Ja... Klopt. En ik mag ook geen aidsquote:Op maandag 19 april 2010 14:07 schreef Kreator het volgende:
[..]
Moet je geloof ik wel stoppen met LSD enzo.
Homo's zijn nooit leukquote:Op maandag 19 april 2010 14:06 schreef Kluts het volgende:
Ik had van de week trouwens ook zoiets stoms.
Ik zat op een terras met een vriendin, en die jongen die op dat terras werkte, was wel een leuke jongen, dus we zaten een beetje te ouwehoeren in de trant dat dat wel een type voor mij was.
Een paar dagen later zitten we (weer) op een ander terras, zien we die bewuste jongen aan het werk, maar pratende met een vriend van ons. Die komt later bij ons zitten, dus ik vroeg aan hem wie die dude was en zulks. Nadat hij e.e.a. vertelde, vroeg hij waarom ik dat wilde weten. Dus ik zeg, och, het lijkt me wel een leuke jongen.
Blijkt hij dus homo te zijn.
Ik heb geen webcam en zal er ook nooit een kopen ook.quote:Op maandag 19 april 2010 14:07 schreef Lily-Ella het volgende:
Ik ben geen camfan. Maar dit terzijde.
Sting heeft m gedownload, zou hem even vragen waarquote:Op maandag 19 april 2010 14:07 schreef Kluts het volgende:
[..]
Ja, daar vergeet ik dan op te letten. Je hebt echt geen idee wat voor chaoot ik ben.
Nah ja, het zit in mijn laptop ingebouwd. Hoefde voor mij ook niet, maar leuke bijkomstigheid.quote:Op maandag 19 april 2010 14:08 schreef Kluts het volgende:
[..]
Ik heb geen webcam en zal er ook nooit een kopen ook.
vanavond spelletje doen?quote:Op maandag 19 april 2010 14:06 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Cammen =![]()
Room Escape Games + Cammen =![]()
Hapquote:Op maandag 19 april 2010 14:07 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je snapt wat ik bedoel
Ik vond hem te vaag en surrealistisch.quote:En die TT, hij blijft grappigIs the Fountain dan zo slecht?
quote:Op maandag 19 april 2010 14:07 schreef Kreator het volgende:
[..]
Moet je geloof ik wel stoppen met LSD enzo.
Excuse me?quote:
Moet dus eerst uit eten met werk, maar zal niet zolang duren denk ik.quote:
was delan niet gisteren op bezoek bij je?quote:Op maandag 19 april 2010 14:12 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Moet dus eerst uit eten met werk, maar zal niet zolang duren denk ik.
*rukt de pompommetjes uit je handen*quote:
Pfff, ik dacht al dat ik het weer moest vragenquote:Op maandag 19 april 2010 14:12 schreef Duimelot het volgende:
[..]
was delan niet gisteren op bezoek bij je?
is t nu weer vet aan!?!?
o oeps dat had ik dus even niet gelezen! maar daarna dus even room escapenquote:Op maandag 19 april 2010 14:12 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Moet dus eerst uit eten met werk, maar zal niet zolang duren denk ik.
Nee, maar ik heb wel veel homo-vrienden, dus ik nam het even voor ze op.quote:
quote:Op maandag 19 april 2010 14:13 schreef Ripley het volgende:
[..]
Pfff, ik dacht al dat ik het weer moest vragen
Jaquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |