quote:in Lutjegast.
Wel voor een turk die dat gemiddeld voor een "hele" auto betaaldquote:Op zaterdag 1 mei 2010 05:39 schreef Barcaconia het volgende:
250 is toch niet duur voor een schroefset rondom of ben ik nu gek?
quote:Op zaterdag 1 mei 2010 11:07 schreef Mr_Moon het volgende:
[..]
Wel voor een turk die dat gemiddeld voor een "hele" auto betaald
Weet ik niet, ik koop schroefsetjes voor bmw's voor 150 euro nieuw..quote:Op zaterdag 1 mei 2010 05:39 schreef Barcaconia het volgende:
250 is toch niet duur voor een schroefset rondom of ben ik nu gek?
gaat de goede kant op!quote:Op zondag 2 mei 2010 15:46 schreef Yoan het volgende:
Gisteren dus naar Van Vught Tuning voor het aanpassen van de chip: http://www.mijnbluemotion.nl/motormanagement-geherprogrammeerd-56
Op de rollenbank:
[ afbeelding ]
Sinds de aangepaste inlaat zat er een behoorlijk dip onder de 2000 rpm, hier goed zichtbaar:
[ afbeelding ]
Dit is het eindresultaat:
(o.a. na het vervangen van de luchtmassameter)
[ afbeelding ]
Verslag en video's staan op de site!
Eergisteren getankt en weer de 1 op 26 gehaald: http://www.mijnbluemotion.nl/tankbeurt-30-april-54
De komende weken goed kijken hoe (zuinig) het rijdt, daarna eventueel weer langs VVT voor aanpassingen.
dan gaatie met de nieuwe Golf nog zuiniger proberen te komen dan de 1:30quote:Op dinsdag 4 mei 2010 15:35 schreef Barcaconia het volgende:
Sow, dat is nog eens goed nieuws![]()
Zou een nieuwe Golf je laten stoppen met dit project, of ga je er dan toch gewoon mee door?
Doe je netjesquote:Op donderdag 6 mei 2010 09:46 schreef Wiebelkont het volgende:
Yoan, gezien de lagere energieopbrengst die benzine levert tegenover diesel, welke verbruikscijfers zou jij als gelijkwaardig beschouwen als we mijn 205 project vergelijken met jouw Bluemotionproject?
Ik zit al dicht tegen de 1000km per tank (50 liter inhoud) namelijk![]()
Dat is nog zonder het verwijderen van reservewiel, krik, subwoofer, etc... en met een trekhaak in de kofferbak (wordt binnenkort gemonteerd), de bestuurder mag trouwens ook nog wel wat kilo's kwijtraken.
Ik denk dat als ik de aanpassingen net zo extreem zou maken als jij (maar ik word niet gesponsord) dat ik de 1 op 25 ook wel haal -> maar dan op benzine! (en ja, ik heb het hier over een gemiddelde over een complete tank, niet over 1 ritje oid).
Ja wat is langzaam, ik zorg er wel voor dat ik meekom met het verkeer, maar ik heb wel eens ongeduldige mensen achter me. Ik hou ten alle tijde maximaal 3000 toeren aan, zowel bij optrekken als snelwegrijden, dus mijn top is ongeveer 90 km/h. Aangezien ik daarmee op de rechterbaan kan blijven hoef ik ook niet in te halen, hinder ik geen verkeer op de linkerbaan en kan ik een beetje met de slipstream meerijden.quote:Op donderdag 6 mei 2010 09:55 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
Doe je netjes![]()
Als ik achter je zou rijden zou ik je waarschijnlijk ook nog es vervloeken omdat je dan zeker tering langzaam optrekt/rijd..![]()
() 1 op 6 is waar van uit ga met mijn bimmer
Helaas gaat dat camberhaal bij mij niet op, omdat het probleem is de as zelf zit en ik dus weerstand ondervind, o.a. ook omdat de banden kammen heeft gekregen van het krom lopen.quote:Op donderdag 6 mei 2010 10:17 schreef Turquaz52 het volgende:
hoe groter de negatieve camber, hoe zuiniger je rijdt.. je hebt immers minder contact met het asfalt.
Injectiesysteem, monopoint of multi? (ik denk mono) gooi er een keer Volle tank V-Power in (liefst 100 Octaan) en 2 flesjes van die paarse injector reiniger, gegarandeerd dat ze brandschoon worden
De theorie achter aceton is niks mis mee, maar in een auto werkt het heel anders uit. Ik heb het vroeger eens geprobeerd bij een BMW maar de exacte verhoudingen die je moet gebruiken zijn onmogelijk om toe te voegen, aangezien het razendsnel verdampt en je dus nooit precies weet hoeveel je erin gooit. Daarnaast werd het verbruik er ook niet beter op.quote:Op donderdag 6 mei 2010 11:34 schreef Infinti het volgende:
Heb je het aceton verhaal al eens geprobeerd. Want ben nu wel eens benieuwd of aceton mengen met diesel echt werkt.
Kijk hier: http://cgi.omroep.nl/cgi-(...)20051024.asf?start=0
start op 13:50
quote:Auto rijdt 4414 kilometer op één liter
Een Frans team heeft een wereldrecord zuinig autorijden neergezet door een auto 4414 kilometer te laten rijden op 1 liter brandstof. Team Polyjoule verbrak tijdens de Shell Eco-marathon in Duitsland het vijf jaar oude Zwitserse record van 3836 kilometer.
Dat meldde de organisatie van het evenement zojuist. De Shell Eco-marathon is een kampioenschap waarbij zo zuinig mogelijk moet worden gereden. Aan de Europese editie doen dit jaar 213 teams mee uit 22 landen, onder wie negen met Nederlandse voertuigen.
Daar proberen ze met een zelf ontworpen zo gestroomlijnd mogelijke wagen zo ver mogelijk te rijden. Een ander onderdeel van dat Shell evenement is een paar landenteams die allemaal in eenzelfde Golfje tegen elkaar strijdenquote:
Belasting vrij en al..quote:Op maandag 17 mei 2010 12:22 schreef piekartz87 het volgende:
ik zie telkens van die billboards langs de weg waar vw adverteert met een golf die 1:30 haalt.
weet iemand hoeveel daar van waar is? dat zo'n bak ook werkelijk 1 op 30 haalt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |