Ik wist dat die zou komen.quote:Op zondag 4 april 2010 15:53 schreef DeParo het volgende:
[..]
En dat heb je vanmorgen toevallig op je kalender gelezen![]()
.
Of je weet de verjaardag van alle sterren uit je hoofd![]()
.
quote:Op zondag 4 april 2010 15:54 schreef Flitspaal het volgende:
[..]
Omdat het:
1. al een recidivist is.
2. erg er bovenop ligt.
Mijn vraag:
[ afbeelding ]
Welke film?
quote:Op zondag 4 april 2010 15:47 schreef Flitspaal het volgende:
Antwoord op jouw vraag:
Ze zijn allemaal vandaag jarig:
Hugo Weaving
Barry Pepper
Robert Downey Jr.
Heith Ledger
Het vermoeden bestaat (we kunnen het nooit bewijzen) dat jij al vele keren antwoorden hebt opgezocht, en omdat het juist zo opvalt ben je er uiteindelijk een keer op aangesproken.quote:Op zondag 4 april 2010 16:44 schreef Chen het volgende:
[..]
![]()
Heb 1x idd wat opgezocht, en dat daarna ook toegegeven en mijzelf ook dat punt onteigend.
victorinox +1quote:
Dat is goed.quote:
Dan vraag ik graag, totdat jullie het zogenaamd kunnen bewijzen, er niet meer over te beginnenquote:Op zondag 4 april 2010 17:01 schreef victorinox het volgende:
[..]
Het vermoeden bestaat (we kunnen het nooit bewijzen) dat jij al vele keren antwoorden hebt opgezocht, en omdat het juist zo opvalt ben je er uiteindelijk een keer op aangesproken.
Mij maakt het trouwens niet uit of je het opzoekt of niet. Ik speel zelf namelijk niet voor de punten, maar gewoon voor de lol.
Chen +1quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |