quote:Op woensdag 10 juni 2009 18:08 schreef Blackf1re het volgende:
Ik download sinds kort via Nieuwsgroepen, vanaf servers die IPV6 gebruiken, waardoor je ze gratis mag gebruiken.
Zijn er hier meer mensen die dit doen?
(Dit kan bijv. bij Eweka en XSNews.)
Edit: Uitleg hieronder.
Volg deze stappen als je nog geen verbinding hebt via IPV6
1 Maak een account op http://go6.net edit: Alleen als je een vast ipv6 adres wil, anders kan anoniem ook.
2 Download de Gateway6 client: http://go6.net/4105/download.asp
3 Download Sabnzbd+ van http://www.sabnzbd.org (Deze heeft standaard IPV6 ondersteuning).
Nu kan je Sabnzbd+ starten, vervolgens naar config --> servers gaan, en deze servers toevoegen:
Eweka IPV6 server:
news.ipv6.eweka.nl poort: 119
geen user en wachtwoord nodig.
(8 connecties toegestaan)
Voor XSnews kan je hier: http://www.xsnews.com/ipv6
een gratis account maken
(10 connecties toegestaan)
Om te downloaden, moet je NZB bestanden in Sabnzbd+ laden.
Een makkelijke site die NZB bestanden indexeert, is bijvoorbeeld http://www.ftn2day.nl
quote:~$ ping6 newszilla6.xs4all.nl
PING newszilla6.xs4all.nl(newszilla.ipv6.xs4all.nl) 56 data bytes
64 bytes from newszilla.ipv6.xs4all.nl: icmp_seq=1 ttl=59 time=94.6 ms
64 bytes from newszilla.ipv6.xs4all.nl: icmp_seq=2 ttl=59 time=21.0 ms
64 bytes from newszilla.ipv6.xs4all.nl: icmp_seq=3 ttl=59 time=40.8 ms
64 bytes from newszilla.ipv6.xs4all.nl: icmp_seq=4 ttl=59 time=41.2 ms
64 bytes from newszilla.ipv6.xs4all.nl: icmp_seq=5 ttl=59 time=51.1 ms
^C
--- newszilla6.xs4all.nl ping statistics ---
6 packets transmitted, 5 received, 16% packet loss, time 5005ms
rtt min/avg/max/mdev = 21.054/49.789/94.629/24.456 ms
Vorige week nog een 525 dagen oude post binnen gehaald via xsnews ipv6quote:Op donderdag 15 april 2010 22:37 schreef gitler het volgende:
Newszilla is de enige gratis dat nog werkt?
Aan 25 dagen retentie heb ik eigenlijk niks aan, maar beter dan niks...
heb ik ook jaren gedaan. Maargoed als je al een gratis servert hebt ga je niet nog eens betalen voor hetzelfde natuurlijk... Maar nu die ipv6 servers niet zo best meer zijn ga ik ook gewoon weer ergens een abonnementje nemen als ik iets downloaden wil.quote:Op donderdag 10 juni 2010 13:50 schreef MrManuel het volgende:
Hoe lastig is ut om gewoon 7,5- per maand te betale ervoor..
Je haalt in 1 film der al 2/3 maanden uit
Tuurlijk is 7,50 per maand niks, maar op jaarbasis is dit 90 euro.quote:Op donderdag 10 juni 2010 13:50 schreef MrManuel het volgende:
Hoe lastig is ut om gewoon 7,5- per maand te betale ervoor..
Je haalt in 1 film der al 2/3 maanden uit
Als je gewoon zelfde retentie hebt en uptime..quote:Op maandag 14 juni 2010 12:41 schreef DTD het volgende:
[..]
Tuurlijk is 7,50 per maand niks, maar op jaarbasis is dit 90 euro.
Als je dan gratis via ipv6 kunt downloaden....
Hier staan er wel eens wat op. Misschien heb je geluk.quote:Op maandag 14 juni 2010 17:42 schreef thomasss het volgende:
Iemand ergens een site waar de passwords staan van de beveiligde files?
Krijg veel meldingen met een password error.
hoezo is dit handig? Het zou handiger zijn als je het pw weetquote:Op vrijdag 25 juni 2010 21:40 schreef MacorgaZ het volgende:
Op binsearch zie je nu ook een zinnetje bij de zoekresultaten waarin staat dat hij beveiligd is (in rode letters), erg handig!
Je gebruikt volgens mij de verkeerde programma, tenminste niet de programma die ik gebruik.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 19:00 schreef Drake-Wolf het volgende:
Hallo allemaal!
Ik heb na veel proberen de Gogoclient aan de praat gekregen, en ben verbonden met IPv6. Ik heb het gepingd, en ook zie ik de dancing kame :-) (www.kame.net)
Maar, nu weet ik niet, hoe ik ervoor kan zorgen dat Newsleecher er gebruik van maakt. Een domme vraag, maar, wat moet ik als server nu intypen? Die van newszilla etc al geprobeerd, niks. Wat doe ik fout?
Alvast bedankt!
Groeten
quote:Op vrijdag 2 juli 2010 19:32 schreef TheOnion het volgende:
[..]
Je gebruikt volgens mij de verkeerde programma, tenminste niet de programma die ik gebruik.
Ik gebruik Sabnzbd+ ipv Newsleecher.
Om Sabnzbd te laten werken, moet je Firefox hebben.
Als je Sabnzbd installeert moet je effe Firefox starten en naar bladwijzer gaan en die Sabnzbd logo aanklikken
Bij server moet je dit invullen
[ afbeelding ]
Die pagina is volgens mij niet gerefresht, tijdens het downloaden moet je effe op F5 drukken.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 20:02 schreef Drake-Wolf het volgende:
[..]
Ok, gedaan.
[ afbeelding ]
Hier effe een screen, zoals je ziet, staat er bij download speed maar 129kb/s. En zo gaat ie de hele tjid.
Maar, ik heb na ongeveer een minuutje, al 1 GB gedownload, tsja, dat klopt niet. Dus ik wilde even bevestigen, dat de IPv6 snelheid er niet bij staat (?)
Alvast bedankt, het werkt nu dus!
EDIT: als ik de gogoclient stop zet, geeft ie 0 aan....
Echt?quote:Op woensdag 9 juni 2010 19:37 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Vorige week nog een 525 dagen oude post binnen gehaald via xsnews ipv6
Ik had gerefresht, maar bedankt voor de tip van smpl-white, ga ik proberen!quote:Op zaterdag 3 juli 2010 00:02 schreef TheOnion het volgende:
[..]
Die pagina is volgens mij niet gerefresht, tijdens het downloaden moet je effe op F5 drukken.
Maar ik gebruik interface: smpl - white, met dat interface hoef je niet te F5'en
Verder moet je die gogoclient altijd aan laten staan als je download.
Ik download elke dag wel wat en het werkt eigenlijk altijd. Af en toe wel problemen met de gogo client, maar restart lost dat meestal op. Een aantal maanden geleden waren de gratis servers wel vaak down, maar laatste tijd werkt 't (bij mij) prima.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 00:09 schreef TheOnion het volgende:
[..]
Echt?
Kan iemand mij dit bevestigen, of het nu nog werkt?
Bij mij doet die het niet, komt dat doordat het vaak down is?
Error?quote:Op zaterdag 3 juli 2010 14:54 schreef Joooo-pi het volgende:
Werkt bij mij ook nog goed. Alleen met SabNZBd+ lukt het me niet meer. Ik gebruik nu pan newsreader.
Met SabNZBD+ lukt het me de laatste tijd ook niet meer inderdaad. Iets anders heb ik nog niet geprobeerd...quote:Op zaterdag 3 juli 2010 14:54 schreef Joooo-pi het volgende:
Werkt bij mij ook nog goed. Alleen met SabNZBd+ lukt het me niet meer. Ik gebruik nu pan newsreader.
...dan gaat één van de twee niet lukken, denk ik.quote:Op zondag 4 juli 2010 00:01 schreef TheOnion het volgende:
Maar ik zal PAN proberen...
Ik gebruik trouwens Windows 7
Krijgt geen verbinding.quote:
quote:Op zondag 4 juli 2010 00:26 schreef TheOnion het volgende:
Ik snap geen bal van PAN...
Heb net effe Grabit geprobeerd, maar dat werkt ook niet. Of ik doe wat fout of het werkt gewoon niet.
Misschien knoeit windows 7 met die IPV6 tunnel van gogo? Ik ga nu miredo proberen
jaquote:Op zondag 4 juli 2010 00:28 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]Dán zul je toch echt eventjes een linux-distro moeten downloaden!
-edit- Oh daar ben je al achter zo te zien
Eweka deed al een tijdje niet meer.quote:Op maandag 5 juli 2010 12:49 schreef Drake-Wolf het volgende:
Hee nogmaals bedankt voor alle hulp, maar ik ben opnieuw een probleem tegen gekomen.
Als ik naar news.ipv6.eweka.nl probeer te connecten, krijg ik dit:
(10061, "Failed to connect: (10060, 'timed out') -1@news.ipv6.eweka.nl:119")
Bij newszilla6.xs4all.nl dit:
Timed out
En bij reader.ipv6.xsnews.nl dit:
(10061, "Failed to connect: (10060, 'timed out') -1@reader.ipv6.xsnews.nl:119")
Kan ik dit verhelpen, zoja, hoe?
EDIT: Ik ga nu ook op z'n best maar een paar kb/s.
Eerst 100-500.
Als ik hem herstart gaat ie eerst 5 kb/s, en dan geleidelijk naar 0 kb/s.
Heeft deze ook ondersteuning in het buitenland?quote:Op donderdag 15 juli 2010 08:29 schreef Viper_74 het volgende:
http://www.lightningusenet.com
¤ 2,50 per maand
en nou niet meer zeiken
Ik kon de ipv6 websites ook niet bereiken. Dus de knoop zit ergens anders. Maar waarquote:Op vrijdag 30 juli 2010 21:13 schreef Joooo-pi het volgende:
Je kan volgens mij niet gewoon ping gebruiken...
in linux ping6, in windows weet ik zo niet...
In Windows ping -6 naam.van.serverquote:Op vrijdag 30 juli 2010 21:13 schreef Joooo-pi het volgende:
Je kan volgens mij niet gewoon ping gebruiken...
in linux ping6, in windows weet ik zo niet...
Gaat nog als een malle hier met een 10 dagen oude post.quote:Op maandag 31 januari 2011 17:05 schreef Dhaha het volgende:
Bij jullie reader.ipv6.xsnews.nl ook neer? gisteren deed hij het nog prima
verdomme waarom kan ik dan geen verbinding er mee makenquote:Op maandag 31 januari 2011 17:19 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Gaat nog als een malle hier met een 10 dagen oude post.
Die van xs4all ook trouwens.
is die gratis?quote:Op maandag 31 januari 2011 17:38 schreef KomtTijd... het volgende:
Dat zou kunnen. Ik gebruik miredo.
Dat zou betekenen dat je met geen enkele newsserver verbinding zou kunnen maken. Met SixXS kan ik reader.ipv6.xsnews.nl:119 prima bereiken.quote:Op maandag 31 januari 2011 17:37 schreef Dhaha het volgende:
Ik lees wel weer dat poort 119 geblokkeerd wordt door Freenet6 als het te zwaar belast is. Ik probeer vanavond nog wel even
dan gebruik je dus niet Freenet6, die blokkeert het...quote:Op maandag 31 januari 2011 17:53 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Dat zou betekenen dat je met geen enkele newsserver verbinding zou kunnen maken. Met SixXS kan ik reader.ipv6.xsnews.nl:119 prima bereiken.
Ik zeg ook dat ik SixXS gebruik. Probeer eens het volgende:quote:Op maandag 31 januari 2011 17:57 schreef Dhaha het volgende:
dan gebruik je dus niet Freenet6, die blokkeert het...
quote:Op maandag 31 januari 2011 18:10 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Ik zeg ook dat ik SixXS gebruik. Probeer eens het volgende:
ping reader.ipv6.xsnews.nl
ping newszilla6.xs4all.nl
telnet reader.ipv6.xsnews.nl 119
telnet newszilla6.xs4all.nl 119
Wat zijn bij jou de resultaten?
quote:1 <1 ms <1 ms <1 ms cl-1230.ams-05.nl.sixxs.net [2001:490:600:60d::2]
2 12 ms 12 ms 12 ms gw-1230.ams-05.nl.sixxs.net [2001:490:600:60d::1]
3 12 ms 12 ms 13 ms vl163.sw14.amsterdam1.surf.net [2001:610:1:80bb:192:87:102:97]
4 12 ms 12 ms 12 ms 2001:610:f01:9168::169
5 12 ms 12 ms 12 ms AE1.500.JNR02.Asd002A.surf.net [2001:610:e08:68::69]
6 55 ms 13 ms 13 ms 0.ge-0-2-0.xr1.sara.xs4all.net [2001:610:16:6056::58]
7 15 ms 13 ms 13 ms 0.so-2-0-0.xr3.3d12.xs4all.net [2001:888:0:108::1]
8 12 ms 12 ms 13 ms newszilla.ipv6.xs4all.nl [2001:888:0:18::119]
quote:1 <1 ms <1 ms <1 ms cl-1230.ams-05.nl.sixxs.net [2001:490:600:60d::2]
2 12 ms 12 ms 12 ms gw-1230.ams-05.nl.sixxs.net [2001:490:600:60d::1]
3 13 ms 12 ms 12 ms vl163.sw14.amsterdam1.surf.net [2001:610:1:80bb:192:87:102:97]
4 12 ms 12 ms 113 ms 2001:610:f01:9168::169
5 13 ms 12 ms 12 ms AE0.500.JNR02.Asd001A.surf.net [2001:610:e08:76::77]
6 18 ms 23 ms 24 ms 20ge-amsix.r1.ams1.nl.ipv6.as5580.net [2001:7f8:1::a500:5580:2]
7 13 ms 23 ms 25 ms r2.ams5.nl.as5580.net [2a02:d28:5580::1:1d]
8 13 ms 25 ms 25 ms as48345-gw.r2.ams5.nl.as5580.net [2a02:d28:5580:1::3302:2]
9 17 ms 17 ms 13 ms 20ge-r1.as48345.net [2001:67c:174::1:1]
10 13 ms 13 ms 14 ms 2001:67c:174:101::3
quote:Op maandag 31 januari 2011 18:10 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Ik zeg ook dat ik SixXS gebruik. Probeer eens het volgende:
ping reader.ipv6.xsnews.nl
ping newszilla6.xs4all.nl
telnet reader.ipv6.xsnews.nl 119
telnet newszilla6.xs4all.nl 119
Wat zijn bij jou de resultaten?
Je hebt toegang tot machine "4" en "2" van netwerk "2001:67c:174:101" (het xsnews netwerkquote:Op dinsdag 1 februari 2011 20:06 schreef Joooo-pi het volgende:
Ik heb nu 2 ipv6 adressen van xsnews:
2001:67c:174:101::4
en
2001:67c:174:101::2
en ze doen het allebei..
Ik heb er geen verstand van maar het werkt
aha, en soms doet een het niet en de andere wel ofzo?quote:Op dinsdag 1 februari 2011 20:07 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Je hebt toegang tot machine "4" en "2" van netwerk "2001:67c:174:101" (het xsnews netwerk)
Geen ideequote:Op dinsdag 1 februari 2011 20:15 schreef Joooo-pi het volgende:
[..]
aha, en soms doet een het niet en de andere wel ofzo?
Ik weet niet hoe je je IPv6-tunnel maakt, maar Gogo6 werkt bij mij de laatste tijd ronduit slecht. Via Amsterdam krijg ik al een tijdje geen verbinding meer, of een verbinding die niets doet. Als ik dan connect via Montreal of Sydney gaat het vaak wel goed. Ik ben nu geconnect via Montreal en dat werkt bij mij nu goed.quote:Op donderdag 17 februari 2011 21:21 schreef KomtTijd... het volgende:
Hmmpf mijn IPv6 servers (newszilla en xsnews) zijn al een tijdje niet meer vooruit te branden... Net 10 minuten zitten wachten en nu begint xsnews toch voorzichtigjes aan wat te downloaden...
Ik gebruik Teredo.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 09:49 schreef qltel het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe je je IPv6-tunnel maakt, maar Gogo6 werkt bij mij de laatste tijd ronduit slecht. Via Amsterdam krijg ik al een tijdje geen verbinding meer, of een verbinding die niets doet. Als ik dan connect via Montreal of Sydney gaat het vaak wel goed. Ik ben nu geconnect via Montreal en dat werkt bij mij nu goed.
welke server heb je?quote:
Dat heb ik ook, raar. Ik had windows 7 opnieuw geinstalleerd, gogo dus verwijderd.quote:Op zondag 27 februari 2011 13:51 schreef qltel het volgende:
Nu begrijp ik het even niet meer. Via Gogo6 krijg ik vandaag via geen van de 3 servers meer een IPv6-verbinding die iets doet. Dus ik gooi 'm helemaal uit, zodat ik rustig kan zoeken naar iets anders wat wel werkt en gelijk begint SABnzbd als een dolle te downloaden via XS4all en XSnews![]()
En toch heb ik echt alleen maar een IPv4 verbinding.
Bij mij doet die het ook en ik gebruik nog steeds XSnews. Wel met mijn oude XSnews account, met de nieuwe account kreeg ik problemenquote:Op maandag 27 juni 2011 22:17 schreef Joooo-pi het volgende:
[..]
welke server heb je?
Ik gebruik newszilla nog steeds, maar de retentie is vrij kort. Is daar iets in veranderd?
Mijn mijn account uit 2009 doet hij het nog steeds, wel met 400 kb per secondequote:Op maandag 27 juni 2011 22:19 schreef TheOnion het volgende:
[..]
Bij mij doet die het ook en ik gebruik nog steeds XSnews. Wel met mijn oude XSnews account, met de nieuwe account kreeg ik problemen
niet zeuren voor iets wat gratis isquote:Op vrijdag 23 december 2011 09:56 schreef donald_dick het volgende:
[..]
Mijn mijn account uit 2009 doet hij het nog steeds, wel met 400 kb per seconde
Volgens mij kun je geen nieuwe meer aanvragen?quote:Op maandag 27 juni 2011 22:19 schreef TheOnion het volgende:
[..]
Bij mij doet die het ook en ik gebruik nog steeds XSnews. Wel met mijn oude XSnews account, met de nieuwe account kreeg ik problemen
geweldig, koop een taart en vier het!quote:Op vrijdag 23 december 2011 12:03 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
niet zeuren voor iets wat gratis is
* Ou-Tannu betaalt tegenwoordig gewoon maar 6,99 voor 1000+ dagen retentieen SSL
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |