Ach, Wickmayer is gewoon nog een niveautje (of 2) minder dan Clijsters en Henin. Maar laat iedereen gewoon 2x potjes spelen in een weekend, en wissel dan een beetje af in wie enkel en wie dubbel speelt, dat moet toch te doen zijn? Normaal gezien win je dan, op misschien de VS (als die met de Williamsen komen dan toch) en Rusland na, van elk team.quote:Op maandag 5 april 2010 17:02 schreef Heero87 het volgende:
[..]
Ja, Wickmayer, Henin én Clijsters, da's een heerlijk Fed Cup - team, maar het zorgt ook wel voor een serieus luxeprobleem. Ze kunnen alle drie wel goeie argumenten voorleggen om te spelen.
wie is dan die knuppel midden achterin?quote:Op woensdag 7 april 2010 20:05 schreef Tim86 het volgende:
Ik kom er net pas achter hoe lekker Pironkova is(links)
[ afbeelding ]
Las gisteren of eergisteren nog een interview van Sporza waarin ze zei zich beter dan ooit te voelen op gravel en de bal beter dan ooit te rakenquote:Op donderdag 8 april 2010 17:58 schreef Tim86 het volgende:
Kimmeke verliest van Beatriz Garcia-Vidagany, de nummer 258 van de wereld
Ik zou toch voor die andere gaan, ietsje meer vlees.quote:Op woensdag 7 april 2010 20:05 schreef Tim86 het volgende:
Ik kom er net pas achter hoe lekker Pironkova is(links)
[ afbeelding ]
Ik zit nu een minuut of 5 naar die foto te staren, maar heb nog niks kunnen ontdekken wat niet ok is.quote:
En nu 6-2 1-1 tegen McHale en weer geeft ze op..quote:Op zaterdag 10 april 2010 00:47 schreef Tim86 het volgende:
Azarenka stond 4-0 voor tegen Martinez Sanchez en moest opgeven?
Zvonareva sloeg ff haar racket helemaal aan gortquote:Op zondag 18 april 2010 20:04 schreef Ambrosius het volgende:
Stosur wint simpel het toernooi van Charleston met 6-0 6-3 in de finale van Zvonareva.
Same herequote:Op zondag 11 april 2010 21:40 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Ik zit nu een minuut of 5 naar die foto te staren, maar heb nog niks kunnen ontdekken wat niet ok is.
Ik weet niet wat ik moet zeggenquote:
Rechts Suarez Navarroquote:Op zaterdag 24 april 2010 23:14 schreef wimderon het volgende:
[..]
Roep maar eens wat dan.
Bijvoorbeeld iets over de WTA-speelster op de foto
quote:Safina vreest voor loopbaan
Uitgegeven: 27 april 2010 10:54
Laatst gewijzigd: 27 april 2010 10:54
AMSTERDAM - Dinara Safina vreest dat ze haar loopbaan moet beëindigen als haar rugblessure opnieuw opspeelt. De voormalige nummer één van de wereld maakt deze week in Stuttgart na drie maanden haar comeback.
Safina kampte met een dubbele stressfractuur in de onderrug. "Ik voel me nu fit en comfortabel, maar ik bekijk alles stap voor stap, wil geen enkel risico lopen", vertelt de Russin aan Sky Sports.
"Mijn fysiotherapeut wijkt deze week geen moment van mijn zijde. Een blessure aan je rug is het ergste wat je kan overkomen als topsporter, misschien is het wel einde carrière als ik opnieuw last krijg."
"Een gebroken arm of been geneest vanzelf door middel van rust, dat is met je rug niet het geval."
Pijnvrij
De komende maanden legt Safina zich geen doelstelling op. "Of het moet pijnvrij spelen zijn. Ik lig even niet wakker van punten voor de wereldranglijst of titels. Ik houd van tennis en wil genieten van het spelletje."
Lapushchenkova staat al een paar jaar tussen de 100 en 200 met één keer een uitstap naar de top-100, maar ze schijnt het nu wel te pakken te hebben.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 19:06 schreef Szura het volgende:
Ik heb nog nooit van die Russin gehoord die nu tegen Stosur staat te ballen. Waar komt die ineens vandaan zeg. Break voor in de 1e trouwens.
Overigens heeft Halep in Fes de finale verloren van Benesova.
quote:Hingis en Koernikova terug op Wimbledon
LONDEN - De toeschouwers bij het grandslamtoernooi van Wimbledon kunnen zich tijdens de komende editie weer vergapen aan Martina Hingis en Anna Koernikova. De twee voormalige tennissterren nemen samen deel aan het dubbeltoernooi voor 'veteranen'. Dat maakte Koernikova woensdag op haar website bekend.
Anna Koernikova in 1997 in actie op Wimbledon. Ze haalde destijds als zestienjarige de halve finales.
De Zwitserse Hingis (29) stopte in 2007 met tennissen, nadat ze tijdens Wimbledon positief had getest op cocaïne. Hingis ontkende drugs te hebben gebruikt, maar werd uiteindelijk wel voor twee jaar geschorst. De voormalige nummer één van de wereld won in haar carrière vijf grandslamtitels, waaronder Wimbledon in 1997. De Russische 'tennisbabe' Koernikova bereikte in dat jaar de halve finales. Alhoewel de blondine nooit officieel afscheid heeft genomen van de sport, komt ze al jaren niet meer uit op de WTA-tour.
Hingis en Koernikova wonnen samen twee keer de titel in het dubbelspel bij de Australian Open, in 1999 en 2002.
quote:Tennisster Anastasija Sevastova heeft in Estoril haar eerste WTA-titel in de wacht gesleept.
De 20-jarige Letse bleek in haar eerste eindstrijd te sterk voor Arantxa Parra Santonja: 6-2,7-5.
Eerste finale
Hoewel de Spaanse zeven jaar ouder is, speelde ze eveneens haar eerste finale.
Parra had duidelijk meer last van haar zenuwen, want ze kreeg haar service maar niet onder controleZe maakte slechts 46 procent van de punten als ze zelf de bal in het spel bracht.
wtf, verslaat Janko beide Williamsen verleist ze van Martinezquote:Op zaterdag 8 mei 2010 18:33 schreef Ambrosius het volgende:
Martinez Sanchez wint het toernooi van Rome in een lange finale met 7-6 7-5 van Jankovic.
Nah, dat valt wel weer mee. Jankovic was vooral goed tegen Venus. Williamsen die op gravel falen is wel weer gewoon. Martinez had gewoon de week van haar leven met een zeer gevarieerd gravelspelletje en verdiende te winnen.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 23:54 schreef Norrage het volgende:
[..]
wtf, verslaat Janko beide Williamsen verleist ze van Martinez
Wat een ongelooflijke verschrikking is het vrouwentennis momenteel zeg, echt ongelooflijk...
Mjah maar dan nog, er is niemand meer die overetuigend kan spelen...Kuznetsova ligt er ook al weer uit, Wozniacki presteert ook niks meer, Clijsters is weer geblesseerd...hopelijk doet Henin wat op RGquote:Op zondag 9 mei 2010 00:47 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
[..]
Nah, dat valt wel weer mee. Jankovic was vooral goed tegen Venus. Williamsen die op gravel falen is wel weer gewoon. Martinez had gewoon de week van haar leven met een zeer gevarieerd gravelspelletje en verdiende te winnen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |