslims opstaan die dan aanslagen plegen? Dan bevestigd dit alleen maar zijn gelijk?
Als zij zich echt Nederlander voelen, en geen moeite hebben met westerse normen en waarden voorzie ik geen probleem.quote:Op vrijdag 23 april 2010 22:32 schreef IHVK het volgende:
[..]
Of denk je dat ze zich gewaardeerd en welkom voelen in een land waar Wilders de premier is.
prima. ik vond je net een dusdanig smakeloze opmerking maken dat ik vond dat ik je tot rat mag betitelen. geloof me. ik noem zelden mensen op fok! rat. op persoonlijke titel.quote:Op vrijdag 23 april 2010 22:27 schreef IHVK het volgende:
[..]
Poephoofd+rat+ valse beschuldigingen. Op een gegeven moment verspeel je je krediet.
Dit soort dingen gaan dieper dan je denkt. Zelfs een geassimileerde Turk, die alleen voor de lol moslim is tijdens het suikerfeest, zal zich niet welkom voelen als zijn oma die een hoofddoek draagt wordt neergezet als kolonisator (Wilders woorden alweer) en dat ze dan kopvoddentax moet betalen.quote:Op vrijdag 23 april 2010 22:33 schreef Gillette_M5 het volgende:
[..]
Als zij zich echt Nederlander voelen, en geen moeite hebben met westerse normen en waarden voorzie ik geen probleem.
Erg onsmakelijk om te zeggen dat alles goedkomt ja.quote:Op vrijdag 23 april 2010 22:35 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
prima. ik vond je net een dusdanig smakeloze opmerking maken dat ik vond dat ik je tot rat mag betitelen. geloof me. ik noem zelden mensen op fok! rat. op persoonlijke titel.
zoek maar op... zucht.
lichtgeraakt knaapje, dan moet je niet uitlokken.
oh, in dat geval zit ik tegen de verkeerde bemoeial te fulmineren.quote:Op vrijdag 23 april 2010 22:38 schreef IHVK het volgende:
[..]
Erg onsmakelijk om te zeggen dat alles goedkomt ja.
Dat over Fortuyn was geheel een hersenkronkel van jezelf dat heb ik niet gezegd of geïnsinueerd.
alsof dat een verrassing is. hij is te extreem bezig om de maatschappelijke doelen te bereiken. wilders scheert alles over een kam. en mocht 10% blijken te werken, al is het niet in de regering, dan is dat mooi meegenomen.quote:Op vrijdag 23 april 2010 22:40 schreef Disana het volgende:
De PVV is gezakt naar 18 zetels op de barometer. Dat gaat goed.
quote:Op vrijdag 23 april 2010 22:41 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
oh, in dat geval zit ik tegen de verkeerde bemoeial te fulmineren.
leek me wel een note waard.quote:
Als je je kunt verplaatsen in het hoe & waarom, dan snapt zelfs een geassimileerde Turk dit. Het gaat hier om de islam, de PVV ziet het dragen van een hoofddoekje als een symbool van onderdrukking.quote:Op vrijdag 23 april 2010 22:37 schreef IHVK het volgende:
[..]
Dit soort dingen gaan dieper dan je denkt. Zelfs een geassimileerde Turk, die alleen voor de lol moslim is tijdens het suikerfeest, zal zich niet welkom voelen als zijn oma die een hoofddoek draagt wordt neergezet als kolonisator (Wilders woorden alweer) en dat ze dan kopvoddentax moet betalen.
Om maar iets simpels te noemen
Zo werkt het wat mij betreft niet. Een mens is een optelsom van dingen. Je kunt er niet 1 etiket op plakken.quote:Op vrijdag 23 april 2010 22:44 schreef Gillette_M5 het volgende:
[..]
Als je je kunt verplaatsen in het hoe & waarom, dan snapt zelfs een geassimileerde Turk dit. Het gaat hier om de islam, de PVV ziet het dragen van een hoofddoekje als een symbool van onderdrukking.
Het is wat ik al zei, je voelt je Nederlander & westers, of niet.
Kan zijn, maar ik vind het verheugend dat steeds meer potentiële stemmers toch maar eieren voor hun geld kiezen. Het lijkt erop dat ze hun toevlucht bij de VVD zoeken.quote:Op vrijdag 23 april 2010 22:41 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
alsof dat een verrassing is. hij is te extreem bezig om de maatschappelijke doelen te bereiken. wilders scheert alles over een kam. en mocht 10% blijken te werken, al is het niet in de regering, dan is dat mooi meegenomen.
de turken die ik ken stemmen eerder vvd of pvv dan pvda. maar dat is dan ook een select groepje dat het wel heeft gemaakt. en volkomen geassimileerd is. ze praten netter dan ik. maar ze hebben wel gewoon nog eigen gebruiken. en dat respecteer ik. schoenen uit.quote:Op vrijdag 23 april 2010 22:47 schreef IHVK het volgende:
[..]
Zo werkt het wat mij betreft niet. Een mens is een optelsom van dingen. Je kunt er niet 1 etiket op plakken.
En wat kan het die Turk schelen wat de PVV ziet, oma draagt al een hoofddoek sinds hij een klein Turkje was. Oma voelt zich daar blijkbaar fijn bij en de politiek moet daar lekker van afblijven.
Maar waarom zou de gemiddelde Nederlandse Turk of Marokkaan zich in de hersenspinsels van Wilders of diens sympathisanten moeten verplaatsen. Die mensen gaan net als jij en ik hun eigen weg in Nederland en doen geen vlieg kwaad, en toch worden ze dagelijks geconfronteerd met negatieve uitspraken over hun geloof en aanwezigheid hier.quote:Op vrijdag 23 april 2010 22:44 schreef Gillette_M5 het volgende:
[..]
Als je je kunt verplaatsen in het hoe & waarom, dan snapt zelfs een geassimileerde Turk dit. Het gaat hier om de islam, de PVV ziet het dragen van een hoofddoekje als een symbool van onderdrukking.
Het is wat ik al zei, je voelt je Nederlander & westers, of niet.
Het gaat om het symbool wat daar aan kleeft. Helemaal verbieden kunnen ze toch niet. Wel als het aankomt op mensen met een publieke functie. Je kent ze wel. In België waren ze al bijna zover, totdat daar het kabinet viel. (ben overigens benieuwd hoe groot Vlaams Belang gaat worden daarquote:Op vrijdag 23 april 2010 22:47 schreef IHVK het volgende:
[..]
Zo werkt het wat mij betreft niet. Een mens is een optelsom van dingen. Je kunt er niet 1 etiket op plakken.
En wat kan het die Turk schelen wat de PVV ziet, oma draagt al een hoofddoek sinds hij een klein Turkje was. Oma voelt zich daar blijkbaar fijn bij en de politiek moet daar lekker van afblijven.
Het gaat om de westerse normen & waarden, islam hoort daar gewoon niet bij.quote:Op vrijdag 23 april 2010 22:52 schreef Disana het volgende:
[..]
Maar waarom zou de gemiddelde Nederlandse Turk of Marokkaan zich in de hersenspinsels van Wilders of diens sympathisanten moeten verplaatsen. Die mensen gaan net als jij en ik hun eigen weg in Nederland en doen geen vlieg kwaad, en toch worden ze dagelijks geconfronteerd met negatieve uitspraken over hun geloof en aanwezigheid hier.
heeft in zoverre te maken met islam, dat islam erg streng en rigide overkomt met hun fanatieke aanhangers en hun 'goede bedoelingen voor de maatschappij'.quote:Op vrijdag 23 april 2010 22:50 schreef IHVK het volgende:
Aan de andere kant heb je weer mensen die zich niet meer thuis voelen in hun eigen wijk en last hebben van tuig.
Maar of dat iets met de Islam te maken heeft, ik betwijfel het.
Valt wel mee hoor. Filip de Wintet zei dat het dragen van een hoofddoek gelijk staat aan het tekenen van een terugkeercontract. En ze hadden een vergaand "70 puntenplan" (Googlebaar)quote:Op vrijdag 23 april 2010 22:53 schreef Gillette_M5 het volgende:
[..]
Het gaat om het symbool wat daar aan kleeft. Helemaal verbieden kunnen ze toch niet. Wel als het aankomt op mensen met een publieke functie. Je kent ze wel. In België waren ze al bijna zover, totdat daar het kabinet viel. (ben overigens benieuwd hoe groot Vlaams Belang gaat worden daarFilip pakt het wat beter aan dan de PVV als het aankomt op het standpunt islam. Het Vlaams Belang gaat
daar wat milder mee om heb ik het idee).
Ook daarvan vind ik dat er aandacht aan moet worden besteed. Niet alleen Marokkaanse straatschoffies zijn het alleen maar die het doen. Zat 'blanke' paupers, en woonwagenkampen die wat mij betreft plat mogen.quote:Op vrijdag 23 april 2010 22:50 schreef IHVK het volgende:
Aan de andere kant heb je weer mensen die zich niet meer thuis voelen in hun eigen wijk en last hebben van tuig.
Maar of dat iets met de Islam te maken heeft, ik betwijfel het.
Wil je dat Nederlandse Turken en Marokkanen hun geloof afzweren. Geef het de tijd, het is nog maar kort geleden dat we zelf een overwegend christelijk land vormden.quote:Op vrijdag 23 april 2010 22:55 schreef Gillette_M5 het volgende:
[..]
Het gaat om de westerse normen & waarden, islam hoort daar gewoon niet bij.
hij was ook zijn tijd ver vooruit.quote:Op vrijdag 23 april 2010 22:58 schreef IHVK het volgende:
[..]
Valt wel mee hoor. Filip de Wintet zei dat het dragen van een hoofddoek gelijk staat aan het tekenen van een terugkeercontract. En ze hadden een vergaand "70 puntenplan" (Googlebaar)
Maar het Vlaams Blok is toen verboden door de rechter( 70 puntenplan verboden) en ze gingen verder met wat 'mildere' standpunten. Of het geloofwaardig is... Bij het VB speelt ook nog anti-semitisme mee het is echt een partij die zijn wortels heeft in het oude extreem-rechts,
hoe lang nog? voor de vlam in de pan slaat.quote:Op vrijdag 23 april 2010 23:04 schreef Disana het volgende:
[..]
Wil je dat Nederlandse Turken en Marokkanen hun geloof afzweren. Geef het de tijd, het is nog maar kort geleden dat we zelf een overwegend christelijk land vormden.
Of het geloof dusdanig 'aanpassen' mag wat mij betreft ook, alle haat passages uit de koran, of een soort van 2e testament. Een islam in mildere vorm, niet meer gebaseerd op de profeet dat een te wild figuur was. Dan heb ik er geen problemen meer mee. Je mag wat mij betreft ergens in geloven, maar het probleem met de islam is dat het mensen wil onderwerpen en tegelijkertijd een politieke ideologie is. Daar moeten we van af. Die invloed is slecht, en mondt uit in oorlogen waar wij niet op zitten te wachten.quote:Op vrijdag 23 april 2010 23:04 schreef Disana het volgende:
[..]
Wil je dat Nederlandse Turken en Marokkanen hun geloof afzweren. Geef het de tijd, het is nog maar kort geleden dat we zelf een overwegend christelijk land vormden.
Goede postquote:Op vrijdag 23 april 2010 23:01 schreef Gillette_M5 het volgende:
Ook daarvan vind ik dat er aandacht aan moet worden besteed. Niet alleen Marokkaanse straatschoffies zijn het alleen maar die het doen. Zat 'blanke' paupers, en woonwagenkampen die wat mij betreft plat mogen.
Maar dan kom je dus bij een standpunt van de PVV uit: - meer geld naar politie. En wat mij betreft niet alléén geld, ook méér bevoegdheden horen hier bij! En hardere aanpak, zodat de politie eens echt kan ingrijpen, en niet zoals dat nu gaat. Een politieman/vrouw moet meer aanzien krijgen. Dat laffe gedoe zoals dat nu gaat, en waar de PVDA 110% op voort gaat borduren werkt het alleen maar tegen, en juist meer onderbuikgevoelens in de hand.
Dus wat de PVV zegt, meer geld + meer bevoegdheden. En met meer bevoegdheden bedoel ik dat ze makkelijker iemand kunnen oppakken of aanpakken zoals een straatschoffie. Wat mij betreft zero tolerance beleid zoals ze in de VS hebben. Meewerken of knuppel in je nek. En kom niet aan met: politiestaat boehoeWat wil je dan? Keer op keer thee blijven drinken met die sneue gasten? Praten met hun ouders? Die hun eigen kinderen niet de baas zijn?
Het probleem van de afgelopen jaren is n.l. dat een baan als politieagent totaal onaantrekkelijk is gemaakt, en juist ook veel goede sterke jongens heeft weggejaagd. De agenten van de oude stempel ook wel, die vroeger nog aanzien hadden. Ik denk dat velen inmiddels wat anders zijn gaan doen binnen de politie, of er mee zijn gekapt. Dus inderdaad wat jij zegt, meer investeren in agenten die ook daadwerkelijk een lans kunnen breken.quote:Op vrijdag 23 april 2010 23:18 schreef Hukkie het volgende:
[..]
Goede post![]()
Denk dat ik het redelijk met je eens ben.
Denk ook dat meer geld en meer bevoegdheden alleen het niet gaan redden, ja wel tegen de gemiddelde burger die een keer verkeerd geparkeerd staat. Maar niet tegen de straatschoffies en straatcriminelen waar het hier om gaat. Daarvoor moet de politie een hernieuwde autoriteit ontwikkelen, een hardere aanpak begint bij de agenten op straat en met de softie-agenten van tegenwoordig zal dat een drama worden.
Dus meer investeren in agenten die ook daadwerkelijk een lans kunnen breken lijkt me prioriteit nummer 1.
Ik denk dat we een beetje egoistisch moeten zijn, en meer aan ons zelf moeten denken. En misschien helaas voor sommigen, kom je toch vaak uit bij partijen als de PVV die dit voorop hebben staan.quote:VVD standpunt - “Blauw op straat” is ook het beste middel om het veiligheidsgevoel van de burger te vergroten. Daarom vindt de VVD dat er niet minder maar meer agenten moeten zijn en wel 2500 extra agenten voor de overlastgebieden en 1000 extra agenten voor het platteland.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |