en hoe vond je m op cam? beetje baal gevoel dat de date niet doorgegaan is of opgeluchtquote:Op maandag 19 april 2010 14:00 schreef vencodark het volgende:
[..]
Hahaha zou wat zijn zeg
Maar goed, we hebben nooit eerder gecamt en vond het wel geinig. Als ik hm spreek is het gewoon altijd gezellig. Heb nog wel ff ingepeperd dat ie toen heeft afgezegd.
Ik moet nu alles buiten de deur printen, dus dat moeten ze ook nog betalenquote:Op maandag 19 april 2010 13:58 schreef Duimelot het volgende:
[..]
die mensen moeten toch aan t werk gezet/ houden worden dus
Drinkenquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
En ook die heb ik gedownload en op m'n ToDo lijstje staanquote:Op maandag 19 april 2010 14:03 schreef Kluts het volgende:
Ik kwam een jaar of 2 geleden een keer bij de videotheek, en ik zocht L.A. Confidential. Zegt die video-muts " Ja, dat is al zo'n ouwe film, die hebben we alleen maar op video gehad."
Is een film uit '94 ofzo, kon 'm ook al nergens downen terwijl het een heel goeie film is.
ligt ie ook niet in een van de bakken bij de mediamarkt of blokker ofzo voor 2,50!?quote:Op maandag 19 april 2010 14:03 schreef Kluts het volgende:
Ik kwam een jaar of 2 geleden een keer bij de videotheek, en ik zocht L.A. Confidential. Zegt die video-muts " Ja, dat is al zo'n ouwe film, die hebben we alleen maar op video gehad."
Is een film uit '94 ofzo, kon 'm ook al nergens downen terwijl het een heel goeie film is.
quote:Op maandag 19 april 2010 14:03 schreef Samzz het volgende:
[..]
DrinkenGoed hoor van jeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Dat voelt best goed eigenlijk. Ik mag 31 mei langskomenquote:
quote:Op maandag 19 april 2010 14:03 schreef Ripley het volgende:
[..]
Ik moet nu alles buiten de deur printen, dus dat moeten ze ook nog betalen
quote:Op maandag 19 april 2010 13:59 schreef Kreator het volgende:
Oja. Mijn alltime favorite, dwz de film die ik het vaakst heb gezien:
Office Space.
Te grappig.
Cammen =quote:Op maandag 19 april 2010 14:05 schreef Techno het volgende:
[..]
Voortaan gaat ze alleen nog maar cam-daten.
Moet je geloof ik wel stoppen met LSD enzo.quote:Op maandag 19 april 2010 14:04 schreef Samzz het volgende:
Dat voelt best goed eigenlijk. Ik mag 31 mei langskomenDit ivm de medicatie die ik nog gebruik.
Nou, ergens toch wel jammer hoor. Hij lijkt op cam wel gewoon leuke gast te zijn. Niet iemand waar ik direct qua uiterlijk op zou vallen, maar hij viel zo niet tegen in die zin.quote:Op maandag 19 april 2010 14:03 schreef Duimelot het volgende:
[..]
en hoe vond je m op cam? beetje baal gevoel dat de date niet doorgegaan is of opgelucht
ja laat t m maar voelen wat ie misgelopen is hahaha
Ik neem aan dat je snapt wat ik bedoelquote:
Nee hij heeft een vriendin he.quote:Op maandag 19 april 2010 14:05 schreef Techno het volgende:
[..]
Voortaan gaat ze alleen nog maar cam-daten.
Ja, daar vergeet ik dan op te letten. Je hebt echt geen idee wat voor chaoot ik ben.quote:Op maandag 19 april 2010 14:04 schreef Duimelot het volgende:
[..]
ligt ie ook niet in een van de bakken bij de mediamarkt of blokker ofzo voor 2,50!?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |