Leuke aftermovie.quote:
Wie zegt dat het volgend jaar weer battles zijn? Vorig jaar was het Knock Out! – GP of the Harder Styles. Twee zalen en geen battles dacht ik.quote:Op maandag 29 maart 2010 23:12 schreef T_Killer het volgende:
[..]
Leuke aftermovie.
Terwijl ik hem bekeek was ik aan het denken dat t wel vet zou zijn als ze aan beide zijden van het de zaal n podium neer hadden gezet. Luna op de een, Crypsis op de ander bijvoorbeeld. Geen idee of dat met de audio zou kunnen werken, maar zou wel echt een 'battle' sfeer creeren.
Misschien iets voor vorig jaar
Noemen we dit dan Back to Future ?quote:
Requiem for a dream?quote:Op maandag 29 maart 2010 23:39 schreef Sc0tTy het volgende:
oeh vette aftermovie !!
die eerste track mix van (gvd ken nie op die naam van die hhz track kmn ) en tonighten die snelle psychidelic is ook heeeerlijk
Touché Bartmanquote:Op maandag 29 maart 2010 23:36 schreef Tha_Bartman het volgende:
[..]
Noemen we dit dan Back to Future ?
Nee Back to the Futurequote:Op maandag 29 maart 2010 23:36 schreef Tha_Bartman het volgende:
[..]
Noemen we dit dan Back to Future ?
Vond het persoonlijk niet zo heel erg vet maar dat kan ook te maken hebben dat ik even een dipje had. Hoe het mixtechnisch enzo zit heb ik geen idee vanquote:Op dinsdag 30 maart 2010 10:14 schreef InGebruik het volgende:
Wat vonden de KO-gangers eigenlijk van Tat en Zat? Werd van te voren veel van verwacht maar heb er eigenlijk nog vrijwel niks over gehoord.
'domme wat n setjequote:Op maandag 29 maart 2010 22:27 schreef Da_Ripper het volgende:heb die afsluiter van KO nu al 8x gedraaid ofzo vandaag
Als ik nog even een setje mag tippen:
[..]
2 weken geleden voornamelijk dat setje van The R3bels gedraaid.
Vorige week Degos & Re-Done @ Strangerz![]()
en deze week is voor Geck-o; heerlijke ragset zonder de expected hitjengs
quote:
Helaas niet echt een battle. Maar zoals ik al zei, de Italianen hadden het concept niet echt begrepen.....quote:Op dinsdag 30 maart 2010 10:14 schreef InGebruik het volgende:
Wat vonden de KO-gangers eigenlijk van Tat en Zat? Werd van te voren veel van verwacht maar heb er eigenlijk nog vrijwel niks over gehoord.
Naja, gewoon geduldig wachten tot de officiële berichtgeving.quote:Decibel Outdoor 2010
De Decibel line-up liegt er niet om dit jaar! Hoe de organisatoren het voor elkaar krijgen weet niemand, maar dit jaar zullen de groten der aarde het nietsvermoedende Hilvarenbeek op zijn grondvesten doen schudden! Wat te denken van The Prophet, Pavo Vs Isaac, Mike Heart, Fausto, Panic, Ruthles, Yves Deruyter, Max Enforcer, Southstylers Live, Max B Grant, Mc: Ruffian, Darkraver en DJ Paul Elstak? Decibel kaartjes kunt u nu nog reserveren op Onlineticketshop! Het behoeft, gezien deze knallende line-up, waarschijnlijk nauwelijks uitleg dat de kaarten voor Decibel Outdoor 2010 de deur uit vliegen? Met meer dan 100 iconen uit de hardere stromingen van de house, verspreid over 10 area’s, is dit festival niet te missen! Wees er op tijd bij, want de Decibel kaartverkoop gaat als een Razende Roeland!
Lijkt verdacht veel op de line up van 2006quote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:28 schreef MrDice het volgende:
Geen idee of het al voorbij was gekomen... Maar dit soort websites blijven toch te triest voor woorden:
http://www.onlineticketshop.nl/decibel-kaarten
Los van de prijs, hoe kunnen ze nu al beweren de line-up te weten?
[..]
Naja, gewoon geduldig wachten tot de officiële berichtgeving.
My thoughts exactlyquote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:37 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Lijkt verdacht veel op de line up van 2006
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |