De chat van Peter gaat best - als het niet stil is. Die andere is volgens mij bijna dood op de stamgasten van de vroege ochtend na.quote:Op vrijdag 16 april 2010 15:43 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Nee is niet helemaal eerlijk he om de chat zo naar beneden te halen, ook is het best gezellig en wordt er niet alleen recepten doorgespekt of over erge ziektes en aanverwanten gesproken.
quote:Op vrijdag 16 april 2010 15:46 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Op de gekaapte chat van SV zijn vanmiddag 3 berichtjes geplaatst
[..]
Gezellig
ja en Anne haar chat wordt alleen gebruikt als Anne kaartje gaat leggen enzo.quote:Op vrijdag 16 april 2010 15:49 schreef Disana het volgende:
[..]
De chat van Peter gaat best - als het niet stil is. Die andere is volgens mij bijna dood op de stamgasten van de vroege ochtend na.
Oh, oké.quote:
Op de chat van Peter is het inderdaad af en toe best gezellig, vooral als Peter er zelf ook is.quote:op de chat van peter is het best gezellig druk vooral s`vonds logt bijna iedereen toch ff in om beetje te kleppen, ook nu peter die 4 dierenstreams erop heeft gezet, vond dat wel leuk kuiken en paard enzo.
ach je moet ook zo bedenken, heel veel hebben niet OOK een forum erbij waar ze lekker kunnen kletsen, en de chat, ach is best gezellig.
Geen idee wanneer ze dat doet, dus dat mis ik allemaal tenzij iemand er hier over post. Trouwens, sommige chatters hadden van mij wel op de oude chat mogen blijven; ze moesten ook niets van Peters chat hebben toen SV nog liep.quote:Op vrijdag 16 april 2010 15:51 schreef Toverheks het volgende:
[..]
ja en Anne haar chat wordt alleen gebruikt als Anne kaartje gaat leggen enzo.
als ik er ben en zie dat Anne online komt geef ik hier ff een gil.quote:Op vrijdag 16 april 2010 15:56 schreef Disana het volgende:
[..]
Geen idee wanneer ze dat doet, dus dat mis ik allemaal tenzij iemand er hier over post. Trouwens, sommige chatters hadden van mij wel op de oude chat mogen blijven; ze moesten ook niets van Peters chat hebben toen SV nog liep.
Eens! Peter kreeg volgens mij zelfs behoorlijke verwensingen van mensen die daar nu gewoon zitten te chatten.quote:Op vrijdag 16 april 2010 15:56 schreef Disana het volgende:
Trouwens, sommige chatters hadden van mij wel op de oude chat mogen blijven; ze moesten ook niets van Peters chat hebben toen SV nog liep.
Ja, klopt. Een van die mensen zit nu pontificaal in Peters chat alsof ze altijd al zijn grootste fan was, maar toen SV nog liep was het een en al afkeuring over Peters besluit een eigen chat te beginnen. Maar ja, sommige mensen hebben meer chatbehoefte dan integriteitquote:Op vrijdag 16 april 2010 16:03 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Eens! Peter kreeg volgens mij zelfs behoorlijke verwensingen van mensen die daar nu gewoon zitten te chatten.
quote:Op vrijdag 16 april 2010 16:07 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja, klopt. Een van die mensen zit nu pontificaal in Peters chat alsof ze altijd al zijn grootste fan was, maar toen SV nog liep was het een en al afkeuring over Peters besluit een eigen chat te beginnen. Maar ja, sommige mensen hebben meer chatbehoefte dan integriteit
Nee! Zolang Kees_Knalpiemel niet bij naam genoemd wordt als oorzaak voor het falen van SV en/of het hartfalen van Johan zelf, noem ik geen namenquote:
Oh ik dacht dat beequeen de schuldige was. Die Knalpiemel liet het op het laatst flink afweten, die schaamde zich vast diep.quote:Op vrijdag 16 april 2010 16:12 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Nee! Zolang Kees_Knalpiemel niet bij naam genoemd wordt als oorzaak voor het falen van SV en/of het hartfalen van Johan zelf, noem ik geen namen
Oeh, wat gaaf. Sly& The Family Stone related. Sweet memories.quote:Op vrijdag 16 april 2010 16:17 schreef Scrutinizer het volgende:
Oeh, volgende week Graham Central Station in Paradiso
Heb hem eind jaren 90 ook al eens gezien maar dat was in de Statenhal, daar word je niet blij van. Waar ik ook niet blij van werd, en met mij ook een hoop andere bassisten in het publiek, was dat we op het grote videoscreen niet één keer de rechterhand van Larry hebben mogen zien, dat zou je toch verwachten bij de uitvinder van het slappen op de bas. Gek genoeg kregen we bij zijn intro's en solo's wel continu een vette close-up van z'n gezicht en van zijn linkerhand te zienquote:Op vrijdag 16 april 2010 16:35 schreef beequeen het volgende:
[..]
Oeh, wat gaaf. Sly& The Family Stone related. Sweet memories.![]()
Ik ook niet, ze heeft dan ook de verwachtingen ruimschoots waargemaakt. De show zat dan ook vol humor, James Brown-achtig show-gedrag, helemaal zoals het moest zijn.quote:Dat concert van Sharon Jones was dus een succes. Ik had niks anders verwacht.
leuk om te horenquote:BTW, mijn vader heeft met open mond naar het tjoepje van Stanley Clarke zitten kijken.
Ik moest hier toch even voor googlen maar begrijp nu wat je bedoelt.quote:Op vrijdag 16 april 2010 16:46 schreef Scrutinizer het volgende:
Heb hem eind jaren 90 ook al eens gezien maar dat was in de Statenhal, daar word je niet blij van. Waar ik ook niet blij van werd, en met mij ook een hoop andere bassisten in het publiek, was dat we op het grote videoscreen niet één keer de rechterhand van Larry hebben mogen zien, dat zou je toch verwachten bij de uitvinder van het slappen op de bas.Gek genoeg kregen we bij zijn intro's en solo's wel continu een vette close-up van z'n gezicht en van zijn linkerhand te zien
Soms levert het ook wel leuke beelden op. Soms nemen ze de verkeerde gitarist in beeld tijdens een solo. Die gitarist heeft het dan zelf door en probeert dat dan duidelijk te maken door te wenken naar de solist. Of erger nog: ik heb ook wel eens gezien dat tijdens een trompetsolo de alt-saxofonist in beeld werd genomen terwijl die wat riff-jes op de achtergrond bij de solo speelde, dat geeft het een heel bevreemdend effectquote:Op vrijdag 16 april 2010 17:00 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik moest hier toch even voor googlen maar begrijp nu wat je bedoelt.Dat links of rechtshandig is ook lastig voor musici qua instrument en als dan de regie er ook geen bal van snapt. Tel uit je winst.
Op de gekaapte chat ging het daarstraks over de tetten van Copycat.quote:Op vrijdag 16 april 2010 17:00 schreef beequeen het volgende:
On Topic: Nog nieuws van het chatfront?![]()
Dat is dus eik mooi meegenomen.quote:Op vrijdag 16 april 2010 17:06 schreef Scrutinizer het volgende:
Soms levert het ook wel leuke beelden op.
quote:Op vrijdag 16 april 2010 17:07 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Op de gekaapte chat ging het daarstraks over de tetten van Copycat.
Onbedoeld grappig, bedoel ik.quote:
Jan Bakker, Leo had het alleen maar over haar ballen.quote:De tetten van Cc? Maanvis of Leo?
En dat zal steeds minder worden, want Waterkoker heeft inmiddels ook de chat bij Peter ontdekt.quote:Op vrijdag 16 april 2010 15:49 schreef Disana het volgende:
[..]
De chat van Peter gaat best - als het niet stil is. Die andere is volgens mij bijna dood op de stamgasten van de vroege ochtend na.
quote:Op vrijdag 16 april 2010 17:34 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik denk dat ik vanavond maar eens Nasi ga eten.
Ik heb genoten van DGK, weet nog dat het begin overlapte met einde BBH.quote:Op vrijdag 16 april 2010 19:37 schreef Disana het volgende:
De hele Peter-chat haalt nu DGK herinneringen op. Tita was de zwezerik van Elly. Tjetmaster denkt dat hij maar even later terugkomt als DGK voorbij is
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |