Ik vind het geen typische zomerdoek, daar is ie iets te dik voor. Ik heb zelf dunnere doeken die ik op een warme dag eerder zou gebruiken. Maar hij is ook weer niet zo dik dat je hem in de zomer niet kunt gebruiken. Verder is het een prima allround doek die tegen een stootje kan, waar je kleine maar ook zwaardere kindjes in kunt dragen, waar je dus nog wel een tijdje mee voort kunt.quote:Op maandag 12 april 2010 11:38 schreef sindell het volgende:
Had nog even een vraagje aan de Petit Princesse gebruiksters, (deze vind ik namelijk wel ontzettend mooi en zou ik wel willen kopen) hoe bevalt hij en is het een geschikte zomerdoek?
Het is vast op te zoeken op het andere forum maar die is leuk! Waar komt die vandaan?quote:Op maandag 12 april 2010 09:44 schreef texelonia het volgende:
Maar nu heb ik van het andere forum een Mei Tai met gevulde banden op bezoek. En dat bevalt mij veel beter!
Hee, kijk nou eens: een draagconsulentequote:Op maandag 12 april 2010 22:36 schreef TearSong het volgende:
[..]
Het is vast op te zoeken op het andere forum maar die is leuk! Waar komt die vandaan?
Allereerst gefeliciteerd!quote:Op maandag 12 april 2010 22:36 schreef TearSong het volgende:
[..]
Het is vast op te zoeken op het andere forum maar die is leuk! Waar komt die vandaan?
quote:Op dinsdag 13 april 2010 10:56 schreef Brighteyes het volgende:
Karin, dan moeten we iig maar eens regelen dat je de mijne van dichtbij te zien krijgt. Ik was zelf nl. niet helemaal tevreden over de afwerking. (Het doorstikken is niet mooi evenwijdig.) Dan kan je zien of dat acceptabel is voor je en dan wil ik er best eens eentje voor je maken hoor. Alleen even niet de komende 2-3 weken want dan heb ik het heel druk.
Deze heeft me nu iets van 21 Euro gekost ofzo!![]()
De MT die ik heb (Mister Mirko) is simpelweg nog wat te hoog voor Emma (4,5 maand). Ze zit en slaapt er wel lekker in, hij is ook niet te breed doordat je de breedte kan aanpassen, maar ze kan maar nét over het randje kijken.quote:Op dinsdag 13 april 2010 09:07 schreef freecell het volgende:
Tof BEMooie stof inderdaad!
Waar halen jullie een bouwbeschrijving vandaan voor de Mei Tai's?
En het is vanaf 6 maanden toch ongeveer? Vanwaar de leeftijdsgrens?
Tearsong, gefeliciteerd!
Ik maak me als ik deze foto zie veel meer zorgen om jou dan om Jochem!quote:Op dinsdag 13 april 2010 12:42 schreef Troel het volgende:
Whehehe, ik ken zulke foto's:
[ afbeelding ]
(Had in het treintje de doek wat losgehaald omdat Jochem sliep en na het uitstappen had ik de boel nog niet weer vastgeknoopt. En nee, ik ben niet blij op de foto, was een klein uurtje geleden tegen een RVS-balkje opgelopen met een lichte hersenschudding en flink langdurige hoofdpijn tot gevolg.)
De MT zou je aan de onderkant een of twee keer om kunnen slaan, zodat -ie minder hoog is.quote:Op dinsdag 13 april 2010 12:26 schreef WupWup het volgende:
[..]
De MT die ik heb (Mister Mirko) is simpelweg nog wat te hoog voor Emma (4,5 maand). Ze zit en slaapt er wel lekker in, hij is ook niet te breed doordat je de breedte kan aanpassen, maar ze kan maar nét over het randje kijken.
Vraagje. Ik heb gisteren een elastische Hopp gekregen, maar die is me veeeeeeeels te lang (5,4m). Kan deze ook worden ingekort of is daar enig bezwaar tegen (ik ben een naain00b) en kan ik 'm dan beter verkopen? En wat zou ik er dan voor kunnen vragen (ongedragen, ongewassen)?
Ik weet ik weetquote:Op dinsdag 13 april 2010 12:52 schreef Macka66 het volgende:
[..]
Ik maak me als ik deze foto zie veel meer zorgen om jou dan om Jochem!
Dat ookquote:Op dinsdag 13 april 2010 12:52 schreef Macka66 het volgende:
[..]
Ik maak me als ik deze foto zie veel meer zorgen om jou dan om Jochem!
Hee goeie tip! Gaan we proberen. Kan papa ein-de-lijk met zíjn MT dragenquote:Op dinsdag 13 april 2010 12:54 schreef Webkim het volgende:
[..]
De MT zou je aan de onderkant een of twee keer om kunnen slaan, zodat -ie minder hoog is.
En een elastische doek kan je best zelf inkorten als je dat zou willen, alleen is -ie daarna wel minder verkoopbaar denk ik. Voor zover je überhaupt nog wat leuks terugkrijgt voor een tweedehands rekbare doek.
Je Tai is mooi geworden zeg BE! Laat de actiepics maar komen.![]()
Ik de afgelopen tijd echt váákquote:Op dinsdag 13 april 2010 15:04 schreef amaranta het volgende:
Ik heb die opmerking gelukkig van niemand gekregen.
Klopt dat de ringen te laag zaten. Was ff snel uitproberen. Net heb ik buiten met Sten gelopen en toen zat het beter. Dan start ik met de ringen op mijn schouder en dat eindigen ze op de goede plek.quote:Op dinsdag 13 april 2010 16:06 schreef Webkim het volgende:
Wauw Kaarr, die staat jullie erg goed!![]()
(Het zit nog lekkerder als je ervoor zorgt dat de ringen hoger zitten. Op 'corsagehoogte' zeg maar.)
Tibetaans en ik zijn geen vriendjes. Iets met borsten en in de weg en rare vormenquote:Op dinsdag 13 april 2010 20:25 schreef Ticootje het volgende:
Bwcc en Tibetaans afknopen. Draagt heerlijk.
Idd.quote:Op dinsdag 13 april 2010 12:37 schreef Brighteyes het volgende:
Niet echt goeie reclame van hoe je moet dragen.Andere foto's zijn wel beter hoor, maar deze vind ik er echt heel raar tussen staan...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |