Mette houdt dus ook van laptoppen! En wat zit ze prinsheerlijk in haar Bumba.

Wij hebben nog getwijfeld of we er een aan zouden schaffen. Ivan is meestal liever 'bezig', en we vonden het wel erg veel geld om de gok te wagen. Maar ik ben wel een beetje jaloers als ik zulke foto's zie!
Wat is Tessa een vrolijk meisje.

Ze heeft oma duidelijk al om haar pink gewonden!
Volgens mij is dit voor het eerst dat ik een foto van Evie met het mooie behang in haar kamertje zie! Wat heeft ze toch lekkere spekarmpjes gekregen.

Teigetje wordt groter en groter!

Van haar ben ik meer nog dan van de andere kindjes benieuwd hoe ze zal zijn als ze lacht, kraait en rolt. We hebben zo lang foto's gezien van het hummeltje met haar kleine grote overwinningen. Straks komen de alledaagse dingen aan bod die alle baby's doormaken.
Ook ik vind Timo een erg leuk en tevreden jongetje dat zichzelf prima vermaakt! Je bent duidelijk een lieve en goede moeder, Chan.

En hij is ook nog eens een cutiepie.
Elin komt zo uit een reclame wandelen.
Groofsken, naast dat fijne meisje lijkt R. inderdaad heel groot. Ik kom ook regelmatig meisjesbaby's tegen die twee keer zo oud zijn als Ivan en ongeveer 1,5 keer zo klein. Jongens zijn sowieso groter, en als je dan ook nog eens een klein meisje naast een grote jongen legt dan valt dat verschil natuurlijk extra op. En je smokkelt een beetje met die oversized broek.

Hoe groot/zwaar is de toekomstige hartenbreker nu?
Willow is zo'n lekker ding. Ik hoop dat ik later ook een Willow krijg, met prachtige ogen en een guitig mondje.

Al ziet ze er op die eerste foto uit alsof ze uit een van mijn nachtmerries komt stappen.
Ik ben nu al berekeningen aan het maken hoe ver ik Ivan van het behang af moet zetten omdat het wit te houden.Ik heb Ivans buik-naar-rug-rol maar eens op film vastgelegd. Hij doet het de laatste paar dagen zoveel en zo soepel dat dat geen opgave is:
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.