Hij heeft mijn hart al gewonnen.quote:Op woensdag 7 april 2010 18:16 schreef dombo123 het volgende:
[..]
Je mag niet kiezen, je moet er wel wat voor doen natuurlijk.
quote:Op woensdag 7 april 2010 18:20 schreef Splutje het volgende:
Ik vind Krentebol fucking lekker
Die ene uit het fobo van Bulletslut! Nu nog erachter komen wie het is...quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.!
Op maandag 8 augustus 2011 09:53 schreef McBlackLake het volgende:
Als alles fokkers de algemene consument zouden vertegenwoordigen zou de hele wereldeconomie in elkaar storten omdat ze alles kut en kanker vinden ;(
En terechtquote:Op woensdag 7 april 2010 18:26 schreef TimKuik het volgende:
Ik zou graag verkering met mezelf willen.
Bij voorbaad dank AP.
Ja. Iemand die voorbaaD schrijft zou ik direct neuken.quote:
das nog niet zo lang geleden dan...quote:Op woensdag 7 april 2010 17:01 schreef leFUCK het volgende:
FOK!verkering, dat is echt het belachelijkste dat ik ooit heb gehoord! wil je dit forum omtoveren tot een kinderplek ofzo![]()
lijkt habbo wel. o en even voor de duidelijkheid, ik weet dat omdat ik dat speelde toen ik zelf 10 was
Doe romantisch, ga voor ze vechten heren.quote:Op woensdag 7 april 2010 18:51 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
Er zijn maar een paar lekkere Fok!ksters
* zovty sleurt saaaaabje mee naar z'n KLB grot.quote:Op woensdag 7 april 2010 18:51 schreef Saaaaab het volgende:
[..]
Doe romantisch, ga voor ze vechten heren.
Ik wil fobo's!quote:Op woensdag 7 april 2010 18:51 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
Er zijn maar een paar lekkere Fok!ksters
Vechten om een vrouwquote:Op woensdag 7 april 2010 18:51 schreef Saaaaab het volgende:
[..]
Doe romantisch, ga voor ze vechten heren.
Ik stofzuig alleen Pauls grot.quote:Op woensdag 7 april 2010 18:54 schreef zovty het volgende:
[..]
* zovty sleurt saaaaabje mee naar z'n KLB grot.
Er moet nodig gestofzuigd worden vrouwmensch. Kijk toch wat een bende!![]()
.
Hihhihihihihihiihhiihihhiihihihihihihihihhihihihihihiihihihihihhiihhihihihihiihihiihihiihhiihhihihii.quote:
Het is voorbaaD, zit je nog op de lagere sgol ofzow??? LOSURquote:Op woensdag 7 april 2010 18:36 schreef sinadO het volgende:
[..]
Ja. Iemand die voorbaaD schrijft zou ik direct neuken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
haha, ik deed toen ik klein was aan habboseks in ruil voor meubeltjes. hoe belachelijk het ook klinkt, die oversekste kinderen betaalde me er echt voorquote:
zeker wel man, dat is meer dan 7 jaar geleden al. tenzij jij oud bent, kan ik me niet voorstellen dat je dat niet lang geleden noemt.quote:Op woensdag 7 april 2010 18:38 schreef seasushi het volgende:
[..]
das nog niet zo lang geleden dan...
Paul was eerderquote:
dan kies ik wel voor linlinlinquote:Op woensdag 7 april 2010 19:04 schreef Saaaaab het volgende:
[..]
Paul was eerderMaar we kunnen stiekem doen ghihiihhi.
Tegelijk natuurlijk.quote:Op woensdag 7 april 2010 19:04 schreef Saaaaab het volgende:
[..]
Paul was eerderMaar we kunnen stiekem doen ghihiihhi.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |