quote:Op dinsdag 23 maart 2010 20:58 schreef Lindytje het volgende:netjesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ben ook gisteren begonnen en ik weet nog niet hoeveel maar er moeten er minimaal 7 af
![]()
Ik wacht even af wat TD nu voor een reactie geeft op de foto en als ze de lakjes niet terug willen stuur ik je een pmquote:Op dinsdag 23 maart 2010 20:28 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Dan weet ik al een eigenaar!want ik heb ze beide op mijn verlanglijstje staan haha.
Dankudanku!!quote:Op dinsdag 23 maart 2010 21:00 schreef babyfeet het volgende:
[..]
netjesben ook gisteren begonnen en ik weet nog niet hoeveel maar er moeten er minimaal 7 af
super lief van jequote:Op dinsdag 23 maart 2010 20:56 schreef Lindytje het volgende:
Laatste oproep!!! Als mensen nog iets van de DM (Duitsland, denk P2!!) willen, ik ga morgenochtend, dus je kan voor die tijd nog PMmen met een bestelling, en meerijden als je wilt en op de route Tilburg-Eindhoven-Venlo-Mönchengladbach woont. Let me know!
Dat is een leuke eerste bestellingquote:Op dinsdag 23 maart 2010 20:48 schreef babyfeet het volgende:
Mijn TD pakketje was ook binnen![]()
nu weet ik wat jullie voelen als je het pakketje open maakt wat is dat leuk zeg en ik weet zeker er komt nog veel meer
[ afbeelding ]
Robotika, Delight,dorothy who?,TMI ,hell-yum ,four leaf clover
[ afbeelding ]
spreekt voor zich
[ afbeelding ]
en dit had ik er net nog op zitten ga nu lakken maar ik kan niet kiezen
Ook al zulke leuke aanwinstenquote:Op dinsdag 23 maart 2010 21:18 schreef Sjeen het volgende:
Mooi Babyfeet! En een leuk pakketje ook
Ik heb ook foto's
[ afbeelding ]
Mijn eerste Orly's
Pixie Dust, Poison Apple, Prince Charming, Happily ever after, Mirror Mirror, Enchanted Forest
[ afbeelding ]
OPI DS Jewel, OPI DS Top coat en Orly Bonder
Net een invoice ontvangenquote:Op maandag 22 maart 2010 22:56 schreef MissJ het volgende:![]()
![]()
![]()
heb net de hele Orly sweet collectie, Opi DS Extravagance, Opi rapdry topcoat en Orly bonder besteld op TD![]()
![]()
Heb het antwoord al gevonden. En mocht iemand er hier nog geinteresseerd in zijn, here it is:quote:Op dinsdag 23 maart 2010 21:24 schreef mirannie het volgende:
Oh ja, is er iemand die weet of er erg veel verschil tussen CG Harmony en CG anklets of amethyst zit? Heb al veel swatches zitten kijken, maar vind de verschillen in de kleuren van de plaatjes dusdanig groot, dat ik nou niet goed kan beoordelen hoe groot het verschil is.
Bonder is om chippen tegen te gaan, ben benieuwd of het gaat werken bij mij want de ervaringen zijn nogal uiteenlopend in dit topic.quote:Op dinsdag 23 maart 2010 21:29 schreef babyfeet het volgende:
mooi setje zo sjeen.
waar is die opi bonder eigenlijk voor?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |