SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nah ik zie haar eigenlijk nooit, en zelfs dat is al vaak if you know what I mean![]()
Om over rondingen door te gaanstond vrijdag in uniform op station Best (heerlijk onder de grond
) stop er een andere trein (eentje die ik niet moest hebben) stapt er een jonge dame uit (18/19jr) met gewone kleding die wel goed haar vormen weergeeft, je weet wel spijkerbroek, strak truitje.
En die had me een partij memmen, en geen BHBij iedere stap die ze zetten zag je die boezem zo prachtig meetrillen
![]()
Ik wou het zelf niet zeggenquote:Op zaterdag 10 april 2010 23:49 schreef Stereotomy het volgende:
Gelukkig hebben alle vrouwen in deze SC een mooi innerlijk.
quote:Op zaterdag 10 april 2010 23:49 schreef TAV74 het volgende:
Goed topic![]()
En nu mijn enorme glas Smokehead opdrinken zodat ik misschien nog eens stop met stuiteren
Nog niet. MIJn email adres is dus superboris (apenslinger) gmail (puntgevalletje) com en dat was het goede antwoord van de rebusquote:
quote:Op zaterdag 10 april 2010 23:50 schreef Braamyo het volgende:Ik bedoelde in het algemeenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nah ik zie haar eigenlijk nooit, en zelfs dat is al vaak if you know what I mean![]()
![]()
Je kunt me 100 dingen vertellen over een vrouw.quote:Op zaterdag 10 april 2010 23:48 schreef Stereotomy het volgende:
innerlijk is wat telt bij een vrouw, negeer de reclames / soap series / films / tijdschriften die je wat anders proberen te vertellen
* Stereotomy steekt hand opquote:
Want jij hebt enorme borsten maar een kleine kontje?quote:Op zaterdag 10 april 2010 23:53 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
* Stereotomy steekt hand op
Hier nog zo'n eentje! Ex moest bij bikini's kopen altijd kijken of de winkel losse setjes verkocht. Topje XLen slipje maat S.
Mijn ex.quote:Op zaterdag 10 april 2010 23:54 schreef Laydina het volgende:
[..]
Want jij hebt enorme borsten maar een kleine kontje?
ik ben een alles man.quote:
Mijn Digital Dance Revolution is stukquote:Op zaterdag 10 april 2010 23:54 schreef golfer het volgende:
Gotsamme..wat een tempo hebben jullie.
Moeten jullie nier gewoon stappen gaan, zoals gewone pubers adolescenten van jullie leeftijd normaal geacht worden te doen.
Waarom zitten jullie nerds achter de PC om deze tijd?
omdat er niemand met mij mee gaat stappen en heul culinear fok niet bij mij woont. anders had ik ze allemaal al lang weggesleept bij die verdomde monitorsquote:Op zaterdag 10 april 2010 23:54 schreef golfer het volgende:
Gotsamme..wat een tempo hebben jullie.
Moeten jullie nier gewoon stappen gaan, zoals gewone pubers adolescenten van jullie leeftijd normaal geacht worden te doen.
Waarom zitten jullie nerds achter de PC om deze tijd?
Jah klopt, maar ik ben nu niet opzoek naar een relatie, maar naar een vrouw die mijn mening qua lichaamelijke lusten er op na houd. En die zijn er zat ! ik moet er alleen nog ff eentje vindenquote:Op zaterdag 10 april 2010 23:52 schreef Laydina het volgende:
Braam.. steer bedoelt dat je niet zo op het uiterlijk gefixeerd moet zijn, want het innerlijk telt bij een vrouw, en niet haar uiterlijk.
Real Madrid - Barca kijken ging even voor.quote:Op zaterdag 10 april 2010 23:54 schreef golfer het volgende:
Gotsamme..wat een tempo hebben jullie.
Moeten jullie nier gewoon stappen gaan, zoals gewone pubers adolescenten van jullie leeftijd normaal geacht worden te doen.
Waarom zitten jullie nerds achter de PC om deze tijd?
Edit: Ik moet er alleen nog ff eentje in zeeland vinden.quote:Op zaterdag 10 april 2010 23:56 schreef Braamyo het volgende:
[..]
Jah klopt, maar ik ben nu niet opzoek naar een relatie, maar naar een vrouw die mijn mening qua lichaamelijke lusten er op na houd. En die zijn er zat ! ik moet er alleen nog ff eentje vinden
dan ben ik goed bezigquote:Op zaterdag 10 april 2010 23:50 schreef borisz het volgende:
[..]
Nog niet. MIJn email adres is dus superboris (apenslinger) gmail (puntgevalletje) com en dat was het goede antwoord van de rebus.
Kun je niet in je huidige studie je propeduize hale (of hoe je dat ook spelt) dan is je IBG schuld tot nu toe niet voor niks geweest.quote:Op zaterdag 10 april 2010 23:57 schreef Aure het volgende:![]()
Mijn mama: Ja maar hoe ga je dat financieel doen dan? Je gaat natuurlijk wel een stuk minder verdienen dan he, dat snap je zelf natuurlijk ook wel. Is er uberhaupt wel werk te vinden met die opleiding?!?! Weet je zeker dat je niet gewoon door wil gaan met rechten, ik bedoel, je gaat dan natuurlijk wel veel meer verdienen.
Vervolgens weer voor de duizendste keer uitgelegd dat ik mezelf niet gelukkig zie worden met een afgeronde rechtenstudie en dat docent bkv gewoon beter bij me past. Dat ik heus wel heb nagedacht over het financiële gebeuren en dat ik ook snap dat mn schuld bij de IBG alleen maar hoger wordt zo, maar dat ik meer wil gaan werken om mn lening wat omlaag te kunnen zetten. Antwoord van mn mama: *ZUCHT* Nou, dan ga je een spannende tijd tegemoet. Ik ga slapen.
![]()
Ik had dit ff niet verwacht
Ja ik had alleen verwacht dat ze nu al wat zou bijdraaien... Maar nog niet dusquote:Op zaterdag 10 april 2010 23:58 schreef Sunnythesun het volgende:
Oh shit Aure.. dat is niet fijn.. Misschien moet ze even aan het idee wennen en draait ze bij? (ik ken je moeder niet.. weet niet of dat bij de mogelijkheden hoort?)
quote:Op zaterdag 10 april 2010 23:57 schreef Aure het volgende:
![]()
Mijn mama: Ja maar hoe ga je dat financieel doen dan? Je gaat natuurlijk wel een stuk minder verdienen dan he, dat snap je zelf natuurlijk ook wel. Is er uberhaupt wel werk te vinden met die opleiding?!?! Weet je zeker dat je niet gewoon door wil gaan met rechten, ik bedoel, je gaat dan natuurlijk wel veel meer verdienen.
Vervolgens weer voor de duizendste keer uitgelegd dat ik mezelf niet gelukkig zie worden met een afgeronde rechtenstudie en dat docent bkv gewoon beter bij me past. Dat ik heus wel heb nagedacht over het financiële gebeuren en dat ik ook snap dat mn schuld bij de IBG alleen maar hoger wordt zo, maar dat ik meer wil gaan werken om mn lening wat omlaag te kunnen zetten. Antwoord van mn mama: *ZUCHT* Nou, dan ga je een spannende tijd tegemoet. Ik ga slapen.
![]()
Ik had dit ff niet verwacht
Dat is liefquote:Op zaterdag 10 april 2010 23:59 schreef Laydina het volgende:
Aure .. knuffel
Mams denkt blijkbaar alleen aan het geldaspect, erg jammer dat ze enkel dat ziet en niet hoe jij je toekomst graag wil zien.
Bedenk dat je ma dit zegt uit bezorgdheid, maar je zal haar een poepie laten ruiken!! Je zal haar bewijzen dat je het heel goed aankan en dat je ook met dat beetje minder geld een mooi leven gaat leiden
(heb er nog wat bij ge-editquote:Op zaterdag 10 april 2010 23:59 schreef Aure het volgende:
[..]
Ja ik had alleen verwacht dat ze nu al wat zou bijdraaien... Maar nog niet dus
Misschien moet je toch ook eens zoeken naar iemand waar je op intellectueel en emotioneel niveau een klik mee hebtquote:Op zaterdag 10 april 2010 23:54 schreef Braamyo het volgende:
[..]
ik ben een alles man.
Persoonlijk als alles aan een vrouw klopt maar ze heeft een minder aantrekkelijk gezicht, dan kan ik er echt niks mee. Terwijl mijn ex dus echt geen playboy model was, maar wel zo'n lief en aantrekkelijk gezicht had. Daar kon ik dan wel weer wat mee
En onder haar 4 lagen kleding zaten wel twee prachtige borsten (daar ben ik dan ook wel van, wont denie it)
Anyways, ik heb als top veel
1. Gezicht
2. Egale huid
3. Borsten
4. sexy buik (zo enorm geil 6-pack bij een vrouw)
5. billen
6. benen
Hij zei dat ie op dit moment niet op zoek is naar een relatie.. dusja..quote:Op zondag 11 april 2010 00:01 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Misschien moet je toch ook eens zoeken naar iemand waar je op intellectueel en emotioneel niveau een klik mee hebtKon best een belangrijk blijken...
Ja dat denk ik ook wel, maar normaal is ze niet echt zo.. En normaal is ze al helemaal niet zo op het geldaspect enzo.. Zij is juist degene die me altijd heeft laten inzien dat je gelukkig kunt zijn met minimale middelen.quote:Op zondag 11 april 2010 00:00 schreef Stereotomy het volgende:
[..]![]()
![]()
Goed dat je het even van je af geschreven hebt. Dit is natuurlijk wel een lastige situatie, en je wilt natuurlijk dat je ouders trots op je kunnen zijn. Het liefst onvoorwaardelijk.
Waarschijnlijk heb je het op dit moment meer uitgekristalliseerd in je hoofd dan je moeder het heeft. Ze zal dus eerst aan je idee moeten wennen. Morgen nog maar eens proberen. Uiteindelijk snapt ze het wel, maar dat kan even duren.
Zelfs dan snap ik de obsessie niet, maar ik ben daar ook nogal nuchter in geloof ik.quote:Op zondag 11 april 2010 00:02 schreef Laydina het volgende:
[..]
Hij zei dat ie op dit moment niet op zoek is naar een relatie.. dusja..
Wil je daarmee zeggen dat ik lelijk ben!!quote:Op zondag 11 april 2010 00:01 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Misschien moet je toch ook eens zoeken naar iemand waar je op intellectueel en emotioneel niveau een klik mee hebtKon best een belangrijk blijken...
Ohja ik zie het nu pas sorry, gaat ook zo snelquote:
Wat ze voor haarzelf doet hoeft niet te zijn wat ze wil dat de kinderen doen.quote:Op zondag 11 april 2010 00:02 schreef Aure het volgende:
[..]
Ja dat denk ik ook wel, maar normaal is ze niet echt zo.. En normaal is ze al helemaal niet zo op het geldaspect enzo.. Zij is juist degene die me altijd heeft laten inzien dat je gelukkig kunt zijn met minimale middelen.
In ieder geval niet lelijker dan ikquote:Op zondag 11 april 2010 00:03 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Wil je daarmee zeggen dat ik lelijk ben!! [ afbeelding ]
Heeft ie vaker dergelijke uitspraken hier?quote:Op zondag 11 april 2010 00:03 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Zelfs dan snap ik de obsessie niet, maar ik ben daar ook nogal nuchter in geloof ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |