FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / PVV'er De Roon was actief binnen extreem-rechts
Dichtpiet.maandag 19 april 2010 @ 17:30
quote:
Raymond de Roon, fractieleider van de PVV in Almere en tevens Kamerlid, is als twintiger actief geweest bij een club NSB'ers die het plan opvatte om 'stadscommando's' in te stellen. Dat plan is door De Roon in Almere opnieuw geïntroduceerd. De onderzoeksgroep Kafka onthult het besmette verleden van de PVV'er.

Begin jaren zeventig schreef De Roon (1952) een ingezonden brief in het extreemrechtse blad De Vrije Pers, uitgegeven door een groepering die betrokken was bij terreuracties als ontvoering en een - verijdelde - bomaanslag op de Amsterdamse metro. De Roon pleit voor invoering van een militaire dictatuur zoals op dat moment in Griekenland bestond. De latere PVV-er wil in de brief onder meer dat de omroep VPRO gecensureerd wordt:

"Wij als jongeren eisen, dat de overheid ondermijnende activiteiten van instellingen als de ASVA, Socialistische Jeugd, Rode Jeugd, VPRO enz. aanmerkt als bedreigingen van de Nederlandse samenleving en de rechtsorde, zoals die door de overgrote meerderheid van de Nederlandse bevolking wordt aanvaard en ondersteund en dat de overheid dergelijke activiteiten met alle middelen zal bestrijden en ze de kop indrukken."

De Roon sluit zich aan bij de Nationale Veiligheids Brigade, een extreemrechtse knokploeg "tegen ordeloosheid en gezagsondermijning". Die groep verzette zich overigens ook tegen andere zaken zoals de invoering van rubber tegels op kinderspeelplaatsen.

De 'brigade' heeft een militair karakter en doet denken aan de 'stadcommando's' die De Roon in Almere wil invoeren.

De jonge De Roon klimt op tot bestuurslid maar moet zijn lidmaatschap van de Nationale Veligheids Brigade echter opzeggen als zijn vader ontdekt dat het gaat om een club van gefrustreerde oud-NSB'ers. NVB-voorzitter Piet van der Linden verklaarde daarover in 1973: "De vader werd hierdoor zo van weerzin vervuld dat hij zijn zoon direct verbood nog verder met ons in zee te gaan." Leden van de NVB zochten later hun heil bij de Nederlandse Volks Unie, een extreemrechtse partij met nazi-sympathieën onder leiding van Joop Glimmerveen. De Roon ging rechten studeren in Leiden en schopte het tot advocaat-generaal bij het Gerechtshof in Amsterdam.
bron

Dat het "NSB'ers" waren, klopt feitelijk natuurlijk niet, de NSB was al opgeheven, maar verder is het wel weer een smet op de PVV dit.

Naar hoor.
Mdropmaandag 19 april 2010 @ 17:32
Ja heel erg naar, klote PVV.
Dichtpiet.maandag 19 april 2010 @ 17:33
Xa1ptmaandag 19 april 2010 @ 17:34
quote:
Op maandag 19 april 2010 17:30 schreef Dichtpiet. het volgende:
Naar hoor.
* Xa1pt huilt mee.
DJKostermaandag 19 april 2010 @ 17:34
"Begin jaren 70"

Alsjeblieft zeg, iedereen heeft wel eens iets stoms gedaan in zijn jeugd..
Dichtpiet.maandag 19 april 2010 @ 17:36
quote:
Op maandag 19 april 2010 17:34 schreef DJKoster het volgende:
"Begin jaren 70"

Alsjeblieft zeg, iedereen heeft wel eens iets stoms gedaan in zijn jeugd..
Ben benieuwd wat er zou gebeuren als Aboutaleb in de jaren '70 iets heeft gedaan voor een islamitische terreurgroep.
JohnnyKnoxvillemaandag 19 april 2010 @ 17:36
Dat zullen dan leuke gesprekken zijn, met zo een extreem rechtser en een extreem joodster in je cluppie.
9x19maandag 19 april 2010 @ 17:38
Kafka en Joop kan ik net zo min serieus nemen als de PVV. Het heeft verder ook nauwelijks iets om het lijf zo te lezen.
#ANONIEMmaandag 19 april 2010 @ 17:39
LPF-taferelen vermijden noemen ze dat
TNAmaandag 19 april 2010 @ 17:40
Hoe dan ook wederom slechte publiciteit voor de PVV.
hamzter9maandag 19 april 2010 @ 17:44
is dat die gast van Almere..
Dichtpiet.maandag 19 april 2010 @ 17:44
quote:
Op maandag 19 april 2010 17:44 schreef hamzter9 het volgende:
is dat die gast van Almere..
ja
hamzter9maandag 19 april 2010 @ 17:47
geen wonder dat die gast nerveus en zwetend op TV kwam, vroeg of laat zou hij ontdekt worden..
Dichtpiet.maandag 19 april 2010 @ 17:48
quote:
"Wij als jongeren moeten alle constructieve krachten in ons land, die zich politiek niet weren, op het onjuiste van hun houding wijzen. het is volkomen fout als men meent, dat er aan de extremistische dreiging van thans niets meer te doen is. Daarom doen wij een oproep tot de vaderlandslievende jongeren om de handen ineen te slaan en gezamenlijk een dam op te werpen tegen de destructieve politiek van linkse extremisten.

Wij als jongeren hebben ernstig bezwaar tegen de wijfelende houding, die overheid, politie en justitie aannemen ten opzicht van gezagsondermijnende activiteiten. Wij veroordelen vooral de aandacht, die pers, radio en televisie in onevenredige mate schenken aan dat soort activiteiten, terwijl aan gezonde en opbouwende activiteiten veel te weinig of in het geheel geen aandacht wordt gegeven.

Wij als jongeren vinden ook, dat de Nederlandse regering veel krachtiger moet optreden als bevriende mogendheden in moeilijkheden verkeren. Wij verlangen, dat er een eind komt aan communistische en buitenlandse infiltraties in ons land, aan ordeverstoringen, vernielingen en misdadigheid, aan straatterreur en het kraken van panden en vooral aan de voortdurende intimidatie door extremistische groepen en personen, o.m. op onze middelbare scholen en universiteiten. Wij zijn van mening, dat indien aan deze ontwikkeling geen halt wordt toegeroepen, de zwijgende meerderheid er toe gedwongen zal worden het parlementair-democratische stelsel tijdelijk buiten werking te doen stellen om langs buiten-parlementaire weg tot een krachtig bewind te geraken.

Wij als jongeren zijn er van overtuigd, dat er ook in ons land personen zijn, die een dergelijk bewind zouden kunnen voeren en in dit verband noemen wij met instemming een uitspraak van de Griekse minister Pattakos: "Er zijn in alle landen onbekende kolonels, zoals wij dat zelf waren voor de 21e April van het jaar 1967"

Wij als jongeren willen, dat het houden van zinloze demonstraties en het organiseren van provocaties door extremistische jongerengroepen aan banden wordt gelegd.

Wij als jongeren eisen, dat de overheid ondermijnende activiteiten van instellingen als de ASVA, Socialistische Jeugd, Rode Jeugd, VPRO enz. aanmerkt als bedreigingen van de Nederlandse samenleving en de rechtsorde, zoals die door de overgrote meerderheid van de Nederlandse bevolking wordt aanvaard en ondersteund en dat de overheid dergelijke activiteiten met alle middelen zal bestrijden en ze de kop indrukken.

Wij als jongeren doen een klemmend beroep op onze leeftijdgenoten om te komen tot de oprichting van een Nationale Jongerenorganisatie ter verdediging van de normen en waarden van onze samenleving en ter bestrijding van extremistische uitwassen, die ons land bedreigen. Wij wekken daarom alle constructieve jonge Nederlanders op zich bij ons aan te sluiten en betuigingen van adhesie te zenden naar de redactie van dit blad of naar een van onderstaande adressen.
Aldus De Roon en ene Charles Evers.
Lekiamhmaandag 19 april 2010 @ 17:49
Laat ze die brief eens publiceren.
Tot die tijd geloof ik weinig van wat er uit de roeptoeter van extreem links komt.

Essentieel om te vermelden vind ik wel:
quote:
Ondanks de belangstelling van de BVD voor de extreemrechtse kringen waarin hij verkeerde, wordt Raymond de Roon er niet uitgepikt bij de screening voor functies binnen justitie. Het is onduidelijk of dit ligt aan de gebrekkige samenwerking tussen de verschillende diensten of dat men er simpelweg geen probleem in zag.
Dit geeft toch te denken, en begint dit alles meer op een opgeklopt verhaal te lijken.
Dichtpiet.maandag 19 april 2010 @ 17:55
quote:
Op maandag 19 april 2010 17:49 schreef Lekiamh het volgende:
Laat ze die brief eens publiceren.
Tot die tijd geloof ik weinig van wat er uit de roeptoeter van extreem links komt.

Essentieel om te vermelden vind ik wel:
[..]

Dit geeft toch te denken, en begint dit alles meer op een opgeklopt verhaal te lijken.
Brief staat een post boven je.

Vind je dat een politicus pas ongeschikt is als de inlichtingendienst er twijfels bij heeft?

Ik vind het erg link om dit soort mensen hoge posities te geven in de Nederlandse politiek.
Xa1ptmaandag 19 april 2010 @ 17:57
quote:
Op maandag 19 april 2010 17:49 schreef Lekiamh het volgende:
Laat ze die brief eens publiceren.
Tot die tijd geloof ik weinig van wat er uit de roeptoeter van extreem links komt.

Essentieel om te vermelden vind ik wel:
[..]

Dit geeft toch te denken, en begint dit alles meer op een opgeklopt verhaal te lijken.
Mwah, heel onmogelijk lijkt het me niet dat zo'n PVV-rukker zich wel eens in dubieuze groeperingen wil begeven. De PVV sluit wat dat betreft nog het meeste aan bij extreem-rechts gedachtegoed natuurlijk.
ultra_ivomaandag 19 april 2010 @ 17:58
In die tijd was de BVD alleen geïntereseerd in links.
du_kemaandag 19 april 2010 @ 17:58
quote:
Op maandag 19 april 2010 17:48 schreef Dichtpiet. het volgende:

[..]

Aldus De Roon en ene Charles Evers.
Tja zo raar is het niet dat Wilders met zijn extreemrechtse beweging ook mensen uit vroegere extreemrechtse bewegingen in zijn clubje krijgt.

Het lijkt er steeds meer op dat zijn extreemrechts met een vriendelijk gezicht niet gaat lukken .
Righteousmaandag 19 april 2010 @ 18:17
duhhh
PVV is zelf extreemrechts ,
#ANONIEMmaandag 19 april 2010 @ 18:18
Waarom komen al die berichten nu pas boven water? Wie heeft hier belangen bij? De PVDA doet het al goed, CDA wordt het niet en VVD huppelt er toch wel achter aan.. Geef de PVV gewoon een kans om te slagen of falen, maar om te wachten met zulke berichten tot de verkiezingen zijn misselijkmakende spelletjes.
De_Groentenboermaandag 19 april 2010 @ 18:19
Dit is een hetze tegen de PVV, nu ga ik de acties écht niet goedpraten.. maar als je goed graaft kun je over élke partij(danwel lid) iets bijzonders vinden..
#ANONIEMmaandag 19 april 2010 @ 18:21
quote:
Op maandag 19 april 2010 18:19 schreef De_Groentenboer het volgende:
Dit is een hetze tegen de PVV, nu ga ik de acties écht niet goedpraten.. maar als je goed graaft kun je over élke partij(danwel lid) iets bijzonders vinden..
Als er één partij is dat niet mag klagen over het voeren van hetze tegen the counterpart is het wel de PVV.
EchtGaafmaandag 19 april 2010 @ 18:22
Mooi kut voor die club.

Nog meer kut is dat de VVd er garen mee spint. VVD is erger dan PVV.

Een grote VVD is devastating voor de zwakken onder ons.
du_kemaandag 19 april 2010 @ 18:24
quote:
Op maandag 19 april 2010 18:19 schreef De_Groentenboer het volgende:
Dit is een hetze tegen de PVV, nu ga ik de acties écht niet goedpraten.. maar als je goed graaft kun je over élke partij(danwel lid) iets bijzonders vinden..
Er zijn van bijna elke partij dan ook wel prominenten gesneuveld vanwege acties in het verleden. Vrij recent bijvoorbeeld nog Wynand Duyvendak van GL.
Of die dame van de LPF die na 10 minuten al weer terug moest treden wegens betrokkenheid bij Bouterse.

Er wordt goed gegraven en er worden dan ook dingen gevonden. Helemaal niks mee als je het mij vraagt. Het zorgt er alleen maar voor dat de partijen scherper worden op wie ze in willen zetten.
Dichtpiet.maandag 19 april 2010 @ 18:26
quote:
Op maandag 19 april 2010 18:18 schreef Triggershot het volgende:
Waarom komen al die berichten nu pas boven water? Wie heeft hier belangen bij? De PVDA doet het al goed, CDA wordt het niet en VVD huppelt er toch wel achter aan.. Geef de PVV gewoon een kans om te slagen of falen, maar om te wachten met zulke berichten tot de verkiezingen zijn misselijkmakende spelletjes.
Tja, je bereikt je publiek het meest als ze het meeste met politiek bezig zijn. En dat is vlak voor de verkiezingen.
De_Groentenboermaandag 19 april 2010 @ 18:27
quote:
Op maandag 19 april 2010 18:21 schreef Triggershot het volgende:

[..]

Als er één partij is dat niet mag klagen over het voeren van hetze tegen the counterpart is het wel de PVV.
Ja voor je denkt dat ik een of andere fervente pvv aanhaner ben, want dat ben ik dus niet.
Het valt alleen een beetje op
dramatiekmaandag 19 april 2010 @ 18:30
quote:
Op maandag 19 april 2010 17:30 schreef Dichtpiet. het volgende:

[..]

bron

Dat het "NSB'ers" waren, klopt feitelijk natuurlijk niet, de NSB was al opgeheven, maar verder is het wel weer een smet op de PVV dit.

Naar hoor.
De PVV is chronisch ontstoken. De ene smet na de andere. Mafkezenclub.
Viajeromaandag 19 april 2010 @ 18:30
quote:
Op maandag 19 april 2010 18:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Mooi kut voor die club.

Nog meer kut is dat de VVd er garen mee spint. VVD is erger dan PVV.

Een grote VVD is devastating voor de zwakken onder ons.
En voor degenen van ons die van vrijheid houden. Als we onder fascist Teeven moeten leven...

Wel opvallend dat juist de twee partijen die vrijheid in hun naam hebben het hardste vechten om die vrijheid af te breken...
TNAmaandag 19 april 2010 @ 18:32
quote:
Op maandag 19 april 2010 18:24 schreef du_ke het volgende:

[..]

Er zijn van bijna elke partij dan ook wel prominenten gesneuveld vanwege acties in het verleden. Vrij recent bijvoorbeeld nog Wynand Duyvendak van GL.
Of die dame van de LPF die na 10 minuten al weer terug moest treden wegens betrokkenheid bij Bouterse.

Er wordt goed gegraven en er worden dan ook dingen gevonden. Helemaal niks mee als je het mij vraagt. Het zorgt er alleen maar voor dat de partijen scherper worden op wie ze in willen zetten.
Helemaal mee eens. Er wordt m.i. niet dieper gezocht naar het verleden van PVV'ers dan naar dat van kandidaten van andere partijen. Het lijkt er simpelweg op dat de PVV meer kneuzen aantrekt. I mean, als Albayrak vorig jaar was veroordeeld wegens verboden wapenbezit was dat ook wel uitgelekt.
Gillette_M5maandag 19 april 2010 @ 18:34
quote:
Op maandag 19 april 2010 18:32 schreef TNA het volgende:

[..]

Het lijkt er simpelweg op dat de PVV meer kneuzen aantrekt.
Welnee......





[ Bericht 1% gewijzigd door Gillette_M5 op 19-04-2010 21:17:33 ]
Montovmaandag 19 april 2010 @ 19:05
tvp
Dubbelzuurrrmaandag 19 april 2010 @ 19:19
quote:
Op maandag 19 april 2010 17:30 schreef Dichtpiet. het volgende:

[..]

bron

Dat het "NSB'ers" waren, klopt feitelijk natuurlijk niet, de NSB was al opgeheven, maar verder is het wel weer een smet op de PVV dit.

Naar hoor.
Daarom waarschijnlijk staat er ook "gefrustreerde oud-NSB'ers"?

Anyway, verbaast me niks dat die pathologisch zwetende karpatenkop bij een extreem-rechtse club gezeten heeft en daar wat schotschriftjes geschreven heeft. Maar om toch wat nuance aan te brengen: de divisie links-rechts lag toen nog wel íets gevoeliger dan nu. Daarnaast bestond er het constante "PR-gevaar" van linkse sleeper cells die op verschillende plekken in Europa terroristische aanslagen pleegde.

Dat achteraf bleek dat een deel van dat rode geweld afkomstig was van het Gladio-netwerk, gevormd door verweesde maar hardnekkige WO2-fascisten, zal De Roon op dat moment niet geweten hebben. Hij zal op dat moment ook wel vanuit zijn onderbuik gereageerd hebben en na de eerste 'rode aanslag' het dichtstbijzijnde extreem-rechtse steunpunt opgezocht hebben. 'Met de kennis van nu' best een consistent politicus dus
freakomaandag 19 april 2010 @ 19:21
quote:
Op maandag 19 april 2010 19:05 schreef Montov het volgende:
tvp
Daar sluit ik mij bij aan!
Ryan3maandag 19 april 2010 @ 19:36
De Roon is toch Advocaat-Generaal geweest?
Hoe kan dat dan?
DeParomaandag 19 april 2010 @ 19:48
quote:
Op maandag 19 april 2010 19:36 schreef Ryan3 het volgende:
De Roon is toch Advocaat-Generaal geweest?
Hoe kan dat dan?
Recht van vrije mening ofzo, denk niet dat ze hem daarop kunnen pakken als hij niets bijzonders heeft gedaan, het is niet verboden schijnbaar om op dat moment lid te zijn geweest van een dergelijke organisatie.
Gillette_M5maandag 19 april 2010 @ 19:51
quote:
Op maandag 19 april 2010 18:34 schreef Gillette_M5 het volgende:

[..]

Welnee......

[ afbeelding ]


En laat ik hiermee even bekrachtigen dat ik na het lezen van het zoveelste 'incidentje' rondom de PVV het wel gehad heb met ze. En dat is opzich wel bijzonder te noemen uit mijn mond.

Pauper partij
DeParomaandag 19 april 2010 @ 19:55
Mijn voorspelling, zolang de aarde zich rustig houdt, Wilders probeert zoals we allemaal zien in geen enkel college of in geen enkel kabinet te komen. Als dat kabinet dan weer naar een vuil compromis faalt blijft hij roepen. Maar nu niet met de nadruk op moslims, als dat nodig is, maar met de nadruk hoe schadelijk dat compromis is. Qua mensen die anti-Islam zijn heeft hij wel het maximum zo'n beetje bereikt, daarom gaat hij verder, en zolang hij aan de kant zal staan blijven schreeuwen heeft hij een heleboel kans op nog heel veel meer stemmen. Hitler kreeg het in de schoot geworpen. Wilders doet er net iets langer over best angstig.
Ryan3maandag 19 april 2010 @ 20:07
quote:
Op maandag 19 april 2010 19:48 schreef DeParo het volgende:

[..]

Recht van vrije mening ofzo, denk niet dat ze hem daarop kunnen pakken als hij niets bijzonders heeft gedaan, het is niet verboden schijnbaar om op dat moment lid te zijn geweest van een dergelijke organisatie.
Ik weet het niet. Ik bedoel Van Baalen heeft veel moeilijkheden gekregen toen een zwarte pagina uit zijn jeugd bekend werd, maar hij werd nog Tweede Kamerlid. En nog vraagt iedereen zich af of het wel of niet waar is. En dan kan iemand als De Roon, met de text die ik net las, gewoon carrière maken in het OM?
Vreemd hoor.
De text die ik las is iig behoorlijk extreemrechts.
Ryan3maandag 19 april 2010 @ 20:10
quote:
Op maandag 19 april 2010 17:48 schreef Dichtpiet. het volgende:

[..]

Aldus De Roon en ene Charles Evers.
Heavy.
Hoe waar is dit?
Dichtpiet.maandag 19 april 2010 @ 20:12
quote:
Op maandag 19 april 2010 20:10 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Heavy.
Hoe waar is dit?
Tja, het stond er in volgens Kafka. Je ziet ook foto's op de website.
Ryan3maandag 19 april 2010 @ 20:19
quote:
Op maandag 19 april 2010 20:12 schreef Dichtpiet. het volgende:

[..]

Tja, het stond er in volgens Kafka. Je ziet ook foto's op de website.
Hoe kan zo iemand in godasnaam Advocaat-Generaal worden dan, paar decennia later?
Ik snap dat niet.
Het OM laat in de regel geen extremisten toe, laat staan carrière maken? Toch?
Het zijn de CDA'ers, VVD'ers en in beperktere mate D66'ers en PvdA'ers die volgens mij in het OM carrière maken.
Gillette_M5maandag 19 april 2010 @ 20:30
quote:
Op maandag 19 april 2010 20:19 schreef Ryan3 het volgende:

[..]


Het OM laat in de regel geen extremisten toe, laat staan carrière maken? Toch?

Dat heet democratie, toch?
Dichtpiet.maandag 19 april 2010 @ 20:38
quote:
Op maandag 19 april 2010 20:19 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Hoe kan zo iemand in godasnaam Advocaat-Generaal worden dan, paar decennia later?
Ik snap dat niet.
Het OM laat in de regel geen extremisten toe, laat staan carrière maken? Toch?
Het zijn de CDA'ers, VVD'ers en in beperktere mate D66'ers en PvdA'ers die volgens mij in het OM carrière maken.
de BVD had hem niet opgepikt blijkbaar ....

ze wisten het niet.
Ryan3maandag 19 april 2010 @ 20:41
quote:
Op maandag 19 april 2010 20:30 schreef Gillette_M5 het volgende:

[..]

Dat heet democratie, toch?
Een democratie moet zich minimaal beschermen tegen extremisten die die democratie wensen om zeep te helpen, volgens mij, bijvoorbeeld door dat soort extremisten niet aan te nemen, in dit geval bij het OM. Lijkt mij.
Ryan3maandag 19 april 2010 @ 20:42
quote:
Op maandag 19 april 2010 20:38 schreef Dichtpiet. het volgende:

[..]

de BVD had hem niet opgepikt blijkbaar ....

ze wisten het niet.
Vreemd hoor.
Enneacanthus_Obesusmaandag 19 april 2010 @ 20:59
quote:
Op maandag 19 april 2010 20:07 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Ik weet het niet. Ik bedoel Van Baalen heeft veel moeilijkheden gekregen toen een zwarte pagina uit zijn jeugd bekend werd, maar hij werd nog Tweede Kamerlid. En nog vraagt iedereen zich af of het wel of niet waar is. En dan kan iemand als De Roon, met de text die ik net las, gewoon carrière maken in het OM?
Vreemd hoor.
De text die ik las is iig behoorlijk extreemrechts.
vooralsnog mag je van mening zijn dat 'links' een bedreigend, extremistisch uitwas is. Dus ja, hij mag gewoon carriere maken, waar dan ook.
Dit is niets anders dan vuilspuiterij. Ik dacht dat dit soort persoonlijke haatcampagnes rond verkiezingstijd waren voorbehouden aan infantiele Amerikanen. Maar hier slaat dit soort vervuiling ook al toe.
Montovmaandag 19 april 2010 @ 21:07
quote:
Op maandag 19 april 2010 17:34 schreef DJKoster het volgende:
"Begin jaren 70"

Alsjeblieft zeg, iedereen heeft wel eens iets stoms gedaan in zijn jeugd..
Nou ja, 19 jaar, en toen al voor een knokploeg te zijn waar hij persoonlijk wee mee kwam in Almere. Het toont dat hij niet veel veranderd is, en imho kiest hij nog steeds zijn omgeving niet goed uit. De PVV zegt weinig anders dan waar dit topic over gaat.
Montovmaandag 19 april 2010 @ 21:13
quote:
Op maandag 19 april 2010 20:19 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Hoe kan zo iemand in godasnaam Advocaat-Generaal worden dan, paar decennia later?
Ik snap dat niet.
Er zijn geen strafbare feiten gepleegd door De Roon. Zo'n 'verleden' zou niet een belemmering zijn voor een normale carriere, en hij moet ook niet uitgesloten worden van de politiek, maar ik hoop wel dat mensen dit soort zaken wel gaan meenemen in hun keuze of je zo'n partij wel wilt steunen. Het is simpelweg een nieuwe LPF. Maar gezien andere tekenen van radicalisme van de PVV verwacht ik dat dit de partijloyaliteit niet tegengaat.
Ryan3maandag 19 april 2010 @ 21:28
quote:
Op maandag 19 april 2010 21:13 schreef Montov het volgende:

[..]

Er zijn geen strafbare feiten gepleegd door De Roon. Zo'n 'verleden' zou niet een belemmering zijn voor een normale carriere, en hij moet ook niet uitgesloten worden van de politiek, maar ik hoop wel dat mensen dit soort zaken wel gaan meenemen in hun keuze of je zo'n partij wel wilt steunen. Het is simpelweg een nieuwe LPF. Maar gezien andere tekenen van radicalisme van de PVV verwacht ik dat dit de partijloyaliteit niet tegengaat.
LPF had niet dat soort extremisten onder haar prominente leden toch?
En nee, ik denk dat het OM als ze wisten dat een sollicitant dergelijke ideeën erop na hield de sollicitant niet hadden aangenomen, eenvoudigweg, omdat die ideeën te ver verwijderd liggen van de mainstream en van het democratisch principe. Hippies werden bwvs ook niet aangenomen vanwege dezelfde reden...
En het is misschien wel heel politiekcorrect tegenwoordig om hier niet van staan te kijken, dan ben ik maar politiek incorrect. Ik sta hier van wel te kijken.
Montovmaandag 19 april 2010 @ 21:28
http://www.dagelijksestan(...)t-te-maken-en-faalt/

Een "puber" met "foute vriendjes", terwijl er weinig is veranderd aan zijn puberende denkbeelden en zijn huidige vriendjes niet veel verschillen qua mentaliteit.

Het wordt daarnaast een amateuristisch "clubje" genoemd omdat je snel in het bestuur kan komen en ook snel weer ten onder gaat. Dat doet me denken aan zijn snelle carriere bij de PVV, en het verwachte vervolg zoals bij de LPF. Maar doet het er uiteindelijk toe hoe groot je clubje is als het fout is?
phpmystylemaandag 19 april 2010 @ 21:31
iets met spijkers en laag water.



Wat is het volgende bericht? Hero Brinkman blijkt inbreker te zijn?

Wat zal dan blijken, dat hij op z'n 12e eens een keer een snoepje heeft gejat.
Bowlingbalmaandag 19 april 2010 @ 21:35
quote:
Op maandag 19 april 2010 20:19 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Hoe kan zo iemand in godasnaam Advocaat-Generaal worden dan, paar decennia later?
Ik snap dat niet.
Het OM laat in de regel geen extremisten toe, laat staan carrière maken? Toch?
Het zijn de CDA'ers, VVD'ers en in beperktere mate D66'ers en PvdA'ers die volgens mij in het OM carrière maken.
Waarom zou het voor het OM een probleem zijn als iemand deze ideeën heeft? Het is voor het OM pas een probleem als de Roon graag zijn eigen vriendjes vrij zou spreken. Dát lijkt niet het geval.

Dat hij bij het OM heeft gewerkt zegt niets over de betrouwbaarheid van deze brief.
Montovmaandag 19 april 2010 @ 21:36
quote:
Op maandag 19 april 2010 21:28 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

LPF had niet dat soort extremsten onder haar prominente leden toch?
Het oorlogsverleden van Philomena Bijlhout, lijsttrekker CP86 Jurrien Boiten, de sekslijnen van Eberhard (ok, niet echt vergelijkbaar ) De rest van de LPF'ers bleken vooral tijdens hun politieke carreire niet geschikt door hun acties, en niet door een verleden.
Bowlingbalmaandag 19 april 2010 @ 21:37
Maar, goed, omgaan met NSB'ers, wat is daar nu mis mee. Als je in een partij zit die een of andere religie tot fascisme verklaart?
phpmystylemaandag 19 april 2010 @ 21:39
quote:
Op maandag 19 april 2010 21:37 schreef Bowlingbal het volgende:
Maar, goed, omgaan met NSB'ers, wat is daar nu mis mee. Als je in een partij zit die een of andere religie tot fascisme verklaart?
Waaruit blijkt dat hij NSB'er is? Daarbij is die partij al heel lang opgeheven, dus wat dat betreft klopt het al niet. Maar waaruit blijkt dat hij omging met extreem rechtse groeperingen?
du_kemaandag 19 april 2010 @ 21:40
quote:
Op maandag 19 april 2010 21:31 schreef phpmystyle het volgende:
iets met spijkers en laag water.



Wat is het volgende bericht? Hero Brinkman blijkt inbreker te zijn?
Dat bericht was er al en heel wat recenter. In het conflict met zijn buurman die hij met een voorhamer kwam bedreigen zou hij ook tot huisvredebreuk zijn overgegaan.

Dit is minstens van dezelfde orde als waar jij Duyvendak op afschrijft .
Bowlingbalmaandag 19 april 2010 @ 21:41
quote:
Op maandag 19 april 2010 21:39 schreef phpmystyle het volgende:

[..]

Waaruit blijkt dat hij NSB'er is? Daarbij is die partij al heel lang opgeheven, dus wat dat betreft klopt het al niet. Maar waaruit blijkt dat hij omging met extreem rechtse groeperingen?
Je ziet weer eens, voor de zoveelste keer, dingen die ik niet schrijf. Dat is al een goed begin van de discussie.

Ik schreef: omgaan met NSB'ers. Dat is: omgaan met mensen die bij de NSB gezeten hebben. Het lijkt me vrij normaal om ex-NSB'ers gewoon NSB'ers te noemen, ook al was de NSB op dat moment opgeheven.

Maar, inderdaad. Wat is het probleem van omgaan met mensen die vroeger lid waren van de NSB, als je nu lid bent van een partij die een ander gedachtegoed tot fascisme bestempeld. Daar lijkt me niets verkeerd aan.

Het is alleen wel iets wat wat mij betreft onder de noemer dubbele standaard valt. Het gedachtegoed van de NSB lijkt me op z'n minst twijfelachtig, gezien de historie.
phpmystylemaandag 19 april 2010 @ 21:42
Ik vind alles best zolang de pvv niet van die Groenlinks types binnenhaalt, stenen gooien, aantoonbaar actief zijn binnen extreem links, zakkenvullers (rossenmuller duyvendak enz), milieu activisten. En ander dergelijk allooi.
phpmystylemaandag 19 april 2010 @ 21:47
quote:
Op maandag 19 april 2010 21:40 schreef du_ke het volgende:

[..]

Dat bericht was er al en heel wat recenter. In het conflict met zijn buurman die hij met een voorhamer kwam bedreigen zou hij ook tot huisvredebreuk zijn overgegaan.

Dit is minstens van dezelfde orde als waar jij Duyvendak op afschrijft .
Wat Brinkman heeft gedaan praat ik ook echt niet goed, die vent heeft altijd trammelant, bar man bedreigen of iets in die trand, ruzie met een bouwondernemer. En soms bizarre voorstellen doen, soms heeft hij ook wel goeie dingen hoor Alleen weegt dat niet op tegen de imago schade die hij de partij aanricht

Maar dat De Roon een NSB'er is geloof ik niet, misschien dat hij in zijn jeugdjaren wat contact heeft gehad met mensen die het daglicht niet kunnen verdragen, dat kan wel. Maar toen was hij nog jong en onbezonnen. Ik bedoel iedereen kijkt wel eens dingen die je eigenlijk liever niet zegt. Toegeven ik ken stormfront ook wel maar ook ken ik extreem linkse webfora, beide ideeen sympathiseer ik niet maar ik vind het wel interessant om te weten hoe die mensen denken. Maar extreem links noch rechts ben ik absoluut niet. En stel dat ik later een politici zou zijn en het kwam uit dan had ik dit zelfde gezeik gehad wat de roon nu heeft.
Dichtpiet.maandag 19 april 2010 @ 21:50
Eventjes op een forum kijken is wat anders dan lid zijn van zo'n organisatie of rare brieven schrijven naar extreem-rechtse krantjes, php.
Ryan3maandag 19 april 2010 @ 21:51
quote:
Op maandag 19 april 2010 21:36 schreef Montov het volgende:

[..]

Het oorlogsverleden van Philomena Bijlhout, lijsttrekker CP86 Jurrien Boiten, de sekslijnen van Eberhard (ok, niet echt vergelijkbaar ) De rest van de LPF'ers bleken vooral tijdens hun politieke carreire niet geschikt door hun acties, en niet door een verleden.
De Roon was/is een extremist die in principe één vleugel van het politieke spectrum wil aborteren, en to do so zelfs de democratie opzij wil schuiven. Onvergelijkbaar met wat volgens mij jij hier opsomt.
Die Boiten was die kamerlid btw?
phpmystylemaandag 19 april 2010 @ 21:51
quote:
Op maandag 19 april 2010 21:41 schreef Bowlingbal het volgende:

[..]

Je ziet weer eens, voor de zoveelste keer, dingen die ik niet schrijf. Dat is al een goed begin van de discussie.

Ik schreef: omgaan met NSB'ers. Dat is: omgaan met mensen die bij de NSB gezeten hebben. Het lijkt me vrij normaal om ex-NSB'ers gewoon NSB'ers te noemen, ook al was de NSB op dat moment opgeheven.

Maar, inderdaad. Wat is het probleem van omgaan met mensen die vroeger lid waren van de NSB, als je nu lid bent van een partij die een ander gedachtegoed tot fascisme bestempeld. Daar lijkt me niets verkeerd aan.

Het is alleen wel iets wat wat mij betreft onder de noemer dubbele standaard valt. Het gedachtegoed van de NSB lijkt me op z'n minst twijfelachtig, gezien de historie.
Kerel, je doet net alsof hij dat gedachtegoed uitdraagt. Misschien heeft Job Cohen ook wel stalinistisch ideeën, zolang hij dat weet te bedwingen heeft niemand daar last van. Niet dat het erg verheffend is maartoch
Montovmaandag 19 april 2010 @ 21:52
quote:
Op maandag 19 april 2010 21:42 schreef phpmystyle het volgende:
Ik vind alles best zolang de pvv niet van die Groenlinks types binnenhaalt, (...) milieu activisten. En ander dergelijk allooi.
En dan vreemd opkijken wanneer men zo neerkijkt op de malloten die de PVV steunen.
Wijs maar naar andere partijen, je legt alleen je eigen hypocrisie bloot.
quote:
Op maandag 19 april 2010 21:31 schreef phpmystyle het volgende:
iets met spijkers en laag water.



Wat is het volgende bericht? Hero Brinkman blijkt inbreker te zijn?

Wat zal dan blijken, dat hij op z'n 12e eens een keer een snoepje heeft gejat.
Hoe bizar is dat, je verdedigt de jeugdelige onbezonnenheid van een 19-jarige terwijl je zelf nog maar 17 bent.
Dichtpiet.maandag 19 april 2010 @ 21:53
quote:
Op maandag 19 april 2010 21:31 schreef phpmystyle het volgende:
iets met spijkers en laag water.



Wat is het volgende bericht? Hero Brinkman blijkt inbreker te zijn?

Wat zal dan blijken, dat hij op z'n 12e eens een keer een snoepje heeft gejat.
Ik wil jou wel eens horen als iemand van links of een islamitische politicus als jongere schreef dat hij de democratie om ver wil werpen.
phpmystylemaandag 19 april 2010 @ 21:54
quote:
Op maandag 19 april 2010 21:50 schreef Dichtpiet. het volgende:
Eventjes op een forum kijken is wat anders dan lid zijn van zo'n organisatie of rare brieven schrijven naar extreem-rechtse krantjes, php.
Als ie lid was dan moet ie linea recta de pvv uitgetrapt worden. Maar dat was ie niet. En hij was 19 kom op, jij hebt ook dingen gedaan op je 19e wat je ook niet liever niet zegt. En een brief sturen? Met wat erin?
Montovmaandag 19 april 2010 @ 21:54
quote:
Op maandag 19 april 2010 21:51 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

De Roon was/is een extremist die in principe één vleugel van het politieke spectrum wil aborteren, en to do so zelfs de democratie opzij wil schuiven.
Wat is het verschil met de PVV?
quote:
Die Boiten was die kamerlid btw?
Nee, gewoon lid als ik het goed heb.
phpmystylemaandag 19 april 2010 @ 21:55
quote:
Op maandag 19 april 2010 21:52 schreef Montov het volgende:

[..]

En dan vreemd opkijken wanneer men zo neerkijkt op de malloten die de PVV steunen.
Wijs maar naar andere partijen, je legt alleen je eigen hypocrisie bloot.
[..]

Hoe bizar is dat, je verdedigt de jeugdelige onbezonnenheid van een 19-jarige terwijl je zelf nog maar 17 bent.
Je hebt mensen van 25 die zich gedragen als gasten van 15 jaar.
phpmystylemaandag 19 april 2010 @ 21:56
quote:
Op maandag 19 april 2010 21:53 schreef Dichtpiet. het volgende:

[..]

Ik wil jou wel eens horen als iemand van links of een islamitische politicus als jongere schreef dat hij de democratie om ver wil werpen.
Dat moet ik echt in context zien. En mij hypocriet noemen is niet fair, jij hebt mij nooit horen zeiken over dingen als die perverse beloningen die pvda'ers zichzelf toe eigenen. Waarom niet? Als die regel er is dan hebben ze daar recht op.
Dichtpiet.maandag 19 april 2010 @ 21:58
quote:
Op maandag 19 april 2010 21:54 schreef phpmystyle het volgende:

[..]

Als ie lid was dan moet ie linea recta de pvv uitgetrapt worden. Maar dat was ie niet. En hij was 19 kom op, jij hebt ook dingen gedaan op je 19e wat je ook niet liever niet zegt. En een brief sturen? Met wat erin?
Volg jij dit topic wel jongeman.
Dichtpiet.maandag 19 april 2010 @ 21:59
quote:
Op maandag 19 april 2010 21:56 schreef phpmystyle het volgende:

[..]

Dat moet ik echt in context zien. En mij hypocriet noemen is niet fair, jij hebt mij nooit horen zeiken over dingen als die perverse beloningen die pvda'ers zichzelf toe eigenen. Waarom niet? Als die regel er is dan hebben ze daar recht op.
de context staat in dit topic, en ook op de site van kafka trouwens.
phpmystylemaandag 19 april 2010 @ 22:02
quote:
Op maandag 19 april 2010 21:59 schreef Dichtpiet. het volgende:

[..]

de context staat in dit topic, en ook op de site van kafka trouwens.
Ja dat zou net zo betrouwbaar zijn als de NVU meldt dat Halsema een relatie had met Volkert
phpmystylemaandag 19 april 2010 @ 22:07
quote:
Op maandag 19 april 2010 21:58 schreef Dichtpiet. het volgende:

[..]

Volg jij dit topic wel jongeman.
Ik heb me nog eens goed ingelezen en nog wat research gedaan, niemand kan het bevestigen als dit überhaupt waar is, ook levert AFA geen enkel concreet argument. Volgens mij hebben ze het uit de lucht gegrepen. Maar ze vinden daar wel meer pvv'ers extreem rechts. Barry Fleur, dus zo serieus neem ik die site niet.
Hyperdudemaandag 19 april 2010 @ 22:14
Bron=Kafka.
Dan is iedereen rechts van de PvdA bijna een nazi.

Denk dat je niet moet vergeten hoe gepolariseerd destijds de verhoudingen lagen. Als je niet meemarcheerde met de geest van de zestiger jaren was je al totaal fout; en werd je alleen al daardoor gezien als extremist.

Mao, Ché en Fidel waren destijds ook OK.
Dichtpiet.maandag 19 april 2010 @ 22:17
quote:
Op maandag 19 april 2010 22:14 schreef Hyperdude het volgende:
Bron=Kafka.
Dan is iedereen rechts van de PvdA bijna een nazi.
Ze hebben toch bronnen en bewijzen?
quote:
Denk dat je niet moet vergeten hoe gepolariseerd destijds de verhoudingen lagen. Als je niet meemarcheerde met de geest van de zestiger jaren was je al totaal fout; en werd je alleen al daardoor gezien als extremist.

Mao, Ché en Fidel waren destijds ook OK.
Deze man marcheert net zo goed, maar dan de andere kant op.
Dichtpiet.maandag 19 april 2010 @ 22:18
quote:
Op maandag 19 april 2010 22:07 schreef phpmystyle het volgende:

[..]

Ik heb me nog eens goed ingelezen en nog wat research gedaan, niemand kan het bevestigen als dit überhaupt waar is, ook levert AFA geen enkel concreet argument. Volgens mij hebben ze het uit de lucht gegrepen.
Ze hebben die brief zelf getypt?
Dichtpiet.maandag 19 april 2010 @ 22:18
quote:
Op maandag 19 april 2010 22:02 schreef phpmystyle het volgende:

[..]

Ja dat zou net zo betrouwbaar zijn als de NVU meldt dat Halsema een relatie had met Volkert
als de NVU daarbij bronnen geeft, ja dan is dat betrouwbaar
Bowlingbalmaandag 19 april 2010 @ 22:19
quote:
Op maandag 19 april 2010 22:02 schreef phpmystyle het volgende:

[..]

Ja dat zou net zo betrouwbaar zijn als de NVU meldt dat Halsema een relatie had met Volkert
Kafka mag dan wel selectief kritiek hebben, ze zijn over het algemeen vrij betrouwbaar.
IHVKmaandag 19 april 2010 @ 22:23
quote:
Op maandag 19 april 2010 21:42 schreef phpmystyle het volgende:
Ik vind alles best zolang de pvv niet van die Groenlinks types binnenhaalt, stenen gooien, aantoonbaar actief zijn binnen extreem links, zakkenvullers (rossenmuller duyvendak enz), milieu activisten. En ander dergelijk allooi.
Je stelt wel weinig eisen dan.
phpmystylemaandag 19 april 2010 @ 22:24
quote:
Op maandag 19 april 2010 22:19 schreef Bowlingbal het volgende:

[..]

Kafka mag dan wel selectief kritiek hebben, ze zijn over het algemeen vrij betrouwbaar.
Geef me dan eens een concreet bewijs. En hoe weten zij dat? Ik bedoel iedereen kan wel wat roepen. Rutte was vroeger een communist, Roemer was fan van mao, Balkenende was een Christenfundamentalist. Dat alles in een mooi verhaal gieten en TADA!
Dichtpiet.maandag 19 april 2010 @ 22:27
quote:
Op maandag 19 april 2010 22:24 schreef phpmystyle het volgende:

[..]

Geef me dan eens een concreet bewijs. En hoe weten zij dat? Ik bedoel iedereen kan wel wat roepen. Rutte was vroeger een communist, Roemer was fan van mao, Balkenende was een Christenfundamentalist. Dat alles in een mooi verhaal gieten en TADA!
Hij was toch lid van die club.

En ze geven bronnen naar de krant waar zijn ingezonden brief in stond. En bronnen naar de krant waarin stond dat hij lid was van die NVB.
phpmystylemaandag 19 april 2010 @ 22:32
quote:
Op maandag 19 april 2010 22:27 schreef Dichtpiet. het volgende:

[..]

Hij was toch lid van die club.

En ze geven bronnen naar de krant waar zijn ingezonden brief in stond.
Alsnog geloof ik er geen snars van, dit kan echt van alles zijn, iemand die toevallig raymond de roon heette en er wel bij zat, fotosoepje, en misschien dat hij wel gehuicheld heeft met die mensen, er staat nergens dat hij er ''lid'' van was. En als ie wel lid was..ach hij was nog jong.
freakomaandag 19 april 2010 @ 22:33
quote:
Op maandag 19 april 2010 21:54 schreef Montov het volgende:

[..]

Nee, gewoon lid als ik het goed heb.
Boiten was fractiemedewerker van LPF-Kamerlid Van der Velden.
Dichtpiet.maandag 19 april 2010 @ 22:35
quote:
Op maandag 19 april 2010 22:32 schreef phpmystyle het volgende:

[..]

Alsnog geloof ik er geen snars van, dit kan echt van alles zijn, iemand die toevallig raymond de roon heette en er wel bij zat, fotosoepje,
Misschien hebben aliens het wel bedacht.
quote:
en misschien dat hij wel gehuicheld heeft met die mensen, er staat nergens dat hij er ''lid'' van was.
Man, lees nou eens wat beter.
Hij was zelfs bestuurslid.
quote:
En als ie wel lid was..ach hij was nog jong.
quote:
Op maandag 19 april 2010 21:54 schreef phpmystyle het volgende:

[..]

Als ie lid was dan moet ie linea recta de pvv uitgetrapt worden.
Xa1ptmaandag 19 april 2010 @ 22:35
quote:
Op maandag 19 april 2010 22:32 schreef phpmystyle het volgende:

[..]

Alsnog geloof ik er geen snars van, dit kan echt van alles zijn, iemand die toevallig raymond de roon heette en er wel bij zat, fotosoepje, en misschien dat hij wel gehuicheld heeft met die mensen, er staat nergens dat hij er ''lid'' van was. En als ie wel lid was..ach hij was nog jong.
du_kemaandag 19 april 2010 @ 22:35
quote:
Op maandag 19 april 2010 22:32 schreef phpmystyle het volgende:

[..]

Alsnog geloof ik er geen snars van, dit kan echt van alles zijn, iemand die toevallig raymond de roon heette en er wel bij zat, fotosoepje, en misschien dat hij wel gehuicheld heeft met die mensen, er staat nergens dat hij er ''lid'' van was. En als ie wel lid was..ach hij was nog jong.
Haha dat is wel een mooie. 'Het is niet zo, het kan niet zo zijn en als het dan mogelijk toch wel zo is dan is het niet erg'

Alles goedpraten
freakomaandag 19 april 2010 @ 22:36
quote:
Op maandag 19 april 2010 22:32 schreef phpmystyle het volgende:

[..]

Alsnog geloof ik er geen snars van, dit kan echt van alles zijn, iemand die toevallig raymond de roon heette
en even oud was en ook in Amsterdam woonde.

't Is ook een veelvoorkomende familienaam, De Roon. Volgens de achternamendatabank van het Meertens Instituut 399 personen met die achternaam in 2007.
IHVKmaandag 19 april 2010 @ 22:38
Ach laat phpmystyle maar, hij is nog een jong broekie.
phpmystylemaandag 19 april 2010 @ 22:40
quote:
Op maandag 19 april 2010 22:38 schreef IHVK het volgende:
Ach laat phpmystyle maar, hij is nog een jong broekie.
Het zou jou sieren om als mod je politieke voorkeur is wat minder te laten ventileren. Je wordt zelfs persoonlijk.
phpmystylemaandag 19 april 2010 @ 22:40
quote:
Op maandag 19 april 2010 22:36 schreef freako het volgende:

[..]

en even oud was en ook in Amsterdam woonde.

't Is ook een veelvoorkomende familienaam, De Roon. Volgens de achternamendatabank van het Meertens Instituut 399 personen met die achternaam in 2007.
Hmmz.
Xa1ptmaandag 19 april 2010 @ 22:41
quote:
Op maandag 19 april 2010 22:40 schreef phpmystyle het volgende:

[..]

Het zou jou sieren om als mod je politieke voorkeur is wat minder te laten ventileren. Je wordt zelfs persoonlijk.
Meid toch.
IHVKmaandag 19 april 2010 @ 22:41
Ik ben geen mod in NWS he, dus dat maakt verder niet uit.
phpmystylemaandag 19 april 2010 @ 22:42
quote:
Op maandag 19 april 2010 22:41 schreef IHVK het volgende:
Ik ben geen mod in NWS he, dus dat maakt verder niet uit.
Je snapt denk ik wel wat ik bedoel. Jij bent links, prima, respecteer ik. Maar ik wens niet door jou geschoffeerd te worden, want jij speelt vaker op de man tegen mij.
IHVKmaandag 19 april 2010 @ 22:43
Ach moet je tegen kunnen. Broekie is verder geen grove belediging.
phpmystylemaandag 19 april 2010 @ 22:44
quote:
Op maandag 19 april 2010 22:43 schreef IHVK het volgende:
Ach moet je tegen kunnen. Broekie is verder geen grove belediging.
Het is niet alleen dat he.
Bowlingbalmaandag 19 april 2010 @ 22:46
Ex-NSB'ers waren tenminste mensen van fatsoen, die maakten elkaar niet uit voor broekie.
En die ex-NSB'ers maakten al helemaal niet hun bestuurder van Roon uit voor broekie.
Daar kun je nog wat van leren, IHVK.

Nee, even serieus. Eens met phpmystyle. Het is niet nodig elkaar broekie te noemen, in een normale discussie. Maar laat dat geen afleiding zijn van de discussie.
IHVKmaandag 19 april 2010 @ 22:47
O ja? Wat dan nog meer?

Verder is het offtopic nogal.
phpmystylemaandag 19 april 2010 @ 22:53
quote:
Op maandag 19 april 2010 22:47 schreef IHVK het volgende:
O ja? Wat dan nog meer?

Verder is het offtopic nogal.
Je speelt nogal eens op de man. En ik heb geen zin om allerlei quotes erbij te pakken, is ook niet nodig, want je begrijpt zelf wel wat ik bedoel.
Bowlingbalmaandag 19 april 2010 @ 23:19
quote:
Maar laat dat geen afleiding zijn van de discussie.
Dat is het dus wel geworden. Jammer.
raptorixmaandag 19 april 2010 @ 23:34
Ja en Duyvendak publiceerde prive adressen van agenten, waardoor deze brandbommen naar binnen kregen gegooid, zo lust ik er nog wel een paar.
Dichtpiet.maandag 19 april 2010 @ 23:39
quote:
Op maandag 19 april 2010 23:34 schreef raptorix het volgende:
Ja en Duyvendak publiceerde prive adressen van agenten, waardoor deze brandbommen naar binnen kregen gegooid, zo lust ik er nog wel een paar.
En daarom zit die man ook niet meer in de politiek.
Ofyles2dinsdag 20 april 2010 @ 01:56
Zulke berichten verbazen me allerminst meer...
Ringodinsdag 20 april 2010 @ 03:39
quote:
Op maandag 19 april 2010 17:48 schreef Dichtpiet. het volgende:

[..]

Aldus De Roon en ene Charles Evers.
De enige Nederlandse Charles Evers van enige relevantie die ik kan vinden, is nu lid van de raad van bestuur van Medisch Centrum Haaglanden, daarvoor corporate controller voor Schiphol, geboren in 1955, gestudeerd RuG en Nijenrode.
freakodinsdag 20 april 2010 @ 07:10
quote:
Op dinsdag 20 april 2010 03:39 schreef Ringo het volgende:

[..]

De enige Nederlandse Charles Evers van enige relevantie die ik kan vinden, is nu lid van de raad van bestuur van Medisch Centrum Haaglanden, daarvoor corporate controller voor Schiphol, geboren in 1955, gestudeerd RuG en Nijenrode.
In de brief die hier op de Kafka-website staat, wordt gesproken over de brievenschrijver "Charles Louis Evers". In dit bericht op de website van het MC Haaglanden worden de voorletters van 'hun' Charles Evers als "C.J.M.H.J." gegeven. Ik kan daar niet echt "Charles Louis" uit halen.
Ringodinsdag 20 april 2010 @ 07:14
quote:
Op dinsdag 20 april 2010 07:10 schreef freako het volgende:

[..]

In de brief die hier op de Kafka-website staat, wordt gesproken over de brievenschrijver "Charles Louis Evers". In dit bericht op de website van het MC Haaglanden worden de voorletters van 'hun' Charles Evers als "C.J.M.H.J." gegeven. Ik kan daar niet echt "Charles Louis" uit halen.
Nee, klopt.
nietzmandinsdag 20 april 2010 @ 07:34
quote:
Die groep verzette zich overigens ook tegen andere zaken zoals de invoering van rubber tegels op kinderspeelplaatsen.
Wut? .
IHVKdinsdag 20 april 2010 @ 08:04
quote:
Op dinsdag 20 april 2010 07:34 schreef nietzman het volgende:

[..]

Wut? .
'worden ze hard van' idee denk ik. En dan heb ik het niet over de tegels.
El_Matadordinsdag 20 april 2010 @ 08:19
Hoe kan je nou tegen rubber tegels zijn op een kinderspeelplaats.

Zelfs als je 18 bent en zo denkt, ben je compleet mesjogge.

PVV, gezellige club.
du_kedinsdag 20 april 2010 @ 08:23
quote:
Op maandag 19 april 2010 23:34 schreef raptorix het volgende:
Ja en Duyvendak publiceerde prive adressen van agenten, waardoor deze brandbommen naar binnen kregen gegooid, zo lust ik er nog wel een paar.
En dat heeft zijn politieke carrière gebroken. En De Roon zal hierdoor wel afgeserveerd gaan worden behalve als Wilders inderdaad de extreemrechtse man is die hij ontkent te zijn.
du_kedinsdag 20 april 2010 @ 08:24
quote:
Op dinsdag 20 april 2010 08:19 schreef El_Matador het volgende:
Hoe kan je nou tegen rubber tegels zijn op een kinderspeelplaats.
Ooit de kleur van die tegels gezien?
El_Matadordinsdag 20 april 2010 @ 08:25
quote:
Op dinsdag 20 april 2010 08:24 schreef du_ke het volgende:

[..]

Ooit de kleur van die tegels gezien?
Zwart en glad. Het lijkt teveel op een domme rapneger en dus moeten ze weg?
du_kedinsdag 20 april 2010 @ 08:48
quote:
Op dinsdag 20 april 2010 08:25 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Zwart en glad. Het lijkt teveel op een domme rapneger en dus moeten ze weg?
Nou rapnegers had men toen nog niet maar het schijnt dat zwarte panters zich er achter schuilhouden.
Nielschdinsdag 20 april 2010 @ 09:09
Goh, en dan zijn er nog steeds PVV'ertjes met het lef om te beweren dat er geen enkel verband bestaat tussen de PVV nu en de NSB / NSDAP vroeger. Jaja, de bruinhemden komen bijna terug in de straat!
Nielschdinsdag 20 april 2010 @ 09:10


[ Bericht 100% gewijzigd door Nielsch op 20-04-2010 09:10:54 ]
HugoChavezdinsdag 20 april 2010 @ 09:31
quote:
Op maandag 19 april 2010 21:31 schreef phpmystyle het volgende:
iets met spijkers en laag water.



Wat is het volgende bericht? Hero Brinkman blijkt inbreker te zijn?

Wat zal dan blijken, dat hij op z'n 12e eens een keer een snoepje heeft gejat.
Als het daar bij was gebleven, was het geen probleem geweest. Iemand op zijn smoel slaan vind ik niet vergelijkbaar met het stelen van een snoepje. Deze man is gewelddadig.
Enneacanthus_Obesusdinsdag 20 april 2010 @ 09:55
quote:
Op maandag 19 april 2010 21:28 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

LPF had niet dat soort extremisten onder haar prominente leden toch?
En nee, ik denk dat het OM als ze wisten dat een sollicitant dergelijke ideeën erop na hield de sollicitant niet hadden aangenomen, eenvoudigweg, omdat die ideeën te ver verwijderd liggen van de mainstream en van het democratisch principe. Hippies werden bwvs ook niet aangenomen vanwege dezelfde reden...
En het is misschien wel heel politiekcorrect tegenwoordig om hier niet van staan te kijken, dan ben ik maar politiek incorrect. Ik sta hier van wel te kijken.
Begin jaren 70.. Dat is 40 jaar geleden. Dan hebben ze wel lopen zoeken hoor. Ik zou weleens willen weten (en daar heeft de huidige werkgever wrs. ook naar gekeken) wat hij in de tussentijd deed en verkondigde..
Dichtpiet.dinsdag 20 april 2010 @ 09:57
quote:
Op dinsdag 20 april 2010 09:55 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:

[..]

Begin jaren 70.. Dat is 40 jaar geleden. Dan hebben ze wel lopen zoeken hoor. Ik zou weleens willen weten (en daar heeft de huidige werkgever wrs. ook naar gekeken) wat hij in de tussentijd deed en verkondigde..
Ik denk dat z'n latere werkgevers er geeneens van wisten.
Bowlingbaldinsdag 20 april 2010 @ 10:00
quote:
Op dinsdag 20 april 2010 09:55 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:

[..]

Begin jaren 70.. Dat is 40 jaar geleden. Dan hebben ze wel lopen zoeken hoor. Ik zou weleens willen weten (en daar heeft de huidige werkgever wrs. ook naar gekeken) wat hij in de tussentijd deed en verkondigde..
In 40 jaar kan soms een hoop veranderen:
quote:
De 'brigade' heeft een militair karakter en doet denken aan de 'stadcommando's' die De Roon in Almere wil invoeren.
Dichtpiet.dinsdag 20 april 2010 @ 10:01
quote:
Op dinsdag 20 april 2010 10:00 schreef Bowlingbal het volgende:

[..]

In 40 jaar kan soms een hoop veranderen:
[..]
Ook hebben ze het over "straatterreur" in hun brief. Hmmmm, waar ken ik die term ook alweer van.
Ringodinsdag 20 april 2010 @ 10:17
Anyway, in 1971, hij zal de enige niet zijn die in die tijd nogal fel heeft uitgehaald naar elementen der democratische beschaving die ons nu zo dierbaar zijn. Zowel ter linker- als ter rechterzijde van het politieke spectrum.
Dichtpiet.dinsdag 20 april 2010 @ 10:24
quote:
Op dinsdag 20 april 2010 10:17 schreef Ringo het volgende:
Anyway, in 1971, hij zal de enige niet zijn die in die tijd nogal fel heeft uitgehaald naar elementen der democratische beschaving die ons nu zo dierbaar zijn. Zowel ter linker- als ter rechterzijde van het politieke spectrum.
Tja, misschien heb je wel gelijk. Maar om nou gelijk met nazi-achtige figuren te heulen .... links en rechts waren in dat decennium er het wel over eens dat die mensen in ieder geval niet deugden.
Ringodinsdag 20 april 2010 @ 11:07
quote:
Op dinsdag 20 april 2010 10:24 schreef Dichtpiet. het volgende:

[..]

Tja, misschien heb je wel gelijk. Maar om nou gelijk met nazi-achtige figuren te heulen .... links en rechts waren in dat decennium er het wel over eens dat die mensen in ieder geval niet deugden.
Dat wel. En tegelijkertijd liepen er lui rond in de Culturele Voorhoede die in Pol Pot en Mao Zedong en Che Guevara hun grote voorbeelden zagen.
Maar die misstappen mochten achteraf lacherig worden weggewuifd.

En om nog maar eens te noemen: de bomaanslag op het hotel waar de Centrumpartij resideerde, die heel politiek-correct gemoedelijk werd doodgezwegen.
Dichtpiet.dinsdag 20 april 2010 @ 11:10
quote:
Op dinsdag 20 april 2010 11:07 schreef Ringo het volgende:

[..]

Dat wel. En tegelijkertijd liepen er lui rond in de Culturele Voorhoede die in Pol Pot en Mao Zedong en Che Guevara hun grote voorbeelden zagen.
Maar die misstappen mochten achteraf lacherig worden weggewuifd.

En om nog maar eens te noemen: de bomaanslag op het hotel waar de Centrumpartij resideerde, die heel politiek-correct gemoedelijk werd doodgezwegen.
Net zo'n slechte zaak inderdaad.
raptorixdinsdag 20 april 2010 @ 11:26
quote:
Op dinsdag 20 april 2010 08:23 schreef du_ke het volgende:

[..]

En dat heeft zijn politieke carrière gebroken. En De Roon zal hierdoor wel afgeserveerd gaan worden behalve als Wilders inderdaad de extreemrechtse man is die hij ontkent te zijn.
Nee dat heeft niet ze politieke carriere gebroken, dat gebeurde pas toen hij er zelf een boek over uitbracht, toen hij de 2e kamer inging was dit al bekend.
Dichtpiet.dinsdag 20 april 2010 @ 11:31
quote:
Op dinsdag 20 april 2010 11:26 schreef raptorix het volgende:

[..]

Nee dat heeft niet ze politieke carriere gebroken, dat gebeurde pas toen hij er zelf een boek over uitbracht, toen hij de 2e kamer inging was dit al bekend.
Dan nog, ook dat is een slechte zaak.

Praat dit nog niet goed.
Enneacanthus_Obesusdinsdag 20 april 2010 @ 14:19
quote:
Op dinsdag 20 april 2010 10:00 schreef Bowlingbal het volgende:

[..]

In 40 jaar kan soms een hoop veranderen:
[..]


Da's een vergelijking van de schrijver, waaruit ook zijn mening blijkt.. ben daarom nog steeds benieuwd naar wat hij voor die tijd deed, en na die tijd, zijn politieke mening en hoe hij in zijn werk heeft gefunctioneerd.. Dan krijg je toch een beter totaalplaatje.. Dit is gewoon een feit pakken en gebruiken omdat het je goed uitkomt.
Weltschmerzdinsdag 20 april 2010 @ 14:29
quote:
"Wij als jongeren eisen, dat de overheid ondermijnende activiteiten van instellingen als de ASVA, Socialistische Jeugd, Rode Jeugd, VPRO enz. aanmerkt als bedreigingen van de Nederlandse samenleving en de rechtsorde, zoals die door de overgrote meerderheid van de Nederlandse bevolking wordt aanvaard en ondersteund en dat de overheid dergelijke activiteiten met alle middelen zal bestrijden en ze de kop indrukken."

De Roon sluit zich aan bij de Nationale Veiligheids Brigade, een extreemrechtse knokploeg "tegen ordeloosheid en gezagsondermijning".
Ook dat sluit naadloos aan bij de PVV zijn positie ten aanzien van de vrijheid van meningsuiting.