Gelukkig zijn daar oplossingen voor, en kun je dus na afloop van je vakantie in één keer van twee uur Top Gear genieten!quote:Op dinsdag 8 juni 2010 18:28 schreef JJH het volgende:
Aha!
Dan ben ik op vakantie.
Dus dan mis ik de eerste twee afleveringen.
Dat weet ik. Ik heb al tig seizoenen digitaal.quote:Gelukkig zijn daar oplossingen voor, en kun je dus na afloop van je vakantie in één keer van twee uur Top Gear genieten!
Heel BBC zit gewoon goed in elkaar. Radio 1 met de beste danceshows die er maar zijn, de tv shows etc! Moet je in Nederlands eens proberen te doenquote:Op woensdag 16 juni 2010 15:56 schreef rubje het volgende:
ik vind elke BBC aflevering ( ook al zijn het herhalingen soms) een genot om te zien.(vooral die ene aflevering met de wedstrijd tussen een oude locomotief,auto en een motor) gek genoeg weet men in NL of welk ander land niet een soortgelijk programma te maken en ik denk dat dat toch door de typische britse humor komt dat het programma zo succesvol is.
En je werkt daar voor de BBC, niet voor BBC1/2/3/4/5/6, hier werk je voor BNN/NCRV/AVRO/KRO/Max/EO/watwenogmeerhebben, dus (goede) presentators en crew worden overal ingezet!quote:Op woensdag 16 juni 2010 15:59 schreef house_is_a_feeling het volgende:
[..]
Heel BBC zit gewoon goed in elkaar. Radio 1 met de beste danceshows die er maar zijn, de tv shows etc! Moet je in Nederlands eens proberen te doenkrijg je meteen zeikers van "mijn belastinggeld, wat doe je!"
En de BBC is gewoon een bedrijf waar je als cameraman/vrouw voor wil werkenquote:Op woensdag 16 juni 2010 16:34 schreef JJH het volgende:
Inderdaad. 95% van de programma's van de BBC klopt gewoon. Ze weten dondersgoed hoe ze TV moeten maken daarzo. Kijk ook maar eens naar die natuurdocu's van ze.
De naam van het YouTubechannel; VODAFONEUKquote:Op zondag 20 juni 2010 16:48 schreef qu63 het volgende:
Zal dit ook in de uitzending van de 27e zitten?
Dat valt alleen Nederlanders (en Vlamingen) opquote:Op zondag 20 juni 2010 17:28 schreef MetalMike het volgende:
[..]
De naam van het YouTubechannel; VODAFONEUK![]()
Misschien hadden ze er beter VODAFONE-UK van kunnen maken?
Veronica zeker?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |