Over een maandje tuffen we weer richting Normandië en de koelbox staat al klaar om de meest goor uitziende en de meest meurende kazen mee terug te nemen naar Nederland...quote:Op woensdag 31 maart 2010 19:53 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Read more: http://www.time.com/time/(...)0.html#ixzz0jmHu7d3Z
Goh, en dan te bedenken dat de wereld van kaas er heel anders uit had gezien als die knakker had gedaan wat ik doe als ik een beschimmelde lunch die drie maanden heeft liggen rotten vind.
He, daar heb ik ook kaarten voor. Ben benieuwd.quote:Op woensdag 31 maart 2010 21:53 schreef MadMaster het volgende:
[ afbeelding ]
Kaart voor concert de 15e mei is binnen!!
Of een stevige roodader met een Islay whisky'tje, niet te versmaden...quote:Op woensdag 31 maart 2010 21:57 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
oeh, een lekker stevig kaasje.....
lekker![]()
glaasje port erbij
nu krijg ik zin in Whisky en kaasquote:Op woensdag 31 maart 2010 22:01 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Of een stevige roodader met een Islay whisky'tje, niet te versmaden...
Kut, mijn auto moet ook voor morgenquote:Op woensdag 31 maart 2010 22:22 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
vraagje, voor de APK heb je dan kentekenbewijs deel I of II nodig?
quote:Op woensdag 31 maart 2010 21:53 schreef MadMaster het volgende:
[ afbeelding ]
Kaart voor concert de 15e mei is binnen!!
Bij Song 7 heb ik hetzelfde idee.quote:Op woensdag 31 maart 2010 22:54 schreef Diaan73 het volgende:
Ik heb even geluisterd, song 7 doet mij denken aan een song met de Sirtaki in de titel of tekst.
Bonus 2 zegt me helemaal niets....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |