Tja, dat zeggen de geleerden. Ik denk lijstjes met waarom hij/zij zo'n trut/eikel is, of wat je moet doen qua schoonmaken. Je zet even de dingen op een rijtje.quote:
Maar dat lost toch niet het gemis op? (Niets aanvallend bedoeld oid)quote:Op dinsdag 13 april 2010 19:13 schreef Miesjel het volgende:
[..]
Tja, dat zeggen de geleerden. Ik denk lijstjes met waarom hij/zij zo'n trut/eikel is, of wat je moet doen qua schoonmaken. Je zet even de dingen op een rijtje.
Nee, het gemis niet, maar ik verwacht dat het helpt in het verwerken van het verdriet. Het werkt bij mij wel en het wordt op mijn werk ook vaak tegen leerlingen verteld. Het is natuurlijk per persoon verschillend of het werkt.quote:Op dinsdag 13 april 2010 19:38 schreef Xanthas het volgende:
[..]
Maar dat lost toch niet het gemis op? (Niets aanvallend bedoeld oid)
Je mag altijd pm-en hoor... ik kan heel goed luisterenquote:Op dinsdag 13 april 2010 18:41 schreef Xanthas het volgende:
Ik ben een boek gaan lezen over waarom mensen tot de keuzes komen die ze maken. Ik wil graag weten waarom ik deed wat ik heb gedaan in de relatie.
Dagen zonder mijn ex in mijn hoofd ben ik eindelijk weer gelukkig, maar helaas kom ik haar nu de laatste tijd weer heel vaak tegen. En dan kan ik bijna een hele dag afschrijven als verloren. Ik baal er zo van dat ik nu niemand heb om mijn emoties bij te uiten. Ik moet nog twee maanden volhouden, dan heb ik enigszins vakantie. Helaas alleen.....
hoi 64bitquote:Op dinsdag 13 april 2010 22:36 schreef 64bit het volgende:
Hallo! Mag ik ook meedoenNu paar weken uit, ik zag niks aankomen en vind het mooi kut. Vooral 's nachts, eerst sliep ik bijna gelijk, nu lig ik minimaal 1,5 uur wakker. Hopelijk gaat dat snel over, want ik word gek van dat getob. 3 jaar wat gehad en dan ineens alleen is zo alleen.
Sterkte!quote:Op dinsdag 13 april 2010 22:36 schreef 64bit het volgende:
Hallo! Mag ik ook meedoenNu paar weken uit, ik zag niks aankomen en vind het mooi kut. Vooral 's nachts, eerst sliep ik bijna gelijk, nu lig ik minimaal 1,5 uur wakker. Hopelijk gaat dat snel over, want ik word gek van dat getob. 3 jaar wat gehad en dan ineens alleen is zo alleen.
nee er tussen de 5 en bijna 7 jaar ging dat gevoel wel weg...quote:Op dinsdag 13 april 2010 23:46 schreef Mint_Clansell het volgende:
Ik denk dat de meesten wel zoiets hadden die hier reageren, dat samen oud worden...
Wat lost het gemis wel op dan? Dan kan je inderdaad gewoon lijstjes maken en gewoon bezig blijven met de dingen die je doet. Plannetjes en uitvoeren. Desnoods een stuk wandelen. Nieuwe waardes hechten. Het missen blijf je toch wel doen, maar na een tijdje raak je ook daar gewend aan.. Eenmaal terug in de oude routine kom je wel weer een ander tegen die het gemis een beetje doet wegvagen. Nieuwe mensen leren kennen is denk ik wel de beste remediequote:Op dinsdag 13 april 2010 19:38 schreef Xanthas het volgende:
[..]
Maar dat lost toch niet het gemis op? (Niets aanvallend bedoeld oid)
Ja, niet echt alleen zijn.....quote:Op woensdag 14 april 2010 01:28 schreef MOD het volgende:
[..]
Wat lost het gemis wel op dan? Dan kan je inderdaad gewoon lijstjes maken en gewoon bezig blijven met de dingen die je doet. Plannetjes en uitvoeren. Desnoods een stuk wandelen. Nieuwe waardes hechten. Het missen blijf je toch wel doen, maar na een tijdje raak je ook daar gewend aan.. Eenmaal terug in de oude routine kom je wel weer een ander tegen die het gemis een beetje doet wegvagen. Nieuwe mensen leren kennen is denk ik wel de beste remedie
dat neem ik terugquote:Op dinsdag 13 april 2010 17:09 schreef zwartedoos het volgende:
[..]
haha ja dat lijkt me idd niet zo leuk maar maakt t misschien juist wel makkelijker om los te laten![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |