Ja ik ookquote:Op dinsdag 6 april 2010 18:26 schreef Nemain het volgende:
Normaliter ben ik niet zo van de dubbelzinnige grapjes, maar ik dacht echt dat je met 'hem' een nog nader te bepalen lichaamsdeel bedoelde.
Ik heb geneens een piemolquote:Op dinsdag 6 april 2010 18:43 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ja ik ook! Ik dacht meer een ik-heb-een-piemel-van-30-cm opschepopmerking omdat het zo lang duurt om die droog te maken.
Dat vond ik dus ook een beetje vreemd icm je vrouwenpoppetje naast je naamquote:Op dinsdag 6 april 2010 18:44 schreef Fairydust het volgende:
[..]
Ik heb geneens een piemolWas wel een geniale grap geweest, hahaha.
Bij jou kan ik niet zo goed zien of die hete uil nu een menneke of een wijfke isquote:Op dinsdag 6 april 2010 18:45 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Dat vond ik dus ook een beetje vreemd icm je vrouwenpoppetje naast je naamtsja.
quote:Op dinsdag 6 april 2010 18:43 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ja ik ook! Ik dacht meer een ik-hebmijn-vriendje-heeft-een-piemel-van-30-cm opschepopmerking omdat het zo lang duurt om die droog te maken.
Staat een vrouwtje naast hoorquote:Op dinsdag 6 april 2010 18:46 schreef Fairydust het volgende:
[..]
Bij jou kan ik niet zo goed zien of die hete uil nu een menneke of een wijfke is
Kloptquote:
Maar er zijn ook genoeg mannelijke Fok!kers die een vrouwtje bij hun naam hebben staan, dus het had gekund.quote:Op dinsdag 6 april 2010 18:45 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Dat vond ik dus ook een beetje vreemd icm je vrouwenpoppetje naast je naamtsja.
Precies hetzelfde probleem, maak de OP dan ook neit zo verrekte lastig!quote:Op dinsdag 6 april 2010 18:30 schreef Broekpaling het volgende:
Goddomme, ik had het hele topic nodig om erachter te komen dat ze bedoelde dat ze douche droog moest maken.![]()
waar lijdt jij aan? smetvrees?quote:Op dinsdag 6 april 2010 21:28 schreef dundel het volgende:
1 keer douche op een dag?Is tog minstens 2 keer
hygiëne? je bedoelt gewoon slecht voor je...quote:Op woensdag 7 april 2010 03:14 schreef dundel het volgende:
[..]
Zoiets heet hygiëne! Mensen die alleen 's avonds doucheai boi
HAHAHAHAquote:Op woensdag 7 april 2010 08:03 schreef mschol het volgende:
[..]
hygiëne? je bedoelt gewoon slecht voor je...
Man, ik douche 4 keer per weekquote:Op woensdag 7 april 2010 03:14 schreef dundel het volgende:
[..]
Zoiets heet hygiëne! Mensen die alleen 's avonds doucheai boi
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |