Deel 2 van de gamefreak die verslaafd is aan Modern Warfare 2. Hij is op een party maar denk dat iedereen ze vijand is. En scheld iedereen uit in Modern Warfare 2 taal Alweer Te Geniaal!
Op donderdag 3 maart 2011 19:12 schreef zeross het volgende: Een Headmax PMX60 Sennheiser Koptelefoon, nieuw in de verpakking, slechts enkele keren gebruikt.
Beatles schreef het volgende: Hey gaaf! Lief! :$ Beach schreef het volgende: RC, Eigenlijk vond ik je altijd al een kwalletje, maargoed.. Ik begin je te waarderen en ik vind nu de beste user ooit! =)
Op donderdag 22 mei 2008 10:28 schreef Spittie het volgende: swarma spam hoer Op maandag 4 mei 2009 16:09 schreef Broekpaling het volgende: Swarmahoer, deleting your posts while users are still writing them.