Het weer:![]()
Enkele buien
Opklaringen. De wind is zuidelijk, zwak tot matig, rond kracht 3, aan de kust en op het IJsselmeer, vrij krachtig, 5. De minimumtemperatuur loopt uiteen van 4 graden vlak aan zee tot rond het vriespunt in het binnenland.
De ochtend begint met vrij veel zon, maar gedurende de dag neemt van het zuiden uit de bewolking steeds verder toe en in de loop van de middag neemt de kans op regen toe. De temperatuur loopt op naar ongeveer 12 graden. De wind is zuidoostelijk, matig tot vrij krachtig, 4 tot 5, langs de kust (vrij) krachtig 5 tot 6.
In de nacht van vrijdag op zaterdag wordt het even droog, bij een minimum temperatuur van ongeveer 3 graden. De wind is zuid tot zuidoost, matig, meest kracht 3.
Zaterdag is er weinig ruimte voor de zon en vallen er buien. De middagtemperatuur ligt rond de 11 graden bij een naar zuidwest gedraaide wind, die matig is, kracht 3 tot 4 en aan de kust matig tot vrij krachtig, 4 a 5.
Degene die jarig zijn, gefeliciteerd allemaal
Het Nieuwsdeze op vind je hier
_____________________________________________________________________________________
Let op:
Dit is GEEN SlowChat-topic.
Vraag rustig aan elkaar hoe het gaat, enz. Maar maak er geen uitgebreid gesprek van. Daarvoor kun je terecht in één van de vele SC-topics op FOK!, ook zijn er topics in ONZ te vinden met het mod seal of permitted slowchat.Notoire Slowchatters zullen worden genote._____________________________________________________________________________________
There is no better way of exercising the imagination than the study of law.
No poet ever interpreted nature as freely as a lawyer interprets truth.
Jean Giraudoux, "Tiger at the Gates"