quote:Op vrijdag 16 april 2010 13:52 schreef c0nd0r het volgende:
TVP vanwege vergelijkbare situatie en ook ooit nog eens overstappen
Of gewoon eentje voor erbij
De enige echte keuze tussen de iMacs is de grote van de schermen. Dus als je nou eens beslist welke je echt wiltquote:Op donderdag 15 april 2010 18:37 schreef joers1 het volgende:Ik heb de 21,5” en de 27”-variant bekeken, maar die laatste is écht te groot (voor ons). Ik vind ‘m geweldig, maar écht te groot in onze huiskamer. Dus de 27” valt simpelweg af.
idd, geheugen kan je met fotosjoppen niet genoeg hebben.quote:Op zaterdag 17 april 2010 14:01 schreef Swetsenegger het volgende:
Hij voldoet meer dan voldoende voor wat je gaat doen. Het enige wat je wellicht zou kunnen overwegen is meer geheugen...
Jaloers?quote:Op zaterdag 17 april 2010 14:13 schreef retorbrapi het volgende:
Wat een luxeprobleem. Kindjes in Afrika..
Kindjes in Afrika hebben zo hu neigen dingen...die ik wel zou willen...altijd zon bijv.quote:Op zaterdag 17 april 2010 14:13 schreef retorbrapi het volgende:
Wat een luxeprobleem. Kindjes in Afrika..
Ik ga dit volgende week ook even checken. Ik draai mn studio op windows xp en heb daar alles via een motu lopen. De imac die ik besteld heb komt in mijn apartement te staan en zou daar ook wat editing willen doen. Ik heb daarom bij mn imac ook een paar genelec 8030s gekocht en ga deze via de standaard uitgang inpluggen. Mocht ik hierbij vastlopen oid, dan zal ik er nog een externe geluidskaart bij moeten halen.quote:Op zaterdag 17 april 2010 14:48 schreef Cracka-ass het volgende:
Zit er een beetje fatsoenlijke geluidskaart in die iMac?
Ik moet ook nog een Mac hebben in mijn studiootje, gewoon omdat het hoort.
Ik maak me ook geen zorgen hoor, ik vind iMacs gewoon gruwelijk geile apparaten.quote:Op zaterdag 17 april 2010 17:14 schreef --H-I-M-- het volgende:
[..]
Ik ga dit volgende week ook even checken. Ik draai mn studio op windows xp en heb daar alles via een motu lopen. De imac die ik besteld heb komt in mijn apartement te staan en zou daar ook wat editing willen doen. Ik heb daarom bij mn imac ook een paar genelec 8030s gekocht en ga deze via de standaard uitgang inpluggen. Mocht ik hierbij vastlopen oid, dan zal ik er nog een externe geluidskaart bij moeten halen.
Enne, maak je geen zorgen, je ziet tegenwoordig steeds meer studio's op pc draaien en ik denk dat dit met de komst van windows 7 alleen maar meer wordt.
Ik ben inderdaad een wannabequote:Op zaterdag 17 april 2010 16:28 schreef Cracka-ass het volgende:
Laten we zeggen dat het net zo gebruikelijk is als voor een fotograaf.
Als je geheugen naar 8GB wilt gooien zou ik gewoon nog even wachten, totdat het wat goedkoper is. Geheugen kan je overigens zelf ook inbouwen.quote:Op zaterdag 17 april 2010 14:11 schreef joers1 het volgende:
Ok...maar....ook dáár hoor je weer allerlei diverse verhalen. Bij Photoshop en normaal dagelijks gebruik kom je schijnbaar zelden aan die 4 gb. Maar goped, zijn allemaal tips, waarvoor dank.
Het lastige is dat je nooit 100% kan zeggen van deze of die moet je hebben. De keuze ligt nog altijd bij jou.quote:Op zaterdag 17 april 2010 13:34 schreef joers1 het volgende:
En dát vind ik nou net de bottle-neck: de opmerking "een aardig eind op weg kunnen"....die heb ik meer gehoord afgelopen dagen. Ik ben niet zo van het " aardig vooruit kunnen". Voor mij moet het GOED vooruit kunnen zijn.
Nou lopen de reacties nogal uiteen, ook van de jarenlange Apple-gebruikers zélf. De ene roept dat ik GEWELDIG uit de voeten ga kunnen met de basic en de ander zegt dat het allemaal wat magertjes is....Gelukkig heb ik in de beroepsgroep van fotografen een paar trouwe Mac-gebruikers zitten, waaronder 2 iMac 21,5"-basic-users en die geven aan dat ze nog niet tegen grenzen aan zijn gelopen. Daar hou ik me dan maar aan vast.
En, heb je em gehaald?!?quote:Op dinsdag 20 april 2010 17:54 schreef joers1 het volgende:
Vanaf vandaag, bij de MM Eindhoven, de 27"-variant: 1399. Is toch 100 euro goedkoper dan normaal
in terminal:quote:Op dinsdag 20 april 2010 19:41 schreef Anarith het volgende:
kan iemand mij vertellen hoe je muis acceleratie totaal uitschakelt in osx 10.5? ik heb op internet gezocht maar kan nergens een manier vinden om het helemaal uit te schakelen. ik haat apple dat ze niet ff een functie toevoegen om het acceleratie uit te schakelen
ja die had ik ook gevonden maar daarbij is het probleem dat de muissnelheid dan op z'n laagst gezet word en als je dat dan aanpast worden deze twee instellingen weer zoals ze waren voordat je die terminal command invoerde, en ik heb op het moment een muis waarbij de dpi niet op de muis zelf aan te passen isquote:Op dinsdag 20 april 2010 19:44 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
in terminal:
defaults write .GlobalPreferences com.apple.mouse.scaling -1
defaults write .GlobalPreferences com.apple.trackpad.scaling -1
merci, merci!quote:Op dinsdag 20 april 2010 19:26 schreef joers1 het volgende:
Nee, 27" is me écht te grootIk heb me gefocust op de 21,5"
En die komt er binnenkort. Ik ga 'm samen met m'n kameraad tegelijk kopen (2 stuks dus) en dan hopen we er iets van korting op accessoires op te kunnen bedingen.
Veel plezier morgen dan....geniet ze
ik ben echt niet bereid geld te betalen voor zo'n basisfunctie. ik vind echt dat apple dit gewoon in het OS moet stoppenquote:Op dinsdag 20 april 2010 20:21 schreef Svyatagor het volgende:
Je kunt ook Steermouse gebruiken, moet je alleen op een gegeven moment wel een licensie voor hebben.
Nou veel succes met wachten danquote:Op dinsdag 20 april 2010 20:50 schreef Anarith het volgende:
[..]
ik ben echt niet bereid geld te betalen voor zo'n basisfunctie. ik vind echt dat apple dit gewoon in het OS moet stoppen
spreek je wel weer als je hem een tijdje hebtquote:Op dinsdag 20 april 2010 22:20 schreef joers1 het volgende:
Te groot bestaat wel....gewoon kwestie van smaak.
IK vind 27" te groot...dús bestaat het wel (voor mij dan)
Het went snel inderdaad... m'n vorige (20" widescreen) monitor was echt gigantisch toen ik 'm net had, m'n oudere CRT stond er een beetje zielig naast.... Nu staat de 20" een beetje zielig te wezen naast de 27"... nou ja dan heb ik nog iets in de tussentijd als de echte ooit eens kapot gaatquote:Op woensdag 21 april 2010 01:11 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
[..]
spreek je wel weer als je hem een tijdje hebt
Manlief wil hem weg hebben, en naar kantoor ermee.quote:Op woensdag 21 april 2010 17:41 schreef joers1 het volgende:
Oooow als ik bewust jkies voor de 27" ben i ker OOK bloij mee...ik kies bewust voor de 21,5" en dáár ben ik straks ook heel blij mee
Maar...wil JIJ 'm weg uit de kamer, of manlief zelf?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |