quote:Op zaterdag 10 april 2010 20:10 schreef dewintermuis het volgende:
Apple zit alweer bijna in een neerwaartse spiraal, dus dat scheelt
ja, en the pizzawheel of death is a myth zeker?quote:Op zaterdag 10 april 2010 20:19 schreef gebrokenglas het volgende:
Ja, een Apple is niet perfect. Maar staat toch wel even boven een Windows PC. Qua gebruiksgemak.
En stabiliteit. Natuurlijk, Windows moet maar draaien op duizenden verschillende hardware dingen. En in dat opzicht doet Windows het heel goed.
Maar als ik zomaar onverklaarbaar naar een niet reagerende PC moet kijken met half herstelde witte vensters, waarbij de muispijl witte banen op het scherm trekt, is dat, rustig gezegd, een hele ergernis.
Ja. En spreek goddamnit eens een fatsoenlijke Nederlandse sin.quote:Op dinsdag 13 april 2010 10:55 schreef HeatWave het volgende:
[..]
ja, en the pizzawheel of death is a myth zeker?.
Ach WillyBilly, ik kan je verhalen vertellen over mensen met de meest vreemde klachten met hun Apple.quote:Op dinsdag 13 april 2010 11:05 schreef WillFerrell het volgende:
Ja. En spreek goddamnit eens een fatsoenlijke Nederlandse sin.
Niets mis met die zinquote:Op dinsdag 13 april 2010 11:05 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Ja. En spreek goddamnit eens een fatsoenlijke Nederlandse sin.
Persoonlijk heb ik alleen last van iTunes als de beachball begint te spinnen, maar da's omdat de database extern wordt opgeslagen. En verder vind ik extern window management schijtirritant, zodat mijn wallpaper weer eens weg is.quote:Op dinsdag 13 april 2010 11:09 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Niets mis met die zin.
En vertel mij niets over Appleproblemen ok, we hebben er hier zat en die hebben toch regelmatig hele vage dingen..
http://www.appleinsider.c(...)ook_pro_refresh.htmlquote:
Wel als je de beta van de nieuwe MSN installeert. Of aMSN.quote:Op dinsdag 13 april 2010 13:19 schreef Paul het volgende:
Met apple kan je niet webcammen met elkaar met msn
Mercury kan ook nog.quote:Op dinsdag 13 april 2010 13:20 schreef zovty het volgende:
[..]
Wel als je de beta van de nieuwe MSN installeert. Of aMSN.
Nog beter is natuurlijk iChat.
Ik wil een 13'' maar daar is vrijwel niets aan veranderd.quote:Op dinsdag 13 april 2010 16:17 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Vergeet de iPad, nieuwe MBP's voor mij!
Nee, ik wacht toch nog even op de iMac updates. Zo een 27" past mooi naast mijn penis.quote:Op dinsdag 13 april 2010 16:39 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
Ik wil een 13'' maar daar is vrijwel niets aan veranderd.
Dan kun je beter wachten op de update erna, die is nóg beter.quote:Op dinsdag 13 april 2010 16:41 schreef WillFerrell het volgende:
Nee, ik wacht toch nog even op de iMac updates. Zo een 27" past mooi naast mijn penis.
Nee, want ik wil i5's voor ¤1500.quote:Op dinsdag 13 april 2010 16:43 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Dan kun je beter wachten op de update erna, die is nóg beter.
http://tweakers.net/nieuw(...)en-core-i7-cpus.htmlquote:Op dinsdag 13 april 2010 16:43 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Nee, want ik wil i5's voor ¤1500.!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |