quote:Op zondag 9 mei 2010 10:32 schreef Viking84 het volgende:
Hoi,
toen ik klein was heb ik een film gezien over een groep kinderen (tussen de 10 en 15 jaar) die aan het spelen waren. Op een gegeven moment ging een meisje op een blok staan waar een klok boven hing. De andere kinderen dansten eromheen en zongen een liedje. Toen viel die klok naar beneden en het meisje was verdwenen. Jaren later toen de kinderen op leeftijd waren, herhaalden ze het ritueel en kwam het verdwenen meisje terug. Weet iemand welke film dit is? Ik ben er al heeeel lang naar op zoek. Er staat me iets van bij dat Disney er iets mee te maken had (als producent wellicht), maar IMDB helpt me niets verder. Ik denk dat het een film van rond de jaren '90 is.
Ik herinner me ineens ook de naam Karin. Deze naam werd ook wel als het anagram Nirak gebruikt werd in de film.
1: Mindhuntersquote:Op woensdag 12 mei 2010 18:47 schreef ongelovelijk het volgende:
ben me database met films aan het bijwerken, en heb tijdje geleden 2 films gezien waarvan ik de titel niet meer weet:
1e film: Politieagenten die na een verlaten eiland worden gestuurd om daar getraint te worden en een zaak op te lossen, alleen worden de agenten 1 voor 1 af gemaakt op mysterieuse wijze. eerste vallen ze allemaal in slaap door een slaapmiddel in hun koffie, daarna is er nog een schietpartij waarbij een schoolbus staat etc.
film is dacht ik in nederland opgenomen.
2e film, ter dood veroordeelden op een eiland die elkaar moeten afmaken gene die overblijft komt vrij. blijkt een amerikaanse man bij te zitten die bij de FBI undercover zat, grote kale man.
alvast bedankt
Lord of the Flies?quote:Op donderdag 13 mei 2010 11:56 schreef jojomen4 het volgende:
Hoi, ik ben op zoek naar de titel van 2 films.
1; Een groep jongens van zo'n 10 tm 15 jaar strand op een onbewoond eiland samen met hun kapitein. De jongens moeten overleven en brengen een soort van hierarchy in de groep om vast te stellen wie de leider is. Er is 1 dik jongetje in de groep, die naar verloop de film verder gaat telkens erger wordt gepest. Ook is er een biggetje in de film, die ze volgens mij roosteren (of het is dat dikke jongetje die ze roosteren om te eten)....
Beeeeeest zo snel!quote:Op donderdag 13 mei 2010 12:01 schreef Da_Ripper het volgende:
[..]
Lord of the Flies?
http://www.imdb.com/title/tt0100054/
Parodie Parade, pas nog op Comedy Central Family gezien ook.quote:Op woensdag 12 mei 2010 15:19 schreef SSJKliko het volgende:
Toen ik klein was was er een show op televisie, volgens mij gepresenteerd door Ron Brandsteder. In die show zongen bekende Nederlanders parodieën op bekende nummers, de teksten werden ingetsuurd door kijkers volgens mij. Titels daarvan waren o.a. Stop met Roken (Stop! Before you break my heart parodie), Schiphol (Simone Kleinsma) verder kwam Paul de Leeuw er ook in voor en nog een paar anderen.. Er stonden filmpjes van op YouTube maar die zijn eraf gehaald. Weet iemand hoe die show heet?
Yes, Mindhunters, toffe film was dat.quote:
Is het misschien dit Sylvia Kristel vehikel? Ik herinner me er nog veel ophef over, maar heb hem zelf nooit gezien.quote:Op donderdag 13 mei 2010 11:56 schreef jojomen4 het volgende:
2; Een kleine familie (papa, mama en jongen) haalt (in de jaren 70 ofzo) een meid in huis (van zeg 30 jaar) om op het kind te passen ofzo. Het kind (jongen van zo'n 12) vind het leuk om met de oudere meid om te gaan en de meid vind dit ook leuk. Er is 1 scene waarbij ze samen in bed liggen en die jongen het meisje vingert.
Nee, dit is niet de film die ik bedoelde. Kwa verhaal komt hij wel enigzins overeen denk ik.quote:Op donderdag 13 mei 2010 15:49 schreef Muzzie het volgende:
[..]
Is het misschien dit Sylvia Kristel vehikel? Ik herinner me er nog veel ophef over, maar heb hem zelf nooit gezien.
My Tutor ??quote:Op donderdag 13 mei 2010 11:56 schreef jojomen4 het volgende:
2; Een kleine familie (papa, mama en jongen) haalt (in de jaren 70 ofzo) een meid in huis (van zeg 30 jaar) om op het kind te passen ofzo. Het kind (jongen van zo'n 12) vind het leuk om met de oudere meid om te gaan en de meid vind dit ook leuk. Er is 1 scene waarbij ze samen in bed liggen en die jongen het meisje vingert.
Uh, nee, dit is hem ook niet.quote:
Gevonden!! Het was Burn Notice.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 17:00 schreef larry_flynt het volgende:
Ik zoek een naam van een serie die binnenkort (of al draait) op de Nederlandse tv komt. Ik dacht een zender van RTL. Het gaat over een ex CIA agent die niemand meer kan vertrouwen en naar Miami gaat. Zijn vriendin is een triggerhappy bitch kwam in de reclame naar voren, voor zover ik me kan herinneren :p.
Help mij maar even dan.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 21:15 schreef Patch het volgende:
tvpatch
Eens kijken of ik hier ook kan helpen.
Wild Kat?quote:Op zaterdag 15 mei 2010 00:33 schreef Happy_Girl het volgende:
Hallo Hallo,
Hopelijk kunen jullie mij ook helpen, ik kan de naam van een serie die ik vroeger keek niet meer herinneren en zou hem graag weer willen zien, vandaar dus![]()
De serie was ron 1995-2000 (denk ik?) op tv, engels gesproken, dus waarschijnlijk Amerikaans of Engels, maar ik vermoed Amerikaans. Het ging over een meisje van een jaar of 15, volgens mij heette ze Cat. Zij kon op bepaalde momenten in een tijger veranderen. Haar moeder werkte bij en dierentuin en Cat (?) had een hele hechte band met een tijger die in die dierentuin woonde. Ze had ook een broertje.
Wat ik me nog goed kan herinneren is dat op een gegeven moment er iets met de tijger aan de hand wasen Cat (?) daar toen ook last van had.
Ik weet het niet zeker, maar volgens mij kwam "Cat" ook voor in de titel...
Alvast bedankt!!
XxX
Ik zie je post nu pasquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |