Foto van TS:quote:Op dinsdag 13 april 2010 22:23 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
ik ben juist maagd omdat ik hetero ben
al die rakkertjes die op hun 16e al liggen te neuken om aan zichzelf te bewijzen dat ze echt geen homo zijn daar heb ik niest mee te maken. ik ben mans genoeg voor mezelf en daar heb ik geen vrouw voor nodig om dat te weten!
Als ik de kast ben, dan zit ik er in elk geval niet in.quote:
Als zijn eikel de schaamlip al ruikt dan spuit 26 jaar opgekropte geilheid al uit zijn pik.quote:Op dinsdag 13 april 2010 22:59 schreef KomtTijd... het volgende:
En stel heh, stél dat het toch een wilde nacht wordt.
Dan is TS binnen 10 seconden klaar, en die meid zwaar teleurgesteld.
ik hoop dat je KEIHARD loopt te trollenquote:Op dinsdag 13 april 2010 22:23 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
ik ben juist maagd omdat ik hetero ben
al die rakkertjes die op hun 16e al liggen te neuken om aan zichzelf te bewijzen dat ze echt geen homo zijn daar heb ik niest mee te maken. ik ben mans genoeg voor mezelf en daar heb ik geen vrouw voor nodig om dat te weten!
echte mannen hebben gewoon controle over hun spuitbuis!quote:Op dinsdag 13 april 2010 23:02 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Als zijn eikel de schaamlip al ruikt dan spuit 26 jaar opgekropte geilheid al uit zijn pik.
Wat een faler.
Echte mannen gaan om te oefenen naar de hoeren.
Daar gaat het al foutquote:Op dinsdag 13 april 2010 23:25 schreef Dewardo het volgende:
[..]
echte mannen hebben gewoon controle over hun spuitbuis!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ohja en we geloven het pas met pics als bewijs.quote:Op dinsdag 13 april 2010 23:28 schreef AffenStrudel het volgende:
Je kan je laptop meenemen of het topic printen en het er laten zien,
Misschien heb je mazzel en snapt ze dat je onder hoge druk staat van mede fokkers en gaat ze akkoord
quote:Op maandag 12 april 2010 17:10 schreef denaamishenk het volgende:
Kusje op de wang, handjes vasthouden, lieve woordjes, zoenen, strelen, neuken
quote:Op woensdag 14 april 2010 18:40 schreef Foxracing074 het volgende:
dame in kwestie denkt gewoon, ach hij is toch al 26 jaar maagd hij doet toch niet wat ?![]()
dus word geen porno vanavond haha
Ook nog trots als je over 14 jaar de film 'a 40 year old virgin' (zoiets was de titel volgens mij) kan gaan kijken?quote:
You're doing it wrong.quote:Op maandag 12 april 2010 17:10 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Ik drink geen alcohol, en in d'r eentje zal ze wel niet gaan drinken.
Maak die jongen niet zo bang, voor je het weet bezwijkt hij onder de druk en overvalt ie je 'snachts in een donkere parkeergarage.quote:Op woensdag 14 april 2010 21:55 schreef Zooootje het volgende:
Ook nog trots als je over 14 jaar de film 'a 40 year old virgin' (zoiets was de titel volgens mij) kan gaan kijken?
Maar dan niet om de persoon uit te lachen, maar om het feit dat je zelf ook in die positie zit?
Alleen jij dan in het echt, hij is enkel acteur.
Ja je zou toch zeggen het doel heiligt de middelen.quote:
quote:Op dinsdag 13 april 2010 19:00 schreef Anne-Myrthe het volgende:
tvp voor faal van de week
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |