ik heb al een tijdje deze, wel ff wennen in het begin maar het scheert echt lekkerder dan die weggooi dingen.quote:Op woensdag 14 april 2010 16:37 schreef remlof het volgende:
Wegwerpkrabbertjes, al meer dan twintig jaar.
yep, even aanzetten op een scheerriem, en na een paar maanden ofzo licht slijpen op een steen met een hele fijne korrel:quote:Op woensdag 14 april 2010 16:50 schreef remlof het volgende:
Ik heb nooit last van huidirritaties
En zo'n ding moet je slijpen hè?
Veel succes! Een paar belangrijke dingetjes nog: 1) zoek de goede hoek voor het mes, het moet in een hoek van circa 20 graden op je huid staan; 2) zet zo min mogelijk druk op het mes. Liefst houd je alleen je krabber vast en laat je 'm over je kaken glijden.quote:Op woensdag 14 april 2010 22:31 schreef Adante het volgende:
Vandaag maar even mijn spul besteld. Hieronder het complete boodschappenlijstjeMühle reiskwast van Dassenhaar Merkur FuturDie overigens niet als ideale beginner wordt gezien, kwam ik wat later nog achter.. Extra uitdaging toch? Merkur mesjes In de toekomst maar even kijken naar wat er allemaal mogelijk is. Proraso Pre-shave crème Eerst maar even kijken of de irritatie weg gaat, anders misschien sensitive lijn Proraso scheercrème Kennelijk erg fijn spul, en ik word wel happy van eucalyptus geur Proraso After-shave Eucalyptusssssssssss. Ander 'goede' after-shave probeer ik wel een keer uit als ik langs en goede winkel kom. Proraso bloedstelpende gel *denkt aan foto van Mr. J*. Aluin heb ik al, even kijken wat handiger is TOBS crèmetube Lemon & LimeYumyum TOBS crèmetube AvocadoErg populair, dus heb hoge verwachtingen
Hopen dat het nog voor het weekend binnenkomt (Heb er weinig vertrouwen in), zodat ik zondag alle tijd kan nemen voor de eerste keer. Zaterdag kan het natuurlijk ook, maar ik ben bang dat ik dan voor lul loop met mijn bebloede kop tijdens sport. Bevindingen komen allemaal nog wel. Vroeg me trouwens al af waar iedereen altijd die miljoenen samples weghaalt. Echt in elk topic hiero (Huidverzorging en dit topic) heeft iedereen het er constant over dat ze nog wel een lading samples hebben liggen om even uit te proberen :/
quote:Op woensdag 14 april 2010 16:37 schreef remlof het volgende:
Wegwerpkrabbertjes, al meer dan twintig jaar.
Die worden niet bedoelt.quote:Op vrijdag 16 april 2010 18:43 schreef FP128 het volgende:
[..]
En je bent niet de enige die deze blauwe dingen gebruikt. Altijd goed!
Op die filmpjes van Mantic59 (Shave tutor op Youtube) had hij het erover of iets van Borax ofzo gebruiken (Geen idee wat dat is) of dierenshampoo. Toevallig stond er nog een busje droogshampoo voor katten (:O) in de kast. Dat gewoon wat gemengd met super heet water en die kwast er zo goed mogelijk mee schoon maken. Grootste gedeelte van de geur was toen al verdwenen. Zonet nog maar even een poging gedaan met het scheren, en geen sneetjes of dergelijke. Niet super glad rond mijn kin, maar de rest voelt allemaal super. En dat eucalyptus van Proraso.....quote:Op vrijdag 16 april 2010 18:41 schreef W1ZZ het volgende: In ieder geval niet met dreft oid wassen (shampoo zou wel kunnen denk ik maar zelf niet geprobeerd).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |