Die redenatie snap ik niet.quote:Op maandag 22 maart 2010 09:39 schreef _Loki het volgende:
ben pas om kwart over 6 klaar met school, dus dat wordt makkelijk doen.
Wat betekend dat ik ongeveer kwart voor 7, 7 uur thuis ben. Als ik dan nog moet koken ben ik zo een half uur verder, en half 8 eten is voor mij echt te laat na zo'n lange schooldag.quote:
Je had ook alvast voorwerk kunnen doen, door het allemaal al klaar te maken zodat je het alleen hoefde op te warmen..quote:Op maandag 22 maart 2010 09:51 schreef _Loki het volgende:
[..]
Wat betekend dat ik ongeveer kwart voor 7, 7 uur thuis ben. Als ik dan nog moet koken ben ik zo een half uur verder, en half 8 eten is voor mij echt te laat na zo'n lange schooldag.
Ook daar stoppen ze tegenwoordig extra zout/suiker bij.....quote:Op maandag 22 maart 2010 10:28 schreef Socios het volgende:
Of koop een potje groenten. In DRIE minuten klaar bij opwarmen op het vuur. En wel zo gezond, voedingsrijk etc.
Maaltijdsalades zijn voor onzekere vrouwen. Een vent wil na een lange dag iets warms voor het avondeten.quote:Op maandag 22 maart 2010 10:27 schreef Kumerian het volgende:
Nee, er bestaan geen goede kant-en-klaar maaltijden.
Alle kant-en-klaar maaltijden bevatten nogsteeds veel te veel zout en suiker en veel te weinig vezel.
Als je nou écht eens makkelijk en gezond wilt eten, maak dan gewoon een lekkere salade voor jezelf. Pak wat mozarella, wat tomaten, verse basilicum, voeg naar smaak wat toe (zoals bijvoorbeeld zalmsnippers, garnalen en surimi), specerijen naar smaak (zwarte peper doet het heel goed) en eventueel wat mayonaise en ketchup. Sneller klaar dan een kant-en-klaar maaltijd, lekkerder dan een kant-en-klaar maaltijd en zonder enige twijfel gezonder.
quote:Op maandag 22 maart 2010 10:31 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Maaltijdsalades zijn voor onzekere vrouwen. Een vent wil na een lange dag iets warms voor het avondeten.
En wie zegt het: een vrouwquote:Op maandag 22 maart 2010 10:39 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]Het komt niet bij je op zeker dat er mensen zijn die dat serieus lekker vinden?
Ja en? Dat jij iets VINDT wil niet zeggen dat dat waarheid is he?quote:Op maandag 22 maart 2010 10:47 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
En wie zegt het: een vrouw
Ja, er zijn inderdaad zat mensen die het wel gewoon lekker vinden hoor. Maar ik vind het wel altijd maar een halfslachtige poging.
Ja, alleen vind ik die dan weer schreeuwend duur... En zoiets kun je ook prima zelf fabriceren: kwestie van vlees, potje saus, groentes en snel klaar noodles of rijst (vaak maar 10 min koken) kopenquote:Op maandag 22 maart 2010 11:07 schreef Nembrionic het volgende:
De combinatiegerechten van de AH zijn trouwens ook gemakkelijk en aardig te eten
Dat zeg ik toch ook niet?quote:Op maandag 22 maart 2010 11:12 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Ja en? Dat jij iets VINDT wil niet zeggen dat dat waarheid is he?
Zijn inderdaad niet goedkoop maar voor een figuur als de TS best 1 keer te doenquote:Op maandag 22 maart 2010 11:13 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Ja, alleen vind ik die dan weer schreeuwend duur... En zoiets kun je ook prima zelf fabriceren: kwestie van vlees, potje saus, groentes en snel klaar noodles of rijst (vaak maar 10 min koken) kopen
Zo breng je het wel hoorquote:
Maar dan kun je het dus beter "zelf" maken, duurt net zo lang, is goedkoper en je hebt vaak meer zodat ze er een paar dagen van kan etenquote:Op maandag 22 maart 2010 11:15 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Zijn inderdaad niet goedkoop maar voor een figuur als de TS best 1 keer te doen
Maak je een heerlijke maaltijdsalade met gebakken biefstuk en teriyaki saus.... Heb je iets warms én een maaltijdsalade.quote:Op maandag 22 maart 2010 10:31 schreef Nembrionic het volgende:
Maaltijdsalades zijn voor onzekere vrouwen. Een vent wil na een lange dag iets warms voor het avondeten.
Duh.....augurken zijn vaak zoetzuur oftewel op een mengsel van suiker en azijn. Als je zure augurken neemt zit er geen suiker inquote:Op maandag 22 maart 2010 10:29 schreef Kumerian het volgende:
Kijk maar eens, voor de grap, op een pot augurken..... Suiker toegevoegd....
Dikke bullshitquote:Op maandag 22 maart 2010 10:27 schreef Kumerian het volgende:
Nee, er bestaan geen goede kant-en-klaar maaltijden.
Alle kant-en-klaar maaltijden bevatten nogsteeds veel te veel zout en suiker en veel te weinig vezel.
Als je nou écht eens makkelijk en gezond wilt eten, maak dan gewoon een lekkere salade voor jezelf. Pak wat mozarella, wat tomaten, verse basilicum, voeg naar smaak wat toe (zoals bijvoorbeeld zalmsnippers, garnalen en surimi), specerijen naar smaak (zwarte peper doet het heel goed) en eventueel wat mayonaise en ketchup. Sneller klaar dan een kant-en-klaar maaltijd, lekkerder dan een kant-en-klaar maaltijd en zonder enige twijfel gezonder.
Dat ze er nog "burger" op durven zetten . Smerig wanproductquote:
Oh gadver nee. Die dingen zijn net rubber ofzo. Laatst had ik er een meegenomen om te proberen, na 1 hap weggeflikkerd.quote:
Behalve dan dat....quote:Op dinsdag 23 maart 2010 05:43 schreef Winner_Taco het volgende:
Dikke bullshit
[ afbeelding ]
Niks mis mee kwa voedingswaarden
Kijk nou voor de grap eens op een pot "Zure bommen" of "Zure augurken".....quote:Op maandag 22 maart 2010 19:03 schreef Trusten het volgende:
Duh.....augurken zijn vaak zoetzuur oftewel op een mengsel van suiker en azijn. Als je zure augurken neemt zit er geen suiker in
Oh nee, natuurlijk niet... Je moet natuurlijk eerst de peultjes nog snijden.... errrrrrr....... de spinazie dan?...quote:Op dinsdag 23 maart 2010 12:04 schreef Nembrionic het volgende:
Behalve dat je niet net zo snel klaar bent.
Ik heb ze een keer getest en moet heel eerlijk zeggen dat er weinig echt mis is met deze maaltijden.quote:Op dinsdag 23 maart 2010 12:01 schreef Kumerian het volgende:
[..]
Behalve dan dat....
- Er suiker is toegevoegd
- 1 zo'n zak zo'n 80% van de maximale hoeveelheid zout bevat die je per dag wilt binnen krijgen. Je zou naast deze zak dus niets meer kunnen eten zonder over de maximale hoeveelheid per dag heen te gaan.
Nee, ook Iglo diepvriesmaaltijden zijn niet gezond. Toegegeven; de toegevoegde suiker valt mee maar als je nou de ingrediënten gewoon vers koopt ben je net zo snel klaar en het is een heel stuk gezonder.
Suiker Relatief laag ten opzichte van? Als ik het vers maak zit er helemaal geen suiker in. Ik durf dus rustig te stellen dat suiker relatief hoog is.quote:Op dinsdag 23 maart 2010 12:59 schreef Winner_Taco het volgende:
Suiker is relatief laag ( 10-15 ) en vet afhankelijk van het type maaltijd.
Natrium was in alle varianten acceptabel.
Dus nee, zeggen dat deze maaltijden ongezond zijn is je reinste flauwekul. Voor de kcal of gebrek aan vitaminen
quote:Op dinsdag 23 maart 2010 08:52 schreef Winner_Taco het volgende:
[..]
Dat ze er nog "burger" op durven zetten . Smerig wanproduct
Je kan zoveel blijven roepen maar het blijft natuurlijk gewoon onzin wat je zegt .quote:Op dinsdag 23 maart 2010 14:53 schreef Kumerian het volgende:
[..]
Suiker Relatief laag ten opzichte van? Als ik het vers maak zit er helemaal geen suiker in. Ik durf dus rustig te stellen dat suiker relatief hoog is.
Natrium acceptabel ten opzicht van? Als ik het vers maak zit er helemaal geen natrium in. Ook daar durf ik rustig te stellen dat zout relatief hoog is. Zeker als je kijkt naar hoeveel je maximaal per dag binnen zou moeten krijgen.
VItaminen en caloriën zijn niet het belangrijkste probleem tegenwoordig. Pak een pot groenten van Hak en je krijgt genoeg vitaminen binnen. De grotere problemen zitten op dit moment in suiker (zo'n beetje alles wordt tegenwoordig suiker aan toegevoegd) en zout (de gemiddelde mens die supermarkt producten eet krijgt 3 tot 4 keer teveel zout binnen; de grootste veroorzaker van hart en vaat ziekten).
Dus ja, ik blijf zeggen dat ALLE kant en klaar maaltijden ongezond zijn.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |