abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 6 april 2010 @ 16:55:24 #26
238961 Stefan
Leuker wordt het niet
pi_80009835
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:54 schreef duivelin1 het volgende:
als ik huisbaas was zou ik zeggen ( en dat ook daadwerkelijk een tijdje doen) dat ik het huis nodig heb voor eigen bewoning.
Dat is geen geldige reden, daar gaat een rechter nooit mee akkoord. Een rechter zal dat huurcontract handhaven.
Combineer je intelligentie met je humor...NU!!
Geheime strandvideo's met topless meiden, zomer 2010
  dinsdag 6 april 2010 @ 16:55:54 #27
53753 BereNDD
drampo uit je raam
pi_80009854
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:54 schreef Copycat het volgende:
Wat moet ik me voorstellen bij 'het hele huis opknappen'?
nieuwe deurmat en luxaflex waarschijnlijk
You're crazy in the coconut..
That boy needs therapy..
  dinsdag 6 april 2010 @ 16:56:59 #28
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_80009897
Godver. Ik had me gewoon voor 50 mille moeten laten uitkopen uit De Baarsjes.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_80009908
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:54 schreef Stefan het volgende:

[..]

Ligt eraan waar. In grote (studenten) steden is dat heel erg gangbaar.
Lees jij er eerst maar eens boek 7 van het Burgerlijk Wetboek op na. Veel praatjes en weinig bronnen, jij.
  dinsdag 6 april 2010 @ 16:57:10 #30
238961 Stefan
Leuker wordt het niet
pi_80009910
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:54 schreef Cothen het volgende:

[..]

wellicht heb die compensatie al gehad om dat de huurprijs vele malen lager was dan nu gebruikelijk is voor studentenkamers?
Dat is geen geldige compensatie. Sterker nog, als TS nog 10 jaar in het huis blijft wonen mag de huurprijs niet ineens 3x duurder worden.
Combineer je intelligentie met je humor...NU!!
Geheime strandvideo's met topless meiden, zomer 2010
pi_80010036
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:50 schreef Hephaistos. het volgende:
Het lijkt me fair om ongeveer dezelfde houding aan te nemen als die vader zich heeft aangemeten toen hij jullie huisbaas was. Heeft ie zich als een typische huisbaas gedragen, met een flinke huurprijs en gezeik over onderhoud, dan kan je je best wat harder opstellen, dan als ie jullie een gunst heeft gedaan, een lage huur heeft gevraagd en er zelf verder geen voordeel uit heeft gehaald.
Dit.
  dinsdag 6 april 2010 @ 17:00:46 #32
226920 Elcadarn
Oud-Lurker
pi_80010050
haha grappig jullie. Jullie mogen een huis "huren" van je vriend zijn vader (gok voor een schijntje) en knappen het op (zou je met een andere kamer ook doen), vriend stopt, dus vader gaat het huis verkopen, klinkt logisch.... en dan gaan jullie voor het opknappen geld vragen ???? Denk dat de eerste de beste woningstichting je even hard zou uitlachen als die vader gaat doen!

Stelletje ondankbare honden.
  dinsdag 6 april 2010 @ 17:02:34 #33
54408 Parzival
Where it happens
pi_80010105
doe gewoon ff chill, mazzeltje hier mazzeltje daar.. \
zeg gewoon dat je het liefste niet weg wil, dat je een 3e huurder er weer bij zoekt en dan die huurbaas lekker spekt de komende jaren.. zorg je dat dat nieuwe huur contract net zo lang is al jullie studie.. en voila.. ken pa nog ff op zn geld teren.. en jullie je huisje..

zo niet.. doe dan gewoon ook ff relax en vertrek.. als het hele huis nou van boven en onder opgeknapt is van jullie geld kun je dat geld wel terug vragen (niet alles want jij hebt er ook "plezier" van gehad).. maar als we het hebben over een ikea vloertje van 200 euro dan is dat gewoon verloren geld..

Je kunt gewoon vragen op welke termijn hij dat huis wil verkopen en zolang heb je om te zoeken.. en als het heel kortdag is kun je vragen of die iig even wil wachten tot jullie iets anders hebben
Any previously enabled store events for this user, including notifications to other users, may fail to fire
  dinsdag 6 april 2010 @ 17:03:04 #34
204633 Fred2
Kritisch
pi_80010124
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:57 schreef Stefan het volgende:
Dat is geen geldige compensatie.
voor de wet wellicht niet, maar wat heb je er nou aan als je in deze situatie op je strepen gaat staan... niks toch. Hooguit een goede vriendschap die je naar de klote helpt.

TS heeft een zomer staan klussen en heeft vervolgens (denk ik) goedkoop kunnen wonen.
Dan ben best asociaal bezig als je een vergoeding gaat eisen.
So we just called him Fred too
pi_80010145
en waar gaat de zoon dan wonen? en/of elders studeren?

Gewoon om een indruk te hebben.
  dinsdag 6 april 2010 @ 17:03:54 #36
53753 BereNDD
drampo uit je raam
pi_80010157
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:57 schreef Portalis het volgende:

[..]

Lees jij er eerst maar eens boek 7 van het Burgerlijk Wetboek op na. Veel praatjes en weinig bronnen, jij.
Stefan kennende negeert hij confronterende comments
You're crazy in the coconut..
That boy needs therapy..
pi_80010159
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:53 schreef Stefan het volgende:

[..]

Dan kan hij je er sowieso niet uitgooien. Je hebt het huis opgeknapt en moet een nieuw huis ook weer opknappen. In Amsterdam worden studenten met een huurcontract regelmatig uitgekocht voor 50.000 of meer, dus vraag eerst eens rond.
Wat ik dus eigenlijk dacht klopt dus, hij kan ons geen zak maken. Maar wat Copycat zegt hij heeft ons destijds zeker geholpen door een woonruimte te regelen, maar wij hebben daar wil twee weken flink aan lopen klussen. De huur was redelijk als dat zo van andere studenten hoor en in die twee jaar is hij volgens mij 1 gebeld voor een gebroken ruit wat binnen een dag geregeld was, dus er niks met hem mis en ik ken hem persoonlijk al een jaar of 7.

Wat is dan een schappelijk voorstel:
-1000 euro voor de werkzaamheden (ik had er immers verwacht 5 jaar plezier te hebben ipv 2)
-500 euro Verhuiskosten (busje huren enzo)
- 500 euro of zo compensatie zoeken naar nieuwe woonruimte.

Ik ben wel benieuwd hoe hij reageert, als ik hem een beetje ken is hij er wel de man naar om helemaal te ontploffen dat hij van die "snotapen" eerst uit de brand moet helpen en dat ze nog een keer geld gaan eisen. Hier wringt het een beetje bij mij(niet omdat ik bang voor hem ben maar wat is fatsoenlijk en waar begint asociaal?)
pi_80010164
TS, wat voor huur betaalde je?
pi_80010167
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 17:00 schreef Elcadarn het volgende:
en dan gaan jullie voor het opknappen geld vragen ???? Denk dat de eerste de beste woningstichting je even hard zou uitlachen als die vader gaat doen!
Ligt eraan op welke manier de bewoners het huis hebben opgeknapt. Mocht er echt gestuukt zijn, of er zijn bijv. gaten in het dak gedicht - lees: groot onderhoud - op kosten van de bewoners, dan zou het nog gangbaar zijn. Als ze echter geld hebben gestoken in verf, laminaat etc, dan hebben ze pech. Dat is een eigen uitgavenpost.
pi_80010182
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 17:02 schreef Parzival het volgende:
Je kunt gewoon vragen op welke termijn hij dat huis wil verkopen en zolang heb je om te zoeken.. en als het heel kortdag is kun je vragen of die iig even wil wachten tot jullie iets anders hebben
Precies, over dergelijke dingen valt normaal gezien gewoon te praten. Als je een normale houding aanneemt dan wordt je ook normaal behandeld. Als je je onredelijk opstelt dan kun je ook een dergelijke reactie terugverwachten.
pi_80010221
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:55 schreef Stefan het volgende:

[..]

Dat is geen geldige reden, daar gaat een rechter nooit mee akkoord. Een rechter zal dat huurcontract handhaven.
verander je avatar eens. ik lees je posts nooit vanwege die shit.
pi_80010229
Vraag gewoon een x aantal maanden aan huurkosten ter compensatie, dan kom je uiteindelijk ook wel op een dergelijke bedrag uit. Je kan daarbij gewoon aangeven dat je langer had willen blijven maar dat je met een kleine tegemoetkoming wel op vrij korte termijn kunt vertrekken.
pi_80010272
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 16:47 schreef Stefan het volgende:

[..]

Die vader wil dat huis leeg hebben, daar wordt die vader beter van dus voor wat hoort wat
Wat een kansloze shit. Die pa regelt een prima huisje tegen waarschijnlijk relaxte prijs. Je mag in je handjes knijpen als je daar als student zo in kan. En dan zou die beste man nog ff 50k moeten lappen als zijn zoon dan vertrekt en hij logischerwijs dan van het huis af wil....
pi_80010353
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 17:03 schreef AnneX het volgende:
en waar gaat de zoon dan wonen? en/of elders studeren?

Gewoon om een indruk te hebben.
Hij blijft ook nog tot 1 juli (wil zijn propedeuse halen), daarna wel verder studeren maar waar en wat weet hij nog niet, iig niet in dezelfde stad.
  dinsdag 6 april 2010 @ 17:11:02 #45
238961 Stefan
Leuker wordt het niet
pi_80010412
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 17:07 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Wat een kansloze shit. Die pa regelt een prima huisje tegen waarschijnlijk relaxte prijs. Je mag in je handjes knijpen als je daar als student zo in kan. En dan zou die beste man nog ff 50k moeten lappen als zijn zoon dan vertrekt en hij logischerwijs dan van het huis af wil....
Die man wil het huis verkopen maar omdat er huurders inzitten is het huis veel minder waard. De huurders worden beschermd met een contract dus hij kan ze er niet zomaar uitkrijgen. Een afkoopsom is heel normaal, zonder afkoopsom blijven ze zitten. Als er geen huurders meer zijn is het huis wel verkoopbaar.
Combineer je intelligentie met je humor...NU!!
Geheime strandvideo's met topless meiden, zomer 2010
  dinsdag 6 april 2010 @ 17:11:06 #46
54408 Parzival
Where it happens
pi_80010415
zeg gewoon dat je graag nog tot het eind van het schooljaar wil blijven wonen.. en dan opzoek gaat naar wat nieuws.. heb jij genoeg tijd.. en een mooi compromis..
Any previously enabled store events for this user, including notifications to other users, may fail to fire
  dinsdag 6 april 2010 @ 17:12:25 #47
204633 Fred2
Kritisch
pi_80010462
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 17:11 schreef Parzival het volgende:
zeg gewoon dat je graag nog tot het eind van het schooljaar wil blijven wonen.. en dan opzoek gaat naar wat nieuws.. heb jij genoeg tijd.. en een mooi compromis..
1 juli is zo'n beetje het einde van het schooljaar...
So we just called him Fred too
pi_80010515
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 17:11 schreef Stefan het volgende:

[..]

Die man wil het huis verkopen maar omdat er huurders inzitten is het huis veel minder waard. De huurders worden beschermd met een contract dus hij kan ze er niet zomaar uitkrijgen. Een afkoopsom is heel normaal, zonder afkoopsom blijven ze zitten. Als er geen huurders meer zijn is het huis wel verkoopbaar.
Ja leuk, en klopt wettelijk gezien vast allemaal. Maar het gaat hier om vriendendienstje. En dan vind ik het aardig kansloos iemand die al paar ton in een huisje heeft gestopt nog ff tot de max uit te melken.

Als je zo dat gesprek in gaat weet je zeker dat het hard tegen hard word. Gewoon kijken wat zijn plannen zijn en verder zoals hier al gezegd werd; als hij relaxt was ook relaxt zijn. Was hij een klote huisbaas zou ik ook geen haast maken en wel eea vergoed willen zien
pi_80010536
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 17:07 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Wat een kansloze shit. Die pa regelt een prima huisje tegen waarschijnlijk relaxte prijs. Je mag in je handjes knijpen als je daar als student zo in kan. En dan zou die beste man nog ff 50k moeten lappen als zijn zoon dan vertrekt en hij logischerwijs dan van het huis af wil....
Hoho ik heb nergens in dit topic zo'n bedrag genoemd. Ik betaal 450 incl in Utrecht voor 18m2, met voor de rest alles gemeenschappelijk.
  dinsdag 6 april 2010 @ 17:14:22 #50
238961 Stefan
Leuker wordt het niet
pi_80010541
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 17:03 schreef TechnoThijs het volgende:


Wat is dan een schappelijk voorstel:
-1000 euro voor de werkzaamheden (ik had er immers verwacht 5 jaar plezier te hebben ipv 2)
-500 euro Verhuiskosten (busje huren enzo)
- 500 euro of zo compensatie zoeken naar nieuwe woonruimte.
Nee man

Als je dat voorstelt trekt hij diezelfde avond champagne open en boekt ie een reisje naar New York. Hij beseft dat hij je er niet uitkrijgt als je niet wilt. Hij beseft dat het huis minder waard is en onverkoopbaar met huurders. Dus of hij laat jullie zitten, of hij moet dokken.

Echt, voor minder dan 15.000 hoef je het niet te doen.

Hier, lees eens wat andere topics, oa FOK!topics
http://www.google.nl/search?hl=nl&source=hp&q=uitkopen+woning+huurbaas&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=
Combineer je intelligentie met je humor...NU!!
Geheime strandvideo's met topless meiden, zomer 2010
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')