Ok.quote:Op donderdag 1 april 2010 16:03 schreef Dirkh het volgende:
Dit is een OP
quote:
Oh die kende ik ook nog nietquote:
Ik heb hem een keer doordeweeks gebruikt, maar omdat het deeg een uur moet rusten kost het me teveel tijd om dat vaak te doen.quote:Op donderdag 1 april 2010 16:07 schreef Pisces29 het volgende:
Hey hoe zit het met die pastamachine, gebruik je die met regelmaat of zo nu en dan in het weekend als je meer tijd hebt?
quote:Op donderdag 1 april 2010 16:11 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Ik heb hem een keer doordeweeks gebruikt, maar omdat het deeg een uur moet rusten kost het me teveel tijd om dat vaak te doen.
hmm, niet goed dus.quote:Op donderdag 1 april 2010 16:12 schreef Greys het volgende:
Tip Tap Top, dit is een OP
Je zit weer helemaal in je poeziealbumtijd he?
Ik heb geen idee, eter bepaalt vandaag en ik heb nog niks gehoord. Zal wel iets makkelijk zijn.quote:
quote:
Stoere namen kun je wel aan Anouk overlaten. Stoer wijf.quote:Op donderdag 1 april 2010 16:17 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Ik geloofde je niet op je woord.. ik moest ff googlen.
Kut 1 april
Oh en Anouk is bevallen van een zoon. Jesiah Dox, stoere naam
Het wordt een beetje Kwik Kwek en Kwak, met de Jesiah, Jeremiah en Elijah klanken.quote:Op donderdag 1 april 2010 16:17 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Ik geloofde je niet op je woord.. ik moest ff googlen.
Kut 1 april
Oh en Anouk is bevallen van een zoon. Jesiah Dox, stoere naam
quote:Op donderdag 1 april 2010 16:34 schreef tombolafan het volgende:
Terug van wandelen en NET voor de bui binnen
quote:Op donderdag 1 april 2010 16:17 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Ik geloofde je niet op je woord.. ik moest ff googlen.
Kut 1 april
Oh en Anouk is bevallen van een zoon. Jesiah Dox, stoere naam
Helleuquote:
quote:Op donderdag 1 april 2010 16:37 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Helleu
nog iets gemist behalve de liefdes-msn-berichten van hij-die-we-niet-bij-zijn-bijnaam-mogen-noemen-dus-erik?
quote:Op donderdag 1 april 2010 16:38 schreef Greys het volgende:
Wauw!
http://www.telegraaf.nl/b(...)_kwijt__.html?p=10,2
Ik zag het vanochtend op het nieuws, goeie zet denk ik welquote:Op donderdag 1 april 2010 16:38 schreef Greys het volgende:
Wauw!
http://www.telegraaf.nl/b(...)_kwijt__.html?p=10,2
Aan de ene kant goed dat ze het aanpakken, aan de andere kant vind ik het wel heel erg pittig.quote:Op donderdag 1 april 2010 16:38 schreef Greys het volgende:
Wauw!
http://www.telegraaf.nl/b(...)_kwijt__.html?p=10,2
Nou ja, heel erg pittig??? Als je t na die eerste keer nog niet geleerd hebt ben je gewoon een kneus vind ikquote:Op donderdag 1 april 2010 16:51 schreef JJH het volgende:
[..]
Aan de ene kant goed dat ze het aanpakken, aan de andere kant vind ik het wel heel erg pittig.
Nah goed, moet je maar niet drinken als je ook nog met de auto weg moet.
Maar 2x in vijf jaar... Die periode is wel lang.quote:Op donderdag 1 april 2010 16:53 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Nou ja, heel erg pittig??? Als je t na die eerste keer nog niet geleerd hebt ben je gewoon een kneus vind ik
Nee dat lijkt me de bedoeling.quote:Op donderdag 1 april 2010 16:55 schreef JJH het volgende:
[..]
Maar 2x in vijf jaar... Die periode is wel lang.
Je kunt je zelf geen misstap meer veroorloven.
Het is geen misstap vind ik hoor...quote:Op donderdag 1 april 2010 16:55 schreef JJH het volgende:
[..]
Maar 2x in vijf jaar... Die periode is wel lang.
Je kunt je zelf geen misstap meer veroorloven.
quote:Op donderdag 1 april 2010 16:55 schreef JJH het volgende:
Je kunt je zelf geen misstap meer veroorloven.
Dat nuanceert al wat meer.quote:Op donderdag 1 april 2010 16:57 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Nee dat lijkt me de bedoeling.
En je moet 2x >1 promille blazen, dus dat is wel wat meer dan net dat ene pilsje bij het eten wat net niet kon.
Ik weet dat. Ik rijd geen meter meer als ik een druppel op heb.quote:Op donderdag 1 april 2010 16:58 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Het is geen misstap vind ik hoor...![]()
Het is niet iets wat je per ongeluk doet. Je WEET dat je niet met alcohol op achter het stuur mag/moet zitten. Dat leer je tijdens je rijles en volgens mij weet vrijwel iedereen het wel. Die eerste "waarschuwing" vind ik al erg coulant eigenlijk.
Alleen de 2e keer moet je meer dan 1 promille blazen volgens mij... Maar dan nog...quote:Op donderdag 1 april 2010 17:00 schreef JJH het volgende:
[..]
Dat nuanceert al wat meer.
Ik was niet verder dan de kop van het artikel gekomen, en had ook wat half op RTL7 gehoord.
Och dan ben je gewoon een rund als je dan dat soort risico's gaat nemen, ken je eigen verantwoordelijkheidquote:Op donderdag 1 april 2010 17:01 schreef JJH het volgende:
En er zijn zoveel mensen die hun rijbewijs nodig hebben omdat ze anders op straat staan.
quote:Op donderdag 1 april 2010 17:01 schreef JJH het volgende:
[..]
Ik weet dat. Ik rijd geen meter meer als ik een druppel op heb.
Wat een bullshitquote:Maar er zijn mensen voor wie die limieten iets verder uiteen liggen. En er zijn zoveel mensen die hun rijbewijs nodig hebben omdat ze anders op straat staan.
True, maar ik blijf er bij dat het niet een misstap is. Je overtreedt de wet, bewust.quote:En zie ook mijn eerdere post.
Mee eens. Dat vind ik zo'n non-argument altijd...quote:Op donderdag 1 april 2010 17:03 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Och dan ben je gewoon een rund als je dan dat soort risico's gaat nemen, ken je eigen verantwoordelijkheid
Ja nou sorry hoor, ik kan tegen heel veel dingen maar niet tegen mensen die met alcohol op in de auto stappenquote:Op donderdag 1 april 2010 17:02 schreef JJH het volgende:
En je knalt wel erg enthousiast in de verdeging.
Na The City Drink ben ik ook met veeeeul alcohol op in de auto gestaptquote:Op donderdag 1 april 2010 17:05 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Ja nou sorry hoor, ik kan tegen heel veel dingen maar niet tegen mensen die met alcohol op in de auto stappen
quote:Op donderdag 1 april 2010 17:06 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Na The City Drink ben ik ook met veeeeul alcohol op in de auto gestapt![]()
Dat vind ik dan een veel betere oplossing. Mensen bewust maken van wat ze veroorzaken werkt beter als het laten betalen van een boete en het afpakken van je rijbewijs.quote:Op donderdag 1 april 2010 17:04 schreef Dirkh het volgende:
Vind sowieso dat ze mensen met alcohol op achter het stuur keihard moeten raken. Dit is een goed stap, zet ze altijd verplicht op een cursus over alcohol en verkeer op eigen kosten, geef ze een flinke boete en de verzekeraar mag een veel hogere premie berekenen. Noem nog maar wat dingen op die veel geld kost.
Ja, je overtreed de wet bewust. Mag ik een poging doen om het even in perspectief te trekken. Ik mag verdorie met bijna 100 door de bebouwde kom knallen en het duurt echt wel een paar keer voordat de rechter besluit dat ik mijn rijbewijs moet inleveren. En als ik dat 3x in vijf jaar doe hoor je er waarschijnlijk niemand over.quote:Op donderdag 1 april 2010 17:04 schreef tombolafan het volgende:
[..]
![]()
[..]
Wat een bullshit
Regels zijn regels
En als je afhankelijk bent van je rijbewijs voor je werk dan moet je HELEMAAL niet zo achterlijk doen zodat je de kans loopt hem kwijt te raken![]()
[..]
True, maar ik blijf er bij dat het niet een misstap is. Je overtreedt de wet, bewust.
quote:Op donderdag 1 april 2010 17:06 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Na The City Drink ben ik ook met veeeeul alcohol op in de auto gestapt![]()
Nee hoor, moet jij eens kijken hoe erg mensen over de zeik zijn als ze het rijbewijs in moeten leveren.quote:Op donderdag 1 april 2010 17:08 schreef JJH het volgende:
Mensen bewust maken van wat ze veroorzaken werkt beter als het laten betalen van een boete en het afpakken van je rijbewijs.
oh, daar heb je wel gelijk inquote:Op donderdag 1 april 2010 17:08 schreef JJH het volgende:
[..]
Dat vind ik dan een veel betere oplossing. Mensen bewust maken van wat ze veroorzaken werkt beter als het laten betalen van een boete en het afpakken van je rijbewijs.
[..]
Ja, je overtreed de wet bewust. Mag ik een poging doen om het even in perspectief te trekken. Ik mag verdorie met bijna 100 door de bebouwde kom knallen en het duurt echt wel een paar keer voordat de rechter besluit dat ik mijn rijbewijs moet inleveren. En als ik dat 3x in vijf jaar doe hoor je er waarschijnlijk niemand over.
En als je dan de eerste keer gepakt word met een biertje op, en 4,5 jaar later nog een keer dan kun je je rijbewijs inleveren.
Ik praat het niet goed, maar ik vind het persoonlijk, in verhouding met andere overtredingen een beetje draconisch overkomen.
Als je al een keer gepakt bent, dan heb je toch best een plaat voor je kop als je toch perse dan achter het stuur kruipt en het weer doet?quote:Op donderdag 1 april 2010 17:08 schreef JJH het volgende:
En als je dan de eerste keer gepakt word met een biertje op, en 4,5 jaar later nog een keer dan kun je je rijbewijs inleveren.
Als jij naar een cursus gestuurd word die je zelf mag betalen en je 800, 900 euro kost merk je dat wel.quote:Op donderdag 1 april 2010 17:10 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Nee hoor, moet jij eens kijken hoe erg mensen over de zeik zijn als ze het rijbewijs in moeten leveren.
Dat milde getrut hier, zou eens tijd worden dat ze het zo aanpakken. Cursusje boeit toch niemand iets
Nee hoor, er zijn nog veel te veel mensen die de boete met gemak kunnen betalen. Je zou een hoge boete moeten krijgen en een opslag afhankelijk van de nieuwwaarde van de auto.quote:Op donderdag 1 april 2010 17:10 schreef Loveless85 het volgende:
Nee nee hard rijden word prima gestraft zo
Nou ja, ik denk dat dit beter werkt hoor... Dit merk je meer; opnieuw examen etc...quote:Op donderdag 1 april 2010 17:12 schreef JJH het volgende:
[..]
Als jij naar een cursus gestuurd word die je zelf mag betalen en je 800, 900 euro kost merk je dat wel.
Daar zie je ook de gevolgen van wat er kan gebeuren met drank op, en hoe je daarmee levens kan verwoesten.
quote:Op donderdag 1 april 2010 17:12 schreef JJH het volgende:
[..]
Als jij naar een cursus gestuurd word die je zelf mag betalen en je 800, 900 euro kost merk je dat wel.
Daar zie je ook de gevolgen van wat er kan gebeuren met drank op, en hoe je daarmee levens kan verwoesten.
of afhankelijk van je inkomen, ook goedquote:Op donderdag 1 april 2010 17:13 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Nee hoor, er zijn nog veel te veel mensen die de boete met gemak kunnen betalen. Je zou een hoge boete moeten krijgen en een opslag afhankelijk van de nieuwwaarde van de auto.
Punt.quote:Op donderdag 1 april 2010 17:10 schreef tombolafan het volgende:
[..]
oh, daar heb je wel gelijk in
Wat mij betreft mogen ze alle verkeersovertredingen een stuk strenger aanpakken (en meer in verhouding; als je 10 km te hard rijdt in een 30km zone mag je van mij flink strenger gestraft worden dan als je 10 km te hard rijdt in een 100km zone)
Ik vind dit gewoon een goed begin
quote:Op donderdag 1 april 2010 17:13 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Nee hoor, er zijn nog veel te veel mensen die de boete met gemak kunnen betalen.
Zoals in Finland bijvoorbeeld.quote:Op donderdag 1 april 2010 17:14 schreef tombolafan het volgende:
[..]
of afhankelijk van je inkomen, ook goed
Ik denk niet dat je leert hoezeer je levens kan verwoesten door een cursusje, sorry... Dat leer je als je het zelf meemaakt misschien (en zelfs dan niet altijd)...quote:Op donderdag 1 april 2010 17:14 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Oh ik ken zoveel mensen om me heen die met liefde hele hoge boetes betalen, álles liever dan het rijbewijs inleveren.
En nou wat zullen ze wijs worden "hoe je daarmee de levens kan verwoesten". Yeah right
Binnen bebouwde kom of bij wegwerkzaamheden; eens.quote:Op donderdag 1 april 2010 17:13 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Nee hoor, er zijn nog veel te veel mensen die de boete met gemak kunnen betalen. Je zou een hoge boete moeten krijgen en een opslag afhankelijk van de nieuwwaarde van de auto.
Nou ja, ik vind dat een maximum snelheid een maximum snelheid is.quote:Op donderdag 1 april 2010 17:14 schreef JJH het volgende:
[..]
Punt.
Maar wees dan ook zo eerlijk om dat aan de andere kant te compenseren met bijvoorbeeld variabele snelheden 's nachts.
Ik heb hier bekeuringen liggen van 3:30 's nachts waar ik 5 kilometer te hard reed waar ik 70 mocht. Daar staat dan doodleuk 'Team verkeersveligheid' op. Dat klopt niet.
En als ik dan als taxichauffeur in een nieuw mercedes gepakt word?quote:Op donderdag 1 april 2010 17:13 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Nee hoor, er zijn nog veel te veel mensen die de boete met gemak kunnen betalen. Je zou een hoge boete moeten krijgen en een opslag afhankelijk van de nieuwwaarde van de auto.
Nee ik vind het echt bullshit. Als je Koos Spee op TV ziet is het zogezegd allemaal voor de veiligheid. Maar 's nachts 130 of 140 rijden op een praktisch lege 3 of 4 baanssnelweg is met een moderne auto net zo veilig als dat je 100 of 120 rijdt.quote:Op donderdag 1 april 2010 17:16 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Nou ja, ik vind dat een maximum snelheid een maximum snelheid is.![]()
Welk uur het ook is... Want als het dan ineens 's nachts een keer druk is?
Regels zijn regels hoor vind ik...
Het werkt dus nu al...quote:Op donderdag 1 april 2010 17:17 schreef JJH het volgende:
[..]
En als ik dan als taxichauffeur in een nieuw mercedes gepakt word?
Die boete's kan ik dan niet betalen hoor.
Dat is het daar niet, het gaat mij erom dat er team verkeersveiligheid op staat.quote:Op donderdag 1 april 2010 17:16 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Nou ja, ik vind dat een maximum snelheid een maximum snelheid is.![]()
Welk uur het ook is... Want als het dan ineens 's nachts een keer druk is?
Regels zijn regels hoor vind ik...
Misschien. Maar ik denk dat het lastig te realiseren is...quote:Op donderdag 1 april 2010 17:18 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Nee ik vind het echt bullshit. Als je Koos Spee op TV ziet is het zogezegd allemaal voor de veiligheid. Maar 's nachts 130 of 140 rijden op een praktisch lege 3 of 4 baanssnelweg is met een moderne auto net zo veilig als dat je 100 of 120 rijdt.
quote:Op donderdag 1 april 2010 17:18 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Het werkt dus nu al...
Gewoon zorgen dat je niet gepakt wordt
Ik heb weleens 3 boetes in 1 week gehadquote:Op donderdag 1 april 2010 17:19 schreef Greys het volgende:
Helemaal eens met de drank-stuur-regel.
Je kunt gewoon nog steeds met 1 biertje op achter het stuur kruipen, daar pakken ze je niet op.
En verder moet je maar opletten met je donder, voor je het weet rij je een ander overhoop.
Te hard rijden, daar moeten ze gewoon mensen die vaker dan een x-aantal keer binnen zoveel tijd in herhaling vallen veel harder aanpakken. Daarvan was het dus geen ongelukje of 'eventjes haast', maar gewoon notoire regelnegeerders. Aanpakken die handel.
Ik heb ook wel eens een boete voor te hard rijden, twee keer per jaar ofzo, en dan gaat het altijd om minder dan 10 km/u te hard. Dat gejakker van sommige lui, zelfs met gladheid vliegen ze nog over de ongestrooide linkerbaan, zonder winterbanden.
Op de A1 richting amsterdam loopt al een prima werkende proef.quote:Op donderdag 1 april 2010 17:19 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Misschien. Maar ik denk dat het lastig te realiseren is...
Da's administratief enzo gewoon niet haalbaar joh, niet te controleren.quote:Op donderdag 1 april 2010 17:18 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Nee ik vind het echt bullshit. Als je Koos Spee op TV ziet is het zogezegd allemaal voor de veiligheid. Maar 's nachts 130 of 140 rijden op een praktisch lege 3 of 4 baanssnelweg is met een moderne auto net zo veilig als dat je 100 of 120 rijdt.
Helemaal met je eens!quote:Op donderdag 1 april 2010 17:19 schreef Greys het volgende:
Helemaal eens met de drank-stuur-regel.
Je kunt gewoon nog steeds met 1 biertje op achter het stuur kruipen, daar pakken ze je niet op.
En verder moet je maar opletten met je donder, voor je het weet rij je een ander overhoop.
Te hard rijden, daar moeten ze gewoon mensen die vaker dan een x-aantal keer binnen zoveel tijd in herhaling vallen veel harder aanpakken. Daarvan was het dus geen ongelukje of 'eventjes haast', maar gewoon notoire regelnegeerders. Aanpakken die handel.
Ik heb ook wel eens een boete voor te hard rijden, twee keer per jaar ofzo, en dan gaat het altijd om minder dan 10 km/u te hard. Dat gejakker van sommige lui, zelfs met gladheid vliegen ze nog over de ongestrooide linkerbaan, zonder winterbanden.
Er is nu al een proeftraject meequote:Op donderdag 1 april 2010 17:21 schreef Greys het volgende:
[..]
Da's administratief enzo gewoon niet haalbaar joh, niet te controleren.
Je hebt verder best een punt hoor, maar wat Tombola zegt... het zal net 's nachts druk zijn ergens na een evenement ofzo. Geldt het dan ineens weer niet? Het wordt veel te onduidelijk.
Ik vorige week zondagnacht 2.quote:Op donderdag 1 april 2010 17:20 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ik heb weleens 3 boetes in 1 week gehad![]()
Da's gewoon dom. Sorryquote:Op donderdag 1 april 2010 17:20 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ik heb weleens 3 boetes in 1 week gehad![]()
quote:Op donderdag 1 april 2010 17:20 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ik heb weleens 3 boetes in 1 week gehad![]()
Ik was ook 3x in 1 week in de Maastunnel geflitst. Ik dacht dat de camera's nog uitstondenquote:Op donderdag 1 april 2010 17:21 schreef Greys het volgende:
[..]
Da's gewoon dom. Sorry
Net als een vriendin die op de heen- en terugweg door dezelfde flitser geflitst werd.
Twee keer binnen anderhalf uur. Ja eh...
quote:Op donderdag 1 april 2010 17:21 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Er is nu al een proeftraject mee
Dat vind ik onnodige verspilling van mijn belastinggeld.quote:Op donderdag 1 april 2010 17:21 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Er is nu al een proeftraject mee
Dat heb ik ook wel eens gehad.quote:Op donderdag 1 april 2010 17:21 schreef Greys het volgende:
[..]
Da's gewoon dom. Sorry
Net als een vriendin die op de heen- en terugweg door dezelfde flitser geflitst werd.
Twee keer binnen anderhalf uur. Ja eh...
Nou ja, we merken wel of het een succes wordt dan he...quote:Op donderdag 1 april 2010 17:21 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Er is nu al een proeftraject mee
Oh myquote:Op donderdag 1 april 2010 17:21 schreef Greys het volgende:
[..]
Da's gewoon dom. Sorry
Net als een vriendin die op de heen- en terugweg door dezelfde flitser geflitst werd.
Twee keer binnen anderhalf uur. Ja eh...
Dus overal en altijd 80/100 op de snelwegen omdat dat het minst kost?quote:Op donderdag 1 april 2010 17:22 schreef Greys het volgende:
[..]
Dat vind ik onnodige verspilling van mijn belastinggeld.
Dat kost allemaal bergen centen, zet daar liever wat extra personeel voor neer in bejaardenhuizen, dan voor die paar lui die zo nodig 's nachts harder willen rijden. Da's toch echt NUL prioriteit?
Tjah, zo kan je zoveel wel afschrijven onder 'nutteloos'quote:Op donderdag 1 april 2010 17:22 schreef Greys het volgende:
[..]
Dat vind ik onnodige verspilling van mijn belastinggeld.
Dat kost allemaal bergen centen, zet daar liever wat extra personeel voor neer in bejaardenhuizen, dan voor die paar lui die zo nodig 's nachts harder willen rijden. Da's toch echt NUL prioriteit?
Ik dacht dat er op de A1 tussen Eemnes en Watergraafsmeer?quote:Op donderdag 1 april 2010 17:22 schreef Loveless85 het volgende:
http://www.rijkswaterstaa(...)g_vanaf_8_maart.aspx
quote:Op donderdag 1 april 2010 17:26 schreef Loveless85 het volgende:
Of sterker nog, laat ze die hele publieke omroep eens lekker opdoeken. Financieren dom vermaak als het Songfestival van belastinggeld wat ook naar bejaarden kan
Nah, da's veel te kort door de bocht. Dat zei ik helemaal niet.quote:Op donderdag 1 april 2010 17:24 schreef JJH het volgende:
[..]
Dus overal en altijd 80/100 op de snelwegen omdat dat het minst kost?
Hallo, lees hierboven, piem0lquote:Op donderdag 1 april 2010 17:26 schreef Loveless85 het volgende:
Of sterker nog, laat ze die hele publieke omroep eens lekker opdoeken. Financieren dom vermaak als het Songfestival van belastinggeld wat ook naar bejaarden kan
Oh, dan vind ik het goed, als het geld maar naar mij toe gaat. Dankjewel Llquote:Op donderdag 1 april 2010 17:26 schreef Loveless85 het volgende:
Of sterker nog, laat ze die hele publieke omroep eens lekker opdoeken. Financieren dom vermaak als het Songfestival van belastinggeld wat ook naar bejaarden kan
quote:Op donderdag 1 april 2010 17:28 schreef Greys het volgende:
[..]
Nah, da's veel te kort door de bocht. Dat zei ik helemaal niet.
Er zijn al snelwegen zat waar je gewoon 120 mag, daar hoef je helemaal geen 80 behalve in de spits op sommige trajecten, niet overdrijven
Ik vind (!) het gewoon niet zo heel belangrijk dat sommigen 's nachts dan weer harder willen rijden op lege wegen. Tuurlijk, het is lekker. Ik zou het ook fijn vinden als het er door kwam. Maar het is geen maatregel tegen files ofzo. Laat ze dat eerst maar eens oplossen voordat ze naar dit soort dingen gaan kijken en er geld en tijd in gaan steken. Maar da's mijn bescheiden mening
Zo, daar ben ik het volkomen mee eens, met alletweequote:Op donderdag 1 april 2010 17:29 schreef Dirkh het volgende:
Het ook niet zo dat ik zo heilig ben in het verkeer, al probeer ik me wel vaak aan de snelheid te houden omdat dat veel ontspannender rijdt, maar mensen die klagen over een boete daar heb ik een broertje dood aan. Die boete heb je verdiend met je eigen gedrag, ga niet wijzen naar de politie, die hebben gewoon gelijk.
Risico van het vak, te hard rijden en betrapt worden is betalen.
En ik heb een hekel aan die auto's die je in je spiegel al aan ziet stormen en hopen dat jij wel even wat harder gaat rijden zodat zij niet van het gas af hoeven.
Cruise control is lekker op 170, dat geloof ik best, maar je kan hem ook even uitzetten.
Nou? Wat kost een draaiorgel deze dagen?quote:Op donderdag 1 april 2010 17:29 schreef Greys het volgende:
[..]
Hallo, lees hierboven, piem0l![]()
En dat organiseren van dit songfestival waren de kosten niet hoor, als ik zo eens naar de artiesten en de show keek
Maandje AOW extra voor Vader Abraham...quote:Op donderdag 1 april 2010 17:29 schreef Greys het volgende:
[..]
Hallo, lees hierboven, piem0l![]()
En dat organiseren van dit songfestival waren de kosten niet hoor, als ik zo eens naar de artiesten en de show keek
quote:Op donderdag 1 april 2010 17:29 schreef Greys het volgende:
En dat organiseren van dit songfestival waren de kosten niet hoor, als ik zo eens naar de artiesten en de show keek
Dat krijg je bij 35+ he, dan word je heul verstandig en wijs. Enzo.quote:Op donderdag 1 april 2010 17:30 schreef tombolafan het volgende:
[..]
[..]
Zo, daar ben ik het volkomen mee eens, met alletwee
NIET!quote:Op donderdag 1 april 2010 17:31 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Ik vind dat je het NSF op deze manier te kort doet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.IT'S GREYSIE IT'S PARTY
Flesje whiskeyquote:Op donderdag 1 april 2010 17:40 schreef Pisces29 het volgende:
Voor hoeveel hebben ze Johnny Logan weten te strikken?
quote:Op donderdag 1 april 2010 17:38 schreef Greys het volgende:
[..]
NIET!
Want kan je nagaan hoevéél ze ervan hebben weten te maken met bescheiden kosten!Ik voel zelfs een oprechte woede in me opkomenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Echt zo van: Wat maak je me nou?
Raar. Ik zal wel ongesteld moeten worden of zo. Kom niet aan het ESF
quote:Op donderdag 1 april 2010 17:37 schreef Greys het volgende:
[..]
Dat krijg je bij 35+ he, dan word je heul verstandig en wijs. Enzo.
*kuch*
quote:Op donderdag 1 april 2010 17:39 schreef Greys het volgende:
[..]
Er was NIETS mis met het Harpengala.
Voor wat ik ervan gezien heb
quote:Op donderdag 1 april 2010 17:39 schreef Loveless85 het volgende:
Ik heb ook maar met een half ook zitten kijken
quote:
quote:Op donderdag 1 april 2010 17:43 schreef Loveless85 het volgende:
Iemand zegt dat ik op Ron Livingston uit SATC lijk![]()
hmm, van wat ik van je gezien heb is dat niet eens zo raar volgens mijquote:Op donderdag 1 april 2010 17:43 schreef Loveless85 het volgende:
Iemand zegt dat ik op Ron Livingston uit SATC lijk![]()
quote:
quote:
Hoiquote:
quote:Op donderdag 1 april 2010 17:43 schreef Loveless85 het volgende:
Iemand zegt dat ik op Ron Livingston uit SATC lijk![]()
You wish!quote:
Is die ook niet van standoff?quote:
NEEEEEEEEEEEEEE MAN, JE LIJKT NIET OP BERGERquote:Op donderdag 1 april 2010 17:43 schreef Loveless85 het volgende:
Iemand zegt dat ik op Ron Livingston uit SATC lijk![]()
Ja hey, ik zei ook van niet. En toen kwam er dit uit...quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik weet niet wie of wat hij speelt in SATC
[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 01-04-2010 17:50:01 ]
quote:Op donderdag 1 april 2010 17:47 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ja hey, ik zei ook van niet. En toen kwam er dit uit...![]()
Heb je d´r gedumpt met een post-it?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik weet niet wie of wat hij speelt in SATC
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
De Flurries, de lepels-op-neus foto die daarvan gemaakt moest worden (van jullie!), het posten op FOK! en de katten.quote:Op donderdag 1 april 2010 17:42 schreef tombolafan het volgende:
Waar werden jullie door afgeleid dan???
Daar wacht ik dan nog ff op.quote:Op donderdag 1 april 2010 17:49 schreef Greys het volgende:
[..]
De Flurries, de lepels-op-neus foto die daarvan gemaakt moest worden (van jullie!), het posten op FOK! en de katten.
B&H!Ik heb de Landal papieren binnen!
Ga de envelop zo even open maken
Jaaaaquote:Op donderdag 1 april 2010 17:49 schreef Greys het volgende:
[..]
De Flurries, de lepels-op-neus foto die daarvan gemaakt moest worden (van jullie!), het posten op FOK! en de katten.
B&H!Ik heb de Landal papieren binnen!
Ga de envelop zo even open maken
Ik weet niks van een afspraak. Er staat nergens "NIET QUOTEN!!!!" toch?quote:Op donderdag 1 april 2010 17:50 schreef Loveless85 het volgende:
En wat hadden we nou afgesproken over spoilers en quoten Gb
Volgens mij wel, hihihihi. Berger. Bah. Jakkie. Nee.quote:Op donderdag 1 april 2010 17:50 schreef Greys het volgende:
Berger uit SaTC, was dat ook niet die vogel die alleen met geluiden uit een soundmachine kon slapen 's nachts? Waar zij helemaal horendol van werd?
Oh nou zulke spannende dingen zullen er toch niet in zitten?quote:
Je weet het niet hè? Je weet het niet.quote:Op donderdag 1 april 2010 17:51 schreef Greys het volgende:
[..]
Oh nou zulke spannende dingen zullen er toch niet in zitten?
Ik ga ff kijken...
Wat hoor je wel weer? Het blijkt een kneus te zijn en de halve SC roept dat je er niet op lijkt (en de andere helft weet t waarschijnlijk gewoon nietquote:
Ik ben onschuldig, ik was heul niet online toenquote:Op donderdag 1 april 2010 17:49 schreef Greys het volgende:
[..]
De Flurries, de lepels-op-neus foto die daarvan gemaakt moest worden (van jullie!), het posten op FOK! en de katten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
Dus of ie er dan wel of niet blij mee moet zijn?quote:Op donderdag 1 april 2010 17:54 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Wat hoor je wel weer? Het blijkt een kneus te zijn en de halve SC roept dat je er niet op lijkt (en de andere helft weet t waarschijnlijk gewoon niet)
lijkt mij
Oh wat leuk! Heeft Die Van Jou dezelfde rare gewoontes?quote:Op donderdag 1 april 2010 17:54 schreef Loveless85 het volgende:
EN IK SLAAP NIET MET VOGELGELUIDJES.
Meestal val ik in slaap met het geluid van neerstortende vliegtuigen, omdat die ene naast me zonodig nog TV moet kijken
quote:Op donderdag 1 april 2010 17:55 schreef Greys het volgende:
Geachte mevrouw Greys,
Hartelijk dank voor uw reservering. Kijkt u ook zo uit naar uw verblijf op Landal Landgoed 't Loo?
(Zij ook dan?)
Met het bijgevoegde vakantiemagazine doet u alvast inspiratie op voor wat u allemaal kunt gaan doen tijdens uw verblijf. (Dat zal me een spannend boekie zijn dan!).
Dan wat geleuter over Airmiles sparen, restaurantreserveringen, de bijgevoegde factuur, de algemene voorwaarden en het nachtregistratieformulier.
En dan de hartelijke groeten van Jurgen van Ommen van Gruijlik.
Kijk, dat lijkt al meer op een bekentenis...quote:Op donderdag 1 april 2010 17:56 schreef Greys het volgende:
[..]
Oh wat leuk! Heeft Die Van Jou dezelfde rare gewoontes?
Of haal je nu e.e.a. door elkaar?
Ja hee, kijk dan wat ik zei!quote:
quote:Op donderdag 1 april 2010 17:47 schreef Goodbye het volgende:
[..]
NEEEEEEEEEEEEEE MAN, JE LIJKT NIET OP BERGER![]()
![]()
Nou qua uiterlijjk misschien een ietsiepietsie. Maar jij bent leuker.
Berger maakte het uit met een post it![]()
Nou ja, als het merendeel vindt dat ie niet op een kneus lijkt lijkt het me positief toch? Of denk jij daar anders over? Jij bent immers man...quote:Op donderdag 1 april 2010 17:55 schreef JJH het volgende:
[..]
Dus of ie er dan wel of niet blij mee moet zijn?
quote:Op donderdag 1 april 2010 17:56 schreef tombolafan het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
![]()
Nacht 1: 2 personen
Nacht 2: 20 personen
Nacht 3: 2 personen
"zou ze een 0 teveel hebben geschreven?"
quote:Op donderdag 1 april 2010 17:56 schreef tombolafan het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
![]()
Nacht 1: 2 personen
Nacht 2: 20 personen
Nacht 3: 2 personen
"zou ze een 0 teveel hebben geschreven?"
Ik heb geen boekjequote:Op donderdag 1 april 2010 17:57 schreef Greys het volgende:
Dat boekje dat er bij zit vind ik dan weer echt leuk he?
Voorpret FTW
Ja, wie is.... *quote zoekt*... dinges!quote:Op donderdag 1 april 2010 17:57 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Ja hee, kijk dan wat ik zei!
[..]
Dus, wie is ze en wat heb je haar misdaan?
Ik ga het je allemaal voorlezen de komende dagen.quote:Op donderdag 1 april 2010 17:58 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Ik heb geen boekjeWat staat er in?
Check wat ik van zijn quote heb gebakkenquote:Op donderdag 1 april 2010 17:58 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja, wie is.... *quote zoekt*... dinges!
Sweetquote:Op donderdag 1 april 2010 17:59 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik ga het je allemaal voorlezen de komende dagen.
Alhier
Byequote:Op donderdag 1 april 2010 17:59 schreef JJH het volgende:
Nu ben ik weg. Ik moet om 18:00 op NS zijn.
/fail.
De naam die je zoekt is:quote:Op donderdag 1 april 2010 17:58 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja, wie is.... *quote zoekt*... dinges!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[/behulpzaam]
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
sorryquote:
Ja hallo, dan ben je helemáál een topic killer!quote:
Uiteráárd!quote:Op donderdag 1 april 2010 18:29 schreef Loveless85 het volgende:
Hebben jullie allemaal al een kijkje genomen in dit pareltje?
Tong80 topic verzameling
Tjah jij meet met iedereen, dus dat verbaast me niksquote:Op donderdag 1 april 2010 18:37 schreef Greys het volgende:
[..]
Uiteráárd!Ook al gepost.
In het tong-meet-topic. Of we dan moeten tongen. Met Tong.
Ik heb niet toegezegd dat ik ga.quote:Op donderdag 1 april 2010 18:37 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Tjah jij meet met iedereen, dus dat verbaast me niks
Ik had een leuk voorstel voor volgend jaar, maar dat werd vrij resoluut de kop ingedruktquote:Op donderdag 1 april 2010 18:41 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik heb niet toegezegd dat ik ga.
Het was een vráág.![]()
Er kwamen al een hoop afmeldingen zag ik, toen ik dat van het tongen met Tong in de groep gooide
Jou blogger maken?quote:Op donderdag 1 april 2010 18:41 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ik had een leuk voorstel voor volgend jaar, maar dat werd vrij resoluut de kop ingedrukt
Ah sommigen hebben geen gevoel voor humor.quote:Op donderdag 1 april 2010 18:43 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Nah een themaforum rond een andere (ex-)Fokker.
Maar je maatje R sloot hem al rap
quote:Op donderdag 1 april 2010 18:44 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Ah sommigen hebben geen gevoel voor humor.
Wij wel
Nee, die blauwe gaat les geven in ESF.quote:Op donderdag 1 april 2010 19:01 schreef Loveless85 het volgende:
Die memo heb ik gemist.
Of het is prive les...
Als je nog 6 seizoen Air Crash Investigation nodig hebt moet je even PM'en
Monkey diesquote:Op donderdag 1 april 2010 19:04 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ik las vanochtend vluchtig zoiets...
Monkey see, monkey do
Hey Mietjequote:Op donderdag 1 april 2010 19:06 schreef Ml-etje het volgende:
Hihi bedankt me maar Tha_ Dirk![]()
Hoi allemaal
quote:Op donderdag 1 april 2010 19:07 schreef Greys het volgende:
Mag een mensch nog even eten?
Hier, zoethoudertje
Wat?quote:
Daarom zie ik al die kleuren als jij voorbij loopt?quote:Op donderdag 1 april 2010 19:09 schreef Greys het volgende:
[..]
Wat?
Da's een poepig liedje
En nee Ll. Ik werd geboren toen er al kleur was
Nee, dat is omdat ik je dan net een klap op je oog heb gegeven.quote:Op donderdag 1 april 2010 19:09 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Daarom zie ik al die kleuren als jij voorbij loopt?
quote:Op donderdag 1 april 2010 19:09 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Daarom zie ik al die kleuren als jij voorbij loopt?
Ik heb nu de borden gebruikt die er wel in passen.quote:Op donderdag 1 april 2010 19:16 schreef Loveless85 het volgende:
Zeker niet als je borden koopt die niet in de vaatwasser passen
Heel basic, ik ben moe: varkenshaasje, gebakken aardappeltjes en sperziebonen. Wel lekker thoughquote:
Allemaal maar.quote:Op donderdag 1 april 2010 19:32 schreef Loveless85 het volgende:
Iedereen is weg, we zijn samen.
Over wie zullen we roddelen?
Nou, niet verkeerd.quote:Op donderdag 1 april 2010 19:33 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Heel basic, ik ben moe: varkenshaasje, gebakken aardappeltjes en sperziebonen. Wel lekker though
Nee toch? Ik heb honger ook!quote:
Nou roddel ff.quote:Op donderdag 1 april 2010 19:34 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Allemaal maar.
Ik heb nog geen mening
Je was vast liever gaan daten toch?quote:Op donderdag 1 april 2010 19:39 schreef Tha_Erik het volgende:
Heerlijk, zo'n avondje waar je niet weg hoeft.
Ja, ik wacht even op inside info over jou, maar Ll is of het hele verhaal aan het tikken, of hij durft niet.quote:Op donderdag 1 april 2010 19:40 schreef Greys het volgende:
[..]
Nou roddel ff.
Dan doe ik net of ik er nog niet ben.
Ja, nou, ik zat er al een week over te zenuwen, dan had ik het ook wel liever gehad dat het gewoon had plaatsgevonden.quote:
Meneer was ziek. Voor een uitgebreid verslag, teruglezenquote:
quote:Op donderdag 1 april 2010 19:07 schreef Greys het volgende:
Mag een mensch nog even eten?
Hier, zoethoudertje
quote:Op donderdag 1 april 2010 19:45 schreef Loveless85 het volgende:
Nou goed, Greys en ik bekken wat af joh, je wil het niet weten.
Tevreden? Kunnen we het nu weer over serieuze dingen gaan hebben
quote:Op donderdag 1 april 2010 19:29 schreef Dirkh het volgende:
Er is hier 13 minuten niet gepost? WTF!
quote:Op donderdag 1 april 2010 19:45 schreef Loveless85 het volgende:
Nou goed, Greys en ik bekken wat af joh, je wil het niet weten.
Tevreden? Kunnen we het nu weer over serieuze dingen gaan hebben
quote:
quote:Op donderdag 1 april 2010 19:48 schreef Pisces29 het volgende:
[..]!
Krijgen we weer les vanavond? Ik wacht op de pareltjes
En wat heb je gegeten?
quote:Op donderdag 1 april 2010 19:52 schreef Tha_Erik het volgende:
Spareribs, en dan wel gewoon uit de vuist en met gromgeluiden als je het vlees met je tanden van het bot scheurt
.
Nee brrrrrr. Ik hou best van veel dingen, maar kluiven is not one of themquote:Op donderdag 1 april 2010 19:52 schreef Tha_Erik het volgende:
Spareribs, en dan wel gewoon uit de vuist en met gromgeluiden als je het vlees met je tanden van het bot scheurt
.
Hij nooit. In de paar jaar dat we hier wonen echt nul keer.quote:Op donderdag 1 april 2010 19:52 schreef Loveless85 het volgende:
Hoe vaak kook jij/jullie nou van de 30 dagen in een maand Greys?
Op een of andere manier heb ik niet zo snel last van vlees tussen mijn tanden. Sowieso staan mijn twee voortanden een klein beetje uit elkaarquote:Op donderdag 1 april 2010 19:53 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Oh jij flost wel graag, zou het een mannending zijn, dat vlees tussen je tanden?
Gecondoleerd... enuuhhh gefeliciteerd?quote:Op donderdag 1 april 2010 19:55 schreef Cat22 het volgende:
Zo, apart dagje weer.
Vanmiddag belde mijn moeder dat de vader van mijn schoonzus plotseling is overleden. En bij thuiskomst vind ik een geboortekaartje: er is een nieuw achternichtje geboren.
Wat een gek contrastquote:Op donderdag 1 april 2010 19:55 schreef Cat22 het volgende:
Zo, apart dagje weer.
Vanmiddag belde mijn moeder dat de vader van mijn schoonzus plotseling is overleden. En bij thuiskomst vind ik een geboortekaartje: er is een nieuw achternichtje geboren.
Appeltaart met slagroom hier.quote:
quote:Op donderdag 1 april 2010 20:02 schreef Greys het volgende:
[..]
Appeltaart met slagroom hier.
Het was eigenlijk meer slagroom met appeltaart
Ja, dat dus.quote:Op donderdag 1 april 2010 19:56 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Gecondoleerd... enuuhhh gefeliciteerd?![]()
Ja er worden echt wat debiele dingen geopperd. En het domste is al dat tig commissies (die vast ook per stuk weer enkele tienduizenden euro's kosten) het zitten uit te zoeken.quote:Op donderdag 1 april 2010 20:02 schreef Greys het volgende:
CatDa's een vreemd dagje ja.
Kan iemand ons kabinet uitleggen dat "Bezuinigen" betekent dat je minder geld uitgeeft, niet méér inkomsten gaat genereren door het bij anderen vandaan te graaien?
Da's net als dat ik roep "Ik ga bezuinigen. Baas, geef mij opslag!".
Wie wil raden wat mijn toetje gaat worden?quote:Op donderdag 1 april 2010 20:02 schreef Greys het volgende:
[..]
Appeltaart met slagroom hier.
Het was eigenlijk meer slagroom met appeltaart
quote:Op donderdag 1 april 2010 20:05 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Wie wil raden wat mijn toetje gaat worden?
Ik zeg appeltaartquote:Op donderdag 1 april 2010 20:05 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Wie wil raden wat mijn toetje gaat worden?
Dealquote:Op donderdag 1 april 2010 20:08 schreef Greys het volgende:
[..]
Kapsalonnetje met appeltaart met slagroom?
Nope. Waar kweel ik al de gansche week over?quote:Op donderdag 1 april 2010 20:07 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Heb je het via je werk meegenomen naar huis?
quote:Op donderdag 1 april 2010 20:11 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Nope. Waar kweel ik al de gansche week over?
Die doen het niet meer. Was alleen bedoeld voor nieuwe boeren en FV heeft het sinds een dag of 2 uitgeschakeld. Ik heb verdorie 12 x 3 eieren kunnen weggooien.quote:Op donderdag 1 april 2010 20:07 schreef Pisces29 het volgende:
Oh Cat, heb jij toevallig nog een linkje voor die 3 paaseieren?
In mijn aarbeienbaveroisevlaaimetzandtaartbodemenslagroom ja!quote:
Hou erover opquote:Op donderdag 1 april 2010 20:02 schreef Greys het volgende:
CatDa's een vreemd dagje ja.
Kan iemand ons kabinet uitleggen dat "Bezuinigen" betekent dat je minder geld uitgeeft, niet méér inkomsten gaat genereren door het bij anderen vandaan te graaien?
Da's net als dat ik roep "Ik ga bezuinigen. Baas, geef mij opslag!".
Meidquote:Op donderdag 1 april 2010 20:12 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Die doen het niet meer. Was alleen bedoeld voor nieuwe boeren en FV heeft het sinds een dag of 2 uitgeschakeld. Ik heb verdorie 12 x 3 eieren kunnen weggooien.
Al langgggggggggggggggquote:Op donderdag 1 april 2010 20:09 schreef Pisces29 het volgende:
Greys, had je het Sieneke topic nou al gezien? [/zeikstraal]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.IT'S GREYSIE IT'S PARTY
quote:Op donderdag 1 april 2010 20:12 schreef Cat22 het volgende:
[..]
In mijn aarbeienbaveroisevlaaimetzandtaartbodemenslagroom ja!
quote:Op donderdag 1 april 2010 20:13 schreef Greys het volgende:
[..]
Al langggggggggggggggg
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op die foto ziet ze er wel leuk uit zo in donkere hippe kleding-kleuren
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
Echt debiel ja.quote:Op donderdag 1 april 2010 20:13 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Hou erover op750 euro eigen risico
Nou zeg dat doet die Cat toch goedquote:
QFTquote:Op donderdag 1 april 2010 20:16 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Echt debiel ja.
Uitkleden van het zorgstelsel, langer doorwerken, hogere huren op populaire plekken, stufi afschaffen...
Tig domme dingen die het volgens mij eerder slechter dan beter maken.
Stufi afschaffen, goed; levert vast op korte termijn geld op. Maar dan ga je toch serieus achterlopen als land op een gegeven moment. Het is prima zoals het is toch? Niet meer lang leve de lol. Gewoon een x aantal jaar stufi, voor zolang de studie duurt, doe je er langer over kan je lenen, maar moet je wel terugdokken.
En die andere dingen zijn zo mogelijk nog asocialer en dommer. En ik vind dan dingen als vredesmissies die miljarden kosten in Verwegistan, of miljoenen in een bananenrepubliek echt ff minderwaardig aan dit soort dingen. Vast mensen die daar anders over denken, maar de welvaart is hier ook niet komen aanwaaien, en dan vind ik dat we daar gewoon even aan moeten doen wat nodig is om het in stand te houden, en dan gaan we daarna wel weer knaken steken in ontwikkelingshulp e.d.
Hoorde net op de radio dat meer mensen dat roepen ja, stoppen met pompen naar buiten.quote:Op donderdag 1 april 2010 20:16 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Echt debiel ja.
Uitkleden van het zorgstelsel, langer doorwerken, hogere huren op populaire plekken, stufi afschaffen...
Tig domme dingen die het volgens mij eerder slechter dan beter maken.
Stufi afschaffen, goed; levert vast op korte termijn geld op. Maar dan ga je toch serieus achterlopen als land op een gegeven moment. Het is prima zoals het is toch? Niet meer lang leve de lol. Gewoon een x aantal jaar stufi, voor zolang de studie duurt, doe je er langer over kan je lenen, maar moet je wel terugdokken.
En die andere dingen zijn zo mogelijk nog asocialer en dommer. En ik vind dan dingen als vredesmissies die miljarden kosten in Verwegistan, of miljoenen in een bananenrepubliek echt ff minderwaardig aan dit soort dingen. Vast mensen die daar anders over denken, maar de welvaart is hier ook niet komen aanwaaien, en dan vind ik dat we daar gewoon even aan moeten doen wat nodig is om het in stand te houden, en dan gaan we daarna wel weer knaken steken in ontwikkelingshulp e.d.
quote:
Ja natuurlijk, maar dan moet je nu niet klakkeloos alle huren omhoog gooien. Dan tref je ook de mensen die in een huisje zitten wat qua inkomen precies past. Net alsof ze bij jou nu roepen 'Oh lap nog maar ff 2 ton extra voor je huis'.quote:Op donderdag 1 april 2010 20:19 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Hoorde net op de radio dat meer mensen dat roepen ja, stoppen met pompen naar buiten.
Mja we zien het wel, nu betaalt de helft geen zorgverz. of loopt achter dat wordt dan nog erger.
Bijverzekeren kun je dan wel laten want de "gemiddelde Nederlander" geeft niet snel meer uit dan 750 euro aan tandarts/fysio (meestgemaakte kosten) per jaar.
En dan de hypotheekrente aftrek afschaffen nou de huizenmarkt klapt meteen in elkaar![]()
Die huren ben ik het wel mee eens, hoeveel mensen zitten met een dubbel inkomen niet in een sociaal huurhuis.
quote:Op donderdag 1 april 2010 20:22 schreef Greys het volgende:
Zijn we klaar voor de ESF les van vanavond?
Ik ga in badquote:Op donderdag 1 april 2010 20:22 schreef Greys het volgende:Zijn we klaar voor de ESF les van vanavond?
quote:Op donderdag 1 april 2010 20:22 schreef Greys het volgende:Zijn we klaar voor de ESF les van vanavond?
Als ik er eentje had, was ik er ook ingesprongen en heel lang onder water geblevenquote:
Had begrepen dat ze de huur op het inkomen gingen aanpassenquote:Op donderdag 1 april 2010 20:23 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ja natuurlijk, maar dan moet je nu niet klakkeloos alle huren omhoog gooien. Dan tref je ook de mensen die in een huisje zitten wat qua inkomen precies past. Net alsof ze bij jou nu roepen 'Oh lap nog maar ff 2 ton extra voor je huis'.
Eens dat mensen die geen recht hebben op wat voor voorziening dan ook er gewoon uitgeknikkerd moeten worden. Wat dat betreft zijn we te lief in dit land soms![]()
En ik vind die 750 eigen risico echt ronduit asociaal en wanstaltig. Mensen die dat verzinnen staan echt los van de realiteit.
Toen ik op de middelbare school zat stond er in de boeken dat Nederland praktisch in de hele wereld bekend stond als toonbeeld van goede sociale verzieningen en zekerheden. Toch flink weten te veranderen in 10 jaar tijd dan
Ik naar Haitiquote:Op donderdag 1 april 2010 20:26 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Had begrepen dat ze de huur op het inkomen gingen aanpassen
Ze roepen ook steeds wat anders.
Tsja lang leve de loonbeslagen voor de zorgverzekering![]()
Was jaals we ons huis strax niet meer kunnen betalen verkas ik naar België
Pfaffs kijken gaat vast niet samen?quote:Op donderdag 1 april 2010 20:25 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Als ik er eentje had, was ik er ook ingesprongen en heel lang onder water gebleven![]()
Maar ik ga ff was opvouwen
Lekker weer dat welquote:
http://www.nu.nl/politiek(...)enbezuinigingen.htmlquote:Op donderdag 1 april 2010 20:22 schreef Ingetje79 het volgende:
Waaaaaar staan in godsnaam die kutregeringsplannen?![]()
![]()
Oh jawel heurquote:Op donderdag 1 april 2010 20:27 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Pfaffs kijken gaat vast niet samen?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |