Wij moesten dat verplicht toepassen toen de fysio een truuk met het bedje had uitgehaald. Ik weet nog wel dat 1 of 2 minuten een krijsend kind over de babyfoon voor mij al voelde als 15 minutenquote:Op maandag 29 maart 2010 09:12 schreef Claudia_x het volgende:
Wat een ontzettend leuk filmpje van Finn!Het is echt een dotje.
Ik lees dat een paar moeders hier de 5-10-15-methode toepassen of hebben toegepast. Hoelang houden jullie dat (maximaal) vol?
En nog bedankt voor de opmerkingen over de Blokker-kinderstoel. Ik twijfel nog steeds. Ik vind de Tripp Trapp zo klein en vraag me af of Ivan uberhaupt van ons tafelblad kan eten als hij in die stoel zit. De Blokkerstoel is zo goedkoop en heeft een afneembaar blad, maar ik zou het ook wel sneu vinden als hij nooit bij ons aan tafel kan eten.
Ik wil je niet adviseren om iets te doen wat indruist tegen je gevoel, maar het kan natuurlijk geen kwaad om ervaringen van anderen te lezen. Wij hebben Ivan één keer ruim een uur laten huilen. We gingen eerst om de 5 minuten naar hem toe en daarna elke 10 minuten tot hij stil was en sliep. Daarna is dat nooit meer voorgekomen.quote:Op maandag 29 maart 2010 09:45 schreef Chan het volgende:
Over die 5-10-15 minuten regel, ik heb het een keer geprobeerd met 1-2-3 minuten en na die 3 minuten opgegeven, ik heb het idee dat het totaal niet werkt voor Timo.. Beetje zoals wat Cara zei, als we er meteen heen gaan is de kans het grootst dat hij nog troostbaar ín zn bedje is..
Ik weet dat het kan werken omdat ik het zelf heb meegemaakt en dat bij ons de omslag heeft betekend van een situatie die ronduit kut was naar een situatie die zo lekker is voor ons allemaal. Mijn schoonzus en zwager hebben hetzelfde meegemaakt met hun zoon van toen 9 maanden oud die steeds slechter sliep 's nachts. Hij is nu ineens een andere baby die overdag én 's nachts makkelijk slaapt.quote:Op maandag 29 maart 2010 09:47 schreef huuphuup het volgende:
Wij moesten dat verplicht toepassen toen de fysio een truuk met het bedje had uitgehaald. Ik weet nog wel dat 1 of 2 minuten een krijsend kind over de babyfoon voor mij al voelde als 15 minutenen toen de fysio de babyfoon op mute zette "want dan houd je het beter vol" was het voor mij mooi geweest.
Niets voor mij. Waarmee ik niet gelijk wil zeggen dat het niet werkt hoor, ik had er laatst een mooi onderzoek over gelezen ergens over stresshormonen en cortisol enzo. Maar ik ben er niet zo goed in heb ik gemerkt.
Ik heb net het meetlint erbij gepakt: onze tafel is 78,5 cm hoog. Dat valt me nog mee!quote:Op maandag 29 maart 2010 09:45 schreef Chan het volgende:
Claudia de tripp trapp is geschikt voor tafels tot 76 cm hoogte dacht ik.. kan ook 75 of 77 zijn.. onze tafel is er eigenlijk een paar cm te hoog voor en dat merk ik ook wel maar als Timo wat groter wordt zal dat niet echt meer een probleem zijn denk ik..
Mikael (bijna 4) zit ook nog steeds in de kinderstoel. Alleen aangepast op zijn hoogte en leeftijd!!quote:Op maandag 29 maart 2010 10:10 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik heb net het meetlint erbij gepakt: onze tafel is 78,5 cm hoog. Dat valt me nog mee!
Mijn schoonmoeder zei dat een Tripp Trapp zonde van het geld is omdat een kindje op een bepaald moment toch niet meer op een "kinderstoel" wil zitten maar op een "grotemensenstoel". Ik moet daarbij denken aan wat BE heeft gedaan, twee stoelen met een eigen kleurtje voor haar twee zoons. Ik stel me zo voor dat die het juist geweldig vinden om hun eigen stoel te hebben.
Ik wilde het nog even voor je nazoeken in het boekje maar ik kan het zo gauw niet vinden.. Onze tafel is in elk geval 78,2 hoog en ik vind dat het wel kan, in het begin liet Timo zich wel voorover vallen dus kon hij nog niet aan de tafel zitten maar als die een paar cm lager was geweest had hij ook zijn hoofd wel gestoten bij voorover laten vallen.. Enig nadeel vind ik dat hij zijn armpjes nu dus in verhouding iets te hoog op moet tillen om bij zijn eten te kunnen..quote:Op maandag 29 maart 2010 10:10 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik heb net het meetlint erbij gepakt: onze tafel is 78,5 cm hoog. Dat valt me nog mee!
Mijn schoonmoeder zei dat een Tripp Trapp zonde van het geld is omdat een kindje op een bepaald moment toch niet meer op een "kinderstoel" wil zitten maar op een "grotemensenstoel". Ik moet daarbij denken aan wat BE heeft gedaan, twee stoelen met een eigen kleurtje voor haar twee zoons. Ik stel me zo voor dat die het juist geweldig vinden om hun eigen stoel te hebben.
Oh, wat fijn!quote:Op maandag 29 maart 2010 10:33 schreef Chan het volgende:
En wat het slapen betreft, net geprobeerd hem in bed te leggen en dan zelf in de gang een beetje te gaan rommelen.. En hij slaapt! Hij is gewoon zomaar héél snel zelf in zijn bedje in slaap gevallen, zonder dat ik er maar één keer naar terug heb hoeven lopen![]()
So true! Daarom lees ik hier ook flink mee.quote:En volgens mij verschilt die beste manier niet alleen per kind, maar ook nog eens per fase waarin het kind zit.
Hoe goed slaapt Lars in de kinderwagen of in de draagdoek?quote:Op maandag 29 maart 2010 10:38 schreef XXXKarinXXX het volgende:
ik merk hier dat ik heel erg vasthoud aan het ritme van Lars. En dus bij jengel-gedrag, hup, in bed.
Dan slaapt hij ook altijd binnen de kortste keren.
Maar omdat ik zo vasthoud aan zijn ritme kan ik haast nooit wat met anderen afspreken, behalve bij mij thuis. Hoe doen jullie dat?
Nou, jullie hebben allemaal een grote baby dus zij begrijpen het als geen ander dat jij even met hem naar buiten moet om hem in slaap te wandelen of zo! Daar moet je je niet druk om maken, hoor. Het helpt denk ik ook om jezelf zo nu en dan in het diepe te gooien en gewoon te zien hoe het gaat. Ivan heeft me bijvoorbeeld op de meeting laatst erg verbaasd doordat hij zo lang wakker en vrolijk was. In de MaxiCosi heeft hij bijgeslapen. En als ik met de draagdoek op pad ben doet hij powernaps (van ongeveer een half uur). Thuis zou dat voor hem niet genoeg zijn, maar als we op pad zijn trekt hij dat goed. Soms moet ik dan tijdens het koffiedrinken wel eventjes hupsend door de kamer lopen om hem in slaap te krijgen, maar over die gêne ben ik ook wel heen.quote:Op maandag 29 maart 2010 10:47 schreef XXXKarinXXX het volgende:
in de doek slaapt hij niet, dan wil hij alleen maar zoveel mogelijk bekijken!
(en eerder ging hij altijd zo lekker tegen me aan liggen)
En in de kinderwagen slaapt hij op zich wel, maar dan moet je er wel buiten mee gaan wandelen.
En dat is ook niet zo handig op visite.
We hebben binnenkort weer een date met de dames en baby's van de zwangerschapsgym, ik kan me nu al druk maken over hoe dat toch moet....
Ik denk dat je huisarts gelijk heeft. En omwille van anderen moet je het zeker niet doen, hè? Als jij je goed voelt bij thuisblijven, thuis afspreken of ad hoc op visite gaan, dan doe je dat toch lekker.quote:Op maandag 29 maart 2010 10:56 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Ik vind het maar lastig, en meestal pas ik me dus ook aan Lars aan.
Wat me niet altijd in dank wordt afgenomen....
sommigen vinden dat ik teveel met hem meega, want ik ga hem bijv niet wakker maken om op visite te gaan, dan komen we wel wat later. En nee, ik kom niet op zijn slaaptijd.
De huisarts zei ook juist dat het goed was dat ik Lars zo strak in zijn ritme hou, omdat het toch een gevoelig kindje is, die daar heel veel baat bij heeft.
Ja dat deden wij eerst ook. Todat hij de spenenkoort zelf los kreeg en dat ding raar om zijn hals ging zittenquote:Op maandag 29 maart 2010 13:46 schreef tessie het volgende:
Wij doen gewoon zn speen met een speenkoord aan zn slaapzakje vast.
ja dat is ook anders, dan zou ik het idd ook minder een probleem vinden, als je er echt letterlijk altijd bij bent.quote:Op maandag 29 maart 2010 14:14 schreef oeke het volgende:
Bij ons hebben we zo ontzettend veel zicht op Ko, dat ik het niet eng vind, zo'n shirtje en een knuffel in bed. Als ik naar de wc ga of naar de keuken loop, loop ik altijd langs zijn bed, dat kan niet anders.![]()
We hebben net het bed helemaal omlaag gezet.Meneer is te veel aan het rommelen in zijn bed. Lees: over een paar dagen klimt hij eruit ben ik bang!
En het kruipen gaat helemaal goed!![]()
![]()
![]()
Nu nog iets verzinnen op onze gaskachel die uiteraard een enorme aantrekkingskracht blijkt te hebben.
Zo zei ik zaterdagavond tegen R.: Goh Leander zit helemaal niet bij de cd en dvd enzo.quote:Op maandag 29 maart 2010 14:14 schreef oeke het volgende:
Nu nog iets verzinnen op onze gaskachel die uiteraard een enorme aantrekkingskracht blijkt te hebben.
Maar hij lag in bedquote:Op maandag 29 maart 2010 14:34 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Dat soort dingen moet je ook nooit hardop uitspreken MeNicole!
Iris....zelf gaan staan! Ze gaat zeker hard zeg!
Ja ik had het extra hier al niet gezegd omdat ik daar al bang voor was.quote:Op maandag 29 maart 2010 14:36 schreef XXXKarinXXX het volgende:
haha je begrijpt me niet! ik bedoel dat als je dat soort dingen hardop uitspreekt ze het dan ineens toch gaan doen. Net een soort van Fokwet zeg maar!
Dat ook ja.quote:Op maandag 29 maart 2010 21:56 schreef Linda2205 het volgende:
Nephoesten, check. Het houdt het midden tussen hoesten en lachen :')
haha, ja en met die gekke dingen krijgen ze mijn serieuze dame dus mooi niet aan het lachen. Misschien komt dat nog, maar op dit moment is Senna nog geen vriendelijk meisje tegen al die bewonderende en vriendelijke mensenquote:Op maandag 29 maart 2010 22:19 schreef oeke het volgende:
Oh, dat vind ik zo leuk he, die serieuze blik, en dan mensen zo indringend aanstaren.![]()
Dat deed Ko ook altijd tot hij ontdekte dat mensen dan gekke dingen gingen doen om hem aan het lachen te maken en nu zoekt hij dat gewoon op.
Hier net zo Miss, inclusief diepe frons en boze blik. Aan de ene kant jammer, aan de andere kant extra speciaal dat ze wel de hele dag naar mij lachtquote:Op maandag 29 maart 2010 22:23 schreef miss_sly het volgende:
[..]
haha, ja en met die gekke dingen krijgen ze mijn serieuze dame dus mooi niet aan het lachen. Misschien komt dat nog, maar op dit moment is Senna nog geen vriendelijk meisje tegen al die bewonderende en vriendelijke mensen
mefke, dat is echt een supermooie fotowat een mooi kereltje zo, en zo groot al!
Ik kan het me helemaal voor de geest halen, hoe Lotte dan kan kijkenquote:Op maandag 29 maart 2010 22:25 schreef Linda2205 het volgende:
[..]
Hier net zo Miss, inclusief diepe frons en boze blik. Aan de ene kant jammer, aan de andere kant extra speciaal dat ze wel de hele dag naar mij lacht
Wow, wat is 'ie knap! En inderdaad, blonde haren!quote:Op maandag 29 maart 2010 22:19 schreef mefke79 het volgende:
Ko aan de kruip, dat wordt uitkijken oeke.
Oke, 1 fotootje dan. Met grote dank aan Icicle want zo'n mooie kan ik zelf echt niet maken.
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |