Misschien dat die in latere films komt maar deze hoogstwaarschijnlijk niet.quote:
Volgens mij is Stark dan nog geen Iron Man.quote:Op maandag 5 april 2010 12:10 schreef Netsplitter het volgende:
Gisteravond weer The Incredible Hulk zitten kijken.
De beste Hulk film tot nu toe.
Maar wat ik me nu zit te bedenken is dat op het end gen Ross zit te drinken en dat Tony Stark binnen komt en zegt dat hij kan helpen met z'n groen probleem.
Zou dat kunnen betekenen dat de Hulk in eerste instantie inderdaad de schurk is en dat hij zich later bij de Avengers aansluit om een common enemy te verslaan?
Zo ja, wie zou dat kunnen zijn?
Zou dat die knakker kunnen zijn met dat enorme hoofd??
In het end stukje van the Incredible Hulk??quote:Op maandag 5 april 2010 16:42 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Volgens mij is Stark dan nog geen Iron Man.
Ik denk dat ze hem om wapens vragen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
quote:Op maandag 5 april 2010 16:44 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
In het ens stukje van the Incredible Hulk??Ah oke. Het is al lang gelden dat ik de film heb gezien, maar lijkt me toch raar als Hulk de vijand zou zijn.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De Hulk is zeker in het begin hun common enemy maar ik denk dus dat er een grotere badguy ten tonele komt zodat ze moeten samenwerken.quote:Op maandag 5 april 2010 16:46 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Ah oke. Het is al lang gelden dat ik de film heb gezien, maar lijkt me toch raar als Hulk de vijand zou zijn.
Aardig wat.quote:Op woensdag 14 april 2010 15:33 schreef Dawnbreaker het volgende:
Hoeveel superhero films gaan ze nog uitpoepen zeg...
Serenity vond ik een goede film.quote:Op woensdag 14 april 2010 13:23 schreef SaintOfKillers het volgende:
Joss Whedon zou in "final talks" zitten voor de regie.
Ik ben benieuwd, uiteindelijk is al vaker gebleken dat Whedon nauwelijks tot helemaal niet aanslaat bij het grote publiek en het vooral een nerdpleaser is.
Mag hopen van niet.quote:Op woensdag 21 april 2010 14:18 schreef SaintOfKillers het volgende:
Ik denk toch dat je deze film gewoon als sequel van Iron Man kan zien.
Dan zijn er 2 dingen in ieder geval goed vertegenwoordigd in de filmquote:Op woensdag 21 april 2010 14:23 schreef MikeyMo het volgende:
Misschien cast Whedon Christina hendrickx wel weer
Het zijn gewoon dezelfde personages in dezelfde wereld binnen dezelfde franchise. Avengers staat op IMDb ook als sequel bij Iron Man en Captain America. Als hij zelf had gewild, dan had Favreau waarschijnlijk ook gewoon deze film geregisseerd. Volgens mij gaat men in deze film ook gewoon verwijzen naar gebeurtenissen in de Iron Man, Captain America en Thor-films (misschien zelfs ook Hulk als die meedoet).quote:Op woensdag 21 april 2010 14:19 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Mag hopen van niet.
Fury gaat hier een grote rol in spelen aangezien hij de leider wordt van dat team.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |