En er wonen natuurlijk ook gewoon negers in Marokko, Algerije etc.quote:Op vrijdag 2 april 2010 11:59 schreef BrandX het volgende:
TS faalt. Noord Afrika is verder dan alleen Marokko oid hoor.
Ook dat iddquote:Op vrijdag 2 april 2010 12:00 schreef padlarf het volgende:
[..]
En er wonen natuurlijk ook gewoon negers in Marokko, Algerije etc.
Maar goed wel knap dat ze zoveel specifieke dingen weten. Volgens mij wel degelijk een fout van de nieuwsposter.quote:
Hoe zouden ze dat weten?quote:Op vrijdag 2 april 2010 12:00 schreef Bleekscheet het volgende:
De Belgische politie is op zoek naar getuigen van een extreem geval van agressie in de Brusselse metro. Op nieuwjaarsnacht werd toen een Bulgaarse student (22) zonder enige aanleiding aangevallen door een groepje jongeren van Afrikaanse afkomst, waarschijnlijk Rwandezen. De man werd ernstig mishandeld en vanaf enkele meters hoogte op het metrospoor gegooid.
De federale gerechtelijke politie heeft een video vrijgegeven met daarop de gruwelijke beelden van de mishandeling van de student die stage liep bij het Europees parlement. De beelden circuleren nu op internet in de hoop dat mensen de daders herkennen en zullen aangeven.
Een groepje jongeren viel op de bewuste nacht op station Naamsepoort het slachtoffer aan. Hij krijgt rake klappen te verduren en wordt later van de eerste verdieping op het spoor van de metro gegooid. Hierbij slaat de man met zijn hoofd tegen het perron. Al deze beelden zijn op het filmpje te zien en daarom wordt het filmpje niet geschikt geacht voor gevoelige mensen. Gelukkig voor de man hijsen passanten de student weer op het perron.
De beelden van de veiligheidscamera's laten zien dat de jongen zich tevergeefs probeert te verdedigen tegen zijn aanvallers. Uiteindelijk overleefde de Bulgaar het incident, maar hij brak wel zijn nekwervels.
"Dat we drie maanden na de feiten nog een oproep naar getuigen doen, wijst erop hoe uitzonderlijk dit soort agressie is", zegt de woordvoerster van de federale politie, Tine Hollevoet.
Tips kunnen worden vermeld via het gratis nummer 0800-91.119
Hieronder de gruwelijke beelden: NIET voor gevoelige kijkers!
WTF, ze hebben het gefixt
quote:zonder enige aanleiding aangevallen door een groepje jongeren van Afrikaanse afkomst, waarschijnlijk Rwandezen
Mwoah, ik denk eerder dat het wat zegt over vooroordelen in de samenleving. Maar goed het is aangepast.quote:Op vrijdag 2 april 2010 12:03 schreef Bleekscheet het volgende:
het is inderdaad aangepast, ik durf mijn handen in de vuur te steken dat dit een bewuste actie was van Fok om zo reacties uit te lokken
Dat is niet waar. Sommigen zijn kut en anderen nietquote:Op vrijdag 2 april 2010 12:04 schreef __Saviour__ het volgende:
Buitenlander is buitenlander
Klopt Zweed is hetzelfde als Ghanees.quote:Op vrijdag 2 april 2010 12:04 schreef __Saviour__ het volgende:
Buitenlander is buitenlander
Maar dat dit kan in Nederlandquote:Op vrijdag 2 april 2010 12:05 schreef IHVK het volgende:
[..]
Mwoah, ik denk eerder dat het wat zegt over vooroordelen in de samenleving. Maar goed het is aangepast.
Brussel is geen Nederland.quote:Op vrijdag 2 april 2010 12:06 schreef Bleekscheet het volgende:
[..]
Maar dat dit kan in Nederlandzeg.
Klopt.quote:Op vrijdag 2 april 2010 12:06 schreef Amos_ het volgende:
Ziekelijk, iemand zo in gevaar brengen...
quote:
Het enge is nog welquote:
...quote:zonder enige aanleiding
Hopelijk zoiets ja. Of extreem dom macho-gedrag?quote:Op vrijdag 2 april 2010 12:11 schreef IHVK het volgende:
[..]
Idioot natuurlijk.
Drugs? Psychisch gestoord?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |