Ja dat snap ik. Alles moet daar bewondering en rozegeur en maneschijn zijn.quote:Op zondag 11 april 2010 20:21 schreef Dementor het volgende:
[..]
Ik heb heel snel dat venster gesloten.
Ze draaide volledig door puur omdat ze wat dingetjes op Fok lazen.quote:Op zondag 11 april 2010 20:23 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja dat snap ik. Alles moet daar bewondering en rozegeur en maneschijn zijn.
Ze zitten hier te lezen? Ja jammer dan, hier geloven we niet dat mensen hun ziekte verdienen.quote:Op zondag 11 april 2010 20:24 schreef Dementor het volgende:
[..]
Ze draaide volledig door puur omdat ze wat dingetjes op Fok lazen.
Doe normaal!
Ze was bij mij al door de mand gevallen maar na haar promotie van het boek van Ludof kan ze de kolere krijgen.quote:Op zondag 11 april 2010 20:24 schreef Dementor het volgende:
Ze draaide volledig door puur omdat ze wat dingetjes op Fok lazen.
Doe normaal!
Als je haar betrapt op iets draait ze opeens 180 graden.quote:Op zondag 11 april 2010 20:31 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ze was bij mij al door de mand gevallen maar na haar promotie van het boek van Ludof kan ze de kolere krijgen.
Over dat ziek worden omdat je daar zelf om vraagt....deed me denken aan die enge vent die aanwezig was bij die dubbele Nonique's in SV. Haiti had de ramp over zichzelf afgeroepen ivm voodoo.
Ah, bedankt voor de volledige versie van het waarom van madams boosheidquote:Op zondag 11 april 2010 20:26 schreef Pearlbitch het volgende:
Spirimuts gaat uit haar panty omdat Spuitje 'zo gemeen' tegen haar geweest is. Maar ze gaat er niet meer op in. Ze prijst geen foute boeken aan en ze wil ook geen geld over de ruggen van mensen verdienen.
Mensen mogen op FOK! (dat las ze toch helemaal niet??) schrijven wat ze willen, ze gaat er vanaf nu niet meer op in. Die chatters hebben Johan z'n gezondheid al gekost en ze wil niet naast Johan komen te liggen.
Ook Dementor krijgt nog even een veeg uit de pan. Die komt echter verhaal halen en desgevraagd vertelt ze dat ze niet weet wie hij is, maar dat ze die naam door Johan heeft horen noemen.![]()
Na een klacht over de geluidskwaliteit rommelt Man Spirimuts wat aan de apparatuur en nu is er helemaal geen geluid meer. Spiriman (en muts waarschijnlijk ook op de achtergrond) lult onverdroten door, maar is niet te verstaan.
Edit: de beelden zijn nu ook weg. Waarschijnlijk zijn ze er even klaar mee.![]()
En dan heb je wrs de helft nog niet gezien. Dat mens is echt gestoord met een harde G.quote:Op zondag 11 april 2010 20:33 schreef Dementor het volgende:
Als je haar betrapt op iets draait ze opeens 180 graden.
Ze denkt ook alles te weten maar ze weet geen flikker.
Nasty, next!
Ik kan me dat heel goed voorstellen. Ik adviseer je dan ook niet meer naar dat nare mens te kijken, slecht voor je bloeddruk.quote:Op zondag 11 april 2010 20:27 schreef spuitje het volgende:
Ik wil wel even uitleggen waarom ik zo vreselijk boos ben op die zweefteef:
In de eerste of tweede uitzending durfde deze dame te beweren dat mensen wanneer ze ziek werden ze dat eigenlijk aan zich zelf te danken hadden. Ze dachten te negatief.
Dat was op de dag dat mijn vader voor de vijfde keer werd bestraald vanwege kanker. Op dezelfde dag werd een klein kindje van nog geen anderhalf jaar begraven, een achternichtje. Ze werd geboren met een zeer ernstige hartafwijking.
Toen ik zweefteef vroeg hoe het kon dat een zo jong iemand met de dood werd geconfronteerd kwam ze met een zeer nietszeggend antwoord. En toen ben ik boos geworden, heel boos. En dat ben ik eigenlijk nog steeds.
En nu noemt ze dus steeds mijn naam om aan te tonen dat er hele vervelende chatters zijn. Ze vergeet daarbij alleen te vermelden dat diezelfde chatter in heel korte tijd een aantal hele nare dingen heeft meegemaakt.
Anne, het ga je goed. Ik wens je samen met meneer zweefmuts alle geluk van de wereld maar ik hoop wel dat er ergens in Nederland iemand is die er voor kan zorgen dat jij dat nare bedrijfje van je moet sluiten!
Ik lift ook nog even mee. Het gaat SN worden dus. Zou toch lachen zijn als dat met alle beperkte middelen een culthit wordt. Of niet dan Johan?quote:
Ik verwacht toch wel een stuk of honderd trouwe aanhangersquote:Op zondag 11 april 2010 21:19 schreef Gert het volgende:
[..]
Ik lift ook nog even mee. Het gaat SN worden dus. Zou toch lachen zijn als dat met alle beperkte middelen een culthit wordt. Of niet dan Johan?
Ik mag niet eens meer kijken, heb als enigste een banquote:Op zondag 11 april 2010 20:48 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik kan me dat heel goed voorstellen. Ik adviseer je dan ook niet meer naar dat nare mens te kijken, slecht voor je bloeddruk.
Ik zwaai nog even naar Spirimuts, lees gezellig mee.![]()
Karma is a bitch, gelukkig maar.
Honderd? Die had Johan niet eens...........quote:Op zondag 11 april 2010 21:23 schreef pullup het volgende:
[..]
Ik verwacht toch wel een stuk of honderd trouwe aanhangers
zag vandaag dat er 3 bans zijn op dr chatquote:Op zondag 11 april 2010 21:34 schreef spuitje het volgende:
[..]
Ik mag niet eens meer kijken, heb als enigste een banEn heb ook nog het hele gesprek wat ik met zweefmuts via PM , op haar verzoek, heb gehad.
Tja, Anne, ik vind het verder allemaal prima hoor, maar net als jij heb ik een missieDrie maal raden wat dat is.
Laat me raden, 3 mensen die het niet met haar eens zijn, ga denk ik ook maar eens langsquote:Op zondag 11 april 2010 21:38 schreef gomi het volgende:
[..]
zag vandaag dat er 3 bans zijn op dr chat
hehe ik denk spuitje en 2 die even kritisch zijn iddquote:Op zondag 11 april 2010 21:48 schreef Kally het volgende:
[..]
Laat me raden, 3 mensen die het niet met haar eens zijn, ga denk ik ook maar eens langs
heel binnenkort dus 4 bans?quote:Op zondag 11 april 2010 21:48 schreef Kally het volgende:
[..]
Laat me raden, 3 mensen die het niet met haar eens zijn, ga denk ik ook maar eens langs
Zal ik mee gaan kijken....want het is allemaal tenslotte mn eigenste schuldquote:Op zondag 11 april 2010 21:48 schreef Kally het volgende:
[..]
Laat me raden, 3 mensen die het niet met haar eens zijn, ga denk ik ook maar eens langs
lol dat wordt een duobanquote:Op zondag 11 april 2010 21:53 schreef Laysa het volgende:
[..]
Zal ik mee gaan kijken....want het is allemaal tenslotte mn eigenste schuld![]()
ze waren bezig met een nieuwe chat ofzo. toen ik keek zaten er maar 6 chatters.quote:Op zondag 11 april 2010 21:57 schreef Laysa het volgende:
[..]
Het lijkt erop dat dr Aura zo sterk is dat niemand daar nog durft te chatten
quote:Op zondag 11 april 2010 21:50 schreef gomi het volgende:
[..]
hehe ik denk spuitje en 2 die even kritisch zijn idd
ik zat er eerder ff, zei nog wat en heb geen ban. ik ben gewoon braaf
quote:
Nou ja dat dusquote:Op zondag 11 april 2010 21:53 schreef Laysa het volgende:
[..]
Zal ik mee gaan kijken....want het is allemaal tenslotte mn eigenste schuld![]()
Geef ff linkie dan kom ik ookquote:Op zondag 11 april 2010 21:57 schreef Laysa het volgende:
[..]
Het lijkt erop dat dr Aura zo sterk is dat niemand daar nog durft te chatten
quote:Op zondag 11 april 2010 22:04 schreef tonja het volgende:
Ik wil net op de Annechat kijken, heb ik een ban. Ik heb nog nooit een woord gezegd daar
quote:Op zondag 11 april 2010 22:09 schreef Laysa het volgende:
kal die chat doet ut niet meer ...tis een dooie boel daar![]()
dr stream ging ook al uit eerder op de avond. ze zouden ook naar peter de vries kijken geloof ik.quote:Op zondag 11 april 2010 22:09 schreef Laysa het volgende:
kal die chat doet ut niet meer ...tis een dooie boel daar![]()
Tarief e-mail consult: ¤ 27,--quote:Op zondag 11 april 2010 22:27 schreef Disana het volgende:
Hier kun je zien wat ze allemaal kan doet:
http://www.spiritueelburo.nl/
Ja joh, en altijd wel wanhopige mensen te vinden die erin trappen. Dat maakt dit ook zo kwalijk en niet om te lachen.quote:
De eerste foto die ik zie is zij in een topje met daarboven uit een marlies dekkers bh....mooi hoor marlies dekkers maar imo voor dit beroep niet erg representiefquote:Op zondag 11 april 2010 22:27 schreef Disana het volgende:
Hier kun je zien wat ze allemaal kan doet:
http://www.spiritueelburo.nl/
Oke tnx, ze durft nogal wat te vragen voor een mail, wat zou het in real life dan wel niet kosten?quote:Op zondag 11 april 2010 22:27 schreef Disana het volgende:
Hier kun je zien wat ze allemaal kan doet:
http://www.spiritueelburo.nl/
Ik zag hetquote:Op zondag 11 april 2010 22:32 schreef Laysa het volgende:
[..]
De eerste foto die ik zie is zij in een topje met daarboven uit een marlies dekkers bh....mooi hoor marlies dekkers maar imo voor dit beroep niet erg representief
35 e voor een half uur telefonisch consult in elk gevalquote:Op zondag 11 april 2010 22:33 schreef Kally het volgende:
[..]
Oke tnx, ze durft nogal wat te vragen voor een mail, wat zou het in real life dan wel niet kosten?
Vast wel....er zijn meer mensen goedgelovig dan nuchterquote:Op zondag 11 april 2010 22:33 schreef Marrije het volgende:
Zijn er nou (ik bedoel niet nu maar in het algemeen) ook mensen op die chat die daar gebruik van hebben gemaakt en lyrisch enthousiast zijn over het resultaat?
Dat is iets meer dan een euro p/mquote:Op zondag 11 april 2010 22:35 schreef Marrije het volgende:
[..]
35 e voor een half uur telefonisch consult in elk geval
Whehehe, die bh van MD, ik zag het ook
Staat dat er niet? Ik heb het zelf allemaal niet zo goed bestudeerd. Maar elke cent vind ik teveel.quote:Op zondag 11 april 2010 22:33 schreef Kally het volgende:
[..]
Oke tnx, ze durft nogal wat te vragen voor een mail, wat zou het in real life dan wel niet kosten?
Ik haakte af op die 27 euroquote:Op zondag 11 april 2010 22:40 schreef Disana het volgende:
[..]
Staat dat er niet? Ik heb het zelf allemaal niet zo goed bestudeerd. Maar elke cent vind ik teveel.
Prijzen:quote:Op zondag 11 april 2010 22:40 schreef Disana het volgende:
[..]
Staat dat er niet? Ik heb het zelf allemaal niet zo goed bestudeerd. Maar elke cent vind ik teveel.
Tsjonge, moet je die opleidingen zien. En ¤75,-- voor een 'helderziend consult' vind ik ook nogal wat. En dat allemaal voor gemeenplaatsen die iedereen bij elkaar kan schrapen.quote:Op zondag 11 april 2010 22:42 schreef gomi het volgende:
[..]
Prijzen:
Online praktijk
Emailconsult ¤27,-
Fotoreading ¤25,-
Telefonisch consult ¤35,-- per half uur
Zieltekening met boodschap ¤30,-- per tekening
Online cursus
Intuitieve online cursus 1 ¤23,-
Online cursus 2 spiritueel coachen ¤ 39,-
In de praktijk
Persoonlijk spiritueel coachingconsult ¤75,--
Helderziend consult ¤75,--
EngelenHealing ¤45,--
Workshops
Workshop "engelenintentie" ¤50,-- p.p.
Workshop "Engelenhealing"¤100,--p.p
Workshop "zieltekenen" ¤55,-- p.p.
Workshop "intuïtief ontwikkelen" ¤100,-- p.p.
Opleiding Life -Coach totaal ¤ 1350,-- p.p.
Opleiding spiritueel Coach ¤ 1400,-p.p
yups, smerig gedoe imoquote:Op zondag 11 april 2010 22:43 schreef Disana het volgende:
[..]
Tsjonge, moet je die opleidingen zien. En ¤75,-- voor een 'helderziend consult' vind ik ook nogal wat. En dat allemaal voor gemeenplaatsen die iedereen bij elkaar kan schrapen.
Want?quote:Op zondag 11 april 2010 22:49 schreef spuitje het volgende:
O gos, en je zal het zien; straks is het allemaal schuld
Ik zat me meer af te vragen wat ik me moest voorstellen bij Intuitieve online cursusquote:
quote:Op zondag 11 april 2010 22:51 schreef Laysa het volgende:
Een poolse hobby hoer vraagt nog minderniet dat ik nu wil sugereren dat een poolse hobby hoer minder dan haar is
![]()
![]()
![]()
Hoi Anne
jij kent de prijzen van poolse hobbyhoeren?quote:Op zondag 11 april 2010 22:51 schreef Laysa het volgende:
Een poolse hobby hoer vraagt nog minderniet dat ik nu wil sugereren dat een poolse hobby hoer minder dan haar is
![]()
![]()
![]()
Hoi Anne
Ik was de eerste en enige gebande bij zweefteef. Ik heb hier mijn hart gelucht over haar en ineens gaan meer mensen zich tegen haar keren. En aangezien mensen als Annemarie altijd op zoek zijn naar een zondebok(kin).............quote:
Jaquote:Op zondag 11 april 2010 22:53 schreef gomi het volgende:
[..]
jij kent de prijzen van poolse hobbyhoeren?
Wat een onzin. Er is hier al die tijd al heel veel kritiek op haar geweest.quote:Op zondag 11 april 2010 22:54 schreef spuitje het volgende:
[..]
Ik was de eerste en enige gebande bij zweefteef. Ik heb hier mijn hart gelucht over haar en ineens gaan meer mensen zich tegen haar keren.
Ik lees hier al een poosje mee maar volgens mij heb ik hier op Fok nog nooit iets posiotiefs over haar gelezen dus ik denk dat het wel meevalt...quote:Op zondag 11 april 2010 22:54 schreef spuitje het volgende:
[..]
Ik was de eerste en enige gebande bij zweefteef. Ik heb hier mijn hart gelucht over haar en ineens gaan meer mensen zich tegen haar keren. En aangezien mensen als Annemarie altijd op zoek zijn naar een zondebok(kin).............
Maar Annemarie, ik ga een weekje pleite, gewoon lekker op vakantie en ik kan iets wat veel mensen niet meer kunnen: ik kan in de vakanties zonder PC!!! Dus tot over een week!
quote:Op zondag 11 april 2010 22:54 schreef Laysa het volgende:
[..]
Ja...komt dagelijks op tv langsgezapt....is maar 50 eurocent voor een geil smsmje of zo iets
Dat dusquote:Op zondag 11 april 2010 22:54 schreef Disana het volgende:
[..]
Wat een onzin. Er is hier al die tijd al heel veel kritiek op haar geweest.
Ja en wij zijn allemaal zo volgzaam enzulksquote:Op zondag 11 april 2010 22:54 schreef spuitje het volgende:
[..]
Ik was de eerste en enige gebande bij zweefteef. Ik heb hier mijn hart gelucht over haar en ineens gaan meer mensen zich tegen haar keren. En aangezien mensen als Annemarie altijd op zoek zijn naar een zondebok(kin).............
Maar Annemarie, ik ga een weekje pleite, gewoon lekker op vakantie en ik kan iets wat veel mensen niet meer kunnen: ik kan in de vakanties zonder PC!!! Dus tot over een week!
Ik denk dat het voor Poolse maatstaven best veel geld isquote:Op zondag 11 april 2010 22:55 schreef gomi het volgende:
[..]
hmmm onder die prijs ga ik niet zitten. die poolse hobbyhoeren zijn me te goedkoop
alleen op de chat zaten er weleens mensen die blind in dr geloofden. op fok heb ik volgens mij nog nooit iemand positief over dr zien posten iddquote:Op zondag 11 april 2010 22:54 schreef Disana het volgende:
[..]
Wat een onzin. Er is hier al die tijd al heel veel kritiek op haar geweest.
hmmm true.quote:Op zondag 11 april 2010 22:56 schreef Laysa het volgende:
[..]
Ik denk dat het voor Poolse maatstaven best veel geld is
of een gezellige huisvrouwquote:Op zondag 11 april 2010 22:57 schreef gomi het volgende:
[..]
hmmm true.
maar ik gok toch dat t gewoon een vent is die die sms'jes verstuurt
yups, ff snel geld maken door wat geile sms'sjes te versturen.quote:
Lieve schat, het is zondagavond elf uur, ik heb een halve fles wijn op, hoe serieus denk je dat ik nog ben nu? laat Annemarie gewoon lekker het gillende heen en weer krijgen...............over een week of zo ben ik er weer en is Annemarie er nog steedsquote:Op zondag 11 april 2010 22:54 schreef Disana het volgende:
[..]
Wat een onzin. Er is hier al die tijd al heel veel kritiek op haar geweest.
Enig idee waar ditquote:Op maandag 12 april 2010 00:17 schreef spapaars het volgende:
Live stream teen BB Filipijnen.
http://www.pbb.uwebb.com/(...)teen-clash-live.html
Ze hebben de streams van SV toevallig niet verplaatst naar de kebabzaak een paar meter verderop?quote:Op maandag 12 april 2010 11:49 schreef Disana het volgende:
Enig idee waar dit
http://www.ustream.tv/channel/anotherofmyshortchannelnames
is? Het lijkt mij een BB.
Laat Johan het maar niet horen, hij heeft zijn camera's nog.quote:Op maandag 12 april 2010 12:06 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ze hebben de streams van SV toevallig niet verplaatst naar de kebabzaak een paar meter verderop?
Elke keer een andere. Dat proef je toch aan die kebab: een puppy of een ouwe, trouwe viervoeter.quote:
wil je nou een blommetje of een kadobonquote:Op zondag 11 april 2010 22:54 schreef spuitje het volgende:
[..]
Ik was de eerste en enige gebande bij zweefteef. Ik heb hier mijn hart gelucht over haar en ineens gaan meer mensen zich tegen haar keren. En aangezien mensen als Annemarie altijd op zoek zijn naar een zondebok(kin).............
Maar Annemarie, ik ga een weekje pleite, gewoon lekker op vakantie en ik kan iets wat veel mensen niet meer kunnen: ik kan in de vakanties zonder PC!!! Dus tot over een week!
ZONDE!quote:Op maandag 12 april 2010 13:42 schreef ruudpuntenel het volgende:
Deze Bulgaarse liep net recht op de camera af, trok haar decolletee een eind verder open en gelijk streamlock (de tuin)![]()
[ afbeelding ]
Inderdaad Bulgarije.quote:Op maandag 12 april 2010 13:42 schreef ruudpuntenel het volgende:
Deze Bulgaarse liep net recht op de camera af, trok haar decolletee een eind verder open en gelijk streamlock (de tuin)![]()
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 12 april 2010 14:12 schreef beequeen het volgende:
Holy shit, dat laat niks aan de verbeelding over.
Begrijp ik het goed dat het om stelletjes gaat Spapaars?
BB Bulgarije.
Het was voor mij ook een verrassing hoor.quote:Op maandag 12 april 2010 14:17 schreef Toverheks het volgende:
kom ik thuis, zijn jullie in plaats van SV naar een sexhol verhuist
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |