Ja. Dat is de enige manier. Of je geeft je gebruikersnaam en ww van iTunes en dan kan hij alle apps die jij hebt ook krijgenquote:Op zondag 4 april 2010 11:33 schreef Roel_Jewel het volgende:
Wat is de makkelijkste manier om een legaal aangeschafte app te delen met een andere iPhone? Computer van persoon 2 ook autoriseren (waarmee hij zelf al synct), daar de app opnieuw downloaden en vervolgens zijn iPhone syncen?
Net gedaan en dat werkt idd primaquote:Op zondag 4 april 2010 16:40 schreef AssyriskaFF het volgende:
[..]
Ja. Dat is de enige manier. Of je geeft je gebruikersnaam en ww van iTunes en dan kan hij alle apps die jij hebt ook krijgen.
iPhone 3Gs ook gewoon juni 2009.quote:Op vrijdag 2 april 2010 21:36 schreef Merkie het volgende:
[..]
Niet eind dit jaar, gewoon van de zomer. De kans is 99,99% dat er een nieuwe iPhone uitkomt ergens in de maanden juni/juli/augustus.
iPhone: juni 2007.
iPhone 3G: juli 2008.
iPhone 3GS: juni/juli 2009.
iPhone 4: vul het maar in.
Mogelijk staat-ie er al op. Open iPod >> Meer >> Afspeellijst.quote:Op zondag 4 april 2010 23:34 schreef Yuki het volgende:
Sinds dinsdag trotse bezitster van een iPhoneLove it!!
Alleen... Had vandaag pas tijd om muziek uit te zoeken, in iTunes te zetten, aan te passen enzovoortsNu zag ik dat er automatisch een Slimme Afspeellijst was aangemaakt op basis van muziekgenre. Die wil ik wel!!
Probleem: als ik synchroniseren doe met die SA komt ie niet in m'n afspeellijsten terecht, terwijl ik 'm daar juist wil hebben. Bovendien pakt m'n iPhone om een of andere reden niet alle nummers van een genre. Als ik in iPod op iPhone genre aantik, krijg ik maar 2 van de 3 albums die in dat genre vallen.
Wat kan ik hier aan doen?Oftewel:
- Hoe krijg ik die slimme afspeellijst op mijn iPhone?
- Hoe krijg ik alle albums/nummers van een bepaald genre onder dat genre in m'n iPhone?
Thanks in advance,
iPhone noob
Daar was ik alquote:Op zondag 4 april 2010 23:57 schreef WSquater het volgende:
[..]
Mogelijk staat-ie er al op. Open iPod >> Meer >> Afspeellijst.
Daar even kijken
Trouwens, het zou wel heel vet zijn als de nieuwe iPhone een soort achterkant krijgt zoals de iPad: en dan met die zwarte strip! Gaaf! Nieuwe iPhone zal vast wel "iPhone Pro" ofzo heten. iPhone HD klinkt zo stom
oh, ja kan wel. dan heb ik het zelf veranderd (ik heb onderin nu: Album - Video - Artiest - Nummer - Meer).quote:Op maandag 5 april 2010 00:15 schreef Yuki het volgende:
[..]
Daar was ik alEn daar staat het dus niet
"Afspeellijsten" staat bij mij overigens gewoon onderaan in sneltoetsbalkje
Ik ben benieuwd!quote:Op maandag 5 april 2010 18:17 schreef Roel_Jewel het volgende:
OS 4 event op 8 april: http://gizmodo.com/550982(...)one-os-event-april-8
Er is geen betrouwbare informatie, er is alleen zoiets als common sense. Ik zal het nog een keer vertellen:quote:Op maandag 5 april 2010 18:42 schreef clumsy_clown het volgende:
Ik word een beetje simpel van alle tegenstrijdige berichten rondom de nieuwe iPhone. T-Mobile zal me binnenkort wel weer lastig gaan vallen over het feit dat m'n abonnement bijna afloopt en ze nú een ultiém fantástische súperaanbieding hebben, maar ik wil verdulle gewoon de nieuwe iPhone. Wat is nou de meest betrouwbare info hierover?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |