pijn is fijn?quote:Op zaterdag 10 april 2010 18:42 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Misschien vind je het hartstikke lekker
volgens mij is dat een uitspraak die alleen gedaan wordt door mensen die nooit serieus pijn hebben (gehad).quote:
En waarschijnlijk zijn ze allemaal al minimaal 100 jaar dood?quote:Op zaterdag 10 april 2010 18:49 schreef rhubarbje het volgende:
oh fijn! ik moet van een stapel kerels hun ideeën uit mn hoofd leren en nou heet er een mill en de ander natuurlijk mills
heel handig
quote:
onverwoestbaarquote:Op zaterdag 10 april 2010 18:50 schreef Jannuk het volgende:
[..]
volgens mij is dat een uitspraak die alleen gedaan wordt door mensen die nooit serieus pijn hebben (gehad).
maar een van de 2quote:Op zaterdag 10 april 2010 18:51 schreef DrMarten het volgende:
[..]
En waarschijnlijk zijn ze allemaal al minimaal 100 jaar dood?
Dan onthou je het als: dood - Mill (of omgekeerd)quote:
Ja en echte superhelden drinken koffie met een rietjequote:
wat een rare combiquote:Op zaterdag 10 april 2010 19:02 schreef nectarientje het volgende:
iets met bloemkool, courgette en paprika![]()
oh en zelfgebakken koekjes met kokos. Na mijn cakegebeuren van twee weken terug bedacht ik me dat het wel leuk zou zijn om iets te bakken dat ik wel lustGelukt!
dat hoef ik niet te onthouden helaas, maar wat hun ideeën waar over democratie (of hun plan B)quote:Op zaterdag 10 april 2010 19:03 schreef nectarientje het volgende:
[..]
Dan onthou je het als: dood - Mill (of omgekeerd)
Vind je? Wokken, sausje erbij, noodles erbijquote:Op zaterdag 10 april 2010 19:05 schreef CherryLips het volgende:
wat een rare combi
alhoewel, ik eet altijd bloemkool met kerriesaus, en dat leek me in het begin ook heel goor.
Ach, tv, zolang je maar internet hebt!quote:Op zaterdag 10 april 2010 19:07 schreef CherryLips het volgende:
tandjesziggo, het signaal van de tv valt steeds weg
Ik bedoelde het ook anders:quote:Op zaterdag 10 april 2010 19:07 schreef rhubarbje het volgende:
dat hoef ik niet te onthouden helaas, maar wat hun ideeën waar over democratie (of hun plan B)
En het zijn er euhm.... 18 mannen en een vrouw (dus die vrouw gaat wel lukken)
ooh zo ja dat is wel een goed ideequote:Op zaterdag 10 april 2010 19:10 schreef nectarientje het volgende:
[..]
Ik bedoelde het ook anders:
vrouw: blablabla
Mill: blablabal
dood: blablabla
Als je m nou gewoon anders noemt, weet jij wel hoe hij echt heet maar leert het een stuk makkelijker
ja precies! Met dat soort zinloze feitjes onthou je het welquote:Op zaterdag 10 april 2010 19:12 schreef rhubarbje het volgende:
ooh zo ja dat is wel een goed idee
helaas zijn ze allebei dood, maar ik snap het principe
ik doe het altijd met kleine feitjes (oh dat was die kerel met die 12 kinderen, of die ene die dood ging in een auto-ongeluk, dat soort dingen blijven altijd wel hangen namelijk)
Oh gats..quote:Op zaterdag 10 april 2010 19:25 schreef Tegan het volgende:
Klote, ik heb echt het kutste weekend ooit ofzo.
Vader van een van mijn beste vrienden laat vanavond euthanasie plegen![]()
![]()
![]()
.
Heel veel sterkte, ook van Thrust, met een zoen en een dikke knuffelquote:Op zaterdag 10 april 2010 19:25 schreef Tegan het volgende:
Klote, ik heb echt het kutste weekend ooit ofzo.
Vader van een van mijn beste vrienden laat vanavond euthanasie plegen![]()
![]()
![]()
.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |