Een iPad kan je gewoon met 1 hand vasthouden en met de andere bedienen, dat kan niet (fatsoenlijk) met een mini laptop. Je lult dus uit je nek dat mijn argument kant noch wal raakt, want het is gewoon een doodnormale en juiste stelling vind ik.quote:Op dinsdag 6 april 2010 21:20 schreef twoarmedman het volgende:
[..]
Je ziet jezelf niet met een mini laptop op schoot, maar wel met een iPad.Je argumenten raken kant noch wal. De enige toegevoegde waarde is dus dat je ermee kan rondlopen, wat het een mix tussen een mini laptop en mobiel maakt.
En eenmaal zittend kan een mini-laptop alles veel sneller en beter, of wat?quote:Op dinsdag 6 april 2010 21:24 schreef twoarmedman het volgende:
Ja dat zeg ik, de enige toegevoegde waarde is dat je ermee kan rondlopen en hem gebruiken, zittend heb je gewoon 2 handen vrij hoor.
Nee maar is een iPad een volwaardige computer?quote:Op dinsdag 6 april 2010 21:22 schreef Xeanor het volgende:
[..]
Kosten die wel niet veel en veel meer dan $500 ?
Zal niet echt veel verschil maken hoorquote:Op dinsdag 6 april 2010 21:25 schreef Xeanor het volgende:
[..]
En eenmaal zittend kan een mini-laptop alles veel sneller en beter, of wat?
Vergelijk eens klikken op de applicatie Trein met een firefox opstarten op een netbook en naar de NS-site gaan.
quote:Op dinsdag 6 april 2010 21:29 schreef Unreal88 het volgende:
[..]
Zal niet echt veel verschil maken hoor
Wat heb jij een kutcomputer danquote:Op dinsdag 6 april 2010 21:29 schreef Xeanor het volgende:
[..]
Het is een wereld van verschil in snelheid, alleen al mijn trage iPhone 3G is al veel en veel sneller. Dus ik pak op het station zo mijn telefoon uit m'n zak en in minder dan 10 seconden heb ik alle vertrekkende treinen van dat station voor m'n neus. Doe dat nu eens na met een netbook die uitstaat en in je rugzak zit. Juist.
Je komt weer met allerlei hele vreemde vragen, alsof je zelf niet begrijpt waar het nou om draait terwijl het je net is uitgelegd. Ik probeer een punt te maken dat de iPad en het iPhone OS dat het heeft gewoon heel snel is en heel handig. Ik hoef inderdaad geen iPad om de treintijden te checken, maar ik noem enkel een van de vele mogelijke voorbeelden van waarin de iPad heel snel is en een mini netbook niet. Begrijpend lezen was nooit jou sterkste vak he?quote:Op dinsdag 6 april 2010 21:31 schreef Unreal88 het volgende:
[..]
Wat heb jij een kutcomputer danIk kan ook gewoon met mijn mobiele telefoon naar de NS site gaan.
Zoals je al zegt; Je kan met je telefoon binnen 10 seconden de treinen voor je neus hebben. Waarom zou je dan een iPad willen?
Ik begrijp wel wat je schrijft hoorquote:Op dinsdag 6 april 2010 21:39 schreef Xeanor het volgende:
[..]
Je komt weer met allerlei hele vreemde vragen, alsof je zelf niet begrijpt waar het nou om draait terwijl het je net is uitgelegd. Ik probeer een punt te maken dat de iPad en het iPhone OS dat het heeft gewoon heel snel is en heel handig. Ik hoef inderdaad geen iPad om de treintijden te checken, maar ik noem enkel een van de vele mogelijke voorbeelden van waarin de iPad heel snel is en een mini netbook niet. Begrijpend lezen was nooit jou sterkste vak he?
Ik weet eigenlijk vrij zeker dat ik er zelf geen ga kopen, maar het onbegrip en zielige gebash hier is te triest voor woorden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 6 april 2010 21:50 schreef retorbrapi het volgende:
Nog maar een keer dan. De toegevoegde waarde van een iPad is...
Komt-ie dan he!
Allemaal even opletten!
Let op!Dat is niet de toegevoegde waarde. Dat is een eigenschap.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 6 april 2010 21:51 schreef CaptainCookie het volgende:
[..]
Dat is niet de toegevoegde waarde. Dat is een eigenschap.
Slecht excuus. Daarvoor kun je een pcmcia kaartje kopen of dongel etc. Daarnaast zou het voor mij niet zo'n must zijn en het gebruik hoofzakelijk in thuis- en werkomgeving zijn waarbij wifi beschikbaar is.quote:Op dinsdag 6 april 2010 20:52 schreef Xeanor het volgende:
[..]
Daar kan je wel geen sim-kaartje instoppen voor overal (waar bereik is) internet te hebben. Weer zo'n leuke feature.
Verder is dat natuurlijk helemaal geen splinternieuwe revolutionaire functie, zoals hij het wel presenteert.quote:Op dinsdag 6 april 2010 21:58 schreef Aestivate het volgende:
[..]
Slecht excuus. Daarvoor kun je een pcmcia kaartje kopen of dongel etc. Daarnaast zou het voor mij niet zo'n must zijn en het gebruik hoofzakelijk in thuis- en werkomgeving zijn waarbij wifi beschikbaar is.
Gebruiksvriendelijkheid is geen toegevoegde waarde wat een product opvult. Je zegt toch ook niet "OMG DIE MIXER IS ZO GEBRUIKSVRIENDELIJK, DIE MOET IK KOPEN". Nee, een mixer heeft als toegevoegde waarde dat hij sneller en beter kan mixen dan een garde. Dat hij gebruiksvriendelijk is, is dan een eigenschap van die mixer. Geen toegevoegde waarde. De iPad heeft misschien als eigenschap dat hij gebruiksvriendelijk is, maar het 'mixen'-gedeelte mist hier.quote:
Klopt. Daarnaast die treinverhalen etc.quote:Op dinsdag 6 april 2010 22:00 schreef Unreal88 het volgende:
[..]
Verder is dat natuurlijk helemaal geen splinternieuwe revolutionaire functie, zoals hij het wel presenteert.
Volgens jou heeft gebruiksvriendelijkheid dus geen waarde?quote:Op dinsdag 6 april 2010 22:02 schreef CaptainCookie het volgende:
[..]
Gebruiksvriendelijkheid is geen toegevoegde waarde wat een product opvult. Je zegt toch ook niet "OMG DIE MIXER IS ZO GEBRUIKSVRIENDELIJK, DIE MOET IK KOPEN". Nee, een mixer heeft als toegevoegde waarde dat hij sneller en beter kan mixen dan een garde. Dat hij gebruiksvriendelijk is, is dan een eigenschap van die mixer. Geen toegevoegde waarde. De iPad heeft misschien als eigenschap dat hij gebruiksvriendelijk is, maar het 'mixen'-gedeelte mist hier.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |