SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 31% gewijzigd door AffenStrudel op 13-04-2010 18:40:01 ]
quote:Op dinsdag 13 april 2010 18:21 schreef AffenStrudel het volgende:
Spoilers. Niet iedereen wil het weten.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Edit:
Thanks.
[ Bericht 8% gewijzigd door Bragi op 13-04-2010 18:42:01 ]Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
Je kan zelfs 105 stemmenquote:Op dinsdag 13 april 2010 18:37 schreef Bragi het volgende:
Even stemmen, mensen: http://www.time.com/time/(...)2078_1972130,00.html
Als je de titel ziet is het denk ik niet zo moeilijk te raden..quote:Op dinsdag 13 april 2010 18:16 schreef DrowningMan het volgende:
[..]
![]()
En om toch nog iets nuttigs toe te voegen; weet iemand wie er in de ep van vanavond centraal staat?
echt te droog hahaquote:
Dat dus. Lekkere episode.quote:Op woensdag 14 april 2010 03:45 schreef Dubbeldrank het volgende:
Goed spul, veel kijkplezier voor diegenen die nog moeten kijken!
Ik denk dat Desmond de key is, aangezien hij is twee tijdslijnen aanwezig kan zijn als ze hem even magnetiseren. De bodem van de put kennen we wel. Ik denk dat Widmore Desmond een opdracht gegeven heeft om in de ALT-lijn uit te voeren, of hij herinnert zelf allerlei dingen... Het is maar een gok.quote:Op woensdag 14 april 2010 03:50 schreef Bragi het volgende:
- Dat jochie is momenteel toch echt het allergrootste mysterie voor mij.
- Libby!
- Whispers uitgelegd.
- Libby!
[ afbeelding ]
- "What is the point in being afraid?"
- Ilana!![]()
- Desmond!![]()
- Jack had 'Locke' nog steeds niet gezien.!!!
-![]()
ALT-Desmond, what did you do? Eerst vond ik het zielig voor ALT-Locke, maar is dit een poging van ALT-Desmond om de MIB, via de ALT, aan te vallen?
Of na een nachtdienst met een lekker biertje erbijquote:
Mja enige verklaring van die whispers is wellicht dat het echt puur als waarschuwing betrof.quote:Op woensdag 14 april 2010 09:28 schreef Symer het volgende:
Ik zat de hele tijd op een "WAALLLTTTT!!!" te wachten, maar die bleef gelukkig uit![]()
Ik ben erg benieuwd wat er met Desmond gaat gebeuren nu hij bij wat eens de bron van het elektromagnetisme was gegooid is. Overigens wordt in de bijbel de zoon van Jacob (Jozef) in een put gegooid door Jozefs oudere broer, waarna hij in contact komt met de Egyptenaren.
Libby zag er weer prachtig uit idd![]()
Ik weet nog niet wat ik van de whispers vind. Volgens mij strookt deze verklaring niet echt met de eerste seizoenen toen ze voornamelijk iets met de Others te maken leken te hebben, en waarom hebben we mensen horen fluisteren die niet op het eiland waren overleden (Frank Duckett bijv.)?
En LockeVolgens mij kreeg ook hij ineens allerlei herinneringen aan z'n echte leven terug toen hij daar op de grond lag. Vraag me af of Smocke daar ook in voorkomt.
quote:Op woensdag 14 april 2010 03:58 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Ik denk dat Desmond de key is, aangezien hij is twee tijdslijnen aanwezig kan zijn als ze hem even magnetiseren. De bodem van de put kennen we wel. Ik denk dat Widmore Desmond een opdracht gegeven heeft om in de ALT-lijn uit te voeren, of hij herinnert zelf allerlei dingen... Het is maar een gok.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Edit:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 22% gewijzigd door Bragi op 14-04-2010 15:43:19 ]Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik denk dat toch wel het grootste mysterie was hoe het kan dat Pierre Chang er in 2004 precies even oud uitzag als in 1977quote:Op woensdag 14 april 2010 03:50 schreef Bragi het volgende:
- Dat jochie is momenteel toch echt het allergrootste mysterie voor mij.
Oh, ja!quote:Op woensdag 14 april 2010 13:11 schreef Ereinion het volgende:
[..]
Ik denk dat toch wel het grootste mysterie was hoe het kan dat Pierre Chang er in 2004 precies even oud uitzag als in 1977
Dat idee had ik eigenlijk ook wel met Dogen en Lennon. Deze drie gaven op zich wel wat antwoorden, maar ik had toch gedacht dat ze wat langer zouden meedoen.quote:Op woensdag 14 april 2010 13:13 schreef SaintOfKillers het volgende:
Verder weet ik niet wat de bedoeling was van Ilana. Haar dood was nogal onverwacht, maar verder dan eindigen met een erg goedkoop verrassings-effectje was dat eigenlijk een volstrekt zinloos personage.
dan doe je toch iets foutquote:Op woensdag 14 april 2010 12:42 schreef Bot13 het volgende:
Even een blinde post waarin ik (ja, weer) klaag over de trage downloadspeed. Wat is dat toch, ik kan elke film die ik maar wil met minstens 400kb/s binnenhalen, maar Lost gaat als dikke stront met gemiddeld 43 kb/s. Sterrrf.
Ik herkende de stem wel gelijk. Wel grappig dat die weer met zijn stem in de hoofdrol terugkwam.quote:Op woensdag 14 april 2010 13:11 schreef Ereinion het volgende:
[..]
Ik denk dat toch wel het grootste mysterie was hoe het kan dat Pierre Chang er in 2004 precies even oud uitzag als in 1977
Hello Jack?quote:Op woensdag 14 april 2010 13:20 schreef Jaapvaak het volgende:
Locke gaat nu in de ALT timeline dus naar het ziekenhuis waar ie vrijwel zeker Jack gaat ontmoeten. Leuke reactie van locke trouwens op het eiland toen jack kwam
quote:Things are becoming clear
I think I know whats going on in the alt. Now, it initially appeared that love was what triggered the losties to begin to recall their island lives with the exception of those that have died on the island. I don't think that it is merely love. I think that certain moments in the losties' lives must be recreated in order for those memories to begin to come back.
Charlie and Desmond under water, Hurley and Libby having a picnic on the beach, Desmond and Penny meeting at the track, and now Locke, laying flat on his back, seemingly broken.
As for Charles and Eloise Widmore, I believe they have most of if not all of their memories from the island in the alt timeline because they they fell in love and recreated their moment on the island before it sank. Another thing that crossed my mind was the scene with Libby and Hurley. When Libby was describing seeing Hurley in the commercial and being overcome with emotion and not knowing why, the first thing that crossed my mind was Faraday crying at the sight of seeing the wreckage of 815 on TV.
Tell me what you think.
quote:Op woensdag 14 april 2010 12:17 schreef Ereinion het volgende:
Leuke aflevering wel, zeker voor een Hurley aflevering![]()
- IllanaEigenlijk ook van weinig nut geweest
- Waaaaaaaaaalt!
- Libby zag er beter uit dan ik me herinnerde![]()
- DesmondZowel op het eiland als eraf het tofste personage nu
- Die verklaring voor de whispers was maar gaar. Was een beetje van 'Oh ja, de whispers zijn trouwens doden'. Ik had liever geen verklaring gehad.
- Veel slechte CGI explosies weerHoewel ook niets in de buurt kwam van de sub
[ afbeelding ]
Verkeerde topic pik. Dit is de US.quote:Op woensdag 14 april 2010 14:15 schreef Mickeys het volgende:
grmbl, ik moet deze laatste aflevering nog zien (a.s. vrijdag dus). niet echt veel spoilers hier nog of ligt dat aan mij? Dat deze aflevering over Hurley gaat was al duidelijk gezien de titel van deze aflevering.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |