quote:Op woensdag 24 maart 2010 21:53 schreef willempjewever het volgende:
Gelukkig hebben de meeste mensen hier wel smaak en ben je een uitzondering hier in het noorden.
Ja stom he? Ik kon het gewoon niet laten.quote:Op woensdag 24 maart 2010 22:05 schreef Tan het volgende:
waarom gaan jullie allemaal in op die nutteloze relnichterij van ww?
Kan ik me voorstellen hoor! Het viel mij vooral op omdat Stef zo onrustig wordt als hij niks kan zien, maar ik ben ook nog niet zo heel erg ervaren met dragenquote:Op woensdag 24 maart 2010 22:05 schreef Tan het volgende:
@incantrix, misschien moet ik er ook meer mee oefenen, voor elyas was het wel prettig, maar ik moest er erg aan wennen.
Omdat ik niet wist dat hij aan het relnichten was en mij persoonlijk aangevallen voeldequote:Op woensdag 24 maart 2010 22:05 schreef Tan het volgende:
waarom gaan jullie allemaal in op die nutteloze relnichterij van ww?
quote:
Ik wou alleen zeggen dat waar hij zit ze net zo gek zijn als de rest van het land.quote:Op woensdag 24 maart 2010 22:08 schreef oeke het volgende:
[..]
Ja stom he? Ik kon het gewoon niet laten.![]()
ik krijg gewoon een warm sprongetje in mijn buik van dit berichtquote:Op donderdag 25 maart 2010 00:41 schreef Macka66 het volgende:
We zijn met de VDC druk bezig aan een bericht als reactie op de onveilige draagzakken/-doeken toestand.
Dat gaat er morgen vandaag waarschijnlijk uit.
en ik ben een actie gestart waarbij je zo'n foute draagzak in kan ruilen tegen korting. de foute draagzakken gaan naar consulenten die ze kunnen gebruiken bij voorlichting over (on)veilig dragen.
je kale dochter een haarband omdoen is het toppunt van spuuglelijkheidquote:Op woensdag 24 maart 2010 21:53 schreef willempjewever het volgende:
[..]
Gelukkig hebben de meeste mensen hier wel smaak en ben je een uitzondering hier in het noorden.
Serieus, dit kan toch niet lekker dragen? Kind hangt bijna tussen dr benen....quote:Op donderdag 25 maart 2010 07:43 schreef amaranta het volgende:
nicole kidman heeft het ookniet helemaal begrepen
[ afbeelding ]
Ik heb zelf een hoppediz en ik vind het op zich heel fijn dragen, maar voor de zomer lijkt het me vrij warm, ik vond het gisteren al warm, maar ik moet zeggen dat ik ook hard aan het werk was in de tuin met snoeien enzo. En Elyas had het er ook helemaal warm van gekregen in de draagdoekquote:Op donderdag 25 maart 2010 08:50 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Tan ik was ook altijd op zoek naar dunne zachte doeken en voor mij springen de Ellevill Zara en de Didymos Jacquards er wel uit(zo`n beetje alles wat niet gestreept is of Indio heet)
Storchenwiege en Hoppediz zijn over het algemeen dikke wat stuggere doeken, ideaal voor als je kindje groter wordt. Het zijn de werkpaarden waarbij je niet bang hoeft te zijn voor haaltjes of vlekken.
Zara wordt verkocht bij Ellevill zelf
Met paypal ja.quote:Op donderdag 25 maart 2010 08:56 schreef Tan het volgende:
[..]
Ik heb zelf een hoppediz en ik vind het op zich heel fijn dragen, maar voor de zomer lijkt het me vrij warm, ik vond het gisteren al warm, maar ik moet zeggen dat ik ook hard aan het werk was in de tuin met snoeien enzo. En Elyas had het er ook helemaal warm van gekregen in de draagdoek
Die webshop had ik al gezien, maar hoe betaal ik met Noorse kronen?
Dat heb ik nietquote:Op donderdag 25 maart 2010 08:59 schreef amaranta het volgende:
accepteren ze geen paypal ofzo? dan gaat het automatisch
Je hoeft er niks bijzonders voor te doen. Een account aanmaken en die koppelen aan je bankpas of creditcard.quote:
Wat een lief aanbod, maar ik hoor net dat mijn vriend wel via paypal kan betalen. Moet te doen zijn. Nu nog bedragen omrekenenquote:Op donderdag 25 maart 2010 09:00 schreef De_Taartjesfee het volgende:
[..]
Met paypal ja.
Of je geeft mij je bestelling door en je adres dan bestel en betaal ik voor jou en hoor je van mij wat de schade is
Of je betaalt via je bank, internationaal dan kun je ook voor Kronen kiezen
Hoef je niet om te rekenen hoor. Gewoon bestellen, betalen en bij betaalopties paypal aanvinken. Paypal doet de restquote:Op donderdag 25 maart 2010 09:04 schreef Tan het volgende:
[..]
Wat een lief aanbod, maar ik hoor net dat mijn vriend wel via paypal kan betalen. Moet te doen zijn. Nu nog bedragen omrekenen
Creditcard is daarom ook zo lekker makkelijk. Ik geef een nummertje op en de rest gaat vanzelf... Heerlijk.quote:Op donderdag 25 maart 2010 09:05 schreef De_Taartjesfee het volgende:
[..]
Hoef je niet om te rekenen hoor. Gewoon bestellen, betalen en bij betaalopties paypal aanvinken. Paypal doet de restZo simpel zouden ze het eigenlijk niet hebben moeten maken
Ja, maar ik bedoel dat ik het wel fijn vind om te weten hoe duur ze zijn. Ik wil niet teveel geld uitgevenquote:Op donderdag 25 maart 2010 09:07 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Creditcard is daarom ook zo lekker makkelijk. Ik geef een nummertje op en de rest gaat vanzelf... Heerlijk.
Kan ook via Paypal, ze gebruiken een niet zo gunstige wisselkoers, dus ik gebruik altijd paypal om het om te rekenen, kom je niet voor verrassingen te staan...quote:Op donderdag 25 maart 2010 09:04 schreef Tan het volgende:
[..]
Wat een lief aanbod, maar ik hoor net dat mijn vriend wel via paypal kan betalen. Moet te doen zijn. Nu nog bedragen omrekenen
Die is waarschijnlijjk gekoppeld aan zijn bankrekening/creditcard rekening.quote:Op donderdag 25 maart 2010 09:09 schreef Tan het volgende:
[..]
Ja, maar ik bedoel dat ik het wel fijn vind om te weten hoe duur ze zijn. Ik wil niet teveel geld uitgevenBovendien moet ik weten hoeveel geld er op de paypal acount moet staan.
Wat een super actie!quote:Op donderdag 25 maart 2010 00:41 schreef Macka66 het volgende:
We zijn met de VDC druk bezig aan een bericht als reactie op de onveilige draagzakken/-doeken toestand.
Dat gaat er morgen vandaag waarschijnlijk uit.
en ik ben een actie gestart waarbij je zo'n foute draagzak in kan ruilen tegen korting. de foute draagzakken gaan naar consulenten die ze kunnen gebruiken bij voorlichting over (on)veilig dragen.
Kangaroo vinden veel mensen een lastige knoop geloof ik. Maar als je hem eenmaal onder de knie hebt is het echt een hele fijne knoop. Hier is hij favoriet in elk geval, ik vind hem zelf fijner dan de FWCC, maar da's persoonlijk natuurlijk.quote:Op woensdag 24 maart 2010 20:53 schreef Tan het volgende:
@tessie het gaat als je kijkt duidelijk om een zak, maar aan het eind zeiden ze dat ook draagdoeken niet veilig zijn (12 sterfgevallen in 20 jaar of andersom, zoiets in ieder geval)
Vandaag heb ik eens anders geknoopt, volgens de kangaroo-manier, maar ik kan niet echt enthousiast worden. Voordeel was wel dat Elyas lekker om zich heen kon kijken, zonder gehinderd te worden door de doek, en dat het niet zo warm was voor hem, maar ik vond hem er maar lossig in zitten, ook na strakker aantrekken van de doek, en het voelde ook niet lekker stevig.
Hier een foto:
[ afbeelding ]
ik zag gisteren op mijn werk iemand die z'n kind ook ergens op half 7 had hangen in een draagdoek... Zag er ook niet comfortabel uit...quote:Op donderdag 25 maart 2010 08:50 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Serieus, dit kan toch niet lekker dragen? Kind hangt bijna tussen dr benen....
Oh, ik zie de schade gewoon achteraf.quote:Op donderdag 25 maart 2010 09:09 schreef Tan het volgende:
[..]
Ja, maar ik bedoel dat ik het wel fijn vind om te weten hoe duur ze zijn. Ik wil niet teveel geld uitgevenBovendien moet ik weten hoeveel geld er op de paypal acount moet staan.
Het is denk ik zieliger voor de mam.quote:Op donderdag 25 maart 2010 09:19 schreef Sonnetje85 het volgende:
[..]
ik zag gisteren op mijn werk iemand die z'n kind ook ergens op half 7 had hangen in een draagdoek... Zag er ook niet comfortabel uit...
Vond t wel zielig voor t kind
ja, daar was ik ook achter, maar die site doet het bij mij niet.quote:Op donderdag 25 maart 2010 09:14 schreef texelonia het volgende:
[..]
Kan ook via Paypal, ze gebruiken een niet zo gunstige wisselkoers, dus ik gebruik altijd paypal om het om te rekenen, kom je niet voor verrassingen te staan...
Maar Ellevill wordt ook hier verkocht.
Ach,zo heeft fysio straks ook weer wat te doen. En is de cirkel rondquote:Op donderdag 25 maart 2010 09:20 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Het is denk ik zieliger voor de mam.
Die site doet het hier nu ook niet idd...quote:Op donderdag 25 maart 2010 09:20 schreef Tan het volgende:
[..]
ja, daar was ik ook achter, maar die site doet het bij mij niet.
Maar ik kom er net achter dat die zara-doeken erg duur zijn (die ik wil kost 109,49 euro), dat vind ik echt wat te gek... als het nou mijn eerste was had ik het er wel voor over, en ik kan 'm natuurlijk altijd later weer doorverkopen, maar dat wil ik ook weer niet
das ook wel weer zoquote:Op donderdag 25 maart 2010 09:20 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Het is denk ik zieliger voor de mam.
Ah, bedankt voor de tip!quote:Op donderdag 25 maart 2010 09:28 schreef texelonia het volgende:
[..]
Die site doet het hier nu ook niet idd...
Je kan ook bij Ellevill bij secondhand/handwoven kijken. Ellevill werd eerst handgeweven en ze zijn nu over op machines. De oude doeken zijn nu goedkoper. Er kunnen weeffoutjes in zitten, maar volgens mij valt het in de praktijk wel mee. Heb er nog nooit iemand over gehoord in elk geval.
Het zijn helaas wel wat prijzige doeken ja.
Tweedehands kijken is ook nog een optie misschien.
Als je je mail adres even PMt wil ik het wel doenquote:Op donderdag 25 maart 2010 09:32 schreef Incantrix het volgende:
Zou iemand trouwens bij 'dat andere forum' misschien een berichtje naar een beheerder willen sturen misschien? Ik heb me daar aangemeld, heb een mailtje gekregen dat ik erop kan maar het lukt nietAls ik mijn username en pass intype zegt hij dat de combi niet klopt, als ik mijn pass op wil vragen zegt 'ie dat mijn mailadres niet klopt. Zou wél moeten kloppen, want ik heb er dus de activatiemail ontvangen en de username is ook niet verkeerd gespeld want die heb ik kunnen checken in die mail. Er staat alleen nergens een mailadres waar ik mijn vraag kan stellen
Maat 4 is ongeveer 3.70m en is weer een ideale maat voor de eerder genoemde Kangaruquote:Op donderdag 25 maart 2010 09:33 schreef amaranta het volgende:
Tan,deze is rond de 60 euro
http://www.ellevill.com/ds_product_info.php?cPath=62_56&products_id=142&language=en
Jade Royal, maar ze hebben alleen maat 4, weet niet hoe lang dat dat is, maar is misschien is het wat?
heb je wat in je onderschrift staan? Daar kijkenze namelijk ook naar. Ik ben even op zoek naar een mail ades voor je, als ik er een heb dan pm ik het je.quote:Op donderdag 25 maart 2010 09:32 schreef Incantrix het volgende:
Zou iemand trouwens bij 'dat andere forum' misschien een berichtje naar een beheerder willen sturen misschien? Ik heb me daar aangemeld, heb een mailtje gekregen dat ik erop kan maar het lukt nietAls ik mijn username en pass intype zegt hij dat de combi niet klopt, als ik mijn pass op wil vragen zegt 'ie dat mijn mailadres niet klopt. Zou wél moeten kloppen, want ik heb er dus de activatiemail ontvangen en de username is ook niet verkeerd gespeld want die heb ik kunnen checken in die mail. Er staat alleen nergens een mailadres waar ik mijn vraag kan stellen
Oooh die is mooiquote:Op donderdag 25 maart 2010 09:33 schreef amaranta het volgende:
Tan,deze is rond de 60 euro
http://www.ellevill.com/ds_product_info.php?cPath=62_56&products_id=142&language=en
Jade Royal, maar ze hebben alleen maat 4, weet niet hoe lang dat dat is, maar is misschien is het wat?
Een musthave dusquote:Op donderdag 25 maart 2010 09:37 schreef texelonia het volgende:
[..]
Maat 4 is ongeveer 3.70m en is weer een ideale maat voor de eerder genoemde KangaruOf heupdragen (Hüftschlinge), of Rucksack. Of FCC, lijkt op de FWCC maar dan zonder die horizontale band, en deze knoop kun je voorknopen (als je met de auto gaat bijv) en dan later je kind erin doen.
quote:Op donderdag 25 maart 2010 07:45 schreef amaranta het volgende:
[..]
je kale dochter een haarband omdoen is het toppunt van spuuglelijkheid
Het is een virusquote:Op donderdag 25 maart 2010 09:51 schreef Sorbootje het volgende:
[..]
Maar er is een excuus, het is bijna pasen!
Ik heb afgelopen weekend zeker vier vrouwen overtuigd van de voordelen van een draagdoek t.o.v. een draagzak en ze gaan d'r allemaal een kopen! Ik was helemaal fanatiek een demonstratie aan het geven enzo! Ik bespeur steeds vaker een zeker fanatisme bij mezelf als het om dit onderwerp gaat![]()
(en mijn lief heb ik er ook al op betrapt!)
VDC is de Vereniging van draagdoekconsulenten.quote:Op donderdag 25 maart 2010 09:04 schreef Incantrix het volgende:
Pvoess, dat is erg fijn, houden zo!(Doe inderdaad maar geen stilte voor de storm nee..)
Macka, wat is de VDC? En is dat dan ook voor Lodger Shelters en dat soort draagzakken meer? Of alleen de zakken waar dat nieuwsitem over ging? Dan ga ik nl. even een vriendinnetje inseinen, ik weet niet of zij een echte doek zou willen, maar ze heeft in elk geval een shelter. Wel een súperactie zeg!
*ligt ondertussen met slaapzak voor de deur te wachten op de postbode*
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |