iTunesquote:
Negersquote:Op donderdag 1 april 2010 21:47 schreef 9611Niels het volgende:
[..]
iTunes
Apple
Volkswagen
SBS
TROS
Telegraaf
Geenstijl
Nee.quote:Op donderdag 1 april 2010 21:46 schreef Penisbaard het volgende:
iTunes
Gewoon, van je shuffle afhalenquote:Op donderdag 1 april 2010 21:55 schreef onearmedman het volgende:
JEZUS, HOE HAAL IK NUMMERS VAN MIJN SHUFFLE, KANKERPROGRAMMA
Dikke eens!quote:Op donderdag 1 april 2010 21:57 schreef Biogarde het volgende:
iTunes zuigt apenballen. Ik gebruik het icm een iPhone en iPods, maar OMG! Zelfs op een Mac is het een log boutprogramma met het gedrag van een huilbaby.
Nope, op een Mac ook bloedkokend irritant.quote:Op donderdag 1 april 2010 22:01 schreef Henno het volgende:
Zelfs op de meest ouderwetse Mac duurt dat nog geen half uur. Gaat hier vast om een stokoude dichtgeslibte Windows-installatie(en ja Apple software op het Windows platform is een beetje matig, hun ontwerpen botsen ook een beetje)
Idd. Ik heb sowieso een tyfushekel aan bemoeizuchtige bedrijven die mensen hun software en apps willen opdringen. Ik wil dus gewoon een map of mappen selecteren en deze naar mijn speler overbrengen zonder iTunes (gelukkig heb je Sharepod, waarvoor je nog steeds iTunes nodig hebt, maar dus wel met mappen kunt slepen en nummers toevoegen en al)quote:Op donderdag 1 april 2010 21:47 schreef Saaaaab het volgende:
IkdeuntjesRampenprogramma inderdaad, gewoon nummers verslepen in een mapje ftw.
Winamp is ook gewoon gratis en dringt zich (anders als iTunes) niet op bij elk iets wat je doet te willen dat je het via iTunes kijkt/luistert. Ik bepaal zelf wel wat ik wanneer met welke speler doe. Niet iTunes. En al helemaal niet ongevraagdquote:Op donderdag 1 april 2010 22:47 schreef Pietverdriet het volgende:
Mensen die over ITunes zeuren zijn gewoon te dom om het te begrijpen. Het is net zoiets als lopen gillen dat Photoshop kut is voor het bewerken van fotos. En daarbij is Itunes gratis.
Ik hoor dit vaker, waarom eigenlijk? Ik heb er absoluut geen problemen mee!quote:Op donderdag 1 april 2010 22:02 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Nope, op een Mac ook bloedkokend irritant.
Voorkeursinstellingen zijn te moeilijk voor je?quote:Op donderdag 1 april 2010 22:54 schreef BrandX het volgende:
[..]
Winamp is ook gewoon gratis en dringt zich (anders als iTunes) niet op bij elk iets wat je doet te willen dat je het via iTunes kijkt/luistert. Ik bepaal zelf wel wat ik wanneer met welke speler doe. Niet iTunes. En al helemaal niet ongevraagd
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |