quote:
OMFG. Daarmee degradeer je je clip bij voorbaat al tot de vuilnisbak.
Over vuilnis gesproken, het bericht in De Telegraaf is wat uitgebreid:
quote:
CROMVOIRT - Voor de opnamen van een televisieprogramma heeft 'Terror Jaap' (winnaar van tv-programma De Gouden Kooi in 2008) woensdagochtend enkele tientallen liters mest geloosd bij de woning van showbizzjournalist Albert Verlinde in Cromvoirt. Woordvoerders van de Brabantse politie en de gemeente Vught hebben dat gemeld.
Agenten en milieuambtenaren zijn ter plaatste geweest. Volgens de gemeente waren Terror Jaap, een productieleider en een cameraploeg bij de woning. Ze hebben een verklaring ondertekend waarin staat dat ze zijn uitgedaagd en in opdracht van televisiepresentator Robert Jensen hebben gehandeld. Het was niet de afspraak dat ook echt gier geloosd zou worden. Wie de mestkraan heeft opengedraaid en of dat met opzet is gebeurd, is niet precies duidelijk.
Met tuinslangen is de mest weggespoten. Vermoedelijk is de mest in het riool bij het schone regenwater gekomen. De gemeente onderzoekt of er schade is en wil alle kosten die zijn gemaakt en nog worden gemaakt op de daders verhalen, kondigde de woordvoerder aan.
Albert Verlinde en zijn partner Onno Hoes waren niet thuis toen het gebeurde. Onno vertelde woensdag desgevraagd dat Jaap vroeg in de ochtend aan de deur stond met een ontbijtje omdat hij iets met Albert wilde uitpraten. De presentator had daar geen behoefte aan. Wat er is gebeurd nadat zij thuis waren vertrokken, was Onno nog niet bekend.
Ik hoop dat het een aanzienlijke schadepost oplevert die geheel op Jaap verhaald gaat worden. Daar voelt die fat fuck het nog het meest: in zijn portemonnee.